HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Nunspeet - Nunspeet

DatumTijdWedstrijdLocatie
16 okt 17:50 Nunspeet Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Brake
16 okt 18:15 Triton Putten H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)Bosbad Putten
16 okt 18:40 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))De Brake
16 okt 19:45 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
23 okt 17:30 Proteus Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De Schaeck
30 okt 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
30 okt 17:30 Octopus H2 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)Berghuizerbad
30 okt 17:50 Nunspeet Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)De Brake
30 okt 18:40 Nunspeet H3 (Heren) - ZEW H1 (Heren)De Brake
30 okt 19:00 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
6 nov 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
6 nov 18:00 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
6 nov 18:00 ZEW BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Calluna
6 nov 19:30 Nunspeet H3 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)De Brake
6 nov 19:30 DWK Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)Veluwehal
6 nov 20:15 Nunspeet H4 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)De Brake
13 nov 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
13 nov 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
13 nov 17:50 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
13 nov 18:35 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
13 nov 19:20 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))De Brake
13 nov 19:40 SWOL 1894 H7 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)De Vrolijkheid
13 nov 20:25 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
20 nov 16:45 De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Bestevaer
20 nov 17:15 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
20 nov 18:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Jaap van der Krol Bad
20 nov 20:10 NDD H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
20 nov 20:30 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
27 nov 17:15 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
27 nov 18:00 Nunspeet H3 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Brake
27 nov 18:30 ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Bosbad Emmeloord
27 nov 18:45 Nunspeet H4 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)De Brake
27 nov 19:40 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)Valkenhuizen
4 dec 16:45 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
11 dec 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)Waterwyck
11 dec 18:00 SWOL 1894 H4 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)De Vrolijkheid
11 dec 18:00 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
11 dec 18:45 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
11 dec 19:30 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
18 dec 16:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
18 dec 17:15 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
18 dec 17:15 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
18 dec 18:00 Nunspeet Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De Brake
18 dec 18:50 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))De Brake
18 dec 19:55 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
18 dec 20:50 Nunspeet H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)De Brake
18 dec 21:35 Nunspeet H4 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)De Brake
15 jan 17:00 ZEW H1 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Calluna
15 jan 17:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
15 jan 17:15 Nunspeet Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Brake
15 jan 18:10 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))De Brake
15 jan 19:15 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))De Brake
15 jan 20:45 De Houtrib H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)De Koploper
22 jan 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
22 jan 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)De Brake
22 jan 18:10 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)t Timpke
22 jan 18:30 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
22 jan 19:15 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))De Brake
22 jan 20:20 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
22 jan 21:15 Nunspeet H3 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)De Brake
29 jan 17:15 De Woelwaters H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
29 jan 17:30 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
29 jan 18:15 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
29 jan 18:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
29 jan 18:45 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)De Marke
29 jan 19:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
29 jan 20:30 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
5 feb 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
5 feb 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De IJsselslag
5 feb 18:15 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
5 feb 20:30 Proteus H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)De Schaeck
12 feb 15:30 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)Aat de Jonge bad
12 feb 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
12 feb 18:00 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
12 feb 18:10 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Weth. F.B. Duran
12 feb 18:45 Nunspeet Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)De Brake
12 feb 19:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Sprenkelaar
12 feb 19:35 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))De Brake
19 feb 17:15 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)De Brake
19 feb 18:00 Nunspeet Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De Brake
19 feb 18:50 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))De Brake
19 feb 19:55 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
19 feb 20:50 Nunspeet H4 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)De Brake
5 maa 16:45 De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Bestevaer
5 maa 17:15 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
5 maa 17:30 Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Bosbad Putten
5 maa 17:30 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
5 maa 18:00 Nunspeet Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)De Brake
5 maa 18:50 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
5 maa 19:45 Nunspeet H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)De Brake
5 maa 20:30 Nunspeet H4 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)De Brake
12 maa 18:15 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
12 maa 19:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
19 maa 16:30 Thetis Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 maa 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
19 maa 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
19 maa 18:30 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
19 maa 18:30 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Jaap van der Krol Bad
19 maa 19:15 Nunspeet H3 (Heren) - ZEW H1 (Heren)De Brake
19 maa 20:00 Nunspeet H4 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)De Brake
26 maa 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
26 maa 17:50 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
26 maa 18:15 De Eerste Kolk H1 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)Bestevaer
26 maa 18:35 Nunspeet Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)De Brake
26 maa 19:15 Deltasteur H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Zwembad De Steur
26 maa 19:25 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))De Brake
2 apr 18:00 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
2 apr 18:00 ZEW BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Calluna
2 apr 19:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
2 apr 19:00 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
2 apr 19:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
9 apr 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
9 apr 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
9 apr 18:30 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
9 apr 19:15 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))De Brake
9 apr 20:20 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))De Brake
9 apr 21:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)De Vrolijkheid
16 apr 16:15 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Helperbad
16 apr 17:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Helperbad
16 apr 18:10 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Weth. F.B. Duran
23 apr 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
23 apr 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
23 apr 18:30 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
23 apr 19:15 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))De Brake
23 apr 19:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De Vrolijkheid
23 apr 20:20 Nunspeet H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren)De Brake
23 apr 21:05 Nunspeet H4 (Heren) - Octopus H2 (Heren)De Brake
21 mei 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
21 mei 17:25 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
28 mei 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
28 mei 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
Verenigingsinformatie
NaamNunspeet
AccommodatiegegevensDe Brake
NUNSPEET
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.