HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Mors - Rijssen

DatumTijdWedstrijdLocatie
10 sep 18:00 [Concept]Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Brake
17 sep 08:30 [Concept]De Grunte Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Slag
17 sep 09:45 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
17 sep 12:40 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
17 sep 15:45 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
17 sep 17:30 [Concept]De Veene BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Het Sportpark
17 sep 17:45 [Concept]De Mors H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren)De Koerbelt
17 sep 20:00 [Concept]De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
24 sep 09:00 [Concept]VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
24 sep 11:50 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
24 sep 16:30 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
24 sep 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)De Koerbelt
24 sep 19:45 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
24 sep 20:45 [Concept]Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
1 okt 11:10 [Concept]De Mors H3 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)De Koerbelt
1 okt 12:50 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
1 okt 13:25 [Concept]VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
1 okt 15:45 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
1 okt 17:15 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG2 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
1 okt 21:00 [Concept]WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
2 okt 09:00 [Concept]EZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Het Slagman
8 okt 16:00 [Concept]TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Ranomi bad
8 okt 16:30 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
8 okt 17:10 [Concept]De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
8 okt 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames)De Koerbelt
8 okt 19:45 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
8 okt 20:30 [Concept]OZ&PC H3 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Vondersweijde
15 okt 09:45 [Concept]DWV Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Zwembad Den Helder
15 okt 11:20 [Concept]Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
15 okt 11:40 [Concept]De Mors H3 (Heren) - EZC H3 (Heren)De Koerbelt
15 okt 16:30 [Concept]OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
15 okt 17:15 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
15 okt 17:30 [Concept]GZVW H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Watertoren
22 okt 16:30 [Concept]Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
5 nov 09:00 [Concept]ZPC De Hof H3 (Heren) - De Mors H3 (Heren)De Vijf Heuvels
5 nov 11:05 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
5 nov 15:45 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG2 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
5 nov 17:15 [Concept]Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
5 nov 18:45 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
12 nov 09:00 [Concept]ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
12 nov 17:30 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
12 nov 18:00 [Concept]OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
12 nov 19:45 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
13 nov 09:00 [Concept]ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Vijf Heuvels
19 nov 11:25 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
19 nov 12:55 [Concept]EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
19 nov 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)De Koerbelt
19 nov 18:35 [Concept]De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
19 nov 18:45 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Orca H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
19 nov 20:00 [Concept]DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Welle
26 nov 10:35 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
26 nov 11:00 [Concept]VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
26 nov 13:00 [Concept]VKC'03 H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)De Vlaskoel
26 nov 15:45 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
26 nov 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)De Koerbelt
26 nov 17:30 [Concept]WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Twentebad
26 nov 19:45 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
26 nov 19:50 [Concept]SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
3 dec 12:00 [Concept]De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
3 dec 12:05 [Concept]Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
3 dec 12:55 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
3 dec 17:45 [Concept]De Mors H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Koerbelt
3 dec 18:15 [Concept]WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Twentebad
3 dec 18:45 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
3 dec 18:45 [Concept]Montferland Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
10 dec 11:25 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Veene BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
10 dec 16:30 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
10 dec 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - De Grunte Da1 (Dames)De Koerbelt
10 dec 17:30 [Concept]WS Twente DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
10 dec 18:00 [Concept]De Veene H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Het Sportpark
10 dec 19:45 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
17 dec 09:00 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
17 dec 16:30 [Concept]VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
17 dec 17:45 [Concept]De Mors H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)De Koerbelt
17 dec 18:15 [Concept]De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
17 dec 18:45 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - DraGor (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
18 dec 16:05 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)t Timpke
14 jan 09:00 [Concept]Piranha Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Het Slagman
14 jan 10:35 [Concept]ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
14 jan 11:45 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
14 jan 15:45 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
14 jan 17:15 [Concept]OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
14 jan 17:50 [Concept]De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
14 jan 18:45 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
21 jan 09:00 [Concept]ZPC De Hof H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)De Vijf Heuvels
21 jan 09:45 [Concept]EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
21 jan 10:45 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
21 jan 15:45 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
21 jan 16:30 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
21 jan 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Koerbelt
21 jan 19:45 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
21 jan 20:20 [Concept]DraGor (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))De Welle
28 jan 09:00 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
28 jan 10:15 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
28 jan 16:30 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
28 jan 17:10 [Concept]De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
28 jan 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)De Koerbelt
28 jan 19:45 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - GZVW H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
29 jan 09:00 [Concept]EZC H3 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Het Slagman
4 feb 09:00 [Concept]DOS Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Van Pallandtbad
4 feb 11:10 [Concept]ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Valkenhuizen
4 feb 17:45 [Concept]De Mors H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)De Koerbelt
4 feb 18:00 [Concept]De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
4 feb 18:45 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
4 feb 20:55 [Concept]De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
4 maa 09:15 [Concept]De Grunte H1 (Heren) - De Mors H3 (Heren)De Slag
4 maa 09:45 [Concept]EZC BG2 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
4 maa 12:50 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
4 maa 15:45 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG2 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
4 maa 16:30 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
4 maa 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)De Koerbelt
4 maa 18:45 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
11 maa 11:05 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
11 maa 17:45 [Concept]De Mors H3 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)De Koerbelt
11 maa 19:45 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
11 maa 21:30 [Concept]SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
12 maa 09:00 [Concept]ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Vijf Heuvels
25 maa 11:10 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
25 maa 11:55 [Concept]EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
25 maa 12:15 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
25 maa 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)De Koerbelt
25 maa 18:45 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
1 apr 12:30 [Concept]Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
1 apr 15:45 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
1 apr 16:15 [Concept]Livo Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)t Walfort
1 apr 17:15 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
1 apr 19:45 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
1 apr 20:15 [Concept]Orca H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))De Blauwe Golf
15 apr 09:00 [Concept]VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
15 apr 11:30 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
15 apr 13:15 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
15 apr 17:30 [Concept]NDD Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
15 apr 17:45 [Concept]De Mors H3 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)De Koerbelt
15 apr 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Het Slagman
15 apr 18:45 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
22 apr 08:30 [Concept]De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
22 apr 09:40 [Concept]Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
22 apr 16:10 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
22 apr 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)De Koerbelt
22 apr 17:30 [Concept]WS Twente DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
22 apr 19:45 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
22 apr 20:30 [Concept]De Dinkel H1 (Heren) - De Mors H3 (Heren)Dorper Esch
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Mors
AccommodatiegegevensDe Koerbelt
RIJSSEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.