HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Oceanus - Aalsmeer

TeamPoule
Oceanus Da1 (Dames) 1e klasse A
Oceanus Da2 (Dames) 3e klasse C
Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
Oceanus H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
Oceanus H3 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
Oceanus H4 (Heren) 4e klasse D
DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 18:00 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
6 dec 18:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
6 dec 19:30 De Ham H4 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Crommenije
6 dec 20:25 De Ham Da3 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Crommenije
12 dec 16:15 Oceanus Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)De Waterlelie
12 dec 17:15 Oceanus H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Waterlelie
12 dec 18:15 Oceanus Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)De Waterlelie
12 dec 19:30 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
12 dec 20:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
13 dec 17:00 De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
19 dec 19:30 DWK H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Veluwehal
1 jan 00:00 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
1 jan 00:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)De Waterlelie
9 jan 16:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
9 jan 17:00 Oceanus Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)De Waterlelie
9 jan 17:45 Oceanus H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)De Waterlelie
9 jan 19:00 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
9 jan 19:45 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Wel
9 jan 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Waterhoorn
16 jan 16:15 Oceanus H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
16 jan 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Helsdingen
16 jan 17:15 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
16 jan 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)De Kwakel
16 jan 20:00 Het Y H5 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
23 jan 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
23 jan 18:25 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
23 jan 18:30 Oceanus Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)De Waterlelie
23 jan 19:15 Oceanus H4 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)De Waterlelie
23 jan 21:45 Het Y H3 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
30 jan 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
30 jan 15:45 De Ham H7 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Crommenije
30 jan 16:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
30 jan 17:00 Oceanus Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames)De Waterlelie
30 jan 17:15 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Mirandabad
30 jan 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
30 jan 19:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
6 feb 16:15 Oceanus Da2 (Dames) - Watervlo Da5 (Dames)De Waterlelie
6 feb 17:00 Oceanus H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)De Waterlelie
6 feb 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
6 feb 17:45 Oceanus Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)De Waterlelie
6 feb 18:15 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
6 feb 19:15 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
13 feb 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
13 feb 16:00 Oceanus Da2 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)De Waterlelie
13 feb 16:45 Oceanus H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)De Waterlelie
13 feb 17:30 Oceanus Da1 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)De Waterlelie
13 feb 18:30 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
27 feb 14:50 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
27 feb 15:30 Oceanus Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)De Waterlelie
27 feb 16:15 Oceanus H4 (Heren) - KZC H5 (Heren)De Waterlelie
27 feb 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
6 maa 15:40 De Dolfijn H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sloterparkbad
6 maa 17:15 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
6 maa 17:15 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
6 maa 19:30 DWT Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Boerhaavebad
6 maa 20:30 DWT H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
13 maa 16:00 Oceanus Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Waterlelie
13 maa 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
13 maa 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
13 maa 19:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
13 maa 19:25 DWT Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Boerhaavebad
13 maa 19:35 De Snippen H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Meerkamp
20 maa 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
20 maa 20:00 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
20 maa 21:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 19:30 UZSC Da4 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Krommerijn
27 maa 15:00 Oceanus Da2 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)De Waterlelie
27 maa 16:15 Oceanus H4 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)De Waterlelie
27 maa 17:00 Oceanus Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Waterlelie
27 maa 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
10 apr 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
10 apr 16:00 Oceanus Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Waterlelie
10 apr 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Waterlelie
10 apr 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
10 apr 18:10 ZPCH Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 apr 19:05 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
10 apr 21:10 KZC H5 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
17 apr 15:10 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Mirandabad
17 apr 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportplaza Mercator
17 apr 19:05 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Weth. F.B. Duran
17 apr 20:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
17 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Kwakel
24 apr 16:15 Oceanus Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Waterlelie
24 apr 17:15 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
24 apr 18:15 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
24 apr 18:55 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Weth. F.B. Duran
24 apr 19:50 ZV De Zaan H10 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Slag
Verenigingsinformatie
NaamOceanus
AccommodatiegegevensDe Waterlelie
AALSMEER
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.