HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Oceanus - Aalsmeer

TeamPoule
Oceanus Da1 (Dames) 1e klasse A
Oceanus Da2 (Dames) 3e klasse B
Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
Oceanus H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie A
Oceanus H3 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
Oceanus H4 (Heren) 4e klasse A
Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) B
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 14:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)De Slag
15 jan 16:15 Oceanus H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Waterlelie
15 jan 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
15 jan 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Duikerdel
15 jan 18:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
15 jan 20:50 DWT Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Boerhaavebad
15 jan 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
22 jan 16:45 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
22 jan 16:55 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
22 jan 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Fletiomare
22 jan 18:35 VZV Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Heerenduinen
22 jan 19:05 ZPCH H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
22 jan 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
29 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)De Kwakel
29 jan 18:30 Oceanus H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Waterlelie
29 jan 19:15 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
29 jan 19:30 Watervlo Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Fletiomare
29 jan 20:15 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
29 jan 21:20 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
5 feb 16:15 Oceanus Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames)De Waterlelie
5 feb 17:00 Oceanus Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames)De Waterlelie
5 feb 17:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Mirandabad
5 feb 17:45 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
5 feb 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
5 feb 18:50 De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
5 feb 19:05 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
5 feb 20:25 Het Y H3 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
12 feb 16:15 Oceanus H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Waterlelie
12 feb 17:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
12 feb 17:20 MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Witte Brug
12 feb 17:50 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)MFA Safari
12 feb 19:15 Aquarijn Da4 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
12 feb 19:20 DAW Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
19 feb 18:05 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
19 feb 19:45 DWT H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
12 maa 15:15 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
12 maa 16:00 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
12 maa 16:45 Oceanus Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)De Waterlelie
12 maa 17:30 Oceanus Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)De Waterlelie
12 maa 18:30 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
12 maa 19:35 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
12 maa 21:05 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Kwakel
19 maa 15:15 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
19 maa 16:00 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
19 maa 16:45 Oceanus Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames)De Waterlelie
19 maa 17:30 Oceanus H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Waterlelie
19 maa 18:15 Oceanus Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Waterlelie
19 maa 19:15 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
19 maa 19:40 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
26 maa 16:15 Oceanus H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)De Waterlelie
26 maa 16:35 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
26 maa 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
26 maa 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportplaza Mercator
26 maa 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
26 maa 19:05 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
26 maa 19:25 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
26 maa 20:30 UZSC Da4 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Krommerijn
2 apr 15:45 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sloterparkbad
2 apr 16:15 Oceanus Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)De Waterlelie
2 apr 17:00 Oceanus Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Waterlelie
2 apr 17:05 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
2 apr 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
2 apr 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Mirandabad
2 apr 19:05 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
3 apr 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
9 apr 18:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
9 apr 18:15 DJK-ZAR H5 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sportplaza Mercator
9 apr 18:45 DWT Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Boerhaavebad
9 apr 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Planeet
9 apr 21:40 DAW H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
23 apr 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
23 apr 16:00 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
23 apr 16:45 Oceanus Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Waterlelie
23 apr 17:45 Oceanus Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Waterlelie
23 apr 18:20 De Ham H4 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Crommenije
23 apr 18:30 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
23 apr 19:05 KZC H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
23 apr 19:35 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
14 mei 14:30 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
14 mei 16:15 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
21 mei 16:15 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
21 mei 17:15 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
28 mei 16:15 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
28 mei 17:20 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:00 De Aalscholver Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 7 - 4
27 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 6 - 6
27 nov 17:45 Oceanus H4 (Heren) - KZC H4 (Heren) 9 - 5
27 nov 16:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 6 - 8
27 nov 16:00 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 7
27 nov 15:15 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) 17 - 3
21 nov 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 4
20 nov 19:50 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 3 - 9
20 nov 18:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
20 nov 17:00 Oceanus Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 7 - 3
20 nov 16:15 Oceanus H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 22 - 2
20 nov 16:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
13 nov 20:10 De Ham Da3 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 13 - 10
13 nov 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
13 nov 18:15 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
13 nov 17:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 3
13 nov 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 8 - 10
13 nov 17:00 Oceanus H4 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren) 12 - 5
13 nov 16:30 ZPCH Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 10 - 7
13 nov 16:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 11
7 nov 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 9 - 6
6 nov 19:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 17 - 7
6 nov 18:10 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
6 nov 17:45 Oceanus Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 2 - 21
6 nov 16:45 Oceanus Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 9 - 8
6 nov 16:05 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 5
6 nov 16:00 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
6 nov 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 37
30 okt 20:40 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 4 - 15
30 okt 19:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 1
30 okt 19:00 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 6 - 8
30 okt 16:15 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 7
23 okt 14:45 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 4
23 okt 13:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 5 - 10
23 okt 13:00 Oceanus Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 6 - 6
23 okt 12:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 29
16 okt 19:30 Oceanus Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 10 - 6
16 okt 18:30 Oceanus Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 8 - 12
16 okt 18:15 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 8
16 okt 18:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 11 - 12
16 okt 17:30 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve) 9 - 7
16 okt 16:45 Oceanus H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 10 - 6
16 okt 16:00 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 6
16 okt 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 10
9 okt 21:10 DWT H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 7 - 4
9 okt 19:35 De Snippen H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 3 - 4
9 okt 18:50 De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 11
9 okt 17:45 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
3 okt 19:15 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 2 - 5
3 okt 19:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
2 okt 20:10 KZC Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 9 - 5
2 okt 18:15 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 4
25 sep 20:10 DAW H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 9 - 4
25 sep 17:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
25 sep 16:45 Oceanus Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 8 - 4
25 sep 16:30 ZV De Zaan H8 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 8 - 9
25 sep 16:00 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 8
25 sep 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 20
18 sep 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
18 sep 18:30 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 9 - 5
18 sep 18:00 Oceanus Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 3 - 20
18 sep 17:15 Oceanus H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 9 - 11
18 sep 17:00 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 1
18 sep 16:15 Oceanus H3 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) 6 - 5
Verenigingsinformatie
NaamOceanus
AccommodatiegegevensDe Waterlelie
AALSMEER
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.