HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging PWC - Buitenpost

TeamPoule
PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) 2e klasse A
PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) 1e klasse C
PWC EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) 1e klasse D-2e helft
PWC H1 (Heren) Reserve 1e klasse A
PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) 2e klasse B-2e helft
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 feb 16:15 De Inktvis De Inktvis DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
29 feb 17:05 HZPC/Avéna (SG) SGHA DG2 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
29 feb 18:20 PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - WSG Westergo (SG) Westergo DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
29 feb 20:30 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - PWC H1 (Heren)Recreatiebad Bloemketerp
7 maa 18:00 PWC H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Tolhuisbad
8 maa 14:15 PWC EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11)De Kûpe
8 maa 15:15 PWC EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11)De Kûpe
8 maa 16:45 PWC EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) - ZPC Hoogeveen EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11)De Kûpe
14 maa 14:30 TriVia TriVia EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11)De Kalkwijck
14 maa 15:00 De Inktvis EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11)De Kalkwijck
14 maa 15:30 ZPC Hoogeveen EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11)De Kalkwijck
14 maa 18:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - PWC H1 (Heren)Aquarena
21 maa 13:55 PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - De Inktvis De Inktvis DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13)Vitaloo
21 maa 14:45 HZPC/Avéna (SG) SGHA DG2 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13)Vitaloo
21 maa 15:35 WSG Westergo (SG) Westergo DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13)Vitaloo
21 maa 16:00 TriVia H4 (Heren) - PWC H1 (Heren)Helperbad
28 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - PWC H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
4 apr 18:40 PWC H1 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren)Tolhuisbad
18 apr 13:15 PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - De Inktvis De Inktvis DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13)De Kûpe
18 apr 14:15 PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) SGHA DG2 (2020/P2) (Gemengd-D <13)De Kûpe
18 apr 15:30 PWC EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) - ZPC Hoogeveen EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11)Helperbad
18 apr 15:45 PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - WSG Westergo (SG) Westergo DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13)De Kûpe
18 apr 16:00 De Inktvis EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11)Helperbad
18 apr 16:30 TriVia TriVia EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11)Helperbad
18 apr 18:40 PWC H1 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Tolhuisbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 feb 17:55 PWC H1 (Heren) - Orca H3 (Heren) 9 - 13
2 feb 16:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - PWC H1 (Heren) 14 - 8
25 jan 18:40 PWC H1 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 12 - 17
11 jan 18:00 TriVia H3 (Heren) - PWC H1 (Heren) 14 - 6
21 dec 21:30 PWC H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 5 - 0
14 dec 19:45 De Reest H3 (Heren) - PWC H1 (Heren) 9 - 6
7 dec 18:40 PWC H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 11 - 17
7 dec 16:40 De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) 12 - 3
7 dec 15:25 De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) 5 - 2
30 nov 17:40 PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 13 - 3
30 nov 16:50 PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) - Orca DG1(2019) (Gemengd-D <13) 14 - 4
30 nov 16:00 PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG2(2019) (Gemengd-D <13) 2 - 8
30 nov 15:00 Wetterwille H1 (Heren) - PWC H1 (Heren) 7 - 5
16 nov 18:40 PWC H1 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 11 - 9
16 nov 15:50 PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 EG1(2019) (Gemengd-E <11) 0 - 13
16 nov 15:00 PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) - WSG Westergo (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 7 - 3
16 nov 14:35 PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) 0 - 9
16 nov 14:30 PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) - Orca DG1(2019) (Gemengd-D <13) 6 - 13
16 nov 13:45 PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 EG2(2019) (Gemengd-E <11) 2 - 9
9 nov 18:05 DraGor (SG) H2 (Heren) - PWC H1 (Heren) 21 - 9
2 nov 18:40 PWC H1 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren) 8 - 12
19 okt 18:40 PWC H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 13 - 14
12 okt 16:30 Orca DG1(2019) (Gemengd-D <13) - PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) 10 - 3
12 okt 15:30 Neptunia'24 DG2(2019) (Gemengd-D <13) - PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) 5 - 3
12 okt 15:30 De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) 0 - 4
12 okt 14:30 PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 EG2(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 8
12 okt 14:00 Neptunia'24 EG1(2019) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) 11 - 1
6 okt 16:30 Azuro H1 (Heren) - PWC H1 (Heren) 10 - 10
5 okt 17:15 PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) - WSG Westergo (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 13 - 1
5 okt 17:05 PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 EG1(2019) (Gemengd-E <11) 1 - 6
5 okt 16:45 DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) 3 - 9
5 okt 16:15 De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) 15 - 0
28 sep 18:40 PWC H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 2 - 19
28 sep 15:40 WSG Westergo (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) 4 - 6
28 sep 15:15 DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) 0 - 12
28 sep 14:25 Neptunia'24 DG2(2019) (Gemengd-D <13) - PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) 9 - 0
21 sep 18:15 Orca H3 (Heren) - PWC H1 (Heren) 22 - 6
Verenigingsinformatie
NaamPWC
AccommodatiegegevensDe Kûpe
BUITENPOST
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.