HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging OZ&PC - Oldenzaal

TeamPoule
OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) Bond 1e divisie A
OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie A
OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
OZ&PC H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie B
OZ&PC H3 (Heren) 2e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
1 jan 00:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
1 jan 00:00 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
15 jan 17:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
15 jan 19:15 OZ&PC H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)Vondersweijde
15 jan 20:00 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
15 jan 21:20 EZC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))Het Slagman
16 jan 15:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
16 jan 16:05 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
22 jan 15:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
22 jan 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
22 jan 16:30 OZ&PC H3 (Heren) - DWV H2 (Heren)Vondersweijde
22 jan 17:15 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
22 jan 18:10 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
22 jan 19:30 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
22 jan 20:50 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
29 jan 14:30 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
29 jan 17:10 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
29 jan 18:15 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
29 jan 19:15 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
29 jan 19:40 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
29 jan 20:30 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
5 feb 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
5 feb 17:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)De Vijf Heuvels
5 feb 17:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
5 feb 18:30 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
5 feb 19:40 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
5 feb 20:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))Helperbad
5 feb 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
6 feb 16:30 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
12 feb 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
12 feb 16:30 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
12 feb 17:15 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
12 feb 17:30 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))t Timpke
12 feb 18:00 OZ&PC H3 (Heren) - Livo H3 (Heren)Vondersweijde
19 feb 17:15 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
19 feb 18:00 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
19 feb 18:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
19 feb 19:10 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
19 feb 19:20 De Veene H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)Het Sportpark
5 maa 16:00 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
5 maa 17:20 Losser H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)Brilmansdennen
12 maa 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
12 maa 15:15 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
12 maa 16:15 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Vondersweijde
12 maa 17:15 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
12 maa 20:30 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
12 maa 20:40 VZV H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
19 maa 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))De Stamper
19 maa 16:45 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
19 maa 17:25 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
19 maa 17:30 OZ&PC H3 (Heren) - NDD H2 (Heren)Vondersweijde
26 maa 16:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
26 maa 17:15 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
26 maa 18:30 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
26 maa 18:55 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
26 maa 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)Dorper Esch
26 maa 19:45 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
27 maa 15:45 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
2 apr 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
2 apr 18:30 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
2 apr 19:15 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
2 apr 20:20 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
2 apr 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Planeet
2 apr 21:15 OZ&PC H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)Vondersweijde
9 apr 16:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
9 apr 17:15 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
9 apr 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Twentebad
9 apr 18:05 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
9 apr 18:35 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Lieberg
9 apr 18:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
9 apr 19:20 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
10 apr 15:15 EZC H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)Het Slagman
23 apr 15:00 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
23 apr 18:00 OZ&PC H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren)Vondersweijde
23 apr 18:00 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
23 apr 18:45 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
23 apr 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))Caribabad
23 apr 20:00 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Vondersweijde
7 mei 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
14 mei 18:00 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
14 mei 19:15 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
21 mei 17:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
21 mei 17:50 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
21 mei 19:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
28 mei 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
28 mei 17:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
28 mei 18:00 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
28 mei 18:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Vallei
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:15 OZ&PC H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 4 - 8
27 nov 19:15 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 9
27 nov 17:20 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
27 nov 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 17
20 nov 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
20 nov 18:45 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
20 nov 18:30 NDD H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 4 - 5
20 nov 17:45 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 11 - 9
20 nov 17:45 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 6
20 nov 16:15 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 13
13 nov 19:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 18 - 19
13 nov 17:55 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 5
13 nov 17:25 Losser Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 9 - 2
13 nov 17:10 OZ&PC H3 (Heren) - Losser H2 (Heren) 8 - 6
6 nov 18:30 Livo H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 7 - 5
6 nov 17:45 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) 12 - 12
6 nov 17:45 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 13
6 nov 17:00 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 9
6 nov 17:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 15
6 nov 16:00 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
31 okt 14:10 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 10
30 okt 17:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 5
30 okt 17:05 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 7
23 okt 18:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 23
23 okt 17:55 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 11 - 13
16 okt 19:10 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 16 - 12
16 okt 19:00 EZC Da2 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 12 - 13
16 okt 18:00 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
16 okt 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 18 - 7
10 okt 16:15 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 4
9 okt 19:50 Het Y H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 9 - 12
9 okt 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 14 - 6
9 okt 18:30 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
9 okt 17:45 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 18
9 okt 17:45 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 12
9 okt 16:15 DWV H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 10 - 2
2 okt 19:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
2 okt 18:30 De Berkelduikers H1 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 6 - 6
2 okt 18:15 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 17 - 6
2 okt 17:55 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 7
2 okt 17:55 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 14
2 okt 17:00 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 18 - 9
2 okt 16:15 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 7
26 sep 18:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 8
26 sep 17:45 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 3
18 sep 17:10 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 20 - 6
18 sep 15:35 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 4
Verenigingsinformatie
NaamOZ&PC
AccommodatiegegevensVondersweijde
OLDENZAAL
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.