HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Treffers - Rosmalen

DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 14:40 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
5 dec 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
5 dec 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
5 dec 20:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
5 dec 20:15 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)De Schelp
6 dec 16:00 De Treffers Da2 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 dec 17:00 De Treffers Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 dec 18:00 De Treffers H4 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
6 dec 19:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 15:30 De Warande Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)De Warande
12 dec 16:45 VZV Njord Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
12 dec 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
12 dec 17:45 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
12 dec 18:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Fletiomare
12 dec 19:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 20:15 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 21:15 De Treffers Da3 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
13 dec 14:10 PSV H5 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Sportcentrum voor studenten
19 dec 19:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
9 jan 16:45 ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Optisport AquaAltena
9 jan 16:45 De Treffers H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
9 jan 17:00 Nuenen Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
9 jan 17:45 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
9 jan 18:00 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Den Ekkerman
9 jan 19:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
9 jan 19:10 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
9 jan 20:30 De Treffers Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
9 jan 21:30 De Treffers Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
10 jan 16:30 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
10 jan 17:00 De Treffers H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 17:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 18:45 De Treffers Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 19:45 De Treffers H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 20:45 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
17 jan 16:00 De Treffers Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
17 jan 17:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
17 jan 17:00 De Treffers Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
17 jan 17:50 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
23 jan 15:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
23 jan 16:00 Nayade Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
23 jan 17:10 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
23 jan 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
23 jan 18:15 Nayade Classic H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Sportcentrum voor studenten
23 jan 18:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
23 jan 19:15 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
23 jan 19:45 Argo Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
30 jan 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
30 jan 17:00 Lutra Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
30 jan 17:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
30 jan 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 18:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
30 jan 19:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
30 jan 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
30 jan 19:45 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
30 jan 19:55 PSV Da3 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)De Tongelreep
30 jan 20:30 De Treffers H4 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
30 jan 21:30 De Treffers Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 feb 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
6 feb 17:00 Aegir H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Ir. Ottenbad
6 feb 17:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
6 feb 17:30 DBD Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 17:45 De Treffers H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
6 feb 18:30 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
6 feb 19:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
6 feb 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
6 feb 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 feb 21:30 De Treffers Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
7 feb 16:15 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
20 feb 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
27 feb 17:30 DBD Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 feb 18:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
27 feb 18:00 Nayade Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
27 feb 18:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
27 feb 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
27 feb 19:30 De Treffers Da3 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
27 feb 19:50 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
27 feb 20:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
6 maa 15:45 SBC2000 H5 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Zwembad de Wisselaar
6 maa 18:00 Zwemsport Parkstad Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Zwembad Dr Pool
6 maa 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Molenheide
6 maa 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
6 maa 18:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
6 maa 19:30 De Treffers Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 maa 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
6 maa 21:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
7 maa 19:15 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
13 maa 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Geusseltbad
13 maa 17:45 HZPC Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
13 maa 18:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
13 maa 18:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Golfbad Oss
13 maa 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
13 maa 19:20 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
13 maa 20:15 De Treffers Da3 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
13 maa 21:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
14 maa 16:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
20 maa 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
20 maa 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
20 maa 16:00 DBD Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
20 maa 17:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
20 maa 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
20 maa 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
20 maa 18:00 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
20 maa 19:15 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
20 maa 20:30 De Treffers Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
20 maa 21:30 De Treffers Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
27 maa 16:00 Nayade Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
27 maa 19:20 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
10 apr 16:45 VZV Njord Da3 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
10 apr 18:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
10 apr 18:45 Gorgo H4 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)De Beemd
10 apr 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
10 apr 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
10 apr 19:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
10 apr 20:15 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
10 apr 21:15 De Treffers Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
10 apr 21:25 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
11 apr 15:45 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
17 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
17 apr 17:00 De Treffers Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
17 apr 18:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
17 apr 18:00 De Treffers Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
17 apr 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
17 apr 18:45 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
17 apr 18:45 Zwemsport Parkstad Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Zwembad Dr Pool
17 apr 18:55 De Treffers H4 (Heren) - PSV H5 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
17 apr 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
17 apr 21:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
24 apr 13:30 PSV H4 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De Tongelreep
24 apr 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
24 apr 18:00 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
24 apr 18:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
24 apr 19:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)Zwembad Molenheide
24 apr 19:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
24 apr 20:00 TRB-RES Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Drieburcht
24 apr 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Aquamar
24 apr 20:15 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
1 mei 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
8 mei 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:30 De Treffers Da3 (Dames) - Nayade Da2 (Dames) 4 - 5
10 okt 19:30 De Treffers Da2 (Dames) - Argo Da1 (Dames) 7 - 2
10 okt 19:05 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 8 - 10
10 okt 18:30 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 14 - 10
10 okt 18:30 De Treffers H4 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 9 - 6
10 okt 17:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
10 okt 16:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 5
10 okt 16:45 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 11
10 okt 16:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 19
4 okt 19:10 De Rog Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 4 - 11
4 okt 17:30 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 6
3 okt 21:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 20 - 4
3 okt 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
3 okt 19:00 Hellas-Glana Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 13 - 5
3 okt 18:45 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 21 - 4
3 okt 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 4 - 7
3 okt 18:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 10
3 okt 17:20 AquAmigos H4 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 13 - 3
3 okt 16:35 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 20
Verenigingsinformatie
NaamDe Treffers
AccommodatiegegevensCombibad Kwekkelstijn
ROSMALEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.