HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Meer - Culemborg

TeamPoule
De Meer BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
De Meer CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse D
De Meer DG2 (Gemengd-D <13) 3e klasse C
De Meer EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse D
De Meer H1 (Heren) Bond 3e klasse D
De Meer H2 (Heren) Reserve klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 sep 16:15 [Concept]De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG2 (Gemengd-D <13)Lentebad
15 sep 16:30 [Concept]De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad De Bongerd
15 sep 18:30 [Concept]VZ&PC H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)De Stamper
22 sep 9:00 [Concept]Hydrofiel H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
22 sep 9:00 [Concept]De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
22 sep 9:40 [Concept]De Meer DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
22 sep 15:30 [Concept]Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
22 sep 16:30 [Concept]PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)De Grote Koppel
22 sep 21:30 [Concept]De Rijn H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
29 sep 9:00 [Concept]De Meer H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren)De Waterlinie
29 sep 9:00 [Concept]De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
29 sep 10:15 [Concept]De Meer H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren)De Waterlinie
29 sep 11:15 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
6 okt 9:00 [Concept]De Meer H1 (Heren) - De Warande H1 (Heren)De Waterlinie
6 okt 10:15 [Concept]De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
6 okt 18:15 [Concept]ENC Arnhem (SG) BG2 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
6 okt 19:45 [Concept]DWK H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Veluwehal
13 okt 9:00 [Concept]De Meer DG2 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
13 okt 11:15 [Concept]Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)Sportf.bad Nijmegen-West
13 okt 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
14 okt 18:15 [Concept]De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
27 okt 9:00 [Concept]De Meer H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)De Waterlinie
27 okt 10:15 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
27 okt 11:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - WWV H2 (Heren)De Waterlinie
3 nov 9:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - VZ&PC H2 (Heren)De Waterlinie
3 nov 9:00 [Concept]De Meer DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
3 nov 9:40 [Concept]De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
3 nov 14:30 [Concept]ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
3 nov 19:15 [Concept]VZV Njord H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
10 nov 9:00 [Concept]De Meer H1 (Heren) - Nayade H1 (Heren)De Waterlinie
10 nov 10:00 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
10 nov 10:15 [Concept]De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
10 nov 11:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)De Waterlinie
10 nov 14:30 [Concept]ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)Valkenhuizen
10 nov 17:30 [Concept]Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Meer DG2 (Gemengd-D <13)De Peppel
17 nov 9:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren)De Waterlinie
17 nov 18:15 [Concept]DBD H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
17 nov 19:15 [Concept]NDD BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
24 nov 9:00 [Concept]De Meer H1 (Heren) - Arethusa H1 (Heren)De Waterlinie
24 nov 10:15 [Concept]Nunspeet H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren)De Brake
24 nov 10:15 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
24 nov 11:00 [Concept]De Meer DG2 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
24 nov 11:40 [Concept]De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
24 nov 16:15 [Concept]De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Lentebad
1 dec 9:45 [Concept]TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
1 dec 19:30 [Concept]Hellas-Glana H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
8 dec 9:00 [Concept]De Meer H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)De Waterlinie
8 dec 10:15 [Concept]De Meer H2 (Heren) - WS Twente H3 (Heren)De Waterlinie
8 dec 10:30 [Concept]Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
9 dec 16:20 [Concept]NDD DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
15 dec 9:00 [Concept]De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
15 dec 9:00 [Concept]WS Twente H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Twentebad
15 dec 9:45 [Concept]De Meer DG2 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
15 dec 18:05 [Concept]PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)De Grote Koppel
5 jan 16:00 [Concept]Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
12 jan 9:00 [Concept]De Meer DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
12 jan 9:40 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
12 jan 10:25 [Concept]De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
12 jan 11:10 [Concept]De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
12 jan 19:45 [Concept]Arethusa H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Golfbad Oss
19 jan 9:00 [Concept]De Meer H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)De Waterlinie
19 jan 10:15 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
19 jan 11:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - EZC H2 (Heren)De Waterlinie
19 jan 11:15 [Concept]Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)Sportf.bad Nijmegen-West
19 jan 16:00 [Concept]Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG2 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
20 jan 9:00 [Concept]De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG2 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
26 jan 9:00 [Concept]DWV BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Den Helder
26 jan 9:40 [Concept]De Meer H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren)De Waterlinie
26 jan 15:30 [Concept]Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)De Peppel
26 jan 20:00 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
2 feb 9:00 [Concept]De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
2 feb 9:45 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG2 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
2 feb 9:45 [Concept]De Spreng EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)Rhienderoord
2 feb 16:45 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Valkenhuizen
2 feb 17:00 [Concept]De Warande H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)De Warande
9 feb 9:00 [Concept]De Meer H1 (Heren) - SBC2000 H1 (Heren)De Waterlinie
9 feb 10:15 [Concept]De Meer H2 (Heren) - DWK H2 (Heren)De Waterlinie
9 feb 10:45 [Concept]DOS BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Van Pallandtbad
9 feb 11:15 [Concept]De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
9 feb 17:40 [Concept]PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG2 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
16 feb 9:00 [Concept]De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
16 feb 10:40 [Concept]WWV H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Jaspers
23 feb 15:15 [Concept]Nuenen H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
9 maa 8:30 [Concept]RZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)MFC Doelum
9 maa 9:00 [Concept]De Meer H1 (Heren) - VZV Njord H1 (Heren)De Waterlinie
9 maa 11:30 [Concept]DWV DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG2 (Gemengd-D <13)Den Helder
9 maa 14:50 [Concept]Het Ravijn H4 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Het Ravijn
9 maa 17:30 [Concept]Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
9 maa 18:15 [Concept]Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
16 maa 9:00 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
16 maa 9:45 [Concept]De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
16 maa 10:30 [Concept]De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
16 maa 11:10 [Concept]De Meer DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
16 maa 18:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Valkenhuizen
16 maa 19:15 [Concept]Nayade H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
23 maa 9:00 [Concept]De Meer H1 (Heren) - DBD H1 (Heren)De Waterlinie
23 maa 10:00 [Concept]Natare DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG2 (Gemengd-D <13)t Walfort
23 maa 10:15 [Concept]De Meer H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)De Waterlinie
23 maa 16:00 [Concept]Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
24 maa 16:00 [Concept]NDD CG2 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
30 maa 13:10 [Concept]WS Twente H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Twentebad
6 apr 9:00 [Concept]De Meer H1 (Heren) - Hellas-Glana H1 (Heren)De Waterlinie
6 apr 10:15 [Concept]De Meer H2 (Heren) - WS Twente H2 (Heren)De Waterlinie
6 apr 11:15 [Concept]De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
6 apr 12:00 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
6 apr 12:45 [Concept]De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - De Spreng EG1 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
6 apr 13:25 [Concept]De Meer DG2 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
13 apr 9:00 [Concept]De Vennen H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)De Vennen
13 apr 11:10 [Concept]Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
13 apr 11:15 [Concept]PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - De Meer DG2 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
13 apr 17:45 [Concept]NDD BG2 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
13 apr 19:30 [Concept]EZC H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Het Slagman
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Meer
AccommodatiegegevensDe Waterlinie
CULEMBORG
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.