HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Proteus - Twello

DatumTijdWedstrijdLocatie
16 feb 17:15 DWV H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Den Helder
16 feb 18:00 PFC Rheden Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)De Grote Koppel
16 feb 18:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)De Vlaskoel
16 feb 19:30 DWK H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Veluwehal
16 feb 19:35 NDD H4 (Heren) - Proteus H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
16 feb 19:45 Scholtenhagen H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren)De Wilder
23 feb 16:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
23 feb 16:45 Proteus H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)De Schaeck
23 feb 17:30 Proteus H2 (Heren) - ZVV H1 (Heren)De Schaeck
23 feb 18:15 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)De IJsselslag
23 feb 18:15 Proteus Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De Schaeck
23 feb 19:00 Aquapoldro Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Sprenkelaar
23 feb 19:00 Proteus H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)De Schaeck
9 maa 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
9 maa 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
9 maa 17:30 Proteus Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)De Schaeck
9 maa 17:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - Proteus H3 (Heren)De Vijf Heuvels
9 maa 18:00 ZEW H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Calluna
9 maa 18:15 Proteus Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)De Schaeck
9 maa 18:15 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)De Koploper
9 maa 19:00 Proteus H4 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)De Schaeck
9 maa 20:00 OZ&PC Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Vondersweijde
10 maa 16:45 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)De IJsselslag
16 maa 16:00 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
16 maa 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
16 maa 16:50 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
16 maa 17:30 Proteus H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren)De Schaeck
16 maa 18:15 Proteus Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)De Schaeck
16 maa 18:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Veluwehal
16 maa 19:00 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
23 maa 15:40 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)Overboord
23 maa 16:45 Thetis H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
23 maa 17:00 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
23 maa 18:00 DWV H3 (Heren) - Proteus H3 (Heren)Den Helder
23 maa 18:30 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren)De Scheg
23 maa 18:45 SWOL 1894 H4 (Heren) - Proteus H2 (Heren)De Vrolijkheid
23 maa 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Tijenraan
23 maa 19:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
24 maa 16:15 De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Rhienderoord
30 maa 18:45 Flevo Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Jaap van der Krol Bad
30 maa 18:50 ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Koekoek
30 maa 19:15 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
30 maa 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Sprenkelaar
30 maa 20:00 Proteus H2 (Heren) - ZEW H2 (Heren)De Schaeck
30 maa 20:45 ZIGNEA H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Bosbad Emmeloord
30 maa 20:45 Proteus H4 (Heren) - De Veene H2 (Heren)De Schaeck
6 apr 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
6 apr 16:45 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15)De Schaeck
6 apr 16:45 DOS CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Van Pallandtbad
6 apr 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
6 apr 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Bosbad Putten
6 apr 18:15 Proteus Da3 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)De Schaeck
6 apr 19:00 Proteus H3 (Heren) - DOS H1 (Heren)De Schaeck
6 apr 19:45 Proteus Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames)De Schaeck
6 apr 20:30 Proteus Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da2 (Dames)De Schaeck
6 apr 21:15 Proteus H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)De Schaeck
13 apr 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
13 apr 16:30 ZEW CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)Calluna
13 apr 16:30 Deltasteur Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Zwembad De Steur
13 apr 16:45 Proteus H2 (Heren) - Octopus H1 (Heren)De Schaeck
13 apr 19:25 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
14 apr 17:45 De Spreng Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Rhienderoord
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 feb 21:00 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 8 - 4
9 feb 19:00 Proteus H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 12 - 4
9 feb 18:15 Proteus Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 18 - 8
9 feb 17:30 Proteus Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 5 - 13
9 feb 17:15 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 24 - 3
9 feb 16:45 Proteus Da3 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 11 - 8
9 feb 16:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 19
3 feb 18:15 Proteus H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren) 8 - 7
3 feb 17:30 Proteus H2 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 8 - 5
3 feb 16:45 Proteus H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren) 14 - 4
2 feb 20:00 De Houtrib H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 11 - 9
2 feb 19:00 De Houtrib Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 5 - 9
29 jan 19:00 Triton Putten Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames) 13 - 5
27 jan 13:45 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 1
26 jan 19:45 Proteus H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren) 12 - 9
26 jan 19:30 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 4
26 jan 19:00 Proteus Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 5 - 5
26 jan 19:00 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - Proteus H3 (Heren) 6 - 3
26 jan 18:15 Proteus H2 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren) 12 - 10
26 jan 17:30 Proteus Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) 3 - 10
26 jan 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 3
26 jan 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 14
26 jan 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames) 5 - 6
19 jan 20:15 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 5 - 4
19 jan 19:45 Proteus H1 (Heren) - Flevo H1 (Heren) 17 - 5
19 jan 19:00 Proteus Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames) 9 - 8
19 jan 18:15 Proteus Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 3 - 7
19 jan 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 6
19 jan 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
12 jan 20:30 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 1 - 4
12 jan 20:30 Proteus H4 (Heren) - Aquapoldro H5 (Heren) 7 - 2
12 jan 19:45 Proteus H3 (Heren) - Natare H3 (Heren) 11 - 1
12 jan 19:00 Proteus Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 4 - 9
12 jan 18:15 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) 0 - 19
12 jan 17:30 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 9
12 jan 17:30 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 8 - 7
12 jan 17:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 11
12 jan 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 12
12 jan 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 6
5 jan 20:00 Flevo H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 3 - 8
5 jan 18:00 Schuurman BZC H7 (Heren) - Proteus H3 (Heren) 2 - 9
5 jan 17:30 ZPC De Hof Da3 (Dames) - Proteus Da3 (Dames) 13 - 4
5 jan 16:00 ZPC De Hof H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 7 - 6
5 jan 15:30 Octopus H1 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 6 - 6
15 dec 20:45 Proteus H4 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren) 9 - 6
15 dec 20:00 Proteus Da3 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) 8 - 6
15 dec 19:15 SWOL 1894 Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 14 - 7
15 dec 19:15 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 16
15 dec 18:45 DWK Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames) 11 - 3
15 dec 18:30 Flevo H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 15 - 5
15 dec 17:15 Losser H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 8 - 8
15 dec 17:10 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 2
15 dec 17:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 1
15 dec 14:30 ENC Arnhem (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 1
12 dec 21:30 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Proteus Da3 (Dames) 8 - 6
9 dec 14:15 DOS H1 (Heren) - Proteus H3 (Heren) 2 - 4
8 dec 21:15 Proteus H1 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren) 8 - 8
8 dec 20:30 Proteus Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 5 - 11
8 dec 19:45 Proteus H2 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren) 9 - 3
8 dec 19:00 Proteus Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames) 9 - 6
8 dec 19:00 De Veene H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 13 - 5
8 dec 18:15 Proteus Da3 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 5 - 4
8 dec 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 8
8 dec 16:45 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 3
8 dec 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 7
8 dec 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
1 dec 19:45 Proteus H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 12 - 3
1 dec 19:00 Proteus H3 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren) 4 - 3
1 dec 18:15 Proteus Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 4 - 12
1 dec 18:15 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 2
1 dec 18:00 ZEW H2 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 7 - 9
1 dec 17:30 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - DOS CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 3
1 dec 17:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 4
1 dec 17:00 De Berkelduikers Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames) 13 - 10
1 dec 16:45 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 18
1 dec 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 21
24 nov 20:00 De Rijn Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames) 13 - 5
24 nov 19:00 Proteus H1 (Heren) - Thetis H1 (Heren) 8 - 9
24 nov 18:15 Proteus Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 4 - 7
24 nov 17:45 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 5
24 nov 17:30 Proteus H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 4 - 14
24 nov 16:45 Proteus H3 (Heren) - DWV H3 (Heren) 12 - 13
24 nov 16:45 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 2
24 nov 16:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 8
17 nov 20:00 NDD Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 6 - 7
17 nov 19:45 De Zandstuve H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 4 - 4
17 nov 19:40 Triton Putten H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 7 - 10
17 nov 18:00 ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 2
17 nov 17:50 Schuurman BZC H6 (Heren) - Proteus H3 (Heren) 8 - 3
17 nov 17:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 7 - 3
17 nov 16:45 Proteus Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 7 - 17
17 nov 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 5
11 nov 19:45 Proteus H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) 8 - 5
11 nov 19:00 Proteus Da1 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames) 8 - 11
11 nov 18:15 Proteus Da3 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames) 5 - 4
11 nov 17:30 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 2
11 nov 16:45 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 13
11 nov 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 7
10 nov 20:00 Proteus H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren) 10 - 7
10 nov 19:30 EZPC Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames) 18 - 7
10 nov 19:15 Proteus H2 (Heren) - Flevo H3 (Heren) 1 - 5
10 nov 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 1
3 nov 20:15 ZVV H1 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 9 - 8
3 nov 18:45 Nunspeet Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 6 - 8
3 nov 18:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 8 - 10
3 nov 18:15 Proteus H4 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 3 - 4
3 nov 18:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 13 - 3
3 nov 17:30 Proteus H3 (Heren) - NDD H4 (Heren) 7 - 3
3 nov 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 3
3 nov 16:45 Proteus Da2 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames) 0 - 11
3 nov 16:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 17
28 okt 14:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 1
27 okt 19:45 Proteus H1 (Heren) - DWV H1 (Heren) 13 - 9
27 okt 19:00 Proteus H2 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) 5 - 3
27 okt 18:15 Proteus Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 11 - 7
27 okt 17:30 Proteus Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames) 3 - 2
27 okt 17:30 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 2 - 7
27 okt 17:15 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 1
27 okt 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
27 okt 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 8
13 okt 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames) 12 - 4
13 okt 18:30 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Proteus H3 (Heren) 1 - 8
13 okt 18:30 VZ&PC CG2 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 6
13 okt 17:45 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 5
13 okt 17:30 Proteus H2 (Heren) - DWK H3 (Heren) 4 - 6
13 okt 16:45 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 5
13 okt 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 11
13 okt 15:10 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 6
7 okt 18:15 Proteus H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) 13 - 4
7 okt 17:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames) 11 - 6
7 okt 17:30 Proteus Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 4 - 7
7 okt 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 2
7 okt 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 18
6 okt 19:15 Aquapoldro H4 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 8 - 6
6 okt 18:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 10 - 8
6 okt 18:00 De Grunte H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 6 - 10
6 okt 16:45 Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 2
30 sep 19:00 Proteus H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren) 11 - 6
30 sep 18:15 Proteus Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 10 - 3
30 sep 17:30 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 0 - 17
30 sep 16:45 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 12
30 sep 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 10
29 sep 20:45 Proteus H3 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren) 16 - 1
29 sep 20:00 ZIGNEA H2 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 14 - 2
29 sep 20:00 Proteus Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) 5 - 8
29 sep 19:15 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 14
29 sep 18:00 ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 2
29 sep 17:00 Aquapoldro H5 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 6 - 6
23 sep 16:15 De Spreng H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 9 - 6
22 sep 17:15 Natare H3 (Heren) - Proteus H3 (Heren) 4 - 5
22 sep 17:15 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 2
22 sep 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames) 15 - 2
22 sep 17:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 4 - 3
22 sep 15:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 1
22 sep 14:00 Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 8
Verenigingsinformatie
NaamProteus
AccommodatiegegevensDe Schaeck
TWELLO
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.