HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZPC De Zeeuwse Kust - Vlissingen

DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 17 - 0
14 mei 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 7 - 10
30 apr 17:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 9 - 5
24 apr 15:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 19 - 3
23 apr 19:05 Hellas-Glana Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 14 - 6
23 apr 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
23 apr 17:20 De Vennen H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 6 - 5
23 apr 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) 1 - 6
23 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 4
16 apr 19:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 7 - 12
10 apr 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 2
9 apr 18:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 5 - 18
9 apr 17:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 3 - 16
9 apr 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 13 - 3
9 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 27
9 apr 14:20 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 5
3 apr 17:45 TRB-RES H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 5 - 9
2 apr 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 10 - 7
2 apr 18:05 Arethusa Da2 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 16 - 10
26 maa 19:15 De Dokkelaers H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 13 - 3
26 maa 19:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 16
26 maa 18:15 De Treffers Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 8 - 5
26 maa 18:10 AquAmigos H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 7 - 2
26 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
26 maa 17:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 1
26 maa 16:20 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 13
19 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 6 - 4
19 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 1
12 maa 20:00 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 10 - 6
12 maa 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 8 - 8
12 maa 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 5 - 12
12 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) 9 - 9
12 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 11
12 maa 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 18
5 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 15 - 12
12 feb 19:30 De Warande H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 13 - 8
12 feb 18:40 De Warande H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 0 - 18
12 feb 17:40 De Warande Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 14 - 6
12 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 1
12 feb 16:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 11
12 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 17
5 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 6
29 jan 18:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 8 - 7
29 jan 17:45 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 6 - 5
29 jan 16:30 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 12
29 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 26
27 nov 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 6 - 10
27 nov 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 9 - 4
27 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 0
27 nov 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 5 - 6
27 nov 14:20 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 2
20 nov 20:00 Lutra Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 16 - 3
20 nov 18:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 2
20 nov 16:50 De Vennen H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 6 - 12
20 nov 16:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
20 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 1
13 nov 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren) 14 - 1
13 nov 19:00 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 13
13 nov 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 8 - 12
13 nov 17:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 9
13 nov 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 5 - 9
13 nov 16:00 Nayade H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 13 - 5
7 nov 15:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 1
6 nov 19:10 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 5 - 7
30 okt 19:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 3 - 3
30 okt 19:00 Nayade Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 18 - 3
30 okt 17:00 DBD H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 9 - 2
30 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 6
30 okt 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
24 okt 16:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
16 okt 18:15 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 2
16 okt 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
9 okt 21:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
9 okt 20:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 5 - 8
9 okt 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 19 - 5
9 okt 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 3 - 13
9 okt 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 20
9 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 3
9 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 5
2 okt 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 7 - 9
2 okt 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
2 okt 18:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 19
2 okt 18:30 PSV Da3 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 16 - 6
2 okt 18:15 AquAmigos H5 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 6 - 14
2 okt 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
2 okt 16:15 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 2
26 sep 17:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 6
25 sep 18:00 AquAmigos H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 9 - 7
25 sep 17:45 HZPC Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 3 - 4
25 sep 16:50 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 16
25 sep 16:15 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 20 - 0
25 sep 14:20 SBC2000 H5 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 7 - 11
18 sep 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 17 - 5
18 sep 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren) 20 - 4
18 sep 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 3 - 8
18 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 5
Verenigingsinformatie
NaamZPC De Zeeuwse Kust
AccommodatiegegevensVrijburgbad Vlissingen
VLISSINGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.