HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Polar Bears - Ede gld

DatumTijdWedstrijdLocatie
11 dec 18:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
11 dec 18:45 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))De Zijl
1 jan 00:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
8 jan 16:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
8 jan 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Peppel
8 jan 18:25 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 jan 18:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
8 jan 19:30 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
9 jan 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
9 jan 18:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
13 jan 21:15 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Peppel
15 jan 16:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
15 jan 18:00 ZEW BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)Calluna
15 jan 18:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)De Peppel
15 jan 18:40 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
15 jan 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))t Walfort
15 jan 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))t Timpke
15 jan 19:30 EZPC CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15)De Helster
15 jan 20:15 EZPC H1 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)De Helster
15 jan 20:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
16 jan 15:00 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
16 jan 17:30 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
22 jan 13:45 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
22 jan 14:30 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
22 jan 15:15 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)De Peppel
22 jan 16:00 Polar Bears H5 (Heren) - Flevo H2 (Heren)De Peppel
22 jan 16:45 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
22 jan 18:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Peppel
22 jan 18:10 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)Valkenhuizen
22 jan 18:15 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
22 jan 19:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Peppel
22 jan 21:00 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
22 jan 21:15 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
23 jan 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
23 jan 18:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
23 jan 19:25 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))De Peppel
23 jan 19:45 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
23 jan 20:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
29 jan 15:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
29 jan 15:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)De Peppel
29 jan 15:15 Hydrofiel H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 16:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
29 jan 17:00 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
29 jan 17:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
29 jan 17:40 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
29 jan 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
29 jan 18:20 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))De Vennen
29 jan 18:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
29 jan 19:15 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
29 jan 20:05 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))De Crommenije
29 jan 21:00 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 16:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))De Peppel
30 jan 17:10 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
30 jan 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
5 feb 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
5 feb 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
5 feb 14:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 feb 14:45 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)De Peppel
5 feb 15:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
5 feb 16:15 Polar Bears H5 (Heren) - Flevo H1 (Heren)De Peppel
5 feb 17:15 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
5 feb 17:15 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Peppel
5 feb 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Peppel
5 feb 20:05 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Golfbad Oss
5 feb 20:15 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
5 feb 21:35 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
5 feb 21:40 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
6 feb 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
6 feb 18:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
12 feb 15:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
12 feb 15:45 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
12 feb 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)De IJsselslag
12 feb 16:35 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 17:15 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
12 feb 18:00 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
12 feb 18:00 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
12 feb 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
13 feb 16:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Peppel
13 feb 18:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
19 feb 16:00 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))Vijf Meibad
19 feb 17:10 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
19 feb 18:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
19 feb 18:35 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
19 feb 18:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
19 feb 20:00 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Zijl
19 feb 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Caribabad
19 feb 20:15 Flevo H1 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Jaap van der Krol Bad
20 feb 16:15 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
20 feb 16:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
20 feb 18:00 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
26 feb 18:15 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))De Peppel
26 feb 19:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
26 feb 19:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))De Peppel
5 maa 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 maa 17:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
5 maa 18:30 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
5 maa 18:45 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
5 maa 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - De Rijn H2 (Heren)De Peppel
12 maa 14:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
12 maa 14:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
12 maa 15:30 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15)De Peppel
12 maa 16:15 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
12 maa 16:20 NDD EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 17:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
12 maa 18:40 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
12 maa 19:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
12 maa 20:00 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
12 maa 20:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
12 maa 21:00 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
19 maa 14:05 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
19 maa 16:15 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11)De Peppel
19 maa 16:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
19 maa 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - EZPC H1 (Heren)De Peppel
19 maa 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
19 maa 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))De Peppel
19 maa 18:35 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
19 maa 19:00 Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
19 maa 19:10 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
19 maa 19:20 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
19 maa 20:25 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
19 maa 20:50 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
20 maa 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
26 maa 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
26 maa 14:15 Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)De Vallei
26 maa 14:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
26 maa 15:30 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15)De Peppel
26 maa 16:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
26 maa 17:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
26 maa 17:30 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))De Peppel
26 maa 18:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
26 maa 19:20 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))De Slag
26 maa 20:00 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
27 maa 18:05 De Meer H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)De Waterlinie
2 apr 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
2 apr 16:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
2 apr 17:00 RZC CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15)MFC Doelum
2 apr 17:00 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
2 apr 17:15 Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
2 apr 18:00 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
2 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))De Kwakel
2 apr 20:45 Flevo H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Jaap van der Krol Bad
3 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
3 apr 14:30 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)Erica Terpstra Sportfondsenbad
3 apr 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
9 apr 14:30 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)De Peppel
9 apr 15:15 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)De Peppel
9 apr 16:00 Polar Bears H5 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Peppel
9 apr 17:00 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
9 apr 18:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))De Peppel
9 apr 18:30 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
10 apr 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
23 apr 15:10 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
23 apr 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
23 apr 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
23 apr 18:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
30 apr 16:40 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
1 mei 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
1 mei 18:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
1 mei 19:30 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
7 mei 14:30 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
7 mei 17:30 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))De Peppel
7 mei 18:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
7 mei 20:00 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
8 mei 15:00 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
14 mei 16:30 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
14 mei 17:00 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
14 mei 18:00 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
14 mei 19:30 Polar Bears H5 (Heren) - EZPC H1 (Heren)De Peppel
15 mei 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
21 mei 16:15 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Peppel
21 mei 17:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
21 mei 19:00 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
22 mei 17:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
28 mei 15:25 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Valkenhuizen
29 mei 15:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
29 mei 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
DatumTijdWedstrijdUitslag
5 dec 16:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 18 - 7
4 dec 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 13 - 12
4 dec 16:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 12 - 13
28 nov 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
27 nov 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 4 - 9
27 nov 19:40 PSV H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 8 - 22
27 nov 18:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 5 - 7
27 nov 18:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 4
27 nov 16:40 Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 12
27 nov 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
27 nov 14:45 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
27 nov 14:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 26
21 nov 20:00 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 6 - 12
21 nov 18:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 31 - 5
21 nov 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 12 - 8
20 nov 21:00 Flevo H1 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 14 - 5
20 nov 21:00 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 5
20 nov 20:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 8 - 7
20 nov 19:55 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 11
20 nov 19:30 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) 6 - 7
20 nov 18:30 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) 17 - 4
20 nov 18:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 12 - 10
20 nov 17:30 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 16
20 nov 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 4
14 nov 18:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 13
13 nov 20:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
13 nov 19:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 11
13 nov 18:35 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 2
13 nov 18:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 5 - 9
13 nov 17:45 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 5 - 13
13 nov 17:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 11
13 nov 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren) 9 - 7
13 nov 16:15 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 11
13 nov 15:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 22
13 nov 15:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) 6 - 10
13 nov 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 6
7 nov 19:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 17 - 12
7 nov 17:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 14 - 15
7 nov 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
6 nov 21:10 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 12
6 nov 21:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 17 - 7
6 nov 20:50 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 16
6 nov 19:45 Flevo H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 17 - 5
6 nov 19:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 12 - 10
6 nov 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 11
6 nov 19:00 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) 13 - 12
6 nov 18:00 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 10 - 3
6 nov 17:30 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
6 nov 17:15 Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 12
6 nov 17:00 RZC CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 13
6 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
31 okt 18:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 14 - 8
31 okt 17:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 26
30 okt 19:10 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
30 okt 19:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 6
30 okt 18:15 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 6
30 okt 17:30 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
30 okt 15:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 5 - 6
24 okt 19:30 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 13
24 okt 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 6 - 6
24 okt 16:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 15 - 8
23 okt 19:45 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 19
23 okt 17:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 18 - 0
21 okt 20:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
16 okt 19:35 De Meer H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 5 - 5
16 okt 19:35 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 9
16 okt 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 8 - 7
16 okt 19:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 3 - 7
16 okt 18:15 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 7
16 okt 18:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 17
16 okt 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
16 okt 16:30 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) 19 - 12
16 okt 15:30 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) 10 - 4
16 okt 14:45 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 13
10 okt 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 1 - 17
10 okt 18:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 18 - 10
10 okt 17:15 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 29 - 11
10 okt 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 8
10 okt 16:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 6
9 okt 19:35 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 18
9 okt 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
9 okt 17:30 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 3
9 okt 17:15 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 10
9 okt 14:05 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
3 okt 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 21 - 11
3 okt 17:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 7
3 okt 16:30 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 6
2 okt 19:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
2 okt 19:00 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
2 okt 18:40 SVH H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 9 - 24
2 okt 18:10 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 19 - 4
2 okt 18:00 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) 6 - 24
2 okt 16:45 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
2 okt 16:05 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 12 - 10
2 okt 15:40 Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 8
2 okt 15:20 NDD EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 11
2 okt 14:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8
2 okt 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 7
25 sep 18:00 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 7
25 sep 18:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 13 - 17
25 sep 17:35 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 9
25 sep 17:15 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 6
18 sep 18:15 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 15 - 5
18 sep 16:45 Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 3
18 sep 16:00 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
18 sep 16:00 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 9 - 12
18 sep 15:15 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 9
Verenigingsinformatie
NaamPolar Bears
AccommodatiegegevensDe Peppel
EDE GLD
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.