HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging PSV - Eindhoven

TeamPoule
PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie B
PSV CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
PSV Da1 (Dames (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) Bond Reserve Eredivisie A
PSV Da3 (Dames) 1e klasse A
PSV DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
PSV EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
PSV H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
PSV H4 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
PSV H5 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 1e klasse A
PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 3e klasse B
PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) 3e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
11 dec 17:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum voor studenten
11 dec 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))t Timpke
18 dec 16:25 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
8 jan 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
8 jan 15:50 PSV H5 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De Tongelreep
8 jan 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
8 jan 16:50 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
8 jan 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Peppel
8 jan 18:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
9 jan 17:25 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
15 jan 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
15 jan 15:50 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
15 jan 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
15 jan 16:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
15 jan 16:40 PSV H4 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
15 jan 16:40 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
15 jan 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)Zwembad den Donk
15 jan 17:40 PSV H5 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
15 jan 18:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
15 jan 18:40 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
15 jan 19:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
15 jan 19:20 De Ham H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))De Crommenije
15 jan 19:20 De Warande Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)De Warande
15 jan 19:30 ZON/S&S H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)Zwembad Dr Pool
15 jan 21:10 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
16 jan 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
16 jan 19:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
22 jan 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
22 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
22 jan 16:30 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
22 jan 17:20 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
22 jan 17:25 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
22 jan 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
22 jan 18:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
22 jan 20:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
23 jan 12:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
23 jan 13:20 PSV Da3 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
23 jan 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
23 jan 14:20 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Argo H2 (Heren)Sportcentrum voor studenten
23 jan 15:10 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Lutra H2 (Heren)Sportcentrum voor studenten
23 jan 16:00 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum voor studenten
23 jan 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)De IJzeren Man
23 jan 18:30 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
23 jan 19:05 De Warande H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)De Warande
23 jan 20:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
29 jan 15:15 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
29 jan 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
29 jan 17:30 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
29 jan 17:55 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Zijl
29 jan 18:00 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
29 jan 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
29 jan 19:05 PSV H4 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
29 jan 19:05 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
29 jan 19:40 Nayade Classic H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)Sportcentrum voor studenten
29 jan 20:05 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
29 jan 20:15 RZ H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
29 jan 21:15 De Treffers Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
30 jan 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
30 jan 13:20 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
30 jan 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
5 feb 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
5 feb 15:35 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
5 feb 17:05 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
5 feb 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 19:00 Spio H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)Feel Fit Center Venray
5 feb 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
5 feb 19:30 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
5 feb 19:50 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 20:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
5 feb 21:20 PSV H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
6 feb 15:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
6 feb 17:00 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
6 feb 17:40 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
6 feb 17:50 PSV H4 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
6 feb 18:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
6 feb 19:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)Zwembad Molenheide
6 feb 19:45 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
12 feb 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
12 feb 14:45 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)De Tongelreep
12 feb 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
12 feb 15:35 PSV H5 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De Tongelreep
12 feb 16:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
12 feb 16:25 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
12 feb 16:35 PSV Da3 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)De Tongelreep
12 feb 17:15 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
12 feb 17:35 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
12 feb 18:55 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
12 feb 19:25 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Zwembad De Stok
19 feb 19:00 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
19 feb 20:20 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
26 feb 15:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
5 maa 14:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
6 maa 16:00 PSV H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
12 maa 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
12 maa 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
12 maa 15:50 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)De Tongelreep
12 maa 16:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
12 maa 16:40 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)De Tongelreep
12 maa 17:30 PSV H4 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)De Tongelreep
12 maa 17:45 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
12 maa 18:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
12 maa 19:25 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
12 maa 19:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
12 maa 20:55 PSV H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
13 maa 18:00 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
13 maa 18:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
13 maa 18:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
19 maa 16:00 Nayade Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
19 maa 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
19 maa 17:50 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
19 maa 18:00 Lutra H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)Recreatiebad De Wissen
19 maa 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))De Peppel
19 maa 18:15 Argo H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)Zwembad de Neul
19 maa 19:00 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
19 maa 19:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
19 maa 19:50 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
19 maa 19:50 PSV H4 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
19 maa 20:50 PSV H5 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
20 maa 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
26 maa 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
26 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
26 maa 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
26 maa 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
26 maa 15:25 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
26 maa 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
26 maa 15:35 PSV Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)De Tongelreep
26 maa 16:35 PSV H5 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
26 maa 17:35 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
26 maa 18:00 Gorgo H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)De Beemd
26 maa 18:40 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
26 maa 18:45 Gorgo H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)De Beemd
26 maa 19:35 PSV H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
27 maa 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
2 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)De Tongelreep
2 apr 13:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
2 apr 14:20 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)De Tongelreep
2 apr 15:10 PSV H5 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
2 apr 16:00 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 16:10 PSV Da3 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)De Tongelreep
2 apr 17:10 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
2 apr 17:15 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Recreatiebad De Wissen
2 apr 18:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
2 apr 18:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
2 apr 19:50 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
3 apr 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
3 apr 16:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Drieburcht
9 apr 17:15 Thalassa H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)Recreatiebad De Wissen
9 apr 17:15 VZV Njord H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
9 apr 17:40 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
9 apr 19:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
10 apr 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
10 apr 13:20 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
10 apr 14:10 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
10 apr 14:50 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
10 apr 15:00 PSV Da3 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
16 apr 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
16 apr 15:50 PSV H4 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
23 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Aegir H3 (Heren)De Tongelreep
23 apr 13:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
23 apr 14:20 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)De Tongelreep
23 apr 15:10 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
23 apr 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
23 apr 16:00 DIO BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)De Banakker
23 apr 16:15 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
23 apr 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
23 apr 17:20 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
23 apr 18:35 Arethusa H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Golfbad Oss
23 apr 18:50 HZPC H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
23 apr 19:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
24 apr 17:00 TRB-RES Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Drieburcht
1 mei 00:00 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)Sportcentrum voor studenten
1 mei 00:00 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
1 mei 12:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Tongelreep
2 mei 00:00 PSV Da3 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)De Tongelreep
2 mei 16:30 PSV H4 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Sportcentrum voor studenten
7 mei 15:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond))Sportcentrum voor studenten
7 mei 16:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
8 mei 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
14 mei 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
14 mei 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
21 mei 18:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
22 mei 21:00 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
28 mei 13:30 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
28 mei 16:15 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
Verenigingsinformatie
NaamPSV
AccommodatiegegevensDe Tongelreep
EINDHOVEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.