HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging OZV - Harmelen

TeamPoule
OZV Da1 (Dames) 2e klasse A
OZV DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
OZV EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
OZV EG2 (Gemengd-E <11) 2e klasse C
OZV H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
OZV H2 (Heren) 3e klasse B
OZV H3 (Heren) 3e klasse C
OZV H4 (Heren) 5e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
10 sep 18:05 [Concept]ZVL-1886 Center H8 (Heren) - OZV H2 (Heren)Vijf Meibad
17 sep 17:15 [Concept]De Linge/PCG H3 (Heren) - OZV H2 (Heren)Berenschot
17 sep 17:15 [Concept]BZC H4 (Heren) - OZV H4 (Heren)De Hofstee
17 sep 17:30 [Concept]OZV EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)H2O
17 sep 18:10 [Concept]OZV Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)H2O
17 sep 18:55 [Concept]OZV H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)H2O
17 sep 19:40 [Concept]OZV H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))H2O
24 sep 10:30 [Concept]WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - OZV DG1 (Gemengd-D <13)De Veur
24 sep 11:15 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames)De Does
24 sep 13:30 [Concept]Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - OZV EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 sep 13:40 [Concept]d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
24 sep 18:00 [Concept]OZV H4 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren)H2O
24 sep 18:30 [Concept]ZVS H1 (Heren) - OZV H3 (Heren)De Wellen
24 sep 18:45 [Concept]OZV H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)H2O
24 sep 19:30 [Concept]OZV H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))H2O
1 okt 17:30 [Concept]OZV EG2 (Gemengd-E <11) - De Linge/PCG EG1 (Gemengd-E <11)H2O
1 okt 18:10 [Concept]OZV EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)H2O
1 okt 18:50 [Concept]OZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Vliet (SG) DG1 (Gemengd-D <13)H2O
1 okt 20:00 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
1 okt 20:25 [Concept]OZV H3 (Heren) - De Linge/PCG H4 (Heren)H2O
8 okt 08:30 [Concept]De Reigers (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)Overbosch
8 okt 15:15 [Concept]WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG2 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
8 okt 15:15 [Concept]Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - OZV DG1 (Gemengd-D <13)De Sniep
8 okt 18:00 [Concept]Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - OZV H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 okt 18:15 [Concept]OZV H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)H2O
8 okt 19:00 [Concept]OZV H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)H2O
8 okt 19:45 [Concept]OZV H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))H2O
15 okt 12:10 [Concept]WZC (SG) H8 (Heren) - OZV H4 (Heren)De Veur
15 okt 17:30 [Concept]OZV EG2 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11)H2O
15 okt 18:10 [Concept]OZV EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)H2O
15 okt 18:50 [Concept]OZV DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13)H2O
15 okt 19:00 [Concept]Wave H2 (Heren) - OZV H2 (Heren)Kerkpolder
15 okt 19:30 [Concept]OZV Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)H2O
15 okt 20:15 [Concept]OZV H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)H2O
15 okt 21:00 [Concept]DWT H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
5 nov 08:30 [Concept]NieMo Barracuda H3 (Heren) - OZV H3 (Heren)Polderbad
5 nov 12:30 [Concept]SVH EG2 (Gemengd-E <11) - OZV EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
5 nov 14:15 [Concept]ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
5 nov 18:00 [Concept]Wave Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames)Kerkpolder
5 nov 18:15 [Concept]OZV H2 (Heren) - SVH H4 (Heren)H2O
5 nov 19:00 [Concept]OZV H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))H2O
12 nov 09:45 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - OZV H2 (Heren)Zuiderparkbad
12 nov 14:35 [Concept]MNC Dordrecht H9 (Heren) - OZV H4 (Heren)Sportboulevard
12 nov 17:30 [Concept]OZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13)H2O
12 nov 18:10 [Concept]OZV Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames)H2O
12 nov 18:55 [Concept]OZV H3 (Heren) - SVH H5 (Heren)H2O
12 nov 20:20 [Concept]Alkemade H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
19 nov 08:30 [Concept]ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames)De Wellen
19 nov 12:55 [Concept]ZVVS H4 (Heren) - OZV H3 (Heren)De Kulk
19 nov 16:00 [Concept]NZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - OZV DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
19 nov 18:15 [Concept]OZV H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)H2O
19 nov 19:00 [Concept]OZV H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))H2O
26 nov 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - OZV H4 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
26 nov 09:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - OZV H2 (Heren)De Sniep
26 nov 17:30 [Concept]OZV EG2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11)H2O
26 nov 18:10 [Concept]OZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) EG1 (Gemengd-E <11)H2O
26 nov 18:50 [Concept]OZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) DG1 (Gemengd-D <13)H2O
26 nov 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))H2O
26 nov 21:10 [Concept]OZV Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)H2O
27 nov 19:30 [Concept]AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
3 dec 12:30 [Concept]NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)Polderbad
3 dec 15:15 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - OZV Da1 (Dames)Aquamar
3 dec 18:15 [Concept]OZV H4 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)H2O
3 dec 19:00 [Concept]OZV H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)H2O
3 dec 19:30 [Concept]BZC H2 (Heren) - OZV H3 (Heren)De Hofstee
3 dec 19:45 [Concept]OZV H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))H2O
10 dec 12:00 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - OZV Da1 (Dames)Rivièrabad
10 dec 12:10 [Concept]ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - OZV EG2 (Gemengd-E <11)De Kulk
10 dec 13:00 [Concept]MNC Dordrecht H7 (Heren) - OZV H3 (Heren)Sportboulevard
10 dec 18:15 [Concept]OZV H4 (Heren) - BZC H4 (Heren)H2O
10 dec 19:00 [Concept]DAW H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
10 dec 19:00 [Concept]OZV H2 (Heren) - De Linge/PCG H3 (Heren)H2O
17 dec 11:15 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - OZV H2 (Heren)De Does
17 dec 17:30 [Concept]OZV EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11)H2O
17 dec 18:10 [Concept]OZV EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11)H2O
17 dec 18:50 [Concept]OZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Plas DG1 (Gemengd-D <13)H2O
17 dec 19:30 [Concept]OZV Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)H2O
17 dec 20:15 [Concept]OZV H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)H2O
17 dec 21:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - OZV H4 (Heren)De Rozenburcht
14 jan 11:45 [Concept]NieMo Barracuda H5 (Heren) - OZV H4 (Heren)Polderbad
14 jan 14:50 [Concept]Katwijk H6 (Heren) - OZV H2 (Heren)Aquamar
14 jan 17:30 [Concept]OZV EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)H2O
14 jan 18:10 [Concept]OZV EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)H2O
14 jan 18:50 [Concept]OZV DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13)H2O
14 jan 19:30 [Concept]OZV Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)H2O
14 jan 20:15 [Concept]OZV H3 (Heren) - ZVS H1 (Heren)H2O
14 jan 21:15 [Concept]De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Waterthor
21 jan 12:10 [Concept]SVH EG3 (Gemengd-E <11) - OZV EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
21 jan 16:10 [Concept]Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
21 jan 16:55 [Concept]De Plas DG1 (Gemengd-D <13) - OZV DG1 (Gemengd-D <13)De Wel
21 jan 18:15 [Concept]OZV H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)H2O
21 jan 19:00 [Concept]OZV H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)H2O
21 jan 19:05 [Concept]ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - OZV Da1 (Dames)De Zijl
21 jan 19:40 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - OZV H3 (Heren)De Rozenburcht
28 jan 12:00 [Concept]WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)De Veur
28 jan 12:10 [Concept]ZVVS Da3 (Dames) - OZV Da1 (Dames)De Kulk
28 jan 15:00 [Concept]ZPB H&L Productions H6 (Heren) - OZV H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
28 jan 16:30 [Concept]Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG2 (Gemengd-E <11)De Fakkel
28 jan 18:15 [Concept]OZV H4 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren)H2O
28 jan 19:00 [Concept]OZV H2 (Heren) - Wave H2 (Heren)H2O
28 jan 19:45 [Concept]OZV H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))H2O
29 jan 09:00 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - OZV DG1 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
4 feb 09:55 [Concept]WZC (SG) H4 (Heren) - OZV H2 (Heren)De Veur
4 feb 17:30 [Concept]OZV EG2 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)H2O
4 feb 18:10 [Concept]OZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) EG2 (Gemengd-E <11)H2O
4 feb 18:35 [Concept]ZPB H&L Productions H8 (Heren) - OZV H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
4 feb 18:50 [Concept]OZV DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)H2O
4 feb 19:30 [Concept]OZV H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)H2O
4 feb 20:35 [Concept]West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
4 maa 09:00 [Concept]De Linge/PCG EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG2 (Gemengd-E <11)Berenschot
4 maa 15:30 [Concept]Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
4 maa 16:30 [Concept]De Linge/PCG H4 (Heren) - OZV H3 (Heren)Berenschot
4 maa 18:10 [Concept]De Vliet (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - OZV DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Forum Kwadraat
4 maa 19:00 [Concept]OZV H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren)H2O
4 maa 19:45 [Concept]OZV H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))H2O
11 maa 09:00 [Concept]SVH H4 (Heren) - OZV H2 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
11 maa 17:30 [Concept]OZV EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)H2O
11 maa 18:10 [Concept]OZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)H2O
11 maa 18:50 [Concept]OZV Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames)H2O
11 maa 19:35 [Concept]OZV H3 (Heren) - NieMo Barracuda H3 (Heren)H2O
11 maa 21:30 [Concept]DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
25 maa 13:20 [Concept]SVH H5 (Heren) - OZV H3 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
25 maa 15:45 [Concept]Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - OZV Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 maa 17:20 [Concept]ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) - OZV DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
25 maa 18:15 [Concept]OZV H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)H2O
25 maa 19:00 [Concept]OZV H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)H2O
25 maa 19:45 [Concept]OZV H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))H2O
1 apr 17:30 [Concept]OZV DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)H2O
1 apr 18:10 [Concept]OZV Da1 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)H2O
1 apr 18:55 [Concept]OZV H3 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)H2O
1 apr 21:25 [Concept]De Plas H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Wel
1 apr 21:30 [Concept]Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - OZV H4 (Heren)De Sniep
15 apr 09:00 [Concept]De Reigers (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - OZV DG1 (Gemengd-D <13)Overbosch
15 apr 12:55 [Concept]WZC (SG) Da3 (Dames) - OZV Da1 (Dames)De Veur
15 apr 14:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Hoogvliet
15 apr 18:15 [Concept]OZV H4 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)H2O
15 apr 18:35 [Concept]De Reigers (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)Overbosch
15 apr 19:00 [Concept]OZV H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)H2O
22 apr 12:50 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - OZV H4 (Heren)Rivièrabad
22 apr 17:30 [Concept]OZV EG1 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)H2O
22 apr 18:10 [Concept]OZV Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)H2O
22 apr 18:55 [Concept]OZV H3 (Heren) - BZC H2 (Heren)H2O
22 apr 20:05 [Concept]Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - OZV H2 (Heren)Zwembad Maesemunde
22 apr 20:30 [Concept]De Snippen H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamOZV
AccommodatiegegevensH2O
HARMELEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.