HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Meer - Culemborg

DatumTijdWedstrijdLocatie
16 dec 16:00 De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
16 dec 16:15 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - De Meer Da1 (Dames)Valkenhuizen
16 dec 16:40 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
16 dec 17:25 De Meer CG2 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
16 dec 18:10 De Meer H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren)De Waterlinie
16 dec 20:35 Arethusa H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Golfbad Oss
17 dec 16:20 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
6 jan 16:00 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
13 jan 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
13 jan 17:00 RZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG2 (Gemengd-C <15)MFC Doelum
13 jan 19:00 DWK H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Veluwehal
14 jan 14:00 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
20 jan 16:00 De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG3 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
20 jan 16:45 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG2 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
20 jan 17:30 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
20 jan 18:15 De Meer Da1 (Dames) - Swol 1894 Da2 (Dames)De Waterlinie
20 jan 19:15 DWV H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Den Helder
20 jan 19:15 De Meer H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)De Waterlinie
27 jan 14:40 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
27 jan 16:00 De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
27 jan 16:40 De Meer H1 (Heren) - De Treffers H1 (Heren)De Waterlinie
27 jan 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
27 jan 19:15 VKC'03 Da1 (Dames) - De Meer Da1 (Dames)Dorper Esch
27 jan 20:30 EZC H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Het Slagman
3 feb 16:00 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
3 feb 16:45 De Meer CG2 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
3 feb 17:30 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - Natare BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
3 feb 18:15 De Meer Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Waterlinie
3 feb 19:15 De Meer H2 (Heren) - DWK H2 (Heren)De Waterlinie
3 feb 19:45 Zeester-Meerval H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Zwembad Drie Essen
17 feb 13:55 Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)Sportf.bad Nijmegen-West
17 feb 16:00 De Meer H2 (Heren) - WWV H2 (Heren)De Waterlinie
17 feb 17:40 Schuurman BZC Da2 (Dames) - De Meer Da1 (Dames)t Timpke
17 feb 18:15 ZPC De Hof H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)De Vijf Heuvels
17 feb 18:30 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)De Peppel
17 feb 18:30 TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG2 (Gemengd-C <15)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
17 feb 19:15 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
24 feb 16:00 De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
24 feb 16:40 De Meer CG2 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
24 feb 17:25 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
24 feb 18:50 De Meer Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)De Waterlinie
24 feb 19:50 De Meer H1 (Heren) - SBC2000 H1 (Heren)De Waterlinie
25 feb 17:50 Polar Bears H4 (Heren) - De Meer H2 (Heren)De Peppel
3 maa 14:30 Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)Erica Terpstra Sportfondsenbad
3 maa 15:15 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG2 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
3 maa 16:30 Nuenen H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
3 maa 16:45 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Valkenhuizen
3 maa 18:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Erica Terpstra Sportfondsenbad
3 maa 19:30 EZPC BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)De Helster
4 maa 17:00 ZPC De Hof Da1 (Dames) - De Meer Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
10 maa 16:00 De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG3 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
10 maa 16:15 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Den Helder
10 maa 16:40 De Meer CG2 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
10 maa 17:25 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
10 maa 18:10 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
10 maa 18:55 De Meer Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Waterlinie
10 maa 19:55 De Meer H1 (Heren) - VZV Njord H1 (Heren)De Waterlinie
10 maa 20:40 Schuurman BZC H4 (Heren) - De Meer H2 (Heren)t Timpke
17 maa 14:15 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
17 maa 16:45 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Van Pallandtbad
17 maa 17:45 Nayade H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
17 maa 19:15 WS Twente H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Twentebad
17 maa 20:30 DWK Da1 (Dames) - De Meer Da1 (Dames)Veluwehal
18 maa 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
24 maa 16:00 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
24 maa 16:40 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
24 maa 17:25 De Meer CG2 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
24 maa 18:05 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
24 maa 18:55 De Meer Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Waterlinie
24 maa 19:55 De Meer H1 (Heren) - DBD H1 (Heren)De Waterlinie
24 maa 20:15 Flevo H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Bad Bloemendal
25 maa 16:30 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad De Bongerd
7 apr 16:00 De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
7 apr 16:30 De Vennen H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)De Vennen
7 apr 16:40 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
7 apr 17:00 RZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)MFC Doelum
7 apr 17:25 De Meer H2 (Heren) - VZ&PC H2 (Heren)De Waterlinie
7 apr 20:45 OZ&PC Da2 (Dames) - De Meer Da1 (Dames)Vondersweijde
8 apr 13:30 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG2 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 apr 16:00 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
14 apr 16:00 PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)De Grote Koppel
14 apr 16:45 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
14 apr 16:45 De Meer CG2 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
14 apr 17:30 De Meer Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)De Waterlinie
14 apr 18:30 De Meer H1 (Heren) - Arethusa H1 (Heren)De Waterlinie
14 apr 20:00 De Rijn H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
21 apr 16:00 De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11)De Waterlinie
21 apr 16:40 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
21 apr 17:25 De Meer H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)De Waterlinie
21 apr 18:15 Swol 1894 Da2 (Dames) - De Meer Da1 (Dames)De Vrolijkheid
21 apr 19:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)Veluwehal
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 dec 19:15 VZ&PC H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 16 - 5
9 dec 19:10 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 14
9 dec 17:45 De Meer H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren) 11 - 15
9 dec 16:45 De Meer Da1 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames) 10 - 7
9 dec 16:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 10
9 dec 16:00 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 2
9 dec 14:15 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 5
3 dec 15:55 Aqua-Novio'94 EG3 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 1
2 dec 19:00 De Meer H2 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren) 11 - 4
2 dec 18:15 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 2
2 dec 17:30 De Meer CG2 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 0
2 dec 16:45 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 9
2 dec 16:00 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 26 - 1
25 nov 18:45 DBD H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren) 15 - 9
25 nov 17:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 8
25 nov 16:15 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
25 nov 16:00 De Meer H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren) 5 - 12
25 nov 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - De Meer Da1 (Dames) 7 - 11
25 nov 14:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG2 (Gemengd-C <15) 12 - 5
18 nov 20:55 De Meer H2 (Heren) - WS Twente H2 (Heren) 5 - 6
18 nov 19:55 De Meer H1 (Heren) - Nayade H1 (Heren) 16 - 11
18 nov 18:55 De Meer Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames) 11 - 8
18 nov 18:10 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - EZPC BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 5
18 nov 17:25 De Meer CG2 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 6
18 nov 16:40 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 19
18 nov 16:00 De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 23
11 nov 19:45 VZV Njord H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren) 17 - 14
11 nov 18:30 Thetis Da1 (Dames) - De Meer Da1 (Dames) 7 - 7
11 nov 17:40 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 15
5 nov 18:45 De Meer H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) 5 - 6
5 nov 17:45 De Meer H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren) 9 - 8
5 nov 16:45 De Meer Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 20 - 8
5 nov 16:00 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 29 - 0
5 nov 15:00 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 4
4 nov 17:30 PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 5
4 nov 16:45 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - De Meer CG2 (Gemengd-C <15) 0 - 12
29 okt 16:55 De Meer H2 (Heren) - Polar Bears H4 (Heren) 7 - 21
29 okt 16:10 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 4
29 okt 15:25 De Meer CG2 (Gemengd-C <15) - TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 4
29 okt 14:40 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) 9 - 13
29 okt 14:00 De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
28 okt 20:00 SBC2000 H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren) 14 - 7
28 okt 18:00 De Spreng Da1 (Dames) - De Meer Da1 (Dames) 9 - 10
8 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 13
7 okt 17:55 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG2 (Gemengd-C <15) 12 - 5
7 okt 17:45 Natare BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 9
7 okt 17:40 De Meer H1 (Heren) - ZPC De Hof H1 (Heren) 12 - 8
7 okt 17:00 WWV H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 13 - 10
7 okt 16:40 De Meer Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 6 - 2
7 okt 16:30 TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 2
7 okt 16:00 De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 2
1 okt 16:00 De Meer H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 3 - 23
30 sep 19:15 Aquapoldro Da1 (Dames) - De Meer Da1 (Dames) 9 - 6
30 sep 17:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 24
23 sep 20:45 De Treffers H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren) 19 - 5
23 sep 19:10 De Meer H2 (Heren) - EZC H2 (Heren) 5 - 16
23 sep 18:15 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 23
23 sep 18:10 De Meer Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 17 - 10
23 sep 17:25 De Meer CG2 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 3
23 sep 16:40 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
23 sep 16:00 De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 0
16 sep 17:40 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG2 (Gemengd-C <15) 1 - 20
16 sep 13:15 Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 6
Verenigingsinformatie
NaamDe Meer
AccommodatiegegevensDe Waterlinie
CULEMBORG
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.