HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Schelde - Terneuzen

DatumTijdWedstrijdLocatie
29 feb 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad de Wisselaar
29 feb 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
29 feb 16:00 Waterproof H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)Geusseltbad
29 feb 17:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
7 maa 17:15 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
7 maa 18:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
7 maa 18:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
7 maa 19:30 De Schelde H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
14 maa 18:00 De Schelde H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
21 maa 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
21 maa 16:10 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
21 maa 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
22 maa 16:15 SWNZ (SG) H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)Zwembad Molenheide
4 apr 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
4 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
4 apr 18:00 Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Stok
18 apr 17:00 De Schelde H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 feb 18:45 Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
15 feb 17:30 De Schelde H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren) 6 - 6
15 feb 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 0
15 feb 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 2
8 feb 20:15 De Krabben H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 6 - 12
8 feb 17:30 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 4
8 feb 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 12
8 feb 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 6
1 feb 17:15 De Schelde H1 (Heren) - RZ H1 (Heren) 7 - 8
1 feb 16:30 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 11
1 feb 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 9
1 feb 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 9
25 jan 18:45 ZVDO'74 H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 9 - 14
25 jan 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 20
25 jan 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 0
25 jan 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 6
18 jan 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 5
11 jan 19:30 De Schelde H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 4 - 15
11 jan 18:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 5
11 jan 18:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 5
11 jan 17:15 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 5
14 dec 19:35 HZPC H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 10 - 8
14 dec 18:45 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 7
14 dec 16:10 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 13
14 dec 14:40 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
7 dec 16:45 Nuenen H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 8 - 8
7 dec 16:00 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
30 nov 17:30 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 8
30 nov 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
30 nov 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
23 nov 16:30 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 2
16 nov 20:00 De Schelde H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren) 10 - 7
16 nov 19:15 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 9
16 nov 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 8
16 nov 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 5
9 nov 18:45 Lutra H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 4 - 20
9 nov 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 27
9 nov 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 3
9 nov 14:15 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 6
2 nov 19:30 De Schelde H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren) 20 - 9
2 nov 18:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 7
2 nov 18:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 2
2 nov 17:15 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 3
26 okt 19:30 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 11
26 okt 16:45 Nayade Classic H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 7 - 10
26 okt 16:00 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 4
26 okt 14:40 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
19 okt 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 4
19 okt 17:00 De Schelde H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren) 7 - 11
19 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 7
12 okt 20:00 RZ H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 13 - 12
12 okt 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 6
12 okt 16:30 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
12 okt 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 5
5 okt 18:15 De Schelde H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren) 11 - 6
5 okt 17:30 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 11
5 okt 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 6
5 okt 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 4
28 sep 20:45 Zeester-Meerval H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 18 - 11
28 sep 19:25 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 5
28 sep 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
28 sep 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
21 sep 17:30 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 34 - 1
14 sep 17:30 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 8
Verenigingsinformatie
NaamDe Schelde
AccommodatiegegevensSportcentrum Vliegende Vaart
TERNEUZEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.