HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging SWOL 1894 - Zwolle

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 14:30 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
28 nov 16:30 VZ&PC H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)De Stamper
28 nov 16:35 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
28 nov 17:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
28 nov 17:15 Octopus H1 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Berghuizerbad
28 nov 17:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - Flevo H1 (Heren)De Vrolijkheid
28 nov 17:30 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
28 nov 18:00 ZEW BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Calluna
28 nov 18:15 SWOL 1894 H7 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)De Vrolijkheid
28 nov 18:40 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
28 nov 18:45 ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
28 nov 19:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)De Vrolijkheid
28 nov 19:10 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Planeet
28 nov 19:45 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
5 dec 18:00 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Vondersweijde
5 dec 18:30 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
5 dec 19:50 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
12 dec 17:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
12 dec 17:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
12 dec 18:00 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
12 dec 18:15 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
12 dec 18:30 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)De Scheg
12 dec 18:55 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
12 dec 19:00 SWOL 1894 H4 (Heren) - Proteus H2 (Heren)De Vrolijkheid
12 dec 19:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
12 dec 19:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De Vrolijkheid
12 dec 20:30 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)De Vrolijkheid
12 dec 20:45 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
19 dec 14:45 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
19 dec 15:30 Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Aat de Jonge bad
19 dec 16:30 VKC'03 Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De Vlaskoel
19 dec 17:30 Deltasteur H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Zwembad De Steur
19 dec 17:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
19 dec 18:15 SWOL 1894 H5 (Heren) - ZVV H1 (Heren)De Vrolijkheid
19 dec 18:15 De Eerste Kolk Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)Bestevaer
19 dec 19:00 SWOL 1894 H7 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)De Vrolijkheid
9 jan 16:45 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
9 jan 17:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
9 jan 17:15 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
9 jan 17:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Vrolijkheid
9 jan 17:45 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
9 jan 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)De Marke
9 jan 18:00 DWK H3 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Veluwehal
9 jan 18:45 SWOL 1894 H4 (Heren) - ZEW H1 (Heren)De Vrolijkheid
9 jan 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)De Marke
9 jan 20:05 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
9 jan 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
9 jan 21:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
16 jan 14:45 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
16 jan 16:25 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Het Ravijn
16 jan 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
16 jan 18:00 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Vrolijkheid
16 jan 18:30 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)De Scheg
16 jan 18:40 Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
16 jan 18:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Vrolijkheid
16 jan 18:45 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)Jaap van der Krol Bad
16 jan 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
16 jan 20:00 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
16 jan 20:00 ZIGNEA H1 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Bosbad Emmeloord
23 jan 15:30 Thetis Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
23 jan 18:05 SWOL 1894 H6 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)De Vrolijkheid
23 jan 18:30 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
23 jan 18:50 SWOL 1894 Da4 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)De Vrolijkheid
23 jan 18:50 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Brandenburg
23 jan 19:00 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Tijenraan
23 jan 20:10 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
30 jan 16:30 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
30 jan 16:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)De Vrolijkheid
30 jan 17:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
30 jan 17:05 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
30 jan 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)De Koploper
30 jan 17:45 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
30 jan 17:45 SWOL 1894 H5 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)De Vrolijkheid
30 jan 18:30 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
30 jan 18:45 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
30 jan 20:00 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
30 jan 20:05 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
30 jan 21:00 Flevo H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Jaap van der Krol Bad
6 feb 16:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
6 feb 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
6 feb 17:00 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
6 feb 17:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
6 feb 17:15 Nunspeet CG2 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
6 feb 17:30 Schuurman BZC Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)t Timpke
6 feb 17:45 SWOL 1894 H7 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)De Vrolijkheid
6 feb 17:50 VZV H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
6 feb 17:55 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
6 feb 18:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
6 feb 19:00 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
13 feb 16:30 SWOL 1894 H5 (Heren) - Flevo H4 (Heren)De Vrolijkheid
13 feb 17:15 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
13 feb 18:35 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
13 feb 19:40 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
13 feb 20:25 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Caribabad
13 feb 20:35 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
20 feb 16:10 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
20 feb 17:20 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
20 feb 17:45 Octopus H2 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Berghuizerbad
20 feb 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Tijenraan
27 feb 17:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
27 feb 17:45 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)De Vrolijkheid
27 feb 18:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))De Slag
27 feb 18:30 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
27 feb 18:30 SWOL 1894 H7 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Vrolijkheid
27 feb 19:25 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
27 feb 20:20 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)De Vrolijkheid
6 maa 16:45 SWOL 1894 H5 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)De Vrolijkheid
6 maa 17:30 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
6 maa 18:00 De Woelwaters H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
6 maa 18:50 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
6 maa 19:00 DWK Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Veluwehal
6 maa 20:10 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
13 maa 16:00 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
13 maa 16:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 18:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
13 maa 18:30 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
13 maa 19:15 SWOL 1894 H4 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)De Vrolijkheid
13 maa 19:25 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
13 maa 19:25 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
13 maa 20:20 SWOL 1894 Da3 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)De Vrolijkheid
14 maa 13:10 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
20 maa 16:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
20 maa 16:45 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
20 maa 16:45 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
20 maa 17:00 Octopus H2 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Berghuizerbad
20 maa 17:15 Aquapoldro Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)Sprenkelaar
20 maa 17:30 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
20 maa 17:30 De Eerste Kolk H1 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Bestevaer
20 maa 17:40 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De IJsselslag
20 maa 17:50 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
20 maa 18:30 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
20 maa 18:30 EZC Da2 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Het Slagman
20 maa 19:15 Flevo H3 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Jaap van der Krol Bad
20 maa 19:50 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
20 maa 20:45 Flevo H1 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Jaap van der Krol Bad
20 maa 21:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
27 maa 16:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
27 maa 16:40 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
27 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Waterwyck
27 maa 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
27 maa 17:15 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
27 maa 18:00 SWOL 1894 H5 (Heren) - Octopus H1 (Heren)De Vrolijkheid
27 maa 18:15 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))De Peppel
27 maa 18:45 SWOL 1894 H6 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Vrolijkheid
10 apr 15:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
10 apr 17:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
10 apr 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
10 apr 17:30 De Eerste Kolk H1 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Bestevaer
10 apr 17:45 SWOL 1894 H7 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)De Vrolijkheid
10 apr 18:15 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
10 apr 18:40 Nunspeet Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De Brake
10 apr 19:15 ZVV H1 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Koekoek
10 apr 19:15 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)De Koploper
11 apr 17:30 Proteus H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)De Schaeck
17 apr 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))De Stamper
17 apr 16:00 De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
17 apr 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Waterwyck
17 apr 18:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De Vrolijkheid
17 apr 18:45 De Woelwaters Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
17 apr 19:15 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
17 apr 20:15 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
17 apr 20:20 SWOL 1894 H4 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)De Vrolijkheid
24 apr 14:05 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
24 apr 17:00 ZEW H1 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Calluna
24 apr 17:15 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 apr 17:40 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
24 apr 18:00 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
24 apr 18:15 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
24 apr 18:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 apr 18:55 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
24 apr 19:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
24 apr 19:45 SWOL 1894 H6 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)De Vrolijkheid
24 apr 19:50 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)De Vrolijkheid
24 apr 20:35 SWOL 1894 H5 (Heren) - DWK H3 (Heren)De Vrolijkheid
1 mei 20:15 De Grunte H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)De Slag
Verenigingsinformatie
NaamSWOL 1894
AccommodatiegegevensDe Vrolijkheid
ZWOLLE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.