HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging PWC - Buitenpost

TeamPoule
PWC EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
PWC H1 (Heren) Ronde 1 Jelle Cuperus Cup
PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 1e klasse A-2e helft
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 18:40 PWC H1 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 9 - 15
7 apr 16:10 PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 1 - 10
7 apr 15:20 PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 1 - 12
7 apr 14:30 PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 7
6 apr 17:30 De Reest H3 (Heren) - PWC H1 (Heren) 6 - 4
30 maa 18:40 PWC H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 9 - 15
23 maa 18:40 PWC H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 11 - 13
16 maa 17:45 Wetterwille H1 (Heren) - PWC H1 (Heren) 4 - 12
16 maa 16:30 PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 2 - 11
16 maa 16:00 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 6 - 2
9 maa 18:40 PWC H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 9 - 14
2 maa 21:20 PWC H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 25 - 7
2 maa 16:00 PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 2 - 11
2 maa 15:30 De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 11 - 1
9 feb 17:50 PWC H1 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 6 - 13
2 feb 21:15 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - PWC H1 (Heren) 7 - 16
2 feb 17:15 Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 2 - 5
2 feb 16:45 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 11 - 2
26 jan 17:15 WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 5 - 4
26 jan 16:45 Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 3 - 2
26 jan 16:15 PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 6
19 jan 18:45 Bolsward H1 (Heren) - PWC H1 (Heren) 9 - 7
12 jan 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - PWC H1 (Heren) 7 - 15
16 dec 14:15 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
16 dec 13:45 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 3
16 dec 13:15 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 9
8 dec 15:45 TriVia H4 (Heren) - PWC H1 (Heren) 20 - 9
1 dec 18:40 PWC H1 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 6 - 11
25 nov 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - PWC H1 (Heren) 13 - 6
17 nov 19:20 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 4
17 nov 18:10 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 5
17 nov 17:45 DraGor (SG) H2 (Heren) - PWC H1 (Heren) 16 - 20
17 nov 17:40 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 0
10 nov 18:40 PWC H1 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 11 - 13
3 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - PWC H1 (Heren) 14 - 6
3 nov 16:15 Orca EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 4
3 nov 15:00 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
13 okt 19:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - PWC H1 (Heren) 10 - 4
6 okt 18:40 PWC H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 11 - 5
6 okt 16:00 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 5
6 okt 15:30 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 3
29 sep 16:45 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
29 sep 16:15 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 1
22 sep 18:40 PWC H1 (Heren) - Bolsward H1 (Heren) 6 - 12
15 sep 19:00 PWC H1 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 19 - 7
8 sep 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - PWC H1 (Heren) 26 - 8
Verenigingsinformatie
NaamPWC
AccommodatiegegevensDe Kûpe
BUITENPOST
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.