HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Mors - Rijssen

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 15:00 De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
28 nov 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
28 nov 16:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
28 nov 17:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
28 nov 17:45 EZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Het Slagman
28 nov 18:50 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
5 dec 16:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
5 dec 17:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
12 dec 14:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
12 dec 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
12 dec 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
12 dec 16:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
12 dec 16:30 De Mors Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)De Koerbelt
12 dec 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
12 dec 17:50 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
19 dec 15:45 De Mors Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)De Koerbelt
19 dec 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
19 dec 18:30 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
1 jan 00:00 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
9 jan 15:45 VZ&PC Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Stamper
9 jan 15:50 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
9 jan 16:30 De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
9 jan 17:15 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
9 jan 18:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
9 jan 18:45 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Vijf Heuvels
9 jan 19:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
16 jan 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
16 jan 15:45 De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
16 jan 16:15 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
16 jan 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
16 jan 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
16 jan 17:30 VKC'03 H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren)De Vlaskoel
16 jan 18:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
16 jan 19:25 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
16 jan 19:30 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
16 jan 19:30 Flevo Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Jaap van der Krol Bad
23 jan 13:50 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
23 jan 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
23 jan 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
23 jan 17:15 De Mors Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Koerbelt
23 jan 17:40 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG2 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
23 jan 18:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
23 jan 19:00 Scholtenhagen H1 (Heren) - De Mors H4 (Heren)De Wilder
23 jan 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Aquarena
23 jan 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
30 jan 15:50 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG2 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
30 jan 16:30 De Mors H4 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)De Koerbelt
30 jan 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
30 jan 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
30 jan 18:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
6 feb 15:00 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
6 feb 16:30 De Mors Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)De Koerbelt
6 feb 17:15 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
6 feb 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
6 feb 19:50 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
13 feb 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Bosbad Putten
13 feb 19:40 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
13 feb 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Tijenraan
20 feb 18:10 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)t Wooldrik
20 feb 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Tijenraan
20 feb 19:35 EZC H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Het Slagman
20 feb 20:05 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Welle
27 feb 14:15 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
27 feb 16:00 Deltasteur Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Zwembad De Steur
27 feb 18:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
27 feb 19:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
27 feb 19:45 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
6 maa 15:45 De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
6 maa 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
6 maa 17:15 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
6 maa 18:00 De Mors H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)De Koerbelt
6 maa 18:45 De Mors Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)De Koerbelt
6 maa 19:25 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Lieberg
6 maa 20:30 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))De Brake
13 maa 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
13 maa 16:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG2 (Gemengd-D <13)De Vijf Heuvels
13 maa 17:15 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
13 maa 17:55 Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)t Timpke
13 maa 18:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
13 maa 19:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
13 maa 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
20 maa 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
20 maa 15:45 De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
20 maa 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
20 maa 17:05 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
20 maa 17:15 De Mors Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)De Koerbelt
20 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
20 maa 18:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
20 maa 18:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
20 maa 19:45 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Mors H4 (Heren)t Timpke
27 maa 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG2 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
27 maa 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
27 maa 17:30 Natare CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
27 maa 18:15 Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Wilder
10 apr 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
10 apr 15:45 De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG2 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
10 apr 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
10 apr 17:00 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
10 apr 17:15 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
10 apr 18:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
10 apr 18:15 Orca H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
10 apr 18:20 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
10 apr 20:45 Proteus Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Schaeck
17 apr 15:50 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
17 apr 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
17 apr 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
17 apr 18:00 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
17 apr 18:00 De Grunte H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren)De Slag
17 apr 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
17 apr 18:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
24 apr 13:30 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
24 apr 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
24 apr 15:40 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
24 apr 15:45 De Mors Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)De Koerbelt
24 apr 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De IJsselslag
24 apr 16:30 De Mors H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)De Koerbelt
24 apr 17:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
24 apr 18:00 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
24 apr 18:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Het Slagman
1 mei 16:30 De Grunte DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
1 mei 17:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
1 mei 18:45 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
Verenigingsinformatie
NaamDe Mors
AccommodatiegegevensDe Koerbelt
RIJSSEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.