HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Rog - Weert

TeamPoule
De Rog BJ1 (Jongens-B <17) 1e klasse A
De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
De Rog Da1 (Dames) 2e klasse A
De Rog H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
De Rog H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
9 jan 18:00 De Rog H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
16 jan 17:25 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
16 jan 18:10 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)De IJzeren Man
16 jan 18:55 De Rog H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
16 jan 19:45 De Rog H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
16 jan 20:55 De Rog Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)De IJzeren Man
22 jan 16:45 Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
22 jan 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
23 jan 12:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
23 jan 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)De IJzeren Man
23 jan 18:45 De Rog Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)De IJzeren Man
29 jan 17:20 De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)De Vennen
29 jan 18:00 Lutra Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
30 jan 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
30 jan 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)De IJzeren Man
30 jan 19:20 De Rog H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
6 feb 16:00 DZT'62 Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)LACO sportcentrum
6 feb 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
6 feb 18:30 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
12 feb 18:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
13 feb 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
13 feb 18:45 De Rog Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)De IJzeren Man
19 feb 18:05 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
19 feb 19:45 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
12 maa 20:15 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
13 maa 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
13 maa 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)De IJzeren Man
13 maa 19:25 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
19 maa 19:00 Argo Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Zwembad de Neul
19 maa 19:50 PSV H4 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
20 maa 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
20 maa 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)De IJzeren Man
26 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
26 maa 16:45 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
27 maa 17:00 De Meer H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
27 maa 17:45 De Rog Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)De IJzeren Man
27 maa 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
2 apr 17:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
2 apr 18:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
3 apr 16:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
3 apr 17:45 De Rog Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)De IJzeren Man
3 apr 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
9 apr 20:40 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)De Warande
10 apr 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
10 apr 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17)De IJzeren Man
10 apr 19:25 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
23 apr 17:45 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)Golfbad Oss
23 apr 18:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
23 apr 20:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
30 apr 17:15 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
1 mei 00:00 DBD Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
1 mei 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
1 mei 17:30 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
1 mei 19:00 De Treffers Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
2 mei 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
2 mei 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)De IJzeren Man
21 mei 16:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
29 mei 18:00 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 nov 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 10 - 6
20 nov 17:45 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 1
20 nov 17:00 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 26 - 2
14 nov 19:30 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
14 nov 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 23
14 nov 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 10
13 nov 18:30 DBD H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 9 - 6
7 nov 19:30 De Rog H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond)) 4 - 12
7 nov 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 1 - 18
7 nov 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 27
6 nov 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 13 - 2
6 nov 17:00 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 5 - 6
31 okt 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 9 - 10
30 okt 18:00 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 2
30 okt 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 4
16 okt 15:15 Nayade H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
10 okt 18:30 De Rog H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond)) 5 - 14
10 okt 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 20
9 okt 19:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 16 - 6
9 okt 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 5 - 3
3 okt 18:45 De Rog Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 5 - 12
3 okt 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 7 - 8
3 okt 17:30 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 2
2 okt 17:25 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 8 - 19
25 sep 19:10 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 7
19 sep 20:20 PSV H5 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 14 - 8
19 sep 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 6
19 sep 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 33
18 sep 16:15 VZV Njord Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 17 - 5
Verenigingsinformatie
NaamDe Rog
AccommodatiegegevensDe IJzeren Man
WEERT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.