HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging PSV - Eindhoven

TeamPoule
PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie B
PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
PSV CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse C
PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
PSV Da1 (Dames (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) Bond Reserve Eredivisie A
PSV Da3 (Dames) 1e klasse A
PSV DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
PSV EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
PSV H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie C
PSV H4 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
PSV H5 (Heren) 3e klasse B
PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 15:25 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
28 nov 17:00 BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Zwembad t Hoogkoor
28 nov 17:00 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
28 nov 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
28 nov 18:30 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
28 nov 19:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
28 nov 19:55 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
28 nov 20:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
29 nov 15:30 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
29 nov 17:05 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
29 nov 17:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
29 nov 19:30 PSV Da3 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)De Tongelreep
29 nov 20:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
5 dec 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13)De Tongelreep
5 dec 14:45 PSV H4 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
5 dec 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
5 dec 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
5 dec 15:45 SBC2000 H5 (Heren) - PSV H5 (Heren)Zwembad de Wisselaar
5 dec 16:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
5 dec 16:40 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
5 dec 20:15 UZSC H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
6 dec 15:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
6 dec 16:20 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
6 dec 18:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
12 dec 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
12 dec 17:00 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
12 dec 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
12 dec 20:15 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
13 dec 12:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
13 dec 13:20 PSV H4 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Sportcentrum voor studenten
13 dec 14:10 PSV H5 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Sportcentrum voor studenten
13 dec 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
13 dec 16:20 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
13 dec 18:05 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
19 dec 14:45 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
19 dec 17:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
9 jan 14:45 PSV Da3 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)De Tongelreep
9 jan 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
9 jan 15:45 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
9 jan 16:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
9 jan 16:45 De Treffers H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
9 jan 20:30 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
10 jan 13:00 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Tongelreep
10 jan 15:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
16 jan 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
16 jan 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
16 jan 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
16 jan 16:30 Hellas-Glana Hellas-glana / Parkstad (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
16 jan 17:10 De Warande H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)De Warande
16 jan 18:00 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
16 jan 18:30 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
16 jan 18:45 Gorgo H4 (Heren) - PSV H5 (Heren)De Beemd
16 jan 18:45 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
17 jan 17:00 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
17 jan 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
23 jan 14:45 PSV H4 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)De Tongelreep
23 jan 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
23 jan 15:15 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
23 jan 16:55 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
23 jan 18:30 Lutra Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Recreatiebad De Wissen
23 jan 18:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
23 jan 19:30 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)De Schelp
24 jan 15:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
24 jan 17:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
30 jan 15:20 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
30 jan 16:15 DBD H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 16:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
30 jan 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
30 jan 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Peppel
30 jan 18:00 PSV H5 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)De Tongelreep
30 jan 18:45 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
30 jan 18:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
30 jan 19:55 PSV Da3 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)De Tongelreep
31 jan 15:30 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
6 feb 15:00 SBC2000 Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Zwembad de Wisselaar
6 feb 16:35 AquAmigos H4 (Heren) - PSV H5 (Heren)Zwembad Olympia
6 feb 18:30 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)De Sprank
6 feb 18:35 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
6 feb 19:00 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
6 feb 21:25 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
7 feb 12:15 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
7 feb 16:15 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17)De Tongelreep
7 feb 16:15 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
7 feb 17:05 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Tongelreep
7 feb 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
7 feb 18:25 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
7 feb 18:25 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
7 feb 19:25 PSV H4 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
13 feb 19:05 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
13 feb 20:20 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
20 feb 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
20 feb 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
20 feb 16:40 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
20 feb 18:00 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
20 feb 20:40 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
27 feb 16:20 De Vennen H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)De Vennen
27 feb 16:30 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
27 feb 17:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Peppel
27 feb 18:45 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
28 feb 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
28 feb 13:20 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
28 feb 14:10 PSV Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
28 feb 15:10 PSV H5 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)Sportcentrum voor studenten
28 feb 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
28 feb 19:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
28 feb 20:50 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
6 maa 14:45 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana Hellas-glana / Parkstad (Gemengd-C <15)De Tongelreep
6 maa 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
6 maa 15:30 De Warande Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)De Warande
6 maa 15:35 PSV H4 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
6 maa 16:25 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
6 maa 16:55 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
6 maa 17:45 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
6 maa 18:45 Gorgo H3 (Heren) - PSV H5 (Heren)De Beemd
6 maa 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
7 maa 16:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Fletiomare
7 maa 18:20 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 15:15 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
13 maa 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
13 maa 16:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
13 maa 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
13 maa 19:30 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
13 maa 19:30 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
13 maa 20:50 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
13 maa 21:55 PSV H5 (Heren) - Aegir H3 (Heren)De Tongelreep
14 maa 15:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
14 maa 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
14 maa 19:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
14 maa 20:30 PSV Da3 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)De Tongelreep
20 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
20 maa 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
20 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
20 maa 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
20 maa 15:35 PSV H4 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)De Tongelreep
20 maa 16:25 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
20 maa 18:00 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
20 maa 18:20 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
21 maa 13:00 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Tongelreep
21 maa 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
21 maa 17:15 TRB-RES Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Drieburcht
27 maa 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
27 maa 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
27 maa 16:40 PSV Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
27 maa 17:45 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
27 maa 18:00 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
27 maa 19:20 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
28 maa 15:30 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
3 apr 14:30 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
10 apr 16:35 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
10 apr 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
10 apr 18:15 Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
11 apr 12:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
11 apr 13:20 PSV Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
11 apr 14:20 PSV H5 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Sportcentrum voor studenten
11 apr 15:10 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
11 apr 17:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
17 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
17 apr 13:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
17 apr 14:20 PSV Da3 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)De Tongelreep
17 apr 15:20 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
17 apr 16:25 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
17 apr 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
17 apr 18:55 De Treffers H4 (Heren) - PSV H5 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
18 apr 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
18 apr 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)De IJzeren Man
24 apr 13:30 PSV H4 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De Tongelreep
24 apr 13:30 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
24 apr 14:20 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
24 apr 17:30 HZPC Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Zwembad De Berkel
25 apr 11:10 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
8 mei 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
22 mei 18:00 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
1 jun 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 18:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 18
11 okt 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 29 - 5
10 okt 19:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 18 - 10
10 okt 17:45 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve) 11 - 12
10 okt 17:30 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 7
10 okt 16:55 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 17 - 11
10 okt 16:35 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 6
10 okt 15:35 PSV Da3 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 4 - 10
10 okt 15:15 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) 23 - 6
10 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 7
10 okt 14:45 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 2
4 okt 15:30 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 2 - 28
4 okt 13:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 24 - 8
3 okt 21:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
3 okt 20:10 PSV H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 14 - 22
3 okt 18:50 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 7 - 18
3 okt 18:00 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 16
3 okt 17:30 PSV Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 15 - 14
3 okt 16:25 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 28 - 6
3 okt 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
3 okt 15:35 PSV H4 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 9 - 11
3 okt 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana Hellas-glana / Parkstad (Gemengd-C <15) 32 - 2
3 okt 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 4
3 okt 14:45 PSV H5 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 9 - 4
Verenigingsinformatie
NaamPSV
AccommodatiegegevensDe Tongelreep
EINDHOVEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.