HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Orca - Leeuwarden

TeamPoule
Orca BG1 (Gemengd-B <17) 1e klasse A
Orca CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
Orca Da1 (Dames) 1e klasse A
Orca H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie A
Orca H2 (Heren) 1e klasse A
Orca H3 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
Orca H4 (Heren) 2e klasse A
Orca H5 (Heren) 3e klasse A
Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) 1e klasse A
Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 16:15 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
15 jan 17:00 SGHA H3 (Heren) - Orca H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
15 jan 18:00 SGHA Da2 (Dames) - Orca Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
15 jan 19:30 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
15 jan 19:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Orca H4 (Heren)Aquarena
15 jan 20:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Orca H5 (Heren)Aquarena
15 jan 21:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
16 jan 17:30 GZVW H1 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)De Watertoren
22 jan 17:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - Orca H4 (Heren)De Welle
22 jan 17:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
22 jan 18:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - Orca H2 (Heren)De Welle
22 jan 18:15 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
22 jan 19:00 Orca H3 (Heren Reserve) - Wetterwille H1 (Heren Reserve)De Blauwe Golf
22 jan 19:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames)De Welle
22 jan 20:00 Orca H5 (Heren) - SGHA H5 (Heren)De Blauwe Golf
22 jan 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Welle
29 jan 11:45 TriVia H5 (Heren) - Orca H4 (Heren)Helperbad
29 jan 12:45 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - Orca H2 (Heren)Helperbad
29 jan 13:45 TriVia Da2 (Dames) - Orca Da1 (Dames)Helperbad
29 jan 16:45 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
29 jan 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)De Welle
29 jan 17:45 De Spatters H1 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)De Peppel
29 jan 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))Aquarena
5 feb 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
5 feb 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
5 feb 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
5 feb 17:45 Orca H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)De Blauwe Golf
5 feb 18:45 Orca H3 (Heren Reserve) - PWC H1 (Heren Reserve)De Blauwe Golf
5 feb 19:45 Orca H5 (Heren) - GZVW H3 (Heren)De Blauwe Golf
5 feb 20:45 Orca Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)De Blauwe Golf
6 feb 17:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
6 feb 18:45 Orca H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)De Blauwe Golf
12 feb 15:05 De Walvisch H3 (Heren) - Orca H4 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 17:00 De Granaet H1 (Heren) - Orca H2 (Heren)Tolhuisbad
12 feb 17:15 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
12 feb 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)Het Heersdiep
12 feb 18:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
12 feb 19:45 De Inktvis H1 (Heren) - Orca H5 (Heren)De Kalkwijck
13 feb 14:30 Azuro H1 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)Dubbelslag
19 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Kwakel
12 maa 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
12 maa 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
12 maa 17:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
12 maa 18:05 Orca H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)De Blauwe Golf
12 maa 19:00 Orca Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)De Blauwe Golf
12 maa 20:00 Orca H3 (Heren Reserve) - SGHA H4 (Heren Reserve)De Blauwe Golf
12 maa 21:00 Orca H4 (Heren) - Azuro H2 (Heren)De Blauwe Golf
12 maa 22:00 Orca H5 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren)De Blauwe Golf
19 maa 16:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
19 maa 17:30 Orca Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)De Blauwe Golf
19 maa 17:45 SGHA H5 (Heren) - Orca H5 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
19 maa 18:30 Orca H4 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)De Blauwe Golf
19 maa 18:35 SGHA H4 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)Sportstad Heerenveen BV
19 maa 19:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
19 maa 20:45 Orca H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)De Blauwe Golf
26 maa 14:00 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Helperbad
26 maa 14:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)Helperbad
26 maa 15:45 TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)Helperbad
26 maa 17:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Stamper
26 maa 19:00 Aqua'68 H2 (Heren) - Orca H5 (Heren)De Bonte Wever
26 maa 20:05 Aqua'68 H1 (Heren) - Orca H2 (Heren)De Bonte Wever
27 maa 15:30 GZVW H2 (Heren) - Orca H4 (Heren)De Watertoren
2 apr 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
2 apr 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) CG2* (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
2 apr 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
2 apr 17:45 Orca H3 (Heren Reserve) - GZVW H1 (Heren Reserve)De Blauwe Golf
2 apr 18:45 Orca H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
2 apr 20:00 Orca H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)De Blauwe Golf
2 apr 21:00 Orca H5 (Heren) - WSG Westergo (SG) H2 (Heren)De Blauwe Golf
2 apr 22:00 Orca H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)De Blauwe Golf
9 apr 15:05 De Walvisch H2 (Heren) - Orca H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
9 apr 16:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Aquarena
9 apr 18:00 Wetterwille H1 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)De Wetterstins
9 apr 18:00 De Plons Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames)De Slag
9 apr 18:45 De Spatters H2 (Heren) - Orca H5 (Heren)De Peppel
9 apr 18:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
9 apr 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))t Walfort
9 apr 20:05 De Plons H1 (Heren) - Orca H4 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
23 apr 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
23 apr 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
23 apr 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
23 apr 17:45 Orca H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
23 apr 19:00 Orca H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)De Blauwe Golf
23 apr 20:00 Orca H4 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)De Blauwe Golf
23 apr 21:00 Orca H3 (Heren Reserve) - De Spatters H1 (Heren Reserve)De Blauwe Golf
24 apr 17:30 Orca Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)De Blauwe Golf
24 apr 18:30 Orca H5 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren)De Blauwe Golf
14 mei 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))Het Slagman
21 mei 17:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
28 mei 17:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Aquarena
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 14:00 SGHA H4 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve) 3 - 13
28 nov 13:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) 4 - 4
27 nov 21:05 Neptunia'24 H3 (Heren) - Orca H4 (Heren) 2 - 21
27 nov 20:15 Neptunia'24 Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames) 7 - 7
27 nov 19:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 7 - 12
27 nov 17:00 Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 27 - 5
27 nov 15:00 Wetterwille H2 (Heren) - Orca H5 (Heren) 8 - 13
21 nov 17:30 Orca H3 (Heren Reserve) - Azuro H1 (Heren Reserve) 10 - 4
20 nov 20:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 7 - 16
20 nov 19:00 Orca H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 12 - 6
20 nov 18:00 Orca H5 (Heren) - De Spatters H2 (Heren) 8 - 3
20 nov 17:00 Orca Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames) 7 - 7
20 nov 16:15 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 27 - 5
20 nov 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 12
13 nov 20:00 WSG Westergo (SG) H2 (Heren) - Orca H5 (Heren) 18 - 16
13 nov 19:50 De Reest H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 7 - 12
13 nov 19:00 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - Orca H4 (Heren) 9 - 14
13 nov 18:45 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 13 - 8
13 nov 17:40 PWC H1 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve) 17 - 9
13 nov 17:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) CG2* (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 3
13 nov 16:00 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 16
13 nov 12:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 15
6 nov 20:15 Orca H4 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 17 - 3
6 nov 19:15 Orca H5 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren) 6 - 7
6 nov 18:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
6 nov 17:15 Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
6 nov 17:00 Orca H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 12 - 7
6 nov 16:45 Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
6 nov 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) 4 - 25
6 nov 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
31 okt 13:30 Azuro H2 (Heren) - Orca H4 (Heren) 11 - 8
30 okt 18:45 De Reest Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames) 5 - 3
30 okt 18:00 Wetterwille H1 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve) 6 - 3
30 okt 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - Orca H2 (Heren) 9 - 8
30 okt 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 13
30 okt 17:15 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - Orca H5 (Heren) 7 - 2
30 okt 17:15 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 6
30 okt 15:30 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp EG1 (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 14:30 Neptunia'24 Neptunia EG1 (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 14:00 PWC PWC EG1 (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
16 okt 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
9 okt 21:50 Orca H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 24 - 10
9 okt 20:45 Orca H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
9 okt 19:45 Orca H5 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren) 3 - 11
9 okt 18:45 Orca H4 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 20 - 5
9 okt 17:45 Orca H3 (Heren Reserve) - GZVW H1 (Heren Reserve) 5 - 7
9 okt 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 22 - 10
9 okt 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 22
9 okt 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 3
3 okt 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - Orca H2 (Heren) 12 - 12
3 okt 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - Orca H4 (Heren) 6 - 18
3 okt 16:30 Azuro Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames) 2 - 7
3 okt 14:30 GZVW H3 (Heren) - Orca H5 (Heren) 9 - 6
2 okt 19:45 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
2 okt 18:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 28
2 okt 13:45 TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve) 11 - 6
2 okt 13:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 8
2 okt 12:15 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) 1 - 14
25 sep 21:45 Orca H2 (Heren) - SGHA H3 (Heren) 11 - 12
25 sep 20:45 Orca Da1 (Dames) - SGHA Da2 (Dames) 3 - 11
25 sep 19:45 Orca H5 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 7 - 7
25 sep 18:45 Orca H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 7 - 7
25 sep 17:45 Orca H3 (Heren Reserve) - Azuro H1 (Heren Reserve) 8 - 12
25 sep 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 25 - 2
25 sep 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - SGHA CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 18
25 sep 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
19 sep 16:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Orca H2 (Heren) 5 - 15
18 sep 18:15 Orca H3 (Heren Reserve) - PWC H1 (Heren Reserve) 18 - 10
18 sep 17:45 Moby Dick H2 (Heren) - Orca H5 (Heren) 12 - 6
18 sep 17:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 2
18 sep 16:45 Moby Dick H1 (Heren) - Orca H4 (Heren) 3 - 12
Verenigingsinformatie
NaamOrca
AccommodatiegegevensDe Blauwe Golf
LEEUWARDEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.