HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Reest - Meppel

DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 19:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
15 jan 16:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
15 jan 17:00 Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Vitaloo
15 jan 18:00 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
15 jan 18:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
15 jan 19:00 De Plons Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
15 jan 19:30 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
15 jan 20:15 De Reest H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Bad Hesselingen
22 jan 11:45 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13)Helperbad
22 jan 15:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
22 jan 15:45 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
22 jan 15:45 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
22 jan 16:30 De Reest Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)Bad Hesselingen
22 jan 17:20 De Reest H2 (Heren) - TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren)Bad Hesselingen
22 jan 18:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
29 jan 16:15 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
29 jan 18:00 De Walvisch H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
29 jan 18:00 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
29 jan 18:45 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
29 jan 19:30 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
29 jan 19:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
5 feb 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
5 feb 17:15 SGHA Da2 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)Sportstad Heerenveen BV
5 feb 17:30 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
5 feb 18:00 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
5 feb 18:15 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
5 feb 19:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
5 feb 19:20 Neptunia'24 H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
6 feb 13:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
6 feb 14:00 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
12 feb 16:30 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
12 feb 17:15 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
12 feb 18:00 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
12 feb 18:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
12 feb 19:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)De Welle
12 feb 19:15 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
12 feb 19:30 De Reest H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Bad Hesselingen
12 feb 19:35 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))De Brake
5 maa 18:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
5 maa 18:45 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
5 maa 19:30 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
5 maa 20:15 De Reest H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
12 maa 13:15 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
12 maa 14:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
12 maa 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
12 maa 18:00 SGHA H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
12 maa 18:45 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))Helperbad
12 maa 19:00 Orca Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)De Blauwe Golf
19 maa 11:45 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Helperbad
19 maa 17:15 Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
19 maa 17:30 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
19 maa 18:15 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
19 maa 19:15 Neptunia'24 Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)Zwem- en recreatiebad It Rak
25 maa 19:00 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
26 maa 17:00 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
26 maa 17:45 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
26 maa 18:30 De Reest Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)Bad Hesselingen
26 maa 19:25 De Reest H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Bad Hesselingen
26 maa 20:20 De Reest H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
2 apr 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
2 apr 17:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
2 apr 18:15 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
2 apr 18:30 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
2 apr 20:00 Orca H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)De Blauwe Golf
9 apr 16:45 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
9 apr 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
9 apr 17:00 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
9 apr 17:45 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
9 apr 18:30 De Reest Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)Bad Hesselingen
9 apr 19:25 De Reest H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Bad Hesselingen
9 apr 20:20 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
23 apr 16:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
23 apr 17:00 De Granaet H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Tolhuisbad
23 apr 17:30 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
23 apr 18:15 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) CG2* (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
23 apr 19:00 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
23 apr 19:45 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
23 apr 20:30 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
14 mei 15:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
14 mei 15:45 De Reest Da1 (Dames) - SGHA Da2 (Dames)Bad Hesselingen
21 mei 15:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Aquarena
21 mei 20:30 De Reest H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17) 27 - 1
27 nov 18:15 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 31 - 1
27 nov 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 10 - 16
27 nov 17:30 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13) 14 - 11
27 nov 17:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 13
27 nov 16:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) CG2* (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 16
21 nov 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 9 - 17
20 nov 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 5 - 16
20 nov 16:55 TriVia Da2 (Dames) - De Reest Da1 (Dames) 4 - 6
20 nov 16:45 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 11
20 nov 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 12
20 nov 12:20 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 10
13 nov 19:50 De Reest H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 7 - 12
13 nov 18:45 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 17 - 14
13 nov 18:00 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 14
13 nov 17:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) 12 - 8
13 nov 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 15
13 nov 16:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13) 5 - 8
13 nov 16:00 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 16
7 nov 15:30 Azuro Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames) 4 - 5
6 nov 20:00 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
6 nov 19:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 3 - 10
6 nov 16:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13) 15 - 5
6 nov 14:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15) 0 - 13
31 okt 14:20 De Reest De Reest EG2 (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 0
31 okt 13:40 TriVia TriVia EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 0
31 okt 13:00 GZVW GZVW EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 19:40 De Reest H2 (Heren) - SGHA H3 (Heren) 13 - 9
30 okt 19:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 13 - 7
30 okt 18:45 De Reest Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames) 5 - 3
30 okt 18:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 10
30 okt 17:15 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 6
30 okt 17:05 WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 16:50 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 28
30 okt 16:30 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 1
30 okt 16:25 De Reest De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - De Plons De Plons EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 15:45 De Reest De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - SGHA SGHA EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 15:45 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 15
30 okt 15:00 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 3
16 okt 20:15 Aqua'68 H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 13 - 11
10 okt 16:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 5 - 9
9 okt 20:25 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 7
9 okt 19:30 De Reest Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 6 - 3
9 okt 18:45 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) 18 - 2
9 okt 18:00 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 18
9 okt 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 22
9 okt 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 3
2 okt 18:45 De Reest H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 8 - 5
2 okt 18:30 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
2 okt 18:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 30 - 4
2 okt 17:15 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) 7 - 14
2 okt 16:30 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - SGHA CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
2 okt 15:45 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 21
25 sep 20:25 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
25 sep 19:30 De Reest Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames) 6 - 2
25 sep 18:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) 5 - 6
25 sep 18:00 De Reest DG3 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 8
25 sep 16:45 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 15
25 sep 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
25 sep 14:00 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 9
19 sep 15:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) CG2* (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 6
18 sep 19:30 De Reest H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 7 - 11
18 sep 18:30 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) 16 - 5
18 sep 17:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 2
18 sep 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 18
11 sep 17:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13) 10 - 10
Verenigingsinformatie
NaamDe Reest
AccommodatiegegevensBad Hesselingen
MEPPEL
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.