TeamPoule
De Plons Da1 (Dames) 1e klasse A
De Plons H1 (Heren) 2e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
2 okt 19:00 De Plons Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
2 okt 19:55 De Plons H1 (Heren) - TriVia H5 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
9 okt 18:40 Neptunia'24 Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)Zwem- en recreatiebad It Rak
9 okt 20:30 Neptunia'24 H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
30 okt 19:50 De Plons H1 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
7 nov 14:15 SGHA Da2 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
7 nov 16:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - De Plons H1 (Heren)Pagedal
13 nov 19:00 De Plons Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
13 nov 20:00 De Plons H1 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
20 nov 17:00 Orca Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)De Blauwe Golf
21 nov 18:30 Orca H4 (Heren) - De Plons H1 (Heren)De Blauwe Golf
27 nov 16:30 De Plons Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)De Slag
27 nov 20:05 De Plons H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
4 dec 19:00 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - De Plons H1 (Heren)Recreatiebad Bloemketerp
11 dec 15:05 De Walvisch H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
15 jan 19:00 De Plons Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
15 jan 19:55 De Plons H1 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
23 jan 15:30 GZVW H2 (Heren) - De Plons H1 (Heren)De Watertoren
29 jan 17:45 De Plons H1 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
5 feb 15:45 TriVia H5 (Heren) - De Plons H1 (Heren)Helperbad
5 feb 16:45 TriVia Da2 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)Helperbad
12 feb 19:00 De Plons Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
12 feb 20:05 De Plons H1 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
12 maa 19:00 Moby Dick H1 (Heren) - De Plons H1 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
19 maa 17:45 De Plons H1 (Heren) - GZVW H2 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
26 maa 20:00 De Plons H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
26 maa 20:25 De Plons Da1 (Dames) - SGHA Da2 (Dames)De Slag
2 apr 18:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren)De Welle
2 apr 19:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)De Welle
9 apr 18:00 De Plons Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames)De Slag
9 apr 20:05 De Plons H1 (Heren) - Orca H4 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
24 apr 13:30 Azuro Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)Dubbelslag
24 apr 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - De Plons H1 (Heren)Aqualaren
DatumTijdWedstrijdUitslag
26 sep 13:30 Azuro H2 (Heren) - De Plons H1 (Heren) 23 - 8
25 sep 19:30 De Reest Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames) 6 - 2
18 sep 18:45 De Plons H1 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 22 - 5
Verenigingsinformatie
NaamDe Plons
AccommodatiegegevensSportcomplex De Swaneburg
COEVORDEN