HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging OZV - Harmelen

TeamPoule
OZV Da1 (Dames) 2e klasse A
OZV EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
OZV H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie C
OZV H2 (Heren) 3e klasse C
OZV H3 (Heren) 5e klasse B
OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 13 - 8
10 mei 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 18 - 6
9 mei 20:30 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 15 - 3
23 apr 20:55 ZVVS Da3 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 6 - 8
23 apr 19:30 OZV H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) 4 - 13
23 apr 18:45 OZV H2 (Heren) - SVH H4 (Heren) 8 - 11
23 apr 18:30 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 3
23 apr 18:00 OZV H3 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren) 11 - 11
23 apr 16:30 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
11 apr 21:10 OZV H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 4 - 12
9 apr 19:15 BZC H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 9 - 7
9 apr 19:00 Poseidon'56 H3 (Heren) - OZV H3 (Heren) 4 - 10
9 apr 19:00 OZV Da1 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 15 - 2
9 apr 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 3
9 apr 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 1
2 apr 19:30 Wave Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 4 - 12
2 apr 19:15 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - OZV H2 (Heren) 7 - 6
2 apr 18:15 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 4 - 19
2 apr 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
2 apr 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 7
26 maa 20:45 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 17 - 6
26 maa 18:55 OZV Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) 5 - 2
26 maa 18:10 OZV H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 14 - 4
26 maa 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) 18 - 0
19 maa 19:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 4 - 10
19 maa 18:10 OZV H3 (Heren) - BZC H4 (Heren) 13 - 4
19 maa 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 3
19 maa 16:55 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 5 - 9
12 maa 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 4 - 12
12 maa 19:00 OZV H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 6 - 15
12 maa 19:00 De Lansingh H2 (Heren) - OZV H2 (Heren) 4 - 6
12 maa 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 4
12 maa 17:15 Katwijk Da2 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 8 - 6
12 maa 14:30 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 11
19 feb 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) 6 - 7
19 feb 19:00 OZV H2 (Heren) - NieMo Barracuda H3 (Heren) 7 - 5
19 feb 18:15 OZV H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren) 9 - 10
19 feb 17:30 OZV Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 4 - 6
12 feb 19:35 De Kempvis H5 (Heren) - OZV H3 (Heren) 7 - 12
12 feb 17:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 8
5 feb 19:15 Poseidon'56 H2 (Heren) - OZV H2 (Heren) 7 - 8
5 feb 16:30 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 6
5 feb 16:25 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 11 - 11
29 jan 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 11
29 jan 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 4
29 jan 16:30 De Kempvis Da2 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 5 - 7
28 nov 15:45 WZC (SG) H8 (Heren) - OZV H3 (Heren) 7 - 8
27 nov 20:25 OZV H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
27 nov 19:40 OZV Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 10 - 4
27 nov 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
27 nov 18:10 SVH H4 (Heren) - OZV H2 (Heren) 7 - 7
27 nov 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) 19 - 0
20 nov 19:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 5
20 nov 19:00 d'ELFT H4 (Heren) - OZV H2 (Heren) 10 - 15
20 nov 18:15 OZV H3 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 19 - 1
20 nov 18:00 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 5 - 11
20 nov 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
14 nov 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
13 nov 18:55 OZV H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 13 - 5
13 nov 18:10 OZV Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 15 - 3
13 nov 18:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 13 - 7
13 nov 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 13 - 2
6 nov 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
6 nov 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
6 nov 16:25 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 5 - 8
6 nov 16:05 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 15
6 nov 15:00 De Kempvis H4 (Heren) - OZV H2 (Heren) 5 - 16
30 okt 21:15 Wave H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 4 - 6
30 okt 18:55 OZV H2 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren) 9 - 5
30 okt 18:10 OZV Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 6 - 5
30 okt 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 10 - 7
30 okt 17:10 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 11
30 okt 14:45 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - OZV H3 (Heren) 6 - 6
16 okt 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
9 okt 19:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 6 - 11
9 okt 18:15 NieMo Barracuda H3 (Heren) - OZV H2 (Heren) 10 - 10
2 okt 20:25 OZV H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 4 - 3
2 okt 19:40 OZV H2 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 6 - 3
2 okt 18:55 OZV H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 8 - 4
2 okt 18:10 OZV Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 5 - 6
2 okt 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 11
2 okt 14:55 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
25 sep 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 5
25 sep 17:15 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 4 - 4
19 sep 15:30 MNC Dordrecht H10 (Heren) - OZV H3 (Heren) 3 - 7
18 sep 20:10 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
18 sep 19:30 BZC H2 (Heren) - OZV H2 (Heren) 4 - 8
18 sep 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 11
Verenigingsinformatie
NaamOZV
AccommodatiegegevensH2O
HARMELEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.