HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging PWC - Buitenpost

TeamPoule
PWC CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
PWC H1 (Heren) 2e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
24 okt 13:50 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
31 okt 16:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
7 nov 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
7 nov 19:55 DraGor (SG) H3 (Heren) - PWC H1 (Heren)De Welle
14 nov 15:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
14 nov 17:55 PWC H1 (Heren) - Orca H5 (Heren)Tolhuisbad
21 nov 17:15 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
22 nov 15:30 GZVW H2 (Heren) - PWC H1 (Heren)De Watertoren
28 nov 16:40 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15)De Kûpe
28 nov 17:50 PWC H1 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)Tolhuisbad
5 dec 16:30 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex De Swaneburg
12 dec 17:20 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
12 dec 18:40 PWC H1 (Heren) - Azuro H2 (Heren)Tolhuisbad
19 dec 19:50 De Plons H1 (Heren) - PWC H1 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
9 jan 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
16 jan 17:20 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
16 jan 17:45 TriVia H5 (Heren) - PWC H1 (Heren)Helperbad
23 jan 17:00 PWC H1 (Heren) - De Plons H1 (Heren)Tolhuisbad
23 jan 17:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
30 jan 13:30 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)De Wetterstins
30 jan 18:40 PWC H1 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)Tolhuisbad
6 feb 17:20 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
7 feb 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - PWC H1 (Heren)Aqualaren
13 feb 17:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
13 feb 18:40 PWC H1 (Heren) - TriVia H5 (Heren)Tolhuisbad
27 feb 16:20 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
6 maa 17:20 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
13 maa 17:00 PWC H1 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)Tolhuisbad
20 maa 13:50 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
20 maa 19:30 Orca H5 (Heren) - PWC H1 (Heren)De Blauwe Golf
27 maa 16:20 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
10 apr 17:20 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
10 apr 17:50 PWC H1 (Heren) - GZVW H2 (Heren)Tolhuisbad
17 apr 15:00 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
17 apr 19:05 De Walvisch H3 (Heren) - PWC H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
Verenigingsinformatie
NaamPWC
AccommodatiegegevensDe Kûpe
BUITENPOST
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.