HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Meer - Culemborg

TeamPoule
De Meer BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse D
De Meer DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
De Meer H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
De Meer H2 (Heren) 2e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
18 sep 17:00 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
18 sep 17:45 [Concept]De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
25 sep 20:15 [Concept]EZPC H1 (Heren) - De Meer H2 (Heren)De Helster
2 okt 17:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren)De Waterlinie
2 okt 17:10 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
2 okt 17:45 [Concept]De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
2 okt 18:00 [Concept]ZEW BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Calluna
9 okt 09:25 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
9 okt 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
10 okt 15:30 [Concept]Hydrofiel H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
10 okt 16:30 [Concept]Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
16 okt 09:20 [Concept]De Meer H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)De Waterlinie
16 okt 17:00 [Concept]De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
16 okt 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
16 okt 18:00 [Concept]DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
23 okt 17:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - Flevo H1 (Heren)De Waterlinie
30 okt 15:30 [Concept]Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
30 okt 17:50 [Concept]Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
6 nov 17:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren)De Waterlinie
6 nov 17:45 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
6 nov 18:15 [Concept]De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
7 nov 19:30 [Concept]De Rog H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
13 nov 09:10 [Concept]De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
13 nov 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
13 nov 18:00 [Concept]De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
20 nov 11:30 [Concept]Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Jaap van der Krol Bad
20 nov 21:15 [Concept]De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
27 nov 08:30 [Concept]Flevo H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Jaap van der Krol Bad
27 nov 17:00 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
27 nov 17:45 [Concept]De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
4 dec 17:00 [Concept]De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
4 dec 17:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren)De Waterlinie
4 dec 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
11 dec 16:15 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
11 dec 17:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Waterlinie
11 dec 20:00 [Concept]DWV H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
18 dec 16:45 [Concept]Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
18 dec 18:00 [Concept]Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)De Vallei
19 dec 14:50 [Concept]Polar Bears H5 (Heren) - De Meer H2 (Heren)De Peppel
15 jan 09:25 [Concept]De Meer H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)De Waterlinie
15 jan 10:20 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
15 jan 14:15 [Concept]Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
15 jan 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
22 jan 17:00 [Concept]De Rijn H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
22 jan 19:15 [Concept]De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Weth. F.B. Duran
22 jan 20:10 [Concept]HZPC H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
29 jan 09:15 [Concept]Flevo H1 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Jaap van der Krol Bad
29 jan 09:30 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
29 jan 10:45 [Concept]De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
29 jan 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
5 feb 09:20 [Concept]De Meer H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)De Waterlinie
5 feb 10:15 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
5 feb 11:10 [Concept]De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
5 feb 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
12 feb 18:45 [Concept]DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
12 feb 19:30 [Concept]DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
19 feb 15:15 [Concept]Nayade H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
5 maa 16:30 [Concept]Hydrofiel H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
12 maa 18:00 [Concept]ZEW BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Calluna
12 maa 18:15 [Concept]Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
12 maa 18:30 [Concept]De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
19 maa 16:35 [Concept]Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
26 maa 17:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)De Waterlinie
26 maa 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
26 maa 17:45 [Concept]Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
26 maa 18:00 [Concept]Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
2 apr 17:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren)De Waterlinie
2 apr 17:45 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
2 apr 19:55 [Concept]Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
9 apr 09:10 [Concept]De Meer H2 (Heren) - Flevo H1 (Heren)De Waterlinie
9 apr 15:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
9 apr 17:00 [Concept]De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
9 apr 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
23 apr 18:00 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
23 apr 20:15 [Concept]EZPC H1 (Heren) - De Meer H2 (Heren)De Helster
14 mei 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
14 mei 17:00 [Concept]De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
14 mei 17:00 [Concept]De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
21 mei 18:15 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
28 mei 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Meer
AccommodatiegegevensDe Waterlinie
CULEMBORG
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.