HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging VZV Njord - Veldhoven

DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 18:20 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
9 jan 18:50 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
15 jan 15:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
15 jan 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
15 jan 16:35 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
15 jan 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
15 jan 17:30 VZV Njord H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
15 jan 18:30 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
15 jan 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
15 jan 18:50 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
15 jan 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
15 jan 19:30 VZV Njord Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
15 jan 19:45 Arethusa H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)Golfbad Oss
16 jan 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
16 jan 17:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)LACO sportcentrum
22 jan 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
22 jan 15:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
22 jan 16:05 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
22 jan 16:15 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
22 jan 17:00 VZV Njord H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
22 jan 18:00 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
22 jan 19:05 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
22 jan 20:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 jan 16:20 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 jan 17:25 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
23 jan 18:20 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
29 jan 15:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
29 jan 15:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
29 jan 16:00 Aegir H3 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)Ir. Ottenbad
29 jan 16:30 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
29 jan 17:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
29 jan 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
29 jan 17:25 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
29 jan 18:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
29 jan 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))t Walfort
29 jan 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
29 jan 20:30 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
5 feb 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 16:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 17:00 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
5 feb 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
5 feb 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)Geusseltbad
5 feb 18:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 18:50 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 19:50 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 20:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Fletiomare
5 feb 20:45 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
6 feb 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
6 feb 17:00 De Treffers H4 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
12 feb 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
12 feb 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
12 feb 15:45 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
12 feb 16:15 VZV Njord Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
12 feb 17:15 VZV Njord H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
12 feb 18:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
12 feb 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
12 feb 18:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
12 feb 18:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
19 feb 15:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
19 feb 16:40 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
19 feb 17:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
12 maa 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
12 maa 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
12 maa 16:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
12 maa 17:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
12 maa 17:35 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
12 maa 18:15 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
12 maa 18:15 Argo Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)Zwembad de Neul
12 maa 18:20 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
12 maa 19:00 Argo H2 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)Zwembad de Neul
12 maa 19:25 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
13 maa 17:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
13 maa 18:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
19 maa 15:30 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
19 maa 16:45 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
19 maa 17:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
19 maa 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
19 maa 18:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)Zwembad Molenheide
19 maa 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
19 maa 18:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
19 maa 19:00 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
19 maa 19:20 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
20 maa 17:30 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
26 maa 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
26 maa 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
26 maa 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
26 maa 16:30 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
26 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
26 maa 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
26 maa 17:30 VZV Njord H4 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
26 maa 18:30 VZV Njord Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
26 maa 20:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
26 maa 20:50 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Berenschot
27 maa 16:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
27 maa 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
2 apr 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 16:00 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 16:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)De Vennen
2 apr 16:45 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 17:40 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 18:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)Zwembad Molenheide
2 apr 18:45 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
2 apr 19:50 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 20:15 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
3 apr 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
3 apr 16:45 DZT'62 Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)LACO sportcentrum
9 apr 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
9 apr 15:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
9 apr 15:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
9 apr 16:15 VZV Njord Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
9 apr 17:00 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
9 apr 17:15 VZV Njord H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
9 apr 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad t Hoogkoor
9 apr 17:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
9 apr 18:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
9 apr 18:30 DBD H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 apr 21:25 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Wasbeek
10 apr 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
23 apr 15:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
23 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 16:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
23 apr 17:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 apr 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
23 apr 18:25 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 apr 19:30 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 apr 20:20 Gorgo H3 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)De Beemd
24 apr 17:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
24 apr 18:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
30 apr 17:30 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
30 apr 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
1 mei 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
7 mei 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
14 mei 14:30 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
14 mei 15:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
14 mei 16:30 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
14 mei 17:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))De Vennen
15 mei 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
21 mei 18:00 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
21 mei 18:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
21 mei 19:20 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
22 mei 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
28 mei 19:30 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
29 mei 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
29 mei 19:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 15:25 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 3 - 29
28 nov 14:50 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 8
27 nov 18:20 VZV Njord H4 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 8 - 9
27 nov 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 18
27 nov 16:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 10 - 7
27 nov 16:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 17
27 nov 16:10 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 15 - 11
27 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 8
21 nov 17:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 7 - 7
20 nov 20:35 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 4 - 11
20 nov 19:15 NDD Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 4 - 10
20 nov 18:50 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
20 nov 17:45 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 13 - 5
20 nov 16:45 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 5
20 nov 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 10 - 9
20 nov 16:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 1
20 nov 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 7
14 nov 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 4 - 29
14 nov 15:00 PSV H4 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 12 - 6
13 nov 21:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
13 nov 19:35 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) 9 - 8
13 nov 18:35 VZV Njord Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 5 - 6
13 nov 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 30
13 nov 17:35 VZV Njord H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 17 - 1
13 nov 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 19
13 nov 16:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 10
13 nov 16:20 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 21
13 nov 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 21
13 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 5
7 nov 18:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
7 nov 17:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 11
6 nov 20:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 7
6 nov 19:10 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 5 - 7
6 nov 18:00 Lutra Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 4 - 6
6 nov 17:05 Nayade Classic H2 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 6 - 8
6 nov 17:00 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 5 - 6
6 nov 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 2
6 nov 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 2
6 nov 14:15 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 7 - 9
31 okt 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 13 - 8
30 okt 18:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 7
30 okt 17:15 VZV Njord H4 (Heren) - Argo H2 (Heren) 6 - 8
30 okt 16:15 VZV Njord Da2 (Dames) - Argo Da1 (Dames) 8 - 6
30 okt 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 15
30 okt 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 20
30 okt 15:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
30 okt 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 8 - 13
30 okt 15:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 5
24 okt 19:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
16 okt 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
16 okt 18:45 Gorgo H4 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 7 - 12
16 okt 18:20 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond)) 6 - 13
16 okt 15:25 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 14
9 okt 21:00 De Treffers Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 7 - 6
9 okt 20:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 15 - 12
9 okt 20:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 5 - 11
9 okt 19:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 7
9 okt 18:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 11
9 okt 18:20 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
9 okt 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 7 - 7
9 okt 17:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 6 - 17
9 okt 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 22
9 okt 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 14
9 okt 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 1
3 okt 16:30 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 19 - 6
2 okt 19:20 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 11 - 6
2 okt 18:40 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 27
2 okt 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 20 - 10
2 okt 18:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 20
2 okt 17:30 PSV H5 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 7 - 14
2 okt 17:15 VZV Njord H4 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 16 - 3
2 okt 16:15 VZV Njord Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 4 - 10
2 okt 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 20
2 okt 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 16
2 okt 15:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 11
2 okt 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 19 - 6
25 sep 20:00 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 6 - 2
25 sep 19:40 Arethusa H4 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 4 - 7
25 sep 17:45 DBD Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 2 - 3
25 sep 17:40 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 1
25 sep 16:45 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
25 sep 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 4
25 sep 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
19 sep 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 33
18 sep 20:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 11 - 13
18 sep 17:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 28
18 sep 17:10 VZV Njord H4 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 15 - 2
18 sep 16:50 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 23
18 sep 16:15 VZV Njord Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 17 - 5
18 sep 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
Verenigingsinformatie
NaamVZV Njord
AccommodatiegegevensZwembad Den Ekkerman
VELDHOVEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.