HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Losser - Losser

TeamPoule
Losser CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse B
Losser Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie B
Losser Da2 (Dames) 3e klasse A
Losser DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
Losser H1 (Heren) 1e klasse (oost) A
Losser H2 (Heren) 3e klasse B
Losser H3 (Heren) 4e klasse D
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 09:00 [Concept]Losser H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Brilmansdennen
17 sep 09:45 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
17 sep 10:55 [Concept]VKC'03 Da2 (Dames) - Losser Da2 (Dames)De Vlaskoel
17 sep 13:30 [Concept]Proteus H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)De Schaeck
17 sep 15:45 [Concept]Schuurman BZC H4 (Heren) - Losser H2 (Heren)t Timpke
17 sep 18:45 [Concept]Losser Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
24 sep 09:00 [Concept]Losser H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)Brilmansdennen
24 sep 16:00 [Concept]Hydrofiel H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 sep 20:30 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
1 okt 09:00 [Concept]VZ&PC H3 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Stamper
1 okt 09:00 [Concept]Losser H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Brilmansdennen
1 okt 18:15 [Concept]WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
1 okt 18:45 [Concept]Losser Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
8 okt 09:00 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
8 okt 09:40 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
8 okt 18:00 [Concept]Livo Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))t Walfort
8 okt 19:00 [Concept]WS Twente H5 (Heren) - Losser H2 (Heren)t Wooldrik
8 okt 21:45 [Concept]Flevo H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Jaap van der Krol Bad
15 okt 09:00 [Concept]Losser H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)Brilmansdennen
15 okt 09:45 [Concept]Losser Da2 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)Brilmansdennen
15 okt 10:20 [Concept]Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
15 okt 10:30 [Concept]Losser H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Brilmansdennen
15 okt 17:30 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
15 okt 18:45 [Concept]Losser Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
15 okt 19:45 [Concept]De Dinkel H2 (Heren) - Losser H3 (Heren)Dorper Esch
5 nov 09:00 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
5 nov 09:40 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
5 nov 10:25 [Concept]Losser H3 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)Brilmansdennen
5 nov 15:00 [Concept]De Zandstuve Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)De Stamper
5 nov 19:00 [Concept]Triton Putten H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Bosbad Putten
5 nov 19:00 [Concept]WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - Losser H2 (Heren)De Scheg
12 nov 09:00 [Concept]Losser H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)Brilmansdennen
12 nov 09:45 [Concept]Scholtenhagen H2 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Wilder
12 nov 10:00 [Concept]Losser H2 (Heren) - Piranha H2 (Heren)Brilmansdennen
12 nov 15:45 [Concept]OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
12 nov 17:30 [Concept]WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Twentebad
12 nov 18:45 [Concept]Losser Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
19 nov 09:00 [Concept]Piranha H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Het Slagman
19 nov 09:00 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
19 nov 09:40 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
19 nov 15:45 [Concept]Schuurman BZC H4 (Heren) - Losser H2 (Heren)t Timpke
19 nov 19:00 [Concept]WS Twente Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)t Wooldrik
26 nov 09:00 [Concept]Losser H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)Brilmansdennen
26 nov 09:45 [Concept]Losser Da2 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)Brilmansdennen
26 nov 10:25 [Concept]Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
26 nov 10:30 [Concept]Losser H1 (Heren) - Thetis H1 (Heren)Brilmansdennen
26 nov 16:30 [Concept]De Zandstuve H2 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Stamper
26 nov 18:45 [Concept]Losser Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Brilmansdennen
3 dec 09:00 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
3 dec 09:40 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
3 dec 10:25 [Concept]Losser H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Brilmansdennen
3 dec 14:45 [Concept]WWV Winterswijk H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Jaspers
3 dec 17:30 [Concept]De Veene Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Het Sportpark
10 dec 09:00 [Concept]Losser Da2 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Brilmansdennen
10 dec 09:45 [Concept]Losser H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Brilmansdennen
10 dec 10:45 [Concept]Losser H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)Brilmansdennen
10 dec 15:45 [Concept]De Zandstuve H1 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Stamper
10 dec 16:30 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
10 dec 19:30 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
17 dec 08:30 [Concept]De Grunte H3 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Slag
17 dec 09:00 [Concept]Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
17 dec 09:00 [Concept]Losser H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)Brilmansdennen
17 dec 10:00 [Concept]Losser Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Brilmansdennen
17 dec 17:50 [Concept]De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
17 dec 18:10 [Concept]WS Twente H5 (Heren) - Losser H2 (Heren)t Wooldrik
17 dec 18:45 [Concept]Losser Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
14 jan 09:00 [Concept]Losser H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)Brilmansdennen
14 jan 18:45 [Concept]Losser Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Brilmansdennen
15 jan 09:00 [Concept]EZC H4 (Heren) - Losser H2 (Heren)Het Slagman
21 jan 09:00 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
21 jan 09:40 [Concept]Losser H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)Brilmansdennen
21 jan 10:25 [Concept]Losser H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)Brilmansdennen
21 jan 11:10 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
21 jan 14:15 [Concept]Natare H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)t Walfort
21 jan 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))t Timpke
21 jan 19:00 [Concept]De Dinkel Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Dorper Esch
28 jan 09:00 [Concept]De Woelwaters H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
28 jan 09:00 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
28 jan 09:40 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
28 jan 09:45 [Concept]Scholtenhagen Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)De Wilder
28 jan 10:25 [Concept]Losser H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)Brilmansdennen
28 jan 11:10 [Concept]Piranha H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)Het Slagman
28 jan 18:45 [Concept]ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
4 feb 09:00 [Concept]Losser H2 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)Brilmansdennen
4 feb 09:40 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
4 feb 09:45 [Concept]Losser H1 (Heren) - Flevo H1 (Heren)Brilmansdennen
4 feb 11:05 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
4 feb 18:45 [Concept]Losser Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
4 maa 09:00 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
4 maa 09:40 [Concept]Losser H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Brilmansdennen
4 maa 09:45 [Concept]Scholtenhagen H1 (Heren) - Losser H2 (Heren)De Wilder
4 maa 19:00 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
4 maa 20:15 [Concept]De Houtrib H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)De Koploper
11 maa 09:00 [Concept]EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
11 maa 09:00 [Concept]Losser H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren)Brilmansdennen
11 maa 09:45 [Concept]ZPC De Hof H4 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Vijf Heuvels
11 maa 10:00 [Concept]Losser Da2 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)Brilmansdennen
11 maa 16:30 [Concept]OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
25 maa 09:00 [Concept]Piranha H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)Het Slagman
25 maa 09:00 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
25 maa 09:40 [Concept]Losser H3 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)Brilmansdennen
25 maa 10:25 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
25 maa 16:55 [Concept]Aquapoldro H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Sprenkelaar
25 maa 18:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
1 apr 09:00 [Concept]Losser H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)Brilmansdennen
1 apr 09:45 [Concept]Losser H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)Brilmansdennen
1 apr 10:45 [Concept]Losser Da2 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)Brilmansdennen
1 apr 21:55 [Concept]De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
2 apr 15:15 [Concept]Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
15 apr 09:00 [Concept]Losser H3 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)Brilmansdennen
15 apr 09:40 [Concept]Thetis H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
15 apr 09:45 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
15 apr 16:30 [Concept]Twenhaarsveld Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)De Koerbelt
15 apr 18:45 [Concept]Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))De Peppel
15 apr 19:00 [Concept]WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - Losser H2 (Heren)De Scheg
22 apr 09:00 [Concept]Losser Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)Brilmansdennen
22 apr 09:45 [Concept]Losser H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)Brilmansdennen
22 apr 11:00 [Concept]VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
22 apr 13:00 [Concept]VKC'03 H3 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Vlaskoel
22 apr 14:30 [Concept]Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamLosser
AccommodatiegegevensBrilmansdennen
LOSSER
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.