HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Neptunia'24 - Sneek

DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 16:45 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
29 jan 17:30 Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
29 jan 18:15 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
29 jan 19:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
29 jan 20:30 Neptunia'24 H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
5 feb 13:15 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
5 feb 18:00 Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) CG2* (Gemengd-C <15)Vitaloo
5 feb 18:15 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
5 feb 19:20 Neptunia'24 H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
5 feb 20:15 Neptunia'24 H3 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
12 feb 16:00 De Walvisch H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 18:00 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
12 feb 19:00 De Plons Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
12 feb 20:05 De Plons H1 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
19 feb 18:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
26 feb 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
12 maa 14:45 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Helperbad
12 maa 15:45 TriVia H5 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)Helperbad
12 maa 16:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
12 maa 16:45 TriVia Da2 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Helperbad
19 maa 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
19 maa 17:15 Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
19 maa 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
19 maa 19:15 Neptunia'24 Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)Zwem- en recreatiebad It Rak
19 maa 20:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
19 maa 21:15 Neptunia'24 H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
26 maa 16:45 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
26 maa 17:30 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
26 maa 18:40 Neptunia'24 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
2 apr 16:15 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
2 apr 16:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
2 apr 17:00 SGHA Da2 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
2 apr 18:00 SGHA H3 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
3 apr 16:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)Pagedal
9 apr 16:45 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
9 apr 18:00 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15)Aquarena
9 apr 18:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)De Welle
9 apr 19:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)De Welle
9 apr 20:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)De Welle
16 apr 11:30 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
23 apr 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
23 apr 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
23 apr 18:45 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond))Helperbad
23 apr 19:00 Orca H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)De Blauwe Golf
23 apr 20:00 Orca H4 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)De Blauwe Golf
24 apr 17:30 Orca Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)De Blauwe Golf
21 mei 16:00 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
21 mei 16:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) CG2* (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15)Aquarena
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 21:05 Neptunia'24 H3 (Heren) - Orca H4 (Heren) 2 - 21
27 nov 20:15 Neptunia'24 Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames) 7 - 7
27 nov 19:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 7 - 12
27 nov 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 10 - 16
27 nov 17:00 Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 27 - 5
20 nov 19:30 Neptunia'24 H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 14 - 14
20 nov 18:30 Neptunia'24 Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 8 - 4
20 nov 17:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 3 - 11
20 nov 16:45 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 11
13 nov 21:05 Neptunia'24 H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 5 - 13
13 nov 20:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - SGHA H3 (Heren) 3 - 13
13 nov 19:15 Neptunia'24 Da1 (Dames) - SGHA Da2 (Dames) 6 - 13
13 nov 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 13 - 11
13 nov 17:15 Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) - SGHA CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 11
13 nov 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 4
7 nov 15:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 12 - 6
6 nov 20:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
6 nov 16:45 DraGor (SG) DraGor EG1 (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
6 nov 16:15 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp EG1 (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
6 nov 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
30 okt 20:30 Neptunia'24 H3 (Heren) - TriVia H5 (Heren) 3 - 13
30 okt 19:30 Neptunia'24 Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 9 - 7
30 okt 18:35 Neptunia'24 H2 (Heren) - TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) 13 - 6
30 okt 17:30 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
30 okt 16:50 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 28
30 okt 15:30 Neptunia'24 Neptunia EG1 (Gemengd-E <11) - DraGor (SG) DraGor EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 15:00 Neptunia'24 Neptunia EG1 (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 14:30 Neptunia'24 Neptunia EG1 (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 14:00 Neptunia'24 Neptunia EG1 (Gemengd-E <11) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
9 okt 20:30 Neptunia'24 H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren) 5 - 0
9 okt 19:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 4 - 7
9 okt 18:40 Neptunia'24 Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames) 9 - 4
9 okt 18:00 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 18
9 okt 17:30 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 9 - 14
2 okt 19:00 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 16 - 9
2 okt 18:45 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
2 okt 18:45 De Reest H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 8 - 5
2 okt 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) 2 - 13
25 sep 20:25 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
25 sep 18:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) 5 - 6
25 sep 18:00 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 8
25 sep 17:00 De Granaet H1 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 11 - 6
25 sep 16:05 De Walvisch H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 7 - 4
18 sep 20:00 Neptunia'24 H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 7 - 8
18 sep 19:00 Neptunia'24 Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames) 11 - 6
18 sep 18:00 Neptunia'24 H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 7 - 8
18 sep 17:15 Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 1
18 sep 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) 12 - 13
Verenigingsinformatie
NaamNeptunia'24
AccommodatiegegevensZwem- en recreatiebad It Rak
SNEEK
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.