HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Reest - Meppel

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Aquarena
28 nov 19:00 Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)It Gryn
28 nov 19:05 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
28 nov 19:50 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
28 nov 20:35 De Reest H3 (Heren) - De Spatters H2 (Heren)Bad Hesselingen
29 nov 18:20 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
1 dec 00:00 [Concept]PWC CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
12 dec 16:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Sportstad Heerenveen BV
12 dec 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
12 dec 18:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
12 dec 19:00 Aqua'68 H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren)De Bonte Wever
19 dec 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Het Heersdiep
19 dec 18:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
19 dec 18:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
19 dec 19:40 De Reest H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
9 jan 15:30 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)De Wetterstins
9 jan 18:55 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
9 jan 19:00 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)De Bonte Wever
9 jan 19:40 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
9 jan 20:25 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
10 jan 13:30 Azuro H1 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Dubbelslag
16 jan 15:45 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Helperbad
16 jan 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
16 jan 19:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
16 jan 19:15 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
16 jan 19:45 De Reest H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren)Bad Hesselingen
16 jan 20:40 De Reest H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Bad Hesselingen
17 jan 18:00 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
23 jan 15:00 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
23 jan 15:45 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
23 jan 16:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
23 jan 18:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)Aquarena
23 jan 18:15 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
24 jan 15:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Pagedal
30 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
30 jan 17:15 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
30 jan 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
30 jan 18:00 De Reest Da1 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames)Bad Hesselingen
30 jan 18:55 De Reest H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Bad Hesselingen
30 jan 20:35 De Reest H3 (Heren) - GZVW H1 (Heren)Bad Hesselingen
6 feb 17:30 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
6 feb 18:15 De Reest H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Bad Hesselingen
6 feb 19:05 De Walvisch Da2 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
6 feb 19:10 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
6 feb 19:55 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
7 feb 15:45 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Pagedal
13 feb 17:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
13 feb 17:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
13 feb 18:30 De Reest Da1 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames)Bad Hesselingen
13 feb 19:25 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
13 feb 20:30 De Reest H3 (Heren) - Orca H3 (Heren)Bad Hesselingen
27 feb 15:15 De Walvisch H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
27 feb 16:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
27 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
6 maa 18:15 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
6 maa 18:45 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Vitaloo
6 maa 19:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
6 maa 19:45 De Reest H2 (Heren) - Orca H2 (Heren)Bad Hesselingen
6 maa 20:40 De Reest H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
13 maa 16:40 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
13 maa 16:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Helperbad
13 maa 17:45 TriVia H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Helperbad
13 maa 18:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
13 maa 19:40 De Reest Da1 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames)Bad Hesselingen
13 maa 20:30 De Reest H3 (Heren) - TriVia H4 (Heren)Bad Hesselingen
20 maa 15:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
20 maa 16:05 De Reest H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)Bad Hesselingen
20 maa 17:45 De Spatters H2 (Heren) - De Reest H3 (Heren)De Peppel
21 maa 15:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Pagedal
27 maa 18:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
27 maa 19:05 DraGor (SG) H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)De Welle
27 maa 19:30 De Reest H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Bad Hesselingen
27 maa 20:30 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
3 apr 19:00 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
3 apr 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)De Kalkwijck
10 apr 17:45 De Spatters H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren)De Peppel
10 apr 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
10 apr 18:00 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)Aquarena
10 apr 18:10 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
10 apr 18:55 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
10 apr 19:40 De Reest Da1 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)Bad Hesselingen
10 apr 20:35 De Reest H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)Bad Hesselingen
17 apr 17:45 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
17 apr 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
17 apr 18:30 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
17 apr 18:45 WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)Vitaloo
17 apr 19:35 De Reest H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Bad Hesselingen
24 apr 18:00 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))De Brake
24 apr 18:10 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
24 apr 18:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
24 apr 18:55 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
24 apr 19:40 De Reest Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)Bad Hesselingen
24 apr 20:35 De Reest H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Bad Hesselingen
1 mei 18:00 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
1 mei 18:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
1 mei 19:30 De Reest H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Bad Hesselingen
8 mei 18:30 De Reest H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Bad Hesselingen
Verenigingsinformatie
NaamDe Reest
AccommodatiegegevensBad Hesselingen
MEPPEL
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.