HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging SWOL 1894 - Zwolle

DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
1 jan 00:00 SWOL 1894 H7 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)De Vrolijkheid
8 jan 18:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)De Vrolijkheid
8 jan 18:45 SWOL 1894 H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)De Vrolijkheid
15 jan 15:30 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)De Vrolijkheid
15 jan 16:15 SWOL 1894 H4 (Heren) - Proteus H2 (Heren)De Vrolijkheid
15 jan 16:45 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
15 jan 17:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
15 jan 17:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
15 jan 17:30 SWOL 1894 H7 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)De Vrolijkheid
15 jan 17:45 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
15 jan 18:15 Triton Putten H2 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Bosbad Putten
15 jan 18:40 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
15 jan 19:35 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Valkenhuizen
15 jan 20:00 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
15 jan 21:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
15 jan 21:15 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
22 jan 15:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
22 jan 15:45 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
22 jan 16:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
22 jan 16:30 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
22 jan 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Waterwyck
22 jan 17:25 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
22 jan 18:30 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Vrolijkheid
22 jan 18:55 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))De Lieberg
22 jan 19:30 SWOL 1894 H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)De Vrolijkheid
22 jan 19:45 Octopus H2 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Berghuizerbad
22 jan 19:50 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Kuil
22 jan 20:30 Aquapoldro H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Sprenkelaar
29 jan 16:15 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
29 jan 17:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
29 jan 17:45 SWOL 1894 H7 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)De Vrolijkheid
29 jan 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De IJsselslag
29 jan 18:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 18:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
29 jan 18:15 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
29 jan 18:30 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
29 jan 18:30 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
29 jan 19:15 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 19:25 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
5 feb 16:00 Deltasteur H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Zwembad De Steur
5 feb 16:15 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Aat de Jonge bad
5 feb 16:45 Octopus H2 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Berghuizerbad
5 feb 17:00 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
5 feb 17:45 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))Helperbad
5 feb 18:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
5 feb 18:15 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
5 feb 18:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
5 feb 18:30 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
5 feb 19:10 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Vrolijkheid
5 feb 19:15 ZIGNEA H1 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Bosbad Emmeloord
5 feb 19:40 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
12 feb 18:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
12 feb 18:30 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Octopus CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
12 feb 18:45 De Houtrib H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)De Koploper
12 feb 19:15 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Vrolijkheid
12 feb 20:15 SWOL 1894 H5 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)De Vrolijkheid
12 feb 21:00 SWOL 1894 H4 (Heren) - ZEW H1 (Heren)De Vrolijkheid
19 feb 14:45 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Het Ravijn
19 feb 16:45 Deltasteur H3 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Zwembad De Steur
19 feb 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
19 feb 18:00 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
19 feb 18:15 De Eerste Kolk H1 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Bestevaer
19 feb 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
19 feb 19:05 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
19 feb 20:00 SWOL 1894 H7 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)De Vrolijkheid
20 feb 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
5 maa 16:45 Schuurman BZC Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)t Timpke
5 maa 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
5 maa 18:15 SWOL 1894 H5 (Heren) - Octopus H1 (Heren)De Vrolijkheid
5 maa 19:45 Nunspeet H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)De Brake
5 maa 20:30 Nunspeet H4 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)De Brake
12 maa 14:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
12 maa 16:15 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
12 maa 17:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
12 maa 17:45 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
12 maa 18:30 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
12 maa 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Aquarena
12 maa 18:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Vallei
12 maa 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)De Scheg
12 maa 19:25 VZV Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
19 maa 17:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
19 maa 18:10 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
19 maa 18:30 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)De Vrolijkheid
19 maa 18:55 SWOL 1894 H7 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)De Vrolijkheid
19 maa 19:30 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)De Marke
19 maa 19:30 SWOL 1894 H5 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)De Vrolijkheid
19 maa 19:45 Proteus H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)De Schaeck
26 maa 16:00 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
26 maa 16:10 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
26 maa 17:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
26 maa 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
26 maa 17:40 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
26 maa 18:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
26 maa 18:00 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
26 maa 18:25 SWOL 1894 H6 (Heren) - Octopus H2 (Heren)De Vrolijkheid
26 maa 19:00 Triton Putten H3 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Bosbad Putten
26 maa 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
26 maa 20:20 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
2 apr 15:15 De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)Rhienderoord
2 apr 17:30 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
2 apr 18:25 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
2 apr 18:30 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
2 apr 19:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Vrolijkheid
2 apr 19:30 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Tijenraan
2 apr 20:15 SWOL 1894 Da3 (Dames) - DWK Da1 (Dames)De Vrolijkheid
2 apr 20:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
2 apr 21:00 VZV H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
2 apr 21:00 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Aat de Jonge bad
9 apr 17:35 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
9 apr 18:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))De Stamper
9 apr 18:05 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
9 apr 18:45 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - WZC-De IJsel (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
9 apr 19:30 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
9 apr 19:30 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
9 apr 20:15 SWOL 1894 H7 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)De Vrolijkheid
9 apr 20:20 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))De Brake
9 apr 20:35 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
9 apr 21:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)De Vrolijkheid
9 apr 21:45 SWOL 1894 H4 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)De Vrolijkheid
23 apr 18:00 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
23 apr 18:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
23 apr 18:45 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
23 apr 18:45 De Woelwaters H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
23 apr 19:00 SWOL 1894 H5 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)De Vrolijkheid
23 apr 19:30 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)De Marke
23 apr 19:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De Vrolijkheid
23 apr 19:45 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
23 apr 20:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Helperbad
23 apr 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Planeet
30 apr 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
14 mei 18:00 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
14 mei 18:55 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
14 mei 20:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
21 mei 18:55 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
21 mei 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Caribabad
21 mei 20:00 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
21 mei 20:00 EZC Da2 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Het Slagman
28 mei 13:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
28 mei 16:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
28 mei 18:15 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
28 mei 19:20 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
28 mei 20:25 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:00 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
27 nov 18:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 11 - 6
27 nov 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 14
27 nov 17:45 Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 12
27 nov 17:30 ZEW H1 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 13 - 6
20 nov 20:30 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 3
20 nov 19:45 SWOL 1894 H4 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 8 - 11
20 nov 19:30 De Houtrib H3 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren) 5 - 12
20 nov 19:25 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 8
20 nov 19:00 SWOL 1894 H5 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren) 8 - 7
20 nov 18:30 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 11 - 5
20 nov 18:15 SWOL 1894 H6 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren) 3 - 0
20 nov 17:45 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
20 nov 17:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 9
20 nov 17:30 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 4
20 nov 16:45 Proteus Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 7 - 11
13 nov 20:25 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 6 - 6
13 nov 20:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond)) 16 - 9
13 nov 19:40 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 2
13 nov 18:55 SWOL 1894 H4 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren) 17 - 8
13 nov 18:55 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
13 nov 18:30 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 6
13 nov 18:10 SWOL 1894 H7 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 7 - 9
13 nov 18:00 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond)) 8 - 5
13 nov 17:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 11
13 nov 17:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 9
13 nov 16:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 15
13 nov 14:50 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 15
6 nov 20:50 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 7 - 15
6 nov 20:30 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 10
6 nov 19:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 8 - 16
6 nov 19:30 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren) 4 - 12
6 nov 19:25 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 8
6 nov 18:40 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 16 - 4
6 nov 18:30 EZC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) 11 - 9
6 nov 17:55 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren) 4 - 4
6 nov 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 22
30 okt 19:15 SWOL 1894 H5 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren) 4 - 11
30 okt 19:00 Thetis Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 10 - 10
30 okt 18:30 SWOL 1894 H7 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) 9 - 3
30 okt 18:15 Proteus H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 7 - 7
30 okt 17:30 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 20
30 okt 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 19
30 okt 16:45 Octopus CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 27
23 okt 17:55 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 11 - 13
16 okt 21:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren) 2 - 3
16 okt 19:50 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 10 - 4
16 okt 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren) 12 - 12
16 okt 18:30 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 5 - 10
16 okt 17:35 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) 10 - 10
16 okt 16:40 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 12
10 okt 16:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 7 - 10
9 okt 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 19
9 okt 20:30 SWOL 1894 H7 (Heren) - Octopus H2 (Heren) 8 - 6
9 okt 20:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 12 - 5
9 okt 19:45 SWOL 1894 H6 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) 9 - 9
9 okt 19:00 SWOL 1894 H5 (Heren) - Octopus H1 (Heren) 3 - 7
9 okt 18:55 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 10 - 14
9 okt 18:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 11
9 okt 18:15 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 20
9 okt 18:00 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 10 - 5
9 okt 17:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 12
2 okt 19:35 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 7
2 okt 19:15 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 12
2 okt 19:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
2 okt 18:55 SWOL 1894 Da3 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 12 - 10
2 okt 18:30 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 14
2 okt 18:10 SWOL 1894 H4 (Heren) - ZEW H1 (Heren) 8 - 5
2 okt 17:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 6
2 okt 17:30 Deltasteur H3 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren) 7 - 8
2 okt 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 5
2 okt 15:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) 8 - 14
2 okt 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 7
25 sep 19:15 Nunspeet H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 5 - 4
25 sep 17:55 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 3
25 sep 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren) 2 - 9
25 sep 16:15 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 13
18 sep 17:30 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 2
18 sep 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 13
18 sep 16:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13) 24 - 2
Verenigingsinformatie
NaamSWOL 1894
AccommodatiegegevensDe Vrolijkheid
ZWOLLE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.