HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Sassenheim - Sassenheim

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 14:15 ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)Polderbad
28 nov 16:30 Wiekslag Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
28 nov 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)Overbosch
28 nov 18:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
28 nov 18:05 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
28 nov 18:15 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)De Sniep
28 nov 18:50 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
28 nov 18:55 De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Forum Kwadraat
29 nov 14:30 Alkemade H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)De Tweesprong
29 nov 16:15 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)De Sniep
29 nov 17:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 dec 19:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
5 dec 15:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))De Vennen
12 dec 12:45 BZ&PC BZ&PC EG*3 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)De Kuil
12 dec 15:05 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
12 dec 16:30 ZVL-1886 Tetteroo DG5 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
12 dec 17:35 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
12 dec 17:35 SVH Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
12 dec 19:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Waterthor
12 dec 19:40 BZ&PC H5 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)De Kuil
12 dec 20:30 BZ&PC H4 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)De Kuil
13 dec 15:00 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)AquaRijn
13 dec 16:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
13 dec 18:00 SVH Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
19 dec 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
9 jan 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11)Wasbeek
9 jan 17:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
9 jan 18:25 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15)Wasbeek
9 jan 19:10 Sassenheim Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Wasbeek
9 jan 19:55 Sassenheim H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)Wasbeek
9 jan 20:40 Sassenheim Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Wasbeek
9 jan 21:30 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Wasbeek
10 jan 16:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)Wasbeek
10 jan 16:45 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
10 jan 17:30 Sassenheim H2 (Heren) - ZPV Barracuda H2 (Heren)Wasbeek
16 jan 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Wasbeek
16 jan 17:40 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
16 jan 18:25 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*2 (Gemengd-D <13)Wasbeek
16 jan 19:10 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Wasbeek
16 jan 19:25 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
16 jan 19:55 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
16 jan 20:40 Sassenheim Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Wasbeek
16 jan 21:30 Sassenheim H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)Wasbeek
17 jan 16:00 Sassenheim Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)Wasbeek
17 jan 16:45 Sassenheim H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)Wasbeek
23 jan 15:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
23 jan 15:50 BZ&PC Da3 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Kuil
23 jan 17:30 Vivax EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)Poelmeer
23 jan 17:45 Alkemade DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
23 jan 18:10 Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)Poelmeer
23 jan 18:45 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)De Sniep
23 jan 18:50 WZC (SG) Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)De Veur
23 jan 19:20 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)De Zijl
23 jan 19:40 Vivax H1 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Poelmeer
23 jan 20:50 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)De Zijl
24 jan 16:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Wasbeek
30 jan 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)Wasbeek
30 jan 17:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)Wasbeek
30 jan 18:25 Sassenheim Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)Wasbeek
30 jan 19:10 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
30 jan 19:55 Sassenheim H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)Wasbeek
30 jan 20:40 Sassenheim Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Wasbeek
30 jan 21:30 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Wasbeek
31 jan 16:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - AZL DG1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
31 jan 16:45 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)Wasbeek
31 jan 17:30 Sassenheim Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)Wasbeek
31 jan 18:15 Sassenheim H4 (Heren) - AZC H7 (Heren)Wasbeek
31 jan 19:00 Sassenheim H3 (Heren) - AZC H6 (Heren)Wasbeek
6 feb 14:55 BZ&PC BZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)De Kuil
6 feb 15:25 d'ELFT H7 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Kerkpolder
6 feb 16:15 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Sportboulevard
6 feb 17:40 d'ELFT Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Kerkpolder
6 feb 18:10 BZ&PC Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)De Kuil
6 feb 18:25 d'ELFT Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Kerkpolder
6 feb 19:15 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)De Does
6 feb 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Fletiomare
13 feb 17:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - DES DES DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
13 feb 17:45 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Wasbeek
13 feb 18:30 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
13 feb 19:15 Sassenheim H3 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)Wasbeek
13 feb 20:00 Sassenheim H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)Wasbeek
13 feb 20:45 Sassenheim Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Wasbeek
14 feb 16:00 Sassenheim Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Wasbeek
14 feb 16:50 Sassenheim H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Wasbeek
27 feb 17:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))Wasbeek
6 maa 14:00 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)De Veur
6 maa 16:25 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
6 maa 17:25 ZPV Barracuda H4 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)Polderbad
6 maa 17:30 OZV OZV EG*2 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)H2O
6 maa 17:45 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 maa 18:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 maa 19:35 ZPS H1 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)De Hofstee
6 maa 19:35 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)De Zijl
6 maa 19:45 Alkemade AJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
7 maa 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
7 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Zuiderparkbad
13 maa 15:35 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
13 maa 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)De Wel
13 maa 16:45 d'ELFT H3 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Kerkpolder
13 maa 17:30 d'ELFT Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)Kerkpolder
13 maa 18:15 De Plas Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Wel
13 maa 18:15 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Berenschot
13 maa 18:15 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
13 maa 18:30 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
13 maa 18:30 De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)Overbosch
13 maa 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
13 maa 19:15 WZK Zwemmen H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)Sterrenbad
14 maa 16:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Wasbeek
20 maa 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)Wasbeek
20 maa 17:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
20 maa 18:25 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
20 maa 19:10 Sassenheim Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Wasbeek
20 maa 19:15 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
20 maa 19:55 Sassenheim H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Wasbeek
20 maa 20:40 Sassenheim H3 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Wasbeek
20 maa 21:25 Sassenheim Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Wasbeek
21 maa 16:00 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15)Wasbeek
21 maa 16:45 Sassenheim Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)Wasbeek
21 maa 17:30 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
21 maa 18:15 Sassenheim H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren)Wasbeek
27 maa 17:00 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Wasbeek
27 maa 17:45 Sassenheim Da2 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)Wasbeek
27 maa 18:30 Sassenheim H4 (Heren) - De Plas H3 (Heren)Wasbeek
27 maa 19:15 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
27 maa 20:00 Sassenheim H3 (Heren) - De Plas H2 (Heren)Wasbeek
27 maa 20:45 Sassenheim H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Wasbeek
27 maa 21:30 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Wasbeek
28 maa 16:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Wasbeek
28 maa 16:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
28 maa 17:25 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
28 maa 18:10 Sassenheim Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Wasbeek
28 maa 18:55 Sassenheim Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Wasbeek
10 apr 14:00 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
10 apr 14:05 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)De Kuil
10 apr 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)De Does
10 apr 16:50 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)De Does
10 apr 18:50 De Kempvis Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Rivièrabad
10 apr 19:00 De Plas H3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)De Wel
10 apr 20:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))De Kulk
10 apr 20:30 De Plas H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)De Wel
10 apr 20:45 De Kempvis H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Rivièrabad
10 apr 21:30 De Kempvis Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)Rivièrabad
11 apr 15:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Rozenburcht
11 apr 15:45 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
17 apr 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*3 (Gemengd-E <11)Wasbeek
17 apr 17:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)Wasbeek
17 apr 18:25 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG5 (Gemengd-D <13)Wasbeek
17 apr 19:10 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Wasbeek
17 apr 19:55 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
17 apr 20:40 Sassenheim H2 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)Wasbeek
17 apr 21:25 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Wasbeek
18 apr 16:00 Sassenheim H4 (Heren) - AZL H1 (Heren)Wasbeek
18 apr 16:45 Sassenheim Da3 (Dames) - SVH Da3 (Dames)Wasbeek
18 apr 17:30 Sassenheim Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)Wasbeek
18 apr 18:15 Sassenheim Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Wasbeek
18 apr 19:05 Sassenheim H3 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)Wasbeek
24 apr 14:25 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)De Veur
24 apr 15:05 Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
24 apr 15:50 WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)De Veur
24 apr 16:30 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
24 apr 16:35 Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)Aquamar
24 apr 18:10 ZPV Barracuda H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Polderbad
24 apr 19:30 BZC Da2 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)De Hofstee
24 apr 20:00 ZVVS Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)De Kulk
24 apr 20:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 apr 16:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Wasbeek
1 mei 17:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Wasbeek
8 mei 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 17:25 Sassenheim H4 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 6 - 7
11 okt 16:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 4
11 okt 16:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 9
10 okt 21:30 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 9 - 13
10 okt 20:45 Sassenheim H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) 7 - 9
10 okt 20:00 Sassenheim H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) 6 - 6
10 okt 19:15 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 6
10 okt 18:30 Sassenheim Da2 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 10 - 2
10 okt 17:45 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 15
10 okt 17:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
4 okt 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 25
3 okt 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 13 - 12
3 okt 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 5 - 11
3 okt 17:50 WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) 5 - 6
3 okt 16:45 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 5
3 okt 16:20 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 8
3 okt 16:00 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) 14 - 6
3 okt 15:35 WZC (SG) Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 7 - 2
3 okt 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 4 - 1
26 sep 18:05 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 4 - 9
Verenigingsinformatie
NaamSassenheim
AccommodatiegegevensWasbeek
SASSENHEIM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.