HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Octopus - Wapenveld

TeamPoule
Octopus DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse C
Octopus H1 (Heren) 3e klasse C
Octopus H2 (Heren) 4e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:30 [Concept]Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
3 okt 18:00 [Concept]Octopus H2 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)Berghuizerbad
10 okt 15:00 [Concept]VZ&PC H3 (Heren) - Octopus H2 (Heren)De Stamper
10 okt 16:45 [Concept]Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
10 okt 20:30 [Concept]Flevo H4 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Jaap van der Krol Bad
17 okt 16:00 [Concept]Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
24 okt 17:00 [Concept]Octopus H1 (Heren) - DWK H3 (Heren)Berghuizerbad
24 okt 17:45 [Concept]Octopus H2 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)Berghuizerbad
24 okt 18:30 [Concept]ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)De Scheg
31 okt 19:45 [Concept]ZIGNEA H1 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Bosbad Emmeloord
31 okt 20:30 [Concept]WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - Octopus H2 (Heren)Tijenraan
7 nov 16:30 [Concept]Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
7 nov 18:00 [Concept]SWOL 1894 H7 (Heren) - Octopus H2 (Heren)De Vrolijkheid
14 nov 16:30 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
14 nov 16:30 [Concept]Octopus H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)Berghuizerbad
14 nov 17:15 [Concept]Octopus H1 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Berghuizerbad
21 nov 18:30 [Concept]SWOL 1894 H6 (Heren) - Octopus H2 (Heren)De Vrolijkheid
28 nov 16:30 [Concept]Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
28 nov 17:15 [Concept]Octopus H1 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Berghuizerbad
19 dec 16:00 [Concept]Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
19 dec 17:25 [Concept]De Eerste Kolk H1 (Heren) - Octopus H2 (Heren)Bestevaer
19 dec 18:35 [Concept]Triton Putten H2 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Bosbad Putten
9 jan 16:30 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
16 jan 16:30 [Concept]Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
16 jan 17:00 [Concept]Steenwijk 1934 H1 (Heren) - Octopus H2 (Heren)Waterwyck
23 jan 16:00 [Concept]Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
23 jan 16:30 [Concept]Octopus H2 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Berghuizerbad
23 jan 17:15 [Concept]Octopus H1 (Heren) - Flevo H4 (Heren)Berghuizerbad
30 jan 17:15 [Concept]Octopus H1 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Berghuizerbad
30 jan 18:00 [Concept]Octopus H2 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)Berghuizerbad
6 feb 19:00 [Concept]DWK H3 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Veluwehal
20 feb 16:15 [Concept]Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
20 feb 17:00 [Concept]Octopus H1 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)Berghuizerbad
20 feb 17:45 [Concept]Octopus H2 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Berghuizerbad
27 feb 18:30 [Concept]WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - Octopus H2 (Heren)De Scheg
6 maa 16:30 [Concept]Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
6 maa 19:10 [Concept]Deltasteur H3 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Zwembad De Steur
13 maa 17:15 [Concept]Octopus H1 (Heren) - Flevo H3 (Heren)Berghuizerbad
13 maa 18:50 [Concept]ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
20 maa 16:30 [Concept]Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
20 maa 17:00 [Concept]Octopus H2 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Berghuizerbad
27 maa 18:00 [Concept]SWOL 1894 H5 (Heren) - Octopus H1 (Heren)De Vrolijkheid
10 apr 16:15 [Concept]Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
10 apr 17:00 [Concept]Octopus H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)Berghuizerbad
10 apr 17:45 [Concept]Octopus H1 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)Berghuizerbad
17 apr 19:30 [Concept]ZVV H1 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Koekoek
24 apr 18:45 [Concept]Flevo H3 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Jaap van der Krol Bad
24 apr 20:30 [Concept]De Grunte H3 (Heren) - Octopus H2 (Heren)De Slag
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamOctopus
AccommodatiegegevensBerghuizerbad
WAPENVELD
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.