HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging SVH - Rotterdam

TeamPoule
SVH AJ1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
SVH Da1 (Dames) 1e klasse A
SVH Da3 (Dames) 3e klasse B
SVH DG2 (Gemengd-D <13) 2e klasse C
SVH DG3 (Gemengd-D <13) 2e klasse D
SVH EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse C
SVH EG4 (Gemengd-E <11) 2e klasse D
SVH H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve eredivisie (Bond) A
SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie C
SVH H4 (Heren) 3e klasse C
SVH H5 (Heren) 3e klasse D
SVH H6 (Heren) 4e klasse D
SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) 2e klasse B
SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 2e klasse B
SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) 2e klasse D
SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) 2e klasse C
SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 2e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
11 dec 17:30 SVH H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
8 jan 16:35 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
15 jan 13:45 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
15 jan 14:25 SVH DG3 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
15 jan 15:05 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11)De Kulk
15 jan 15:10 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
15 jan 15:55 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
15 jan 16:30 ZVVS H5 (Heren) - SVH H6 (Heren)De Kulk
15 jan 16:40 SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
15 jan 17:00 WZC (SG) Da3 (Dames) - SVH Da3 (Dames)De Veur
15 jan 17:00 ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)De Wellen
15 jan 17:40 SVH H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
15 jan 18:00 BZC H2 (Heren) - SVH H4 (Heren)De Hofstee
15 jan 19:00 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
15 jan 19:00 NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19)Polderbad
15 jan 19:15 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - SVH H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
15 jan 19:20 d'ELFT Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Kerkpolder
15 jan 20:05 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
22 jan 13:15 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
22 jan 13:45 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
22 jan 14:25 SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
22 jan 15:05 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
22 jan 15:30 ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
22 jan 15:50 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
22 jan 16:35 SVH Da3 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
22 jan 17:20 SVH H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
22 jan 17:30 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
22 jan 18:05 SVH Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
22 jan 18:55 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Sportcentrum de Wilgenring
22 jan 19:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Peppel
22 jan 19:45 ZVVS H4 (Heren) - SVH H5 (Heren)De Kulk
22 jan 19:55 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
23 jan 17:15 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 jan 18:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 13:45 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 14:25 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 14:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
29 jan 15:05 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 15:30 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)De Kuil
29 jan 15:40 De Kempvis Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Rivièrabad
29 jan 15:50 SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 16:20 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
29 jan 16:35 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 17:10 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
29 jan 17:35 SVH H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 17:40 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
29 jan 18:35 SVH H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 19:25 d'ELFT Da3 (Dames) - SVH Da3 (Dames)Kerkpolder
29 jan 19:25 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - SVH H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 jan 19:55 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 13:15 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
5 feb 13:45 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 14:05 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
5 feb 14:25 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 15:05 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 15:45 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13)De Kulk
5 feb 15:50 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 16:35 SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 16:35 ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11)De Hofstee
5 feb 17:20 SVH Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 18:15 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
5 feb 18:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - SVH H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 feb 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))t Timpke
5 feb 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
5 feb 20:50 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
6 feb 14:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
12 feb 13:45 SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 14:25 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 14:35 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
12 feb 15:05 SVH DG3 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 15:50 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 16:30 BZ&PC Da4 (Dames) - SVH Da3 (Dames)De Kuil
12 feb 16:35 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 16:40 NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)Polderbad
12 feb 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)De Fakkel
12 feb 17:20 SVH H6 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 17:35 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
12 feb 18:05 SVH H4 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 18:45 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15)De Veur
12 feb 18:50 SVH Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 18:55 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17)Polderbad
12 feb 20:15 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Zijl
13 feb 16:45 Sassenheim AJ1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19)Wasbeek
19 feb 16:15 AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
19 feb 16:50 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
19 feb 19:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
20 feb 20:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
26 feb 18:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
26 feb 19:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
5 maa 18:35 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
5 maa 20:00 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
6 maa 16:00 PSV H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
12 maa 13:45 SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 14:25 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 14:45 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11)De Kulk
12 maa 15:05 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 15:45 d'ELFT H7 (Heren) - SVH H6 (Heren)Kerkpolder
12 maa 16:05 SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 16:10 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)De Kulk
12 maa 16:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
12 maa 16:50 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 16:55 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)De Kulk
12 maa 17:35 SVH H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 17:45 NieMo Barracuda H3 (Heren) - SVH H4 (Heren)Polderbad
12 maa 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13)De Rozenburcht
12 maa 17:50 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
12 maa 18:20 SVH Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)De Rozenburcht
12 maa 19:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
13 maa 15:30 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Sportboulevard
13 maa 18:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))AquaRijn
19 maa 13:15 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
19 maa 14:55 De Kempvis De Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
19 maa 16:45 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - SVH Da3 (Dames)Polderbad
19 maa 16:55 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15)De Kulk
19 maa 17:05 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
19 maa 17:30 SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
19 maa 17:30 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 maa 17:45 Wiekslag Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
19 maa 18:15 SVH H5 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
19 maa 19:15 SVH H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
19 maa 19:55 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - SVH H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
19 maa 20:35 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
20 maa 18:10 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
20 maa 18:50 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
20 maa 19:30 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Sportcentrum de Wilgenring
26 maa 13:45 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
26 maa 14:10 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 maa 14:25 SVH DG3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
26 maa 15:10 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
26 maa 15:40 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
26 maa 15:55 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
26 maa 16:20 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
26 maa 16:40 SVH H4 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
26 maa 17:00 AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
26 maa 17:25 SVH Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
26 maa 17:45 UZSC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
26 maa 18:10 Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Poelmeer
26 maa 18:15 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
26 maa 20:00 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
26 maa 20:30 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - SVH H5 (Heren)Caribabad
2 apr 13:30 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
2 apr 13:45 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 14:25 SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 15:05 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 15:50 SVH Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 16:05 De Kempvis H4 (Heren) - SVH H4 (Heren)Rivièrabad
2 apr 16:35 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 17:00 Sassenheim Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Wasbeek
2 apr 17:00 ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)De Wellen
2 apr 17:35 SVH H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 17:40 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
2 apr 17:45 ZVS H2 (Heren) - SVH H6 (Heren)De Wellen
2 apr 20:15 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
3 apr 14:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
9 apr 13:45 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 14:15 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
9 apr 14:25 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 15:05 SVH Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 15:30 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
9 apr 15:50 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 16:35 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 17:20 SVH H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 18:00 ZVS H1 (Heren) - SVH H5 (Heren)De Wellen
9 apr 18:05 SVH Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 18:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
9 apr 18:55 SVH H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 19:40 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
10 apr 14:15 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
10 apr 16:30 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19)De Tweesprong
16 apr 13:45 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)Sportcentrum de Wilgenring
23 apr 13:45 SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
23 apr 14:15 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
23 apr 14:25 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
23 apr 15:00 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
23 apr 15:00 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
23 apr 15:05 SVH Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
23 apr 15:50 SVH H6 (Heren) - DWF H1 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
23 apr 16:35 SVH H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
23 apr 17:15 ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17)De Hofstee
23 apr 18:45 OZV H2 (Heren) - SVH H4 (Heren)H2O
23 apr 19:35 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))De Veur
23 apr 20:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)De Veur
30 apr 16:00 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
7 mei 16:40 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
21 mei 17:30 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
21 mei 18:00 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
28 mei 21:05 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
DatumTijdWedstrijdUitslag
4 dec 17:30 SVH H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 12 - 21
27 nov 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - SVH H5 (Heren) 9 - 4
27 nov 18:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 0
27 nov 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 5 - 6
27 nov 18:10 SVH H4 (Heren) - OZV H2 (Heren) 7 - 7
27 nov 17:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 10 - 4
27 nov 17:20 SVH Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 7 - 5
27 nov 16:35 SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 8
27 nov 15:50 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) 26 - 6
27 nov 15:15 DWF H1 (Heren) - SVH H6 (Heren) 11 - 5
27 nov 15:05 SVH DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 24
27 nov 14:25 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) 3 - 7
27 nov 13:45 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) 14 - 1
21 nov 15:30 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 8
21 nov 14:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 7
20 nov 19:55 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 6
20 nov 19:10 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 18
20 nov 18:55 BZ&PC Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 4 - 18
20 nov 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - SVH H6 (Heren) 6 - 10
20 nov 18:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - SVH H4 (Heren) 11 - 11
20 nov 17:50 SVH H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 13 - 17
20 nov 16:45 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 0 - 7
20 nov 16:35 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) 21 - 5
20 nov 15:55 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 24 - 8
20 nov 15:50 SVH H5 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 4 - 6
20 nov 14:15 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 15
20 nov 13:45 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 14
14 nov 19:00 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 5
14 nov 18:15 SVH H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 15 - 3
14 nov 15:30 MNC Dordrecht H8 (Heren) - SVH H5 (Heren) 7 - 8
13 nov 21:10 SVH Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 9 - 8
13 nov 20:25 SVH H6 (Heren) - ZVS H2 (Heren) 8 - 9
13 nov 19:40 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 12
13 nov 19:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 11
13 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 17 - 10
13 nov 18:55 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 10
13 nov 18:10 SVH DG3 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 11
13 nov 17:45 BZC Da2 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 5 - 9
13 nov 17:30 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) 5 - 8
13 nov 16:25 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 9
13 nov 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) 15 - 4
13 nov 15:35 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 9
13 nov 13:30 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) 12 - 0
7 nov 17:30 De Lansingh H2 (Heren) - SVH H4 (Heren) 4 - 10
7 nov 16:55 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 28 - 1
7 nov 16:15 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11) 9 - 4
6 nov 20:00 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 9
6 nov 18:40 SVH H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
6 nov 17:25 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) 7 - 7
6 nov 16:15 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13) 9 - 2
6 nov 16:10 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 10
6 nov 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 3
6 nov 15:55 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) 1 - 10
6 nov 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 7 - 7
6 nov 15:10 SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) 11 - 5
6 nov 14:25 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 15
6 nov 13:45 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 8
30 okt 19:10 Sassenheim Da3 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 2 - 11
30 okt 19:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
30 okt 18:30 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 16
30 okt 18:15 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 3
30 okt 17:30 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 12
30 okt 16:45 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 15
30 okt 16:25 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - SVH H5 (Heren) 7 - 5
30 okt 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) 10 - 3
30 okt 13:15 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) 24 - 0
23 okt 19:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 17
23 okt 18:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 9 - 14
16 okt 19:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 14
16 okt 18:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 7 - 12
16 okt 16:50 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 7
9 okt 20:20 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - Sassenheim AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 3
9 okt 19:35 SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) - NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 5
9 okt 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 10
9 okt 19:15 Poseidon'56 H2 (Heren) - SVH H4 (Heren) 7 - 6
9 okt 18:50 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13) 12 - 7
9 okt 18:15 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 10
9 okt 18:10 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
9 okt 18:10 De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 9
9 okt 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 3 - 6
9 okt 18:00 d'ELFT H5 (Heren) - SVH H6 (Heren) 7 - 3
9 okt 17:45 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 2 - 8
9 okt 17:30 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 9
9 okt 17:00 ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 24 - 6
9 okt 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13) 23 - 0
9 okt 15:05 ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) 5 - 4
9 okt 15:00 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11) 9 - 1
9 okt 15:00 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 15
3 okt 17:15 Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 2 - 8
3 okt 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 3
3 okt 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) 1 - 13
2 okt 19:45 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 6
2 okt 18:40 SVH H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 9 - 24
2 okt 17:35 SVH Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 9 - 5
2 okt 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 4
2 okt 16:50 SVH H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 10 - 6
2 okt 16:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 28 - 1
2 okt 16:05 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) 2 - 13
2 okt 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 7
2 okt 15:20 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 4
2 okt 14:35 SVH DG3 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 9
2 okt 13:55 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 18
2 okt 13:15 SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) 16 - 0
25 sep 19:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 24 - 4
25 sep 17:40 SVH H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren) 2 - 8
25 sep 17:25 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13) 10 - 7
25 sep 17:15 ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 5
25 sep 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
25 sep 16:55 SVH H4 (Heren) - BZC H2 (Heren) 15 - 9
25 sep 16:05 SVH Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 8 - 4
25 sep 15:45 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 6
25 sep 15:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 13 - 1
25 sep 15:20 SVH H6 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 8 - 4
25 sep 14:35 SVH Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 4 - 4
25 sep 13:55 SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 7
25 sep 13:15 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 22
18 sep 18:55 SVH H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 14 - 19
18 sep 18:30 De Plas Da1 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 5 - 6
18 sep 18:00 BZC H3 (Heren) - SVH H6 (Heren) 4 - 9
18 sep 17:50 SVH Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 8 - 2
18 sep 16:50 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) 21 - 4
18 sep 16:45 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 29 - 0
18 sep 16:25 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11) 1 - 3
18 sep 16:05 SVH H4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 11 - 9
18 sep 15:20 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 4 - 1
18 sep 14:35 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
18 sep 13:55 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 13
18 sep 13:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) 16 - 0
11 sep 19:30 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 17 - 8
Verenigingsinformatie
NaamSVH
AccommodatiegegevensSportcentrum de Wilgenring
ROTTERDAM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.