HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Proteus - Twello

DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 16:00 [Concept]Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
17 sep 16:45 [Concept]Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 Swol 1894/ZPC Hatto-Heim (Gemengd-D <13)De Schaeck
17 sep 17:30 [Concept]Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
17 sep 17:45 [Concept]Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
17 sep 18:15 [Concept]Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
17 sep 19:00 [Concept]Proteus H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)De Schaeck
17 sep 19:30 [Concept]Flevo Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Jaap van der Krol Bad
17 sep 19:45 [Concept]Proteus H3 (Heren) - NDD H4 (Heren)De Schaeck
17 sep 20:05 [Concept]SWOL 1894 Da3 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)De Vrolijkheid
17 sep 20:30 [Concept]Proteus H4 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)De Schaeck
24 sep 16:00 [Concept]Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)De Schaeck
24 sep 16:45 [Concept]Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - ZIGNEA CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
24 sep 17:00 [Concept]Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
24 sep 17:10 [Concept]De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
24 sep 17:30 [Concept]Proteus Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Schaeck
24 sep 17:45 [Concept]Aquapoldro H5 (Heren) - Proteus H4 (Heren)Sprenkelaar
24 sep 18:15 [Concept]Proteus Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)De Schaeck
24 sep 19:00 [Concept]Natare H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)t Walfort
24 sep 19:40 [Concept]SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
1 okt 16:00 [Concept]Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
1 okt 16:45 [Concept]Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Octopus CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
1 okt 17:00 [Concept]Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
1 okt 17:30 [Concept]Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
1 okt 18:00 [Concept]De Woelwaters Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
1 okt 18:15 [Concept]Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
1 okt 18:30 [Concept]De Berkelduikers H2 (Heren) - Proteus H3 (Heren)De Beemd
1 okt 19:00 [Concept]Proteus H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren)De Schaeck
1 okt 19:45 [Concept]Proteus H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)De Schaeck
1 okt 19:45 [Concept]ZVV Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Koekoek
2 okt 16:00 [Concept]Proteus EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)De Schaeck
2 okt 16:45 [Concept]Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers ZZZ/Zignea DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
2 okt 17:30 [Concept]Proteus Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)De Schaeck
2 okt 18:15 [Concept]Proteus H3 (Heren) - De Gendten H1 (Heren)De Schaeck
8 okt 16:00 [Concept]Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
8 okt 16:00 [Concept]Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
8 okt 16:45 [Concept]Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)De Schaeck
8 okt 17:30 [Concept]Proteus Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)De Schaeck
8 okt 18:15 [Concept]De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De Koploper
8 okt 18:15 [Concept]Triton Putten H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren)Bosbad Putten
8 okt 18:15 [Concept]Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Jaap van der Krol Bad
8 okt 19:15 [Concept]Aquapoldro H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Sprenkelaar
8 okt 20:00 [Concept]De Houtrib H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)De Koploper
9 okt 16:10 [Concept]De Spreng EG1 (Gemengd-E <11) - Proteus EG1 (Gemengd-E <11)Rhienderoord
9 okt 17:35 [Concept]De Spreng H1 (Heren) - Proteus H3 (Heren)Rhienderoord
15 okt 16:00 [Concept]Proteus EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11)De Schaeck
15 okt 16:45 [Concept]Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
15 okt 17:30 [Concept]Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
15 okt 17:45 [Concept]De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
15 okt 18:15 [Concept]Proteus H1 (Heren) - Flevo H1 (Heren)De Schaeck
15 okt 18:30 [Concept]De IJsselmeeuwen Da3 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)De IJsselslag
15 okt 19:00 [Concept]Proteus H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren)De Schaeck
15 okt 19:45 [Concept]Proteus H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren)De Schaeck
15 okt 20:30 [Concept]Proteus H4 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)De Schaeck
15 okt 20:35 [Concept]De Rijn Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
5 nov 16:00 [Concept]Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
5 nov 16:15 [Concept]Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
5 nov 16:30 [Concept]Thetis Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 nov 16:45 [Concept]Proteus Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)De Schaeck
5 nov 17:30 [Concept]Proteus H3 (Heren) - DOS H2 (Heren)De Schaeck
5 nov 17:30 [Concept]Octopus H1 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Berghuizerbad
5 nov 18:00 [Concept]De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
5 nov 18:30 [Concept]Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)De Brake
5 nov 21:00 [Concept]Aquapoldro H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Sprenkelaar
12 nov 16:00 [Concept]Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
12 nov 16:15 [Concept]De IJsselmeeuwen EG1 (Gemengd-E <11) - Proteus EG1 (Gemengd-E <11)De IJsselslag
12 nov 16:45 [Concept]Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
12 nov 17:30 [Concept]Proteus H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)De Schaeck
12 nov 17:40 [Concept]SWOL 1894 Swol 1894/ZPC Hatto-Heim (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
12 nov 17:45 [Concept]De Gendten H1 (Heren) - Proteus H3 (Heren)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
12 nov 18:00 [Concept]De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)De Koploper
12 nov 18:00 [Concept]ZEW DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Calluna
12 nov 18:15 [Concept]Proteus H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)De Schaeck
12 nov 19:00 [Concept]Proteus Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)De Schaeck
12 nov 19:45 [Concept]Proteus Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)De Schaeck
12 nov 20:30 [Concept]Proteus Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)De Schaeck
19 nov 14:45 [Concept]Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De Peppel
19 nov 15:00 [Concept]Thetis H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 nov 16:00 [Concept]Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
19 nov 16:45 [Concept]Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 Swol 1894/ZPC Hatto-Heim (Gemengd-D <13)De Schaeck
19 nov 17:30 [Concept]Proteus H3 (Heren) - NDD H5 (Heren)De Schaeck
19 nov 17:45 [Concept]De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)De IJsselslag
19 nov 18:10 [Concept]SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
19 nov 18:15 [Concept]Proteus H4 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)De Schaeck
19 nov 19:15 [Concept]De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames) - Proteus Da2 (Dames)De Koploper
26 nov 16:00 [Concept]Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)De Schaeck
26 nov 16:15 [Concept]Natare H2 (Heren) - Proteus H3 (Heren)t Walfort
26 nov 16:20 [Concept]NDD EG1 (Gemengd-E <11) - Proteus EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Rozengaarde
26 nov 16:45 [Concept]Proteus Da3 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)De Schaeck
26 nov 17:00 [Concept]Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
26 nov 17:30 [Concept]Proteus H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)De Schaeck
26 nov 18:15 [Concept]Proteus H2 (Heren) - ZEW H1 (Heren)De Schaeck
26 nov 19:00 [Concept]Proteus Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Schaeck
26 nov 19:45 [Concept]Proteus Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)De Schaeck
26 nov 19:45 [Concept]ZVV H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren)Koekoek
3 dec 16:40 [Concept]Zuiderzeezwemmers ZZZ/Zignea DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Aat de Jonge bad
3 dec 16:45 [Concept]PFC Rheden Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Biljoenbad
3 dec 16:45 [Concept]De Eerste Kolk Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Bestevaer
3 dec 18:00 [Concept]Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
3 dec 19:15 [Concept]Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
3 dec 20:00 [Concept]Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
3 dec 20:45 [Concept]De Rijn Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
3 dec 20:45 [Concept]Proteus H4 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)De Schaeck
4 dec 15:30 [Concept]Hydrofiel H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
10 dec 16:00 [Concept]Proteus EG1 (Gemengd-E <11) - De Spreng EG1 (Gemengd-E <11)De Schaeck
10 dec 16:45 [Concept]Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
10 dec 17:00 [Concept]Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
10 dec 17:15 [Concept]De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
10 dec 17:30 [Concept]Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
10 dec 18:00 [Concept]ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De Marke
10 dec 18:10 [Concept]Losser H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Brilmansdennen
10 dec 18:20 [Concept]Proteus Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De Schaeck
10 dec 19:15 [Concept]Aquapoldro H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren)Sprenkelaar
10 dec 19:25 [Concept]Proteus Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)De Schaeck
11 dec 18:40 [Concept]NDD H4 (Heren) - Proteus H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
17 dec 16:00 [Concept]Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
17 dec 16:45 [Concept]Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
17 dec 17:30 [Concept]Proteus H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Schaeck
17 dec 17:30 [Concept]SWOL 1894 Swol 1894/ZPC Hatto-Heim (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
17 dec 17:45 [Concept]RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)MFC Doelum
17 dec 18:15 [Concept]Proteus H4 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)De Schaeck
17 dec 19:30 [Concept]VKC'03 Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)De Vlaskoel
7 jan 16:30 [Concept]Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Steur
7 jan 17:20 [Concept]Deltasteur H2 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Zwembad De Steur
14 jan 14:30 [Concept]ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Proteus EG1 (Gemengd-E <11)Valkenhuizen
14 jan 16:00 [Concept]Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
14 jan 16:45 [Concept]Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
14 jan 16:45 [Concept]De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Bestevaer
14 jan 17:30 [Concept]Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
14 jan 17:45 [Concept]De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)De IJsselslag
14 jan 18:15 [Concept]Proteus H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)De Schaeck
14 jan 18:30 [Concept]ZIGNEA CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Bosbad Emmeloord
14 jan 19:00 [Concept]Proteus H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)De Schaeck
14 jan 19:45 [Concept]Proteus H4 (Heren) - Aquapoldro H5 (Heren)De Schaeck
15 jan 17:25 [Concept]Hydrofiel Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
21 jan 16:00 [Concept]Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
21 jan 16:45 [Concept]Proteus Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De Schaeck
21 jan 17:15 [Concept]Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
21 jan 17:30 [Concept]Proteus Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)De Schaeck
21 jan 18:00 [Concept]De Woelwaters H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
21 jan 18:30 [Concept]SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
21 jan 18:45 [Concept]Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
21 jan 20:55 [Concept]Nunspeet H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren)De Brake
28 jan 18:00 [Concept]Montferland H1 (Heren) - Proteus H3 (Heren)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
28 jan 18:30 [Concept]De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
28 jan 18:30 [Concept]Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De Brake
28 jan 19:45 [Concept]Flevo H2 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Jaap van der Krol Bad
28 jan 20:30 [Concept]Flevo H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Jaap van der Krol Bad
29 jan 15:30 [Concept]Proteus EG1 (Gemengd-E <11) - De IJsselmeeuwen EG1 (Gemengd-E <11)De Schaeck
29 jan 16:05 [Concept]Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - ZEW DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
29 jan 16:45 [Concept]Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
29 jan 17:30 [Concept]Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 Swol 1894/ZPC Hatto-Heim (Gemengd-D <13)De Schaeck
29 jan 18:15 [Concept]Proteus Da3 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da3 (Dames)De Schaeck
29 jan 19:00 [Concept]Proteus Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)De Schaeck
4 feb 16:00 [Concept]Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
4 feb 16:30 [Concept]De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
4 feb 16:45 [Concept]Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
4 feb 17:30 [Concept]Proteus H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)De Schaeck
4 feb 17:45 [Concept]Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
4 feb 18:15 [Concept]Proteus H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Schaeck
4 feb 18:30 [Concept]SWOL 1894 Swol 1894/ZPC Hatto-Heim (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
4 feb 19:00 [Concept]Proteus H3 (Heren) - De Spreng H1 (Heren)De Schaeck
4 feb 19:45 [Concept]Proteus H4 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)De Schaeck
11 feb 14:15 [Concept]Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Proteus EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
11 feb 18:15 [Concept]Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
11 feb 20:30 [Concept]Nunspeet H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren)De Brake
4 maa 16:00 [Concept]Proteus EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11)De Schaeck
4 maa 16:25 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Valkenhuizen
4 maa 16:45 [Concept]Octopus CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Berghuizerbad
4 maa 16:45 [Concept]Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)De Schaeck
4 maa 17:30 [Concept]Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
4 maa 17:45 [Concept]De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
4 maa 18:15 [Concept]Proteus Da3 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)De Schaeck
4 maa 18:30 [Concept]ZEW H1 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Calluna
4 maa 18:45 [Concept]Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)Jaap van der Krol Bad
4 maa 19:00 [Concept]Proteus Da2 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De Schaeck
4 maa 19:00 [Concept]Triton Putten H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Bosbad Putten
4 maa 19:45 [Concept]Proteus H3 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren)De Schaeck
11 maa 16:40 [Concept]DOS H2 (Heren) - Proteus H3 (Heren)Van Pallandtbad
11 maa 17:00 [Concept]Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
11 maa 19:10 [Concept]De Breuly Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Lentebad
11 maa 19:30 [Concept]Proteus H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)De Schaeck
11 maa 20:00 [Concept]Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - Proteus H4 (Heren)Aat de Jonge bad
11 maa 20:15 [Concept]Proteus H2 (Heren) - Octopus H1 (Heren)De Schaeck
12 maa 16:00 [Concept]Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers ZZZ/Zignea DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
12 maa 16:45 [Concept]Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
12 maa 17:30 [Concept]Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
12 maa 18:15 [Concept]Proteus Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Schaeck
18 maa 16:00 [Concept]Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
18 maa 16:45 [Concept]Proteus H1 (Heren) - Thetis H1 (Heren)De Schaeck
18 maa 17:30 [Concept]Proteus H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)De Schaeck
25 maa 16:45 [Concept]Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
25 maa 17:45 [Concept]De Berkelduikers H1 (Heren) - Proteus H2 (Heren)De Beemd
25 maa 19:00 [Concept]DWK Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Veluwehal
25 maa 19:45 [Concept]WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Tijenraan
25 maa 20:30 [Concept]EZPC Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)De Helster
25 maa 21:05 [Concept]Piranha H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Het Slagman
1 apr 16:00 [Concept]Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
1 apr 16:20 [Concept]NDD H5 (Heren) - Proteus H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
1 apr 16:45 [Concept]Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
1 apr 17:15 [Concept]De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
1 apr 17:30 [Concept]Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
1 apr 18:00 [Concept]De Houtrib H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren)De Koploper
1 apr 18:15 [Concept]Proteus Da3 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)De Schaeck
1 apr 19:00 [Concept]Proteus Da2 (Dames) - De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames)De Schaeck
1 apr 20:05 [Concept]SWOL 1894 H4 (Heren) - Proteus H2 (Heren)De Vrolijkheid
15 apr 15:25 [Concept]Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
15 apr 16:00 [Concept]Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
15 apr 16:45 [Concept]Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De Schaeck
15 apr 17:30 [Concept]Proteus H3 (Heren) - Natare H2 (Heren)De Schaeck
15 apr 17:50 [Concept]Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)De Brake
15 apr 17:50 [Concept]WWV Winterswijk H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Jaspers
15 apr 18:15 [Concept]Proteus H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Schaeck
15 apr 18:15 [Concept]Triton Putten Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Bosbad Putten
22 apr 16:00 [Concept]Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
22 apr 16:45 [Concept]Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
22 apr 17:30 [Concept]Proteus Da1 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames)De Schaeck
22 apr 18:00 [Concept]ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De Marke
22 apr 18:00 [Concept]ZEW DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Calluna
22 apr 18:15 [Concept]Proteus Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)De Schaeck
22 apr 18:20 [Concept]Deltasteur H3 (Heren) - Proteus H4 (Heren)Zwembad De Steur
22 apr 18:45 [Concept]ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)De Marke
22 apr 19:00 [Concept]Proteus H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)De Schaeck
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamProteus
AccommodatiegegevensDe Schaeck
TWELLO
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.