HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Plas - Nieuwkoop

DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 18:30 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
15 jan 15:40 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11)De Veur
15 jan 16:00 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)De Wel
15 jan 16:45 De Plas Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames)De Wel
15 jan 18:00 Alkemade H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren)De Tweesprong
15 jan 19:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
16 jan 16:20 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - De Plas H3 (Heren)Groenhovenbad
22 jan 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)De Wel
22 jan 16:05 BZ&PC Da4 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)De Kuil
22 jan 16:20 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
22 jan 16:40 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17)De Wel
22 jan 17:25 De Plas H4 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)De Wel
22 jan 18:10 De Plas H3 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)De Wel
22 jan 18:55 De Plas H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)De Wel
22 jan 19:40 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond))De Wel
29 jan 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - De Plas H3 (Heren)Binnenzee
29 jan 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)De Wel
29 jan 16:45 De Plas Da1 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)De Wel
29 jan 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
29 jan 18:55 Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17)Poelmeer
29 jan 21:00 WZC (SG) H6 (Heren) - De Plas H4 (Heren)De Veur
5 feb 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)De Wel
5 feb 16:40 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)De Wel
5 feb 18:45 ZVVS H6 (Heren) - De Plas H3 (Heren)De Kulk
5 feb 19:45 WZK Zwemmen H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren)Sterrenbad
5 feb 20:30 AZL H1 (Heren) - De Plas H4 (Heren)De Fluit
5 feb 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
6 feb 17:00 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17)De Sniep
12 feb 16:10 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)De Does
12 feb 17:45 BZC Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)De Hofstee
19 feb 16:00 De Plas H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Wel
12 maa 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11)De Wel
12 maa 16:30 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17)Aquamar
12 maa 17:05 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Vijf Meibad
12 maa 19:45 AZL H2 (Heren) - De Plas H3 (Heren)De Fluit
12 maa 21:55 DWT H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
19 maa 15:45 d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
19 maa 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)De Wel
19 maa 16:45 De Plas Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)De Wel
19 maa 17:30 BZ&PC H6 (Heren) - De Plas H3 (Heren)De Kuil
19 maa 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
19 maa 19:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
20 maa 16:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
26 maa 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11)Polderbad
26 maa 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
26 maa 19:25 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)De Hoge Devel B.V.
27 maa 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
2 apr 15:00 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17)De Kuil
2 apr 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)De Wel
2 apr 16:40 De Plas H4 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)De Wel
2 apr 17:25 De Plas H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren)De Wel
2 apr 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)Overbosch
2 apr 18:10 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Wel
2 apr 18:45 d'ELFT Da3 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)Kerkpolder
2 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - De Plas H3 (Heren)Zuiderparkbad
9 apr 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)De Wel
9 apr 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Wel
9 apr 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11)H2O
9 apr 17:30 De Plas Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)De Wel
9 apr 18:15 De Plas H3 (Heren) - DES H1 (Heren)De Wel
9 apr 19:00 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))De Wel
9 apr 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Sterrenbad
10 apr 18:30 Sassenheim H3 (Heren) - De Plas H2 (Heren)Wasbeek
23 apr 16:00 De Plas H4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)De Wel
23 apr 16:45 De Plas H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)De Wel
23 apr 17:30 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)Polderbad
23 apr 17:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Wel
23 apr 17:55 Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)De Sniep
23 apr 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Forum Kwadraat
15 mei 17:15 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 1 - 11
27 nov 20:00 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 13 - 11
27 nov 18:15 Katwijk H5 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 5 - 5
27 nov 17:30 De Plas Da1 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames) 6 - 9
27 nov 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 15
27 nov 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
21 nov 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 18 - 2
21 nov 16:15 DES H1 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 8 - 3
20 nov 20:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 17 - 9
20 nov 19:30 WZC (SG) Da3 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 3 - 7
20 nov 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
13 nov 21:10 DAW H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
13 nov 19:55 Sassenheim H4 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 4 - 6
13 nov 18:15 De Plas H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 6 - 10
13 nov 17:30 De Plas Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 5 - 0
13 nov 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 15
13 nov 16:30 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 4
13 nov 16:20 ZVL-1886 Center H7 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 7 - 3
7 nov 16:30 AZC H7 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 4 - 6
6 nov 19:45 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 3
6 nov 18:25 AZC H6 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 6 - 2
6 nov 18:10 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
6 nov 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 16 - 2
6 nov 17:25 De Plas Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 5 - 3
6 nov 16:40 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
6 nov 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 8
30 okt 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 7
30 okt 17:30 De Plas H3 (Heren) - AZL H2 (Heren) 2 - 3
30 okt 16:45 De Plas H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren) 6 - 5
30 okt 16:00 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 19
23 okt 16:45 De Plas H2 (Heren) - AZC H6 (Heren) 11 - 4
23 okt 16:00 De Plas H4 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 11 - 9
16 okt 19:40 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 6 - 8
16 okt 18:55 De Plas H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 6 - 4
16 okt 18:10 De Plas H3 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 4 - 8
16 okt 17:25 De Plas H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 9 - 0
16 okt 16:40 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) 1 - 13
16 okt 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
9 okt 20:30 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 17 - 13
9 okt 19:40 Vivax H1 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 6 - 5
9 okt 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 13 - 3
9 okt 18:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 2 - 6
9 okt 16:30 WZC (SG) H5 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 9 - 6
2 okt 19:00 De Plas H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
2 okt 18:15 De Plas H2 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren) 9 - 7
2 okt 17:30 De Plas H3 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 5 - 14
2 okt 17:00 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
2 okt 16:45 De Plas H4 (Heren) - AZL H1 (Heren) 8 - 6
2 okt 16:00 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 29
25 sep 18:30 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 17 - 1
25 sep 18:10 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 5 - 19
25 sep 17:25 De Plas H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 4 - 4
25 sep 16:40 De Plas H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 3 - 8
25 sep 16:25 Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 12 - 7
25 sep 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) 13 - 1
18 sep 19:45 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 6 - 15
18 sep 19:15 De Plas H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 8 - 5
18 sep 19:10 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 7 - 6
18 sep 18:30 De Plas Da1 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 5 - 6
18 sep 17:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 2 - 16
11 sep 19:45 De Plas H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 9 - 4
11 sep 19:00 De Plas H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 4 - 21
11 sep 18:15 De Plas H4 (Heren) - AZC H7 (Heren) 7 - 3
11 sep 17:30 De Plas Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 9 - 5
11 sep 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 17
11 sep 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 2
11 sep 14:10 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
Verenigingsinformatie
NaamDe Plas
AccommodatiegegevensDe Wel
NIEUWKOOP
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.