HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Rijn - Wageningen

TeamPoule
De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse B
De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
De Rijn Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
De Rijn Da2 (Dames) 2e klasse A
De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
De Rijn H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
De Rijn H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
De Rijn H3 (Heren) 4e klasse F
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
28 nov 14:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
28 nov 16:25 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
28 nov 17:10 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)Valkenhuizen
28 nov 19:00 PFC Rheden H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)De Grote Koppel
28 nov 20:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
28 nov 21:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
5 dec 16:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
12 dec 16:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
12 dec 19:00 TZC-Vahalis DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
13 dec 17:55 De Rog H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
19 dec 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
19 dec 16:30 Thetis H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 dec 17:00 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
19 dec 17:45 NDD Da3 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
19 dec 18:45 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 09:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 16:30 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 17:15 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)Lentebad
9 jan 17:15 De Rijn Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 18:00 De Rijn H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 18:45 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
16 jan 15:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
16 jan 16:00 PFC Rheden CG2 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)Biljoenbad
16 jan 16:15 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Valkenhuizen
16 jan 18:00 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
16 jan 19:30 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
16 jan 20:30 De Rijn H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
16 jan 21:15 De Rijn Da2 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
23 jan 18:40 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
23 jan 19:25 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
23 jan 20:10 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
23 jan 20:15 EZPC Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)De Helster
23 jan 21:25 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
24 jan 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
24 jan 17:10 De Rijn H3 (Heren) - EZPC H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
30 jan 14:00 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
30 jan 15:20 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
30 jan 17:30 DOS Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Van Pallandtbad
30 jan 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
30 jan 18:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
30 jan 19:45 De Rijn H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
31 jan 19:40 NDD Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
6 feb 17:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 18:10 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 18:55 De Rijn H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 19:40 De Rijn Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 20:25 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 21:15 WS Twente H3 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)Twentebad
6 feb 21:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
20 feb 13:15 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
20 feb 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
27 feb 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
27 feb 17:10 De Rijn H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
27 feb 17:45 De Breuly Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Lentebad
27 feb 17:55 De Rijn H3 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
27 feb 18:45 HZPC H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
27 feb 20:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))De Peppel
28 feb 16:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
6 maa 18:00 TZC-Vahalis DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
6 maa 20:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
6 maa 21:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
7 maa 16:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
7 maa 17:15 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
13 maa 14:30 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 maa 17:10 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
13 maa 17:30 PFC Rheden Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Biljoenbad
13 maa 17:30 TZC-Vahalis H2 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
13 maa 17:45 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
13 maa 19:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
13 maa 20:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
14 maa 17:15 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)t Timpke
20 maa 08:30 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
20 maa 15:40 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
20 maa 18:15 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 19:00 De Rijn Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 19:45 De Rijn H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 20:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 21:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - TZC-Vahalis DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 17:45 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)MFC Doelum
27 maa 17:55 De Rijn Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 18:40 De Rijn H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 19:25 De Rijn H3 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 20:10 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
10 apr 16:55 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)MFC Doelum
10 apr 18:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
10 apr 18:30 DWK H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)Veluwehal
10 apr 18:40 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
10 apr 18:50 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
10 apr 19:30 EZPC CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)De Helster
11 apr 16:10 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
17 apr 17:40 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
17 apr 18:40 De Rijn Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
17 apr 19:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
17 apr 20:40 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
24 apr 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
24 apr 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
24 apr 17:45 NDD Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
24 apr 17:50 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)Jaspers
24 apr 17:55 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
24 apr 18:40 De Rijn H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
24 apr 19:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
Verenigingsinformatie
NaamDe Rijn
AccommodatiegegevensSportfondsenbad De Bongerd
WAGENINGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.