HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Rijn - Wageningen

TeamPoule
De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse D
De Rijn Da1 (Dames) Bond 2e klasse B
De Rijn Da2 (Dames) 2e klasse B
De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse C
De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse D
De Rijn H1 (Heren) Bond 3e klasse B
De Rijn H2 (Heren) Reserve klasse A
De Rijn H3 (Heren) 4e klasse D
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 17:10 De Rijn Da2 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames) 6 - 6
14 apr 16:30 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 7
13 apr 21:15 De Rijn H2 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 8 - 4
13 apr 20:15 De Rijn Da1 (Dames) - VZV Njord Da1 (Dames) 12 - 7
13 apr 19:00 De Rijn H1 (Heren) - De Snippen H1 (Heren) 11 - 8
13 apr 18:15 De Rijn H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren) 19 - 7
13 apr 16:55 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 5
6 apr 19:15 DJK-ZAR H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 2 - 5
6 apr 17:15 VZ&PC H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 12 - 8
6 apr 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 11 - 5
6 apr 16:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
6 apr 15:00 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 11 - 6
6 apr 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
30 maa 19:00 De Rijn H1 (Heren) - De Dolfijn H1 (Heren) 10 - 13
30 maa 18:00 De Rijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) 2 - 3
30 maa 17:15 De Rijn H2 (Heren) - WWV Winterswijk H2 (Heren) 8 - 9
30 maa 16:30 De Rijn Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames) 8 - 6
30 maa 13:30 Hydrofiel H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 12 - 10
24 maa 17:30 NDD Da1 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 5 - 3
23 maa 20:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) 17 - 2
23 maa 19:45 DWK H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 5 - 9
23 maa 18:00 DAW H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 14 - 7
23 maa 15:55 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 12
17 maa 15:45 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
16 maa 20:40 De Rijn Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames) 7 - 8
16 maa 19:25 De Rijn H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H1 (Heren) 12 - 9
16 maa 18:40 De Rijn H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) 8 - 8
16 maa 17:55 De Rijn Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames) 8 - 5
16 maa 17:10 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 8 - 7
16 maa 16:30 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Spreng EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 1
10 maa 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 9 - 13
10 maa 14:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 11
10 maa 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 10
9 maa 20:20 Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 6 - 5
9 maa 18:30 De Rijn H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) 5 - 2
9 maa 18:15 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 8 - 9
9 maa 17:45 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 9 - 5
9 maa 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 11
2 maa 16:00 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 11
24 feb 17:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 15 - 21
23 feb 18:15 EZC H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 13 - 4
23 feb 17:45 De Rijn Da1 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 9 - 5
23 feb 17:00 De Rijn Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) 9 - 4
16 feb 20:20 De Rijn H2 (Heren) - WS Twente H2 (Heren) 9 - 5
16 feb 19:40 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
9 feb 20:10 De Rijn Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 8 - 6
9 feb 20:05 WS Twente H3 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 6 - 6
9 feb 19:25 De Rijn H3 (Heren) - De Breuly H2 (Heren) 14 - 8
9 feb 18:40 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 0
9 feb 18:30 De Reuring H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 10 - 11
9 feb 18:00 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 8 - 6
9 feb 18:00 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 7
3 feb 17:15 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 3
3 feb 16:30 De Rijn H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren) 9 - 7
2 feb 21:45 De Rijn H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 4 - 6
2 feb 20:45 De Rijn Da1 (Dames) - Arethusa Da1 (Dames) 8 - 6
2 feb 19:30 De Rijn H1 (Heren) - Alkemade H1 (Heren) 8 - 8
27 jan 16:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) 9 - 2
26 jan 21:30 De Rijn H1 (Heren) - DWT H1 (Heren) 7 - 5
26 jan 20:30 De Rijn Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames) 6 - 4
26 jan 19:45 De Rijn Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames) 5 - 5
26 jan 19:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 7
26 jan 18:15 De Rijn H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 19 - 5
26 jan 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 0
20 jan 16:30 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 18
19 jan 21:35 ZPCH H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 10 - 8
19 jan 19:15 Het Ravijn H4 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 8 - 7
19 jan 18:00 Montferland H1 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 4 - 13
19 jan 17:00 Aquapoldro Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 3 - 13
19 jan 16:25 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 6 - 2
13 jan 16:30 De Meer EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 0
12 jan 20:15 De Rijn H3 (Heren) - EZPC H3 (Heren) 4 - 7
12 jan 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 5 - 8
12 jan 14:45 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 15
12 jan 13:15 Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
5 jan 16:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG2 (Gemengd-C <15) 13 - 1
15 dec 20:45 De Rijn Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 3 - 4
15 dec 20:00 TZC-Vahalis H2 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 4 - 7
15 dec 20:00 De Rijn H2 (Heren) - VZ&PC H2 (Heren) 7 - 2
15 dec 19:15 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 2
15 dec 18:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 8
15 dec 13:15 Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 2
9 dec 16:30 De Rijn H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren) 10 - 5
8 dec 21:20 De Snippen H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 8 - 7
8 dec 20:15 EZPC Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 4 - 9
8 dec 18:30 VZV Njord Da1 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 14 - 7
8 dec 17:00 RZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 10
8 dec 17:00 WWV Winterswijk H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 2 - 5
1 dec 19:30 De Rijn H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 10 - 9
1 dec 18:30 De Rijn Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) 8 - 8
1 dec 18:15 Proteus Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 4 - 12
1 dec 17:45 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 9
1 dec 17:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 4
1 dec 14:45 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 6 - 13
24 nov 20:45 De Rijn H2 (Heren) - DWK H2 (Heren) 11 - 3
24 nov 20:15 De Dolfijn H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 13 - 6
24 nov 20:00 De Rijn Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames) 13 - 5
24 nov 17:55 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 9 - 6
17 nov 20:15 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 13 - 10
17 nov 18:45 De Rijn H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 12 - 11
17 nov 17:45 De Rijn Da1 (Dames) - NDD Da1 (Dames) 12 - 7
17 nov 17:45 PFC Rheden Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 1 - 10
17 nov 17:00 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 9 - 3
17 nov 16:00 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
10 nov 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 5 - 7
10 nov 18:45 De Rijn Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 7 - 8
10 nov 18:30 De Breuly H2 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 3 - 13
10 nov 18:00 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 2
10 nov 16:50 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 6 - 3
10 nov 15:50 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 6 - 6
10 nov 15:30 De Spreng EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 8
10 nov 15:10 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
4 nov 17:00 De Rijn H2 (Heren) - EZC H2 (Heren) 9 - 8
3 nov 21:10 De Rijn Da1 (Dames) - Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames) 7 - 6
3 nov 19:55 De Rijn H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 14 - 6
3 nov 19:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) 10 - 5
3 nov 18:30 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 0
3 nov 18:15 Triton Putten Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 8 - 7
28 okt 14:00 Thetis H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 5 - 11
27 okt 19:30 Aquarijn Da1 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 7 - 6
27 okt 18:45 De Rijn H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H1 (Heren) 9 - 12
27 okt 18:15 WS Twente H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 5 - 5
27 okt 18:00 De Rijn Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) 7 - 6
27 okt 17:15 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 7
14 okt 17:30 De Rijn H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren) 6 - 6
14 okt 16:30 De Rijn Da1 (Dames) - Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) 4 - 10
14 okt 15:15 De Rijn H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren) 10 - 6
13 okt 18:45 DWK Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 2 - 11
13 okt 18:10 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 5
13 okt 17:00 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
13 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 7
7 okt 15:00 Alkemade H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 9 - 3
6 okt 19:50 Deltasteur Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 10 - 4
6 okt 18:00 Arethusa Da1 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 8 - 4
6 okt 17:45 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 26
6 okt 17:10 De Rijn H2 (Heren) - WS Twente H3 (Heren) 10 - 12
6 okt 16:30 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 10
30 sep 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 10
29 sep 21:10 DWT H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 3 - 2
29 sep 21:00 EZPC H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 12 - 4
29 sep 20:00 De Rijn Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 10 - 3
29 sep 19:30 Nunspeet H3 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 11 - 5
29 sep 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 12 - 5
29 sep 16:35 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 13
23 sep 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 9
23 sep 15:50 De Meer H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 5 - 14
22 sep 20:30 De Rijn Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) 9 - 5
22 sep 19:15 De Rijn H1 (Heren) - ZPCH H1 (Heren) 13 - 9
22 sep 19:15 Flevo Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 4 - 8
22 sep 18:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 0
22 sep 13:15 Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) 21 - 0
15 sep 17:15 De Rijn H1 (Heren) - Watervlo H1 (Heren) 7 - 13
15 sep 17:00 NDD CG2 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 15
15 sep 16:30 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 15
Verenigingsinformatie
NaamDe Rijn
AccommodatiegegevensSportfondsenbad De Bongerd
WAGENINGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.