HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Losser - Losser

TeamPoule
Losser BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
Losser CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
Losser Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie A
Losser Da2 (Dames) 3e klasse A
Losser DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse D
Losser H1 (Heren) 1e klasse (oost) A
Losser H2 (Heren) 2e klasse A
Losser H3 (Heren) 4e klasse D
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 16:30 Losser Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 7 - 5
14 mei 16:30 Losser Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) 7 - 3
24 apr 14:15 Losser Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 22 - 1
23 apr 19:00 ZPC De Hof H4 (Heren) - Losser H3 (Heren) 4 - 8
23 apr 18:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 3 - 7
23 apr 16:30 Losser H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren) 5 - 12
16 apr 19:15 De Veene H2 (Heren) - Losser H2 (Heren) 11 - 6
16 apr 18:20 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 7
9 apr 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - Losser H2 (Heren) 16 - 10
9 apr 18:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 7 - 3
9 apr 17:30 Natare H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 6 - 6
9 apr 17:20 Losser H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 9 - 10
9 apr 17:10 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 9
9 apr 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 18
3 apr 14:15 Losser Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) 12 - 8
2 apr 20:20 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 11 - 11
2 apr 18:00 Losser H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 17 - 8
2 apr 17:10 Losser H2 (Heren) - NDD H2 (Heren) 7 - 5
2 apr 17:00 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 30
2 apr 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 15
26 maa 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - Losser H3 (Heren) 8 - 14
26 maa 17:20 Losser Da2 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 13 - 5
19 maa 19:40 De Veene Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 3 - 6
19 maa 18:15 Livo H3 (Heren) - Losser H2 (Heren) 17 - 8
19 maa 17:15 De Grunte H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 11 - 6
19 maa 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 6
12 maa 16:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 6 - 4
12 maa 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 8
12 maa 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
5 maa 18:10 Losser H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 6 - 11
5 maa 18:00 Piranha H2 (Heren) - Losser H3 (Heren) 6 - 3
5 maa 17:20 Losser H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 5 - 8
5 maa 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
19 feb 18:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
19 feb 17:15 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 15
12 feb 18:30 De Dinkel Da2 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 1 - 10
12 feb 18:20 Losser H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 9 - 6
12 feb 18:00 De Woelwaters H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 14 - 7
12 feb 17:20 Losser Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) 10 - 8
12 feb 17:15 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 7
6 feb 14:45 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 24
5 feb 20:35 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 7 - 5
5 feb 18:50 Losser H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren) 5 - 10
5 feb 18:00 Losser H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 8 - 12
5 feb 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
5 feb 16:30 VZ&PC H4 (Heren) - Losser H3 (Heren) 12 - 6
29 jan 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 9 - 3
29 jan 18:30 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 7 - 6
29 jan 18:00 Losser H3 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren) 6 - 8
29 jan 17:10 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 16
29 jan 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 7
27 nov 19:30 VKC'03 Da2 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 11 - 14
27 nov 18:00 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
21 nov 16:05 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 4 - 8
20 nov 19:00 Losser H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 8 - 6
20 nov 18:10 Losser H2 (Heren) - Livo H3 (Heren) 8 - 8
20 nov 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
20 nov 17:20 Losser Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 10 - 4
20 nov 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 18
13 nov 18:15 Proteus H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 7 - 10
13 nov 18:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 3
13 nov 17:25 Losser Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 9 - 2
13 nov 17:10 OZ&PC H3 (Heren) - Losser H2 (Heren) 8 - 6
13 nov 17:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 6
13 nov 16:35 Losser H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren) 6 - 7
13 nov 15:45 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 10
6 nov 20:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 5 - 8
6 nov 18:50 Losser H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren) 8 - 6
6 nov 18:30 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 17
6 nov 18:00 Losser Da2 (Dames) - De Dinkel Da2 (Dames) 21 - 2
6 nov 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 14
6 nov 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
30 okt 18:15 Hydrofiel H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 5 - 5
30 okt 17:45 DWV H2 (Heren) - Losser H2 (Heren) 12 - 5
30 okt 17:20 Losser H3 (Heren) - VZ&PC H4 (Heren) 9 - 11
30 okt 17:15 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
30 okt 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 16 - 8
23 okt 19:00 Scholtenhagen H2 (Heren) - Losser H3 (Heren) 10 - 4
23 okt 19:00 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 5 - 13
23 okt 18:10 Losser H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren) 10 - 11
23 okt 17:20 Losser H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 10 - 4
23 okt 16:30 Losser Da2 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames) 24 - 2
16 okt 17:20 Losser Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 6 - 9
16 okt 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 10
9 okt 18:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 7 - 5
9 okt 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 7
2 okt 18:20 Losser H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren) 11 - 9
2 okt 18:15 Scholtenhagen Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 4 - 11
2 okt 17:20 Losser Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 5 - 6
2 okt 16:30 Losser H2 (Heren) - EZC H3 (Heren) 7 - 3
2 okt 16:15 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 7
2 okt 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 6
26 sep 18:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 8
25 sep 17:20 Losser Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 14 - 5
25 sep 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 10
18 sep 19:30 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 18
18 sep 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 2
Verenigingsinformatie
NaamLosser
AccommodatiegegevensBrilmansdennen
LOSSER
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.