HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Schelde - Terneuzen

DatumTijdWedstrijdLocatie
6 maa 15:30 DIO CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
6 maa 17:15 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
6 maa 18:00 De Schelde H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
6 maa 19:00 De Schelde Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Sportcentrum Vliegende Vaart
13 maa 14:15 SBC2000 Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
13 maa 15:00 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
13 maa 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
13 maa 16:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
14 maa 17:45 Argo H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)Zwembad Molenheide
20 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
20 maa 16:30 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
20 maa 17:15 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
20 maa 18:00 De Schelde Da1 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)Sportcentrum Vliegende Vaart
27 maa 16:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
27 maa 17:30 De Schelde H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
27 maa 18:30 De Schelde Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Sportcentrum Vliegende Vaart
27 maa 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
10 apr 15:15 Nayade Classic H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
10 apr 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
10 apr 16:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
10 apr 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
10 apr 17:10 AquAmigos Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)Zwembad Olympia
17 apr 16:00 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
17 apr 17:15 ZVDO'74 H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)Optisport AquaAltena
17 apr 18:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)Optisport AquaAltena
17 apr 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
17 apr 18:45 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
24 apr 17:15 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
24 apr 18:00 De Schelde H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
24 apr 19:00 De Schelde Da1 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)Sportcentrum Vliegende Vaart
Verenigingsinformatie
NaamDe Schelde
AccommodatiegegevensSportcentrum Vliegende Vaart
TERNEUZEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.