HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Thetis - Bemmel

DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 De Berkelduikers Da1 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)De Beemd
1 jan 00:00 ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)De Grote Koppel
1 jan 00:00 Thetis Da2 (Dames) - DOS Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
1 jan 00:00 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
8 jan 14:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
8 jan 15:00 Thetis H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
8 jan 15:50 Thetis Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
8 jan 16:40 Thetis H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
8 jan 17:00 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17)MFC Doelum
15 jan 14:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
15 jan 14:55 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
15 jan 15:00 Thetis Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
15 jan 17:45 RZC H1 (Heren) - Thetis H2 (Heren)MFC Doelum
15 jan 18:30 De Breuly Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)Lentebad
15 jan 19:25 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
22 jan 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
22 jan 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
22 jan 15:45 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
22 jan 16:45 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
22 jan 17:30 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
22 jan 18:55 De Breuly H2 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Lentebad
29 jan 09:00 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
29 jan 15:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
29 jan 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
29 jan 18:15 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
29 jan 19:00 Thetis Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 feb 14:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 feb 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 feb 15:45 Thetis Da2 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 feb 16:20 NDD EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Rozengaarde
5 feb 16:35 Thetis H2 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 feb 19:10 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Vrolijkheid
6 feb 18:30 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
12 feb 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
12 feb 15:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
12 feb 15:45 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
12 feb 16:30 Thetis H3 (Heren) - DWV H3 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
12 feb 17:00 De Meer H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
12 feb 18:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13)Veluwehal
12 feb 18:30 Hydrofiel Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 19:45 Flevo H3 (Heren) - Thetis H2 (Heren)Jaap van der Krol Bad
19 feb 14:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 feb 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 feb 15:50 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
19 feb 17:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 feb 18:20 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
5 maa 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 maa 14:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
5 maa 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 maa 15:45 Thetis Da2 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 maa 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
5 maa 16:30 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
5 maa 16:30 Thetis H2 (Heren) - EZPC H2 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 maa 17:30 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 maa 19:40 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
12 maa 14:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
12 maa 15:00 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
12 maa 15:45 Thetis H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
12 maa 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13)Lentebad
12 maa 16:30 Thetis Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
12 maa 17:30 NDD Da3 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 17:35 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
12 maa 17:45 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)MFC Doelum
12 maa 20:00 Flevo H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren)Jaap van der Krol Bad
19 maa 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 maa 14:55 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
19 maa 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 maa 15:45 Thetis H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 maa 16:30 Thetis Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 maa 17:00 De Gendten Da1 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
19 maa 17:25 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
26 maa 16:30 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 18:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)t Timpke
26 maa 18:00 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
26 maa 18:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
26 maa 18:45 DBD H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
26 maa 19:00 Thetis H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
26 maa 19:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
2 apr 14:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
2 apr 15:00 Thetis H2 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
2 apr 15:45 Thetis Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
2 apr 16:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
2 apr 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
2 apr 17:55 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
2 apr 18:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
9 apr 15:00 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
23 apr 14:05 Hydrofiel Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
23 apr 19:10 Montferland H1 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
23 apr 19:45 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
30 apr 18:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
14 mei 14:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
14 mei 15:20 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
21 mei 14:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
28 mei 16:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:50 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 8 - 11
27 nov 19:00 Thetis Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 6 - 7
27 nov 18:55 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 12 - 10
20 nov 21:00 De Rijn H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren) 15 - 8
20 nov 20:05 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
20 nov 18:00 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 10
20 nov 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 4 - 11
20 nov 16:30 Thetis H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 5 - 12
20 nov 15:45 Thetis Da2 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames) 11 - 4
20 nov 15:00 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) 10 - 5
13 nov 20:15 EZPC H2 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 11 - 9
13 nov 18:40 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 2 - 8
13 nov 17:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 8 - 11
13 nov 16:45 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) 4 - 9
13 nov 16:35 Thetis Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 12 - 14
13 nov 15:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 22
13 nov 15:00 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 11
13 nov 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 6
6 nov 18:15 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13) 27 - 2
6 nov 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 1
6 nov 17:00 DWV H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren) 9 - 3
6 nov 16:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 12 - 22
6 nov 15:45 Thetis H2 (Heren) - Flevo H3 (Heren) 7 - 7
6 nov 15:00 Thetis Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames) 14 - 2
6 nov 14:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 3
6 nov 13:15 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 7
30 okt 19:00 Thetis Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 10 - 10
30 okt 18:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 22
30 okt 17:15 PFC Rheden Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames) 9 - 2
30 okt 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 14
30 okt 16:00 TZC-Vahalis H1 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 12 - 7
23 okt 19:00 DWK Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 10 - 8
16 okt 19:45 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 28 - 6
16 okt 17:50 Nunspeet Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 12 - 11
10 okt 16:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 6
9 okt 19:20 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 24 - 10
9 okt 17:30 DOS Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames) 5 - 8
9 okt 15:45 Thetis H3 (Heren) - De Breuly H2 (Heren) 8 - 7
9 okt 15:00 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 4
9 okt 14:55 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 3
9 okt 14:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 4
2 okt 17:25 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 8 - 19
2 okt 16:35 Thetis H2 (Heren) - RZC H1 (Heren) 7 - 10
2 okt 15:45 Thetis Da2 (Dames) - De Breuly Da2 (Dames) 8 - 3
2 okt 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 13
2 okt 14:50 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) 5 - 9
2 okt 14:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
25 sep 19:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 1
25 sep 19:00 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 7
25 sep 18:45 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) 2 - 27
25 sep 18:15 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 5
25 sep 18:00 PFC Rheden H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren) 12 - 10
18 sep 16:20 NDD EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
18 sep 14:15 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 14
Verenigingsinformatie
NaamThetis
AccommodatiegegevensLACO Sportcentrum Lingewaard
BEMMEL
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.