HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Rijn - Wageningen

TeamPoule
De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse C
De Rijn Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
De Rijn Da2 (Dames) 2e klasse A
De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
De Rijn H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
De Rijn H2 (Heren) 2e klasse C
De Rijn H3 (Heren) 4e klasse C
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 18:10 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 22 - 11
23 apr 20:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
23 apr 17:40 De Breuly H2 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 7 - 10
16 apr 19:00 De Meer H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 7 - 4
9 apr 19:30 De Rijn H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren) 6 - 10
9 apr 19:25 De Meer H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 10 - 12
9 apr 18:45 De Rijn Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames) 8 - 19
9 apr 15:15 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
9 apr 15:00 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 2
2 apr 19:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 6 - 11
2 apr 19:10 Montferland H1 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 3 - 5
2 apr 18:40 De Rijn Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames) 9 - 6
2 apr 17:55 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) 3 - 14
2 apr 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
2 apr 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 1
26 maa 18:25 De Rijn H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren) 12 - 5
26 maa 17:40 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 4
26 maa 17:05 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 12 - 15
26 maa 17:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 20 - 0
26 maa 13:30 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 21 - 1
19 maa 21:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
19 maa 20:00 Flevo H1 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 7 - 6
19 maa 19:40 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 6
19 maa 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 19
19 maa 15:45 Thetis H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 1 - 13
12 maa 20:00 De Rijn H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 10 - 5
12 maa 18:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 13
12 maa 17:35 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 13 - 28
5 maa 20:25 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 6 - 6
5 maa 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 6 - 7
5 maa 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 15 - 1
5 maa 19:40 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
19 feb 18:45 Flevo H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 16 - 4
19 feb 18:30 HZPC H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 8 - 16
19 feb 17:00 De Rijn Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) 6 - 13
19 feb 14:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 25
12 feb 19:10 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) 4 - 9
12 feb 18:45 PFC Rheden H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 4 - 10
12 feb 17:00 De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 8
6 feb 16:10 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 1 - 8
5 feb 21:15 De Rijn H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren) 9 - 9
5 feb 19:55 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 21 - 11
5 feb 19:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 4
5 feb 17:30 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 6
29 jan 19:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 7 - 15
29 jan 18:25 De Rijn Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames) 3 - 12
29 jan 17:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 2
29 jan 17:00 DWV H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 3 - 7
27 nov 17:30 Hydrofiel H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 6 - 5
27 nov 17:00 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 13
27 nov 16:15 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 11
27 nov 16:00 TZC-Vahalis H2 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 8 - 19
27 nov 14:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 26
20 nov 21:00 De Rijn H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren) 15 - 8
20 nov 19:45 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
20 nov 18:45 Flevo H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 12 - 7
20 nov 18:45 De Houtrib Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 9 - 3
20 nov 18:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
20 nov 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 5
14 nov 16:30 De Rijn H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren) 12 - 7
13 nov 21:20 De Rijn Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 3 - 11
13 nov 19:35 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 8
13 nov 16:45 Nayade H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
13 nov 16:35 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 8 - 6
13 nov 16:15 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 11
7 nov 17:00 De Meer H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 4 - 11
6 nov 19:40 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
6 nov 18:55 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 14
6 nov 18:15 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13) 27 - 2
31 okt 18:00 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 14 - 3
31 okt 17:15 De Rijn Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames) 6 - 6
31 okt 16:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 5
30 okt 15:30 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 34
30 okt 13:15 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 18 - 7
23 okt 18:45 De Rijn H3 (Heren) - DWV H3 (Heren) 12 - 4
23 okt 18:30 De Breuly Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 7 - 7
16 okt 19:45 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 28 - 6
16 okt 18:00 De Rijn H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 7 - 12
16 okt 17:15 De Rijn H3 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren) 7 - 8
10 okt 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 1 - 17
9 okt 20:15 EZPC Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 10 - 6
9 okt 19:30 EZPC CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 8
9 okt 18:45 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond)) 13 - 10
9 okt 18:00 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 11
2 okt 21:30 De Rijn H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren) 10 - 5
2 okt 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 17 - 11
2 okt 20:00 Flevo Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 16 - 5
2 okt 19:45 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 16
2 okt 19:00 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 27
25 sep 19:00 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 7
18 sep 20:15 EZPC H1 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 9 - 11
18 sep 17:45 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 3
18 sep 17:00 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 7
18 sep 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 14
Verenigingsinformatie
NaamDe Rijn
AccommodatiegegevensSportfondsenbad De Bongerd
WAGENINGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.