HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Treffers - Rosmalen

DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 21:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
14 mei 19:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 3 - 7
14 mei 16:15 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 12
24 apr 19:30 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 8 - 11
24 apr 18:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 2 - 9
23 apr 20:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
23 apr 19:45 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 8
23 apr 19:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 2
23 apr 18:30 De Schelde Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 16 - 6
23 apr 18:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve) 14 - 0
23 apr 17:35 Nayade Classic Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 4 - 8
23 apr 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 19
23 apr 15:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 3
12 apr 20:00 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 7
11 apr 20:45 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 6 - 8
10 apr 17:00 De Treffers Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 8 - 6
10 apr 16:00 De Treffers Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 3 - 12
9 apr 21:30 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 4
9 apr 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
9 apr 19:00 De Treffers Da3 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 1 - 14
9 apr 18:00 De Treffers H4 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 2 - 5
9 apr 17:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 13
9 apr 16:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 8
5 apr 20:00 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 6
4 apr 20:45 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 6 - 10
2 apr 20:30 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 5 - 5
2 apr 19:30 Lutra Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 8 - 4
2 apr 18:45 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 5 - 15
2 apr 18:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 4
2 apr 18:15 Argo H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 15 - 4
2 apr 18:00 Lutra Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 4 - 7
2 apr 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 6
2 apr 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 17
27 maa 17:00 De Treffers H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren) 9 - 7
27 maa 16:00 De Treffers Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames) 4 - 10
26 maa 21:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 16 - 7
26 maa 20:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 7
26 maa 19:15 De Treffers Da2 (Dames) - Argo Da1 (Dames) 1 - 2
26 maa 18:15 De Treffers Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 8 - 5
26 maa 18:00 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 3
26 maa 18:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 13 - 9
26 maa 17:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 5
26 maa 16:45 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 7
26 maa 15:35 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 16
22 maa 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond)) 11 - 6
20 maa 16:30 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 7
19 maa 21:15 De Treffers Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 9 - 3
19 maa 20:15 De Treffers Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 11 - 6
19 maa 20:00 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 13 - 10
19 maa 19:15 De Treffers H4 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 15 - 5
19 maa 18:45 De Krabben De Krabben-Hieronymus Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 18 - 3
19 maa 18:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
19 maa 17:45 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 8
19 maa 17:15 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 19
19 maa 15:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 16
15 maa 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 15 - 5
13 maa 18:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 9 - 6
12 maa 21:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 9 - 12
12 maa 20:15 De Treffers H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 14 - 5
12 maa 19:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
12 maa 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 7
12 maa 18:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 0
12 maa 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 3 - 0
12 maa 17:15 Arethusa Da2 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 10 - 2
12 maa 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
5 maa 19:30 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 13
5 maa 18:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
19 feb 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond)) 13 - 6
19 feb 19:30 Gorgo H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 4 - 9
19 feb 18:30 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 3
19 feb 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 17
12 feb 19:00 De Treffers Da3 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames) 1 - 11
12 feb 18:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 13
12 feb 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 15
12 feb 16:15 VZV Njord Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 8 - 5
12 feb 16:00 Aegir H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 14 - 5
12 feb 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 14
12 feb 15:15 Nayade Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 6 - 6
6 feb 17:00 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 15
6 feb 17:00 De Treffers H4 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 5 - 11
5 feb 21:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 21 - 4
5 feb 18:15 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 9
5 feb 17:30 De Vennen Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 2 - 9
5 feb 17:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 13
5 feb 16:45 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 1
29 jan 21:15 De Treffers Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames) 7 - 12
29 jan 20:15 De Treffers H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 4 - 7
29 jan 19:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 6
29 jan 17:25 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 7 - 21
28 nov 15:40 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
27 nov 20:15 De Treffers Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 6 - 8
27 nov 19:15 De Treffers Da3 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames) 0 - 15
27 nov 19:10 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 6
27 nov 18:15 De Treffers Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 4 - 6
27 nov 17:15 De Treffers H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 7 - 8
27 nov 16:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 17
27 nov 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 5 - 24
27 nov 15:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 20
21 nov 18:45 DZT'62 Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 4 - 10
20 nov 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
20 nov 19:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
20 nov 18:45 De Treffers H3 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 14 - 7
20 nov 18:20 Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 11 - 3
20 nov 18:00 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 7
20 nov 17:05 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 1
20 nov 16:45 Nayade Classic H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 7 - 4
20 nov 15:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 15 - 3
14 nov 17:00 De Treffers Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 8 - 13
14 nov 16:00 De Treffers Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 8 - 4
13 nov 21:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
13 nov 20:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
13 nov 19:15 De Treffers H4 (Heren) - Argo H2 (Heren) 3 - 14
13 nov 18:15 De Treffers Da3 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames) 8 - 5
13 nov 17:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 2
13 nov 16:45 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 4
7 nov 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 27
7 nov 16:00 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 6 - 2
6 nov 20:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 7
6 nov 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
6 nov 19:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 20 - 7
6 nov 18:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 5
6 nov 18:15 Argo Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 5 - 8
6 nov 18:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 11
6 nov 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 13 - 4
30 okt 21:00 De Treffers H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 2 - 9
30 okt 20:20 DBD H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 4 - 18
30 okt 20:00 De Treffers Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 5 - 8
30 okt 19:00 De Treffers Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 9 - 5
30 okt 18:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 7
30 okt 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 6
24 okt 16:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
16 okt 19:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
10 okt 19:30 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
10 okt 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 4
9 okt 21:00 De Treffers Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 7 - 6
9 okt 20:00 De Treffers Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 4 - 7
9 okt 19:30 De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 12 - 2
9 okt 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 19
9 okt 19:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 16 - 6
9 okt 18:15 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 3
9 okt 17:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 4
9 okt 16:30 De Treffers H4 (Heren) - Aegir H3 (Heren) 8 - 15
9 okt 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 22
2 okt 19:45 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 5
2 okt 19:25 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 10 - 18
2 okt 19:00 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 4
2 okt 18:55 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 6 - 9
2 okt 18:00 De Warande Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 7 - 6
2 okt 18:00 De Treffers Da3 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames) 12 - 8
2 okt 17:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
2 okt 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
2 okt 17:15 VZV Njord H4 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 16 - 3
2 okt 16:00 DIO BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 9
26 sep 16:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 2
25 sep 21:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve) 8 - 5
25 sep 20:00 De Treffers Da3 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 2 - 10
25 sep 19:05 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 3 - 7
25 sep 18:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 23 - 3
25 sep 18:10 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 4
19 sep 19:20 PSV H4 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 18 - 8
19 sep 16:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 0
18 sep 20:30 De Treffers H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 5 - 9
18 sep 19:30 De Treffers Da3 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 6 - 6
18 sep 18:30 De Treffers Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 8 - 3
18 sep 17:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 29 - 1
18 sep 17:30 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 3
18 sep 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 3
Verenigingsinformatie
NaamDe Treffers
AccommodatiegegevensCombibad Kwekkelstijn
ROSMALEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.