HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging UZSC - Utrecht

TeamPoule
UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
UZSC BJ1 (Jongens-B <17) Bond Eredivisie A
UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 1e klasse A
UZSC BM1 (Meisjes-B <17) Bond Eredivisie A
UZSC CJ1 (Jongens-C <15) Bond Eredivisie A
UZSC CJ2 (Jongens-C <15) 1e klasse A
UZSC CM1 (Meisjes-C <15) Bond Eredivisie A
UZSC Da1 (Dames) Bond Eredivisie A
UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) Bond Ronde 1 A
UZSC Da3 (Dames) Bond Reserve divisie A
UZSC Da4 (Dames) 1e klasse A
UZSC Da5 (Dames) 1e klasse A
UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
UZSC H1 (Heren) Bond Ronde 1 A
UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) Bond Ronde 1 A
UZSC H3 (Heren) Bond Reserve 2e klasse 2D
UZSC H4 (Heren) Bond Reserve 2e klasse 2B
UZSC H5 (Heren) Bond Reserve 2e klasse 2A
UZSC H6 (Heren) 2e klasse B
UZSC H7 (Heren) 3e klasse C
UZSC H8 (Heren) 3e klasse D
UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) 1e klasse A
UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 2e klasse B
UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 nov 19:35 UZSC Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames)De Krommerijn
17 nov 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
17 nov 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
17 nov 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
17 nov 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - UZSC H7 (Heren)Sportcomplex Amerena
17 nov 16:30 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)De Waterlelie
17 nov 16:30 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
17 nov 17:00 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)Brandenburg
17 nov 17:15 Aquarijn Da2 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
17 nov 17:20 Wiekslag H2 (Heren) - UZSC H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
17 nov 17:45 UZSC Da5 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)De Krommerijn
17 nov 18:00 Oceanus Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Waterlelie
17 nov 18:45 UZSC H6 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)De Krommerijn
17 nov 20:15 UZSC H3 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren)De Krommerijn
17 nov 21:05 Het Y H5 (Heren) - UZSC H8 (Heren)Sportfondsenbad Oost
17 nov 21:15 UZSC H4 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Krommerijn
17 nov 21:15 Polar Bears H2 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2)De Peppel
18 nov 14:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
18 nov 15:45 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13)De Krommerijn
18 nov 16:00 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
18 nov 16:25 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
18 nov 17:05 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - AquaWaarD AquaWaarD BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
18 nov 17:50 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
18 nov 18:35 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
24 nov 16:15 UZSC H5 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)De Krommerijn
24 nov 16:45 Polar Bears H4 (Heren) - UZSC H4 (Heren)De Peppel
24 nov 17:15 UZSC Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)De Krommerijn
24 nov 17:30 De Ham De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)De Crommenije
24 nov 18:00 AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H3 (Heren)AquaRijn
24 nov 18:00 GoSwim H1 (Heren) - UZSC H6 (Heren)De Wetering
24 nov 18:40 VZC EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)De Vallei
24 nov 18:45 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - UZSC H8 (Heren)Weth. F.B. Duran
24 nov 18:45 UZSC H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)De Krommerijn
24 nov 19:20 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
24 nov 20:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2)De Krommerijn
24 nov 21:45 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames)De Krommerijn
25 nov 14:15 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum voor studenten
25 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
25 nov 14:30 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
25 nov 14:30 UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)De Krommerijn
25 nov 15:00 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
25 nov 15:15 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
25 nov 15:45 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
25 nov 16:00 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames)De Krommerijn
25 nov 16:45 UZSC H7 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Krommerijn
25 nov 17:30 UZSC Da3 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames)De Krommerijn
25 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
25 nov 18:35 ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
1 dec 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
1 dec 15:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
1 dec 15:50 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
1 dec 16:00 UZSC H8 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)De Krommerijn
1 dec 16:30 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist EG1* (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)Dijnselburg
1 dec 16:40 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)Groenhovenbad
1 dec 16:45 UZSC H6 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)De Krommerijn
1 dec 17:15 BZ&PC H3 (Heren) - UZSC H5 (Heren)De Kuil
1 dec 17:30 UZSC Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Krommerijn
1 dec 17:55 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)Dijnselburg
1 dec 18:15 Polar Bears Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)De Peppel
1 dec 18:30 De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H4 (Heren)De IJsselslag
1 dec 18:30 UZSC H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)De Krommerijn
1 dec 18:35 Watervlo Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)Fletiomare
1 dec 19:30 HZC de Robben H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren)De Lieberg
1 dec 19:45 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H3 (Heren)De Krommerijn
1 dec 20:25 MNC Dordrecht H3 (Heren) - UZSC H3 (Heren)Sportboulevard
2 dec 14:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
2 dec 14:45 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Albatros De Albatros EG1* (Gemengd-E <11)De Krommerijn
2 dec 15:15 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - IJsselmeer IJsselmeer CJ1* (Jongens-C <15)De Krommerijn
2 dec 16:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
2 dec 17:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
8 dec 14:15 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9)De Crommenije
8 dec 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
8 dec 16:00 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Brandenburg
8 dec 16:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
8 dec 16:30 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
8 dec 17:00 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
8 dec 17:15 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - UZSC Da3 (Dames)Groenhovenbad
8 dec 17:40 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
8 dec 17:45 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da2 (Dames)De Krommerijn
8 dec 17:50 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15)De Vallei
8 dec 18:05 ZV De Zaan Da5 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames)De Slag
8 dec 18:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)Groenhovenbad
8 dec 19:00 UZSC H3 (Heren) - ZVVS H2 (Heren)De Krommerijn
8 dec 19:30 GoSwim H2 (Heren) - UZSC H8 (Heren)De Wetering
8 dec 20:00 UZSC H4 (Heren) - VZC H2 (Heren)De Krommerijn
8 dec 20:15 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2)Groenhovenbad
8 dec 20:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)Sloterparkbad
9 dec 17:30 UZSC Da4 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)De Krommerijn
9 dec 18:30 UZSC H7 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)De Krommerijn
9 dec 18:45 De Ham BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
9 dec 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 dec 19:30 UZSC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)De Krommerijn
14 dec 18:45 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)De Trits
15 dec 15:15 UZSC H8 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)De Krommerijn
15 dec 16:00 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)De Krommerijn
15 dec 16:45 UZSC Da5 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Krommerijn
15 dec 16:50 Watervlo H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren)Fletiomare
15 dec 17:45 UZSC Da4 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Krommerijn
15 dec 18:35 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17)Dijnselburg
15 dec 18:45 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - Aquarijn Da1 (Dames)De Krommerijn
15 dec 19:05 Watervlo H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Fletiomare
15 dec 19:20 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
15 dec 19:45 De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)De Duker
15 dec 19:45 Polar Bears H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)De Peppel
15 dec 20:00 UZSC Da3 (Dames) - Het Y Da1 (Dames)De Krommerijn
15 dec 20:45 ZVVS H3 (Heren) - UZSC H5 (Heren)De Kulk
15 dec 21:30 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2)De Krommerijn
16 dec 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
16 dec 14:45 UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)De Krommerijn
16 dec 15:15 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Krommerijn
16 dec 15:15 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
12 jan 14:15 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
12 jan 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
12 jan 15:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
12 jan 16:00 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
12 jan 16:45 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
12 jan 18:15 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
12 jan 18:15 Oceanus Da1 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)De Waterlelie
12 jan 18:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
12 jan 19:05 De Vuursche Da1 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames)De Trits
12 jan 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Meerkamp
13 jan 17:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
13 jan 17:45 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* (Meisjes-B <17)De Krommerijn
13 jan 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - UZSC H7 (Heren)Sportboulevard de Engh
13 jan 18:30 UZSC H6 (Heren) - Watervlo H2 (Heren)De Krommerijn
19 jan 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
19 jan 16:00 UZSC H4 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren)De Krommerijn
19 jan 16:40 ZVL-1886 Da3 (Dames) - UZSC Da3 (Dames)De Zijl
19 jan 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
19 jan 17:00 UZSC H3 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren)De Krommerijn
19 jan 17:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)Het Ravijn
19 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)De Kwakel
19 jan 17:45 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)Groenhovenbad
19 jan 17:45 BZC Brandenburg H3 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Brandenburg
19 jan 18:00 UZSC H5 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren)De Krommerijn
19 jan 18:30 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
19 jan 19:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
19 jan 19:00 UZSC H7 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)De Krommerijn
19 jan 19:15 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)Groenhovenbad
19 jan 19:30 DWT Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)Boerhaavebad
19 jan 20:30 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2)AquaRijn
19 jan 20:30 Het Zinkstuk H1 (Heren) - UZSC H8 (Heren)De Krommerijn
19 jan 20:40 ZPC Woerden Da1 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames)Het Batensteinbad
20 jan 16:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
20 jan 18:00 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
20 jan 18:00 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
26 jan 14:10 VZC EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Vallei
26 jan 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
26 jan 16:20 VZC H4 (Heren) - UZSC H7 (Heren)De Vallei
26 jan 16:45 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames)De Krommerijn
26 jan 17:45 UZSC H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren)De Krommerijn
26 jan 17:55 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)Dijnselburg
26 jan 19:00 Katwijk H2 (Heren) - UZSC H5 (Heren)Aquamar
26 jan 19:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - Schuurman BZC H2 (Heren)De Krommerijn
26 jan 19:25 Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)Dijnselburg
26 jan 20:30 UZSC Da5 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Krommerijn
26 jan 21:15 BZ&PC H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren)De Kuil
26 jan 21:30 UZSC Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Krommerijn
27 jan 15:15 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17)Groenhovenbad
27 jan 15:45 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
27 jan 15:45 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
27 jan 16:25 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - GoSwim EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
27 jan 16:25 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
27 jan 16:50 VZV H2 (Heren) - UZSC H4 (Heren)De Heerenduinen
27 jan 17:10 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
27 jan 17:10 UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9)De Krommerijn
27 jan 17:55 UZSC H8 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Krommerijn
27 jan 18:40 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
27 jan 19:25 UZSC H6 (Heren) - VZC H3 (Heren)De Krommerijn
2 feb 15:15 ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)De Zijl
2 feb 16:00 UZSC H7 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)De Krommerijn
2 feb 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
2 feb 16:45 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
2 feb 17:30 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
2 feb 17:40 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15)De Lieberg
2 feb 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)Het Batensteinbad
2 feb 18:00 Aquarijn H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren)Sportcomplex Merwestein
2 feb 18:00 De Dolfijn AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)Sloterparkbad
2 feb 18:45 UZSC H3 (Heren) - De Reigers (SG) H2 (Heren)De Krommerijn
2 feb 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
2 feb 19:45 UZSC H5 (Heren) - Het Y H3 (Heren)De Krommerijn
2 feb 20:35 ZV Haerlem Da3 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames)De Planeet
2 feb 20:45 UZSC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren)De Krommerijn
2 feb 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2)Sportcomplex Amerena
2 feb 21:15 De Dolfijn Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)Sloterparkbad
2 feb 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)De Waterhoorn
2 feb 21:45 ZPC Woerden H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Het Batensteinbad
3 feb 14:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
3 feb 16:00 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
3 feb 16:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
3 feb 16:40 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
9 feb 15:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)De Slag
9 feb 16:00 UZSC Da5 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Krommerijn
9 feb 16:45 ZV De Zaan H3 (Heren) - UZSC H4 (Heren)De Slag
9 feb 17:00 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)Fletiomare
9 feb 17:00 UZSC Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Krommerijn
9 feb 18:00 UZSC H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren)De Krommerijn
9 feb 18:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17)De Slag
9 feb 18:50 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - UZSC H5 (Heren)Hofbad
9 feb 19:30 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2)De Krommerijn
9 feb 20:20 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
9 feb 21:15 SVH H3 (Heren) - UZSC H3 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
10 feb 15:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
10 feb 15:45 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
10 feb 15:45 UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg FG1* (Gemengd-F <9)De Krommerijn
10 feb 16:10 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
10 feb 16:25 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
10 feb 16:50 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
10 feb 17:05 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Krommerijn
10 feb 17:50 UZSC H6 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)De Krommerijn
10 feb 18:35 UZSC H8 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Krommerijn
10 feb 19:20 UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Krommerijn
16 feb 19:00 UZSC H1 (Heren) - AZC H1 (Heren)De Krommerijn
16 feb 19:45 De Snippen Da1 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)De Meerkamp
23 feb 15:15 UZSC H5 (Heren) - AZC H4 (Heren)De Krommerijn
23 feb 16:15 UZSC H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren)De Krommerijn
23 feb 16:45 ZVL-1886 H2 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2)De Zijl
23 feb 17:15 Oceanus H2 (Heren) - UZSC H4 (Heren)De Waterlelie
23 feb 18:15 ZVL-1886 Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)De Zijl
23 feb 18:15 UZSC Da4 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)De Krommerijn
23 feb 18:45 ZVL-1886 Da3 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)De Zijl
2 maa 15:15 UZSC Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames)De Krommerijn
2 maa 16:45 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)De Krommerijn
2 maa 18:15 UZSC Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)De Krommerijn
2 maa 19:45 UZSC H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)De Krommerijn
2 maa 21:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (Heren)De Krommerijn
9 maa 15:15 UZSC Da3 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)De Krommerijn
9 maa 15:35 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)Zwembad Den Ekkerman
9 maa 16:30 UZSC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren)De Krommerijn
9 maa 17:30 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
9 maa 18:15 De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
9 maa 18:15 UZSC Da5 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Krommerijn
9 maa 18:40 Arethusa H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren)Golfbad Oss
9 maa 18:45 IJsselmeer IJsselmeer CJ1* (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Meent
9 maa 19:15 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)De Lieberg
9 maa 19:15 ZV Haerlem H3 (Heren) - UZSC H4 (Heren)De Planeet
9 maa 19:15 UZSC Da4 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Krommerijn
9 maa 19:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
9 maa 20:00 AZC H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)AquaRijn
9 maa 20:05 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Dijnselburg
9 maa 20:15 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)De Krommerijn
9 maa 21:00 UZSC H7 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Krommerijn
10 maa 14:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
10 maa 14:30 UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9)De Krommerijn
10 maa 15:10 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
10 maa 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17)Sportboulevard de Engh
16 maa 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
16 maa 15:05 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames)Het Ravijn
16 maa 16:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
16 maa 16:00 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Vaart De Vaart EG1* (Gemengd-E <11)De Krommerijn
16 maa 16:35 Het Ravijn H2 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2)Het Ravijn
16 maa 16:40 UZSC Da5 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)De Krommerijn
16 maa 16:45 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - UZSC H5 (Heren)Groenhovenbad
16 maa 16:50 VZV Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Heerenduinen
16 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren)De Kwakel
16 maa 17:40 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
16 maa 18:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
16 maa 18:00 Watervlo Da2 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames)Fletiomare
16 maa 18:05 Het Ravijn Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)Het Ravijn
16 maa 18:25 UZSC H6 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)De Krommerijn
16 maa 19:10 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
16 maa 19:40 Het Ravijn H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)Het Ravijn
16 maa 20:25 UZSC H3 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren)De Krommerijn
16 maa 21:25 UZSC H4 (Heren) - De Mors H2 (Heren)De Krommerijn
16 maa 21:30 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
17 maa 14:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
17 maa 16:00 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
17 maa 16:00 UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9)De Krommerijn
17 maa 16:45 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)De Krommerijn
17 maa 17:30 UZSC H8 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Krommerijn
23 maa 15:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
23 maa 15:00 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
23 maa 16:15 UZSC Da3 (Dames) - Polar Bears Da2 (Dames)De Krommerijn
23 maa 16:20 Watervlo H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren)Fletiomare
23 maa 17:30 UZSC Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames)De Krommerijn
23 maa 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
23 maa 18:20 AquaWaarD AquaWaarD BCM1 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17)De Waardergolf
23 maa 18:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)De Slag
23 maa 18:30 Het Y Da3 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)Noorderparkbad
23 maa 18:45 UZSC H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren)De Krommerijn
23 maa 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
23 maa 20:00 De Aalscholver H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Almere Poort
23 maa 20:00 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H2 (Heren)De Krommerijn
23 maa 20:45 DZT'62 H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren)Zwembad De Wiemel
23 maa 21:15 UZSC H5 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)De Krommerijn
23 maa 21:20 ZPCH H2 (Heren) - UZSC H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
24 maa 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17)Het Ravijn
24 maa 14:30 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Krommerijn
24 maa 14:30 UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)De Krommerijn
24 maa 14:55 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
24 maa 15:15 UZSC H8 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Krommerijn
24 maa 16:00 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
24 maa 16:30 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Dijnselburg
24 maa 16:45 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - Oceanus AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
24 maa 17:30 UZSC Da4 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Krommerijn
24 maa 17:55 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)Dijnselburg
30 maa 15:15 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 15:50 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
30 maa 16:30 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
30 maa 16:35 UZSC H6 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)De Krommerijn
30 maa 17:20 UZSC Da5 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Krommerijn
30 maa 18:00 De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15)Weth. F.B. Duran
30 maa 18:15 UZSC H3 (Heren) - AZC H3 (ManMeer Cup Heren2)De Krommerijn
30 maa 18:15 De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) - UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9)Sportcentrum De Zandzee
30 maa 18:25 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
30 maa 19:15 UZSC H4 (Heren) - Polar Bears H4 (Heren)De Krommerijn
30 maa 19:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
30 maa 19:55 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - UZSC Da3 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
30 maa 20:05 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)De Trits
30 maa 20:15 UZSC H8 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)De Krommerijn
30 maa 20:20 De Snippen Da2 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames)De Meerkamp
30 maa 21:00 UZSC H7 (Heren) - VZC H4 (Heren)De Krommerijn
30 maa 21:20 ZVVS H3 (Heren) - UZSC H5 (Heren)De Kulk
31 maa 14:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
31 maa 16:00 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
31 maa 16:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
31 maa 16:40 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
31 maa 16:40 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - VZC EG2 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
6 apr 13:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Fletiomare
6 apr 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9)De Slag
6 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
6 apr 16:00 De Ham Da3 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames)De Crommenije
6 apr 16:00 UZSC Da4 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)De Krommerijn
6 apr 16:30 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
6 apr 17:00 UZSC H3 (Heren) - MNC Dordrecht H3 (Heren)De Krommerijn
6 apr 17:00 De Albatros De Albatros EG1* (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Helsdingen
6 apr 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 apr 17:40 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
6 apr 18:00 UZSC H5 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren)De Krommerijn
6 apr 18:15 De Vaart H2 (Heren) - UZSC H7 (Heren)De Duker
6 apr 19:00 UZSC H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2)De Krommerijn
6 apr 19:00 SVH H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
6 apr 19:00 Polar Bears H3 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2)De Peppel
6 apr 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - UZSC H8 (Heren)De Lieberg
6 apr 20:00 UZSC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames)De Krommerijn
6 apr 21:15 Aquarijn H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Sportcomplex Merwestein
6 apr 21:30 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames)De Krommerijn
7 apr 14:20 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
7 apr 14:30 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist EG1* (Gemengd-E <11)De Krommerijn
7 apr 14:30 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
7 apr 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
7 apr 16:00 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
13 apr 13:15 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)Fletiomare
13 apr 14:15 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9)De Crommenije
13 apr 15:50 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
13 apr 17:00 UZSC Da3 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames)De Krommerijn
13 apr 17:40 Het Y Da3 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)Noorderparkbad
13 apr 17:45 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
13 apr 17:50 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
13 apr 18:30 UZSC Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames)De Krommerijn
13 apr 19:40 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - UZSC H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 apr 20:00 UZSC H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren)De Krommerijn
13 apr 20:05 ZVVS H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren)De Kulk
13 apr 20:30 VZC H2 (Heren) - UZSC H4 (Heren)De Vallei
13 apr 21:30 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2)De Krommerijn
14 apr 15:45 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
14 apr 16:25 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
14 apr 17:05 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Krommerijn
14 apr 17:50 UZSC H8 (Heren) - GoSwim H2 (Heren)De Krommerijn
14 apr 18:35 UZSC Da5 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Krommerijn
14 apr 19:00 ZPB H&L Productions Da2 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)Inge de Bruijn Zwembad
14 apr 19:30 UZSC H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Krommerijn
20 apr 16:30 Polar Bears Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)De Peppel
20 apr 19:45 ZVL-1886 H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)De Zijl
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 nov 18:00 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17) 10 - 6
11 nov 17:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 3
11 nov 16:45 UZSC Da4 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 8 - 9
11 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 11 - 11
11 nov 16:00 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 6
11 nov 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 9 - 3
11 nov 14:45 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 3
11 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 0
11 nov 14:30 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 11
10 nov 21:30 UZSC H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren) 7 - 8
10 nov 20:45 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - Het Ravijn H2 (Heren) 11 - 7
10 nov 19:45 VZV Njord H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren) 3 - 10
10 nov 19:45 De Vaart H2 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 8 - 3
10 nov 19:35 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8
10 nov 19:30 UZSC H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren) 9 - 4
10 nov 18:50 IJsselmeer H1 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 7 - 4
10 nov 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - UZSC Da5 (Dames) 0 - 4
10 nov 18:15 UZSC Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames) 10 - 8
10 nov 17:10 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15) 16 - 2
10 nov 16:45 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 9
10 nov 16:45 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) 13 - 9
10 nov 16:30 De Mors H2 (Heren) - UZSC H4 (Heren) 8 - 12
10 nov 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) 13 - 3
10 nov 16:00 De Vaart De Vaart EG1* (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 4
10 nov 15:25 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 20
10 nov 15:15 UZSC Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) 6 - 4
4 nov 19:45 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 17
4 nov 18:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 11
3 nov 21:45 UZSC H3 (Heren) - Arethusa H2 (Heren) 12 - 6
3 nov 20:45 UZSC H4 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 4 - 7
3 nov 20:40 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 6
3 nov 20:15 ZV De Zaan H2 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) 4 - 9
3 nov 20:00 UZSC H6 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 5 - 12
3 nov 19:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 13
3 nov 18:45 De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15) 22 - 4
3 nov 18:45 ZV De Zaan Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames) 7 - 9
3 nov 18:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) 17 - 3
3 nov 17:15 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 8
3 nov 17:15 ZV De Zaan H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren) 3 - 12
3 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 4 - 7
3 nov 16:30 UZSC H7 (Heren) - VZC H4 (Heren) 6 - 19
3 nov 16:30 Polar Bears Da2 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) 8 - 14
3 nov 15:45 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames) 2 - 5
3 nov 15:45 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 5 - 7
3 nov 15:45 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 18 - 0
3 nov 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 11
3 nov 15:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 1
3 nov 15:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) 14 - 5
3 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) 13 - 1
28 okt 18:00 UZSC Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames) 19 - 5
27 okt 20:35 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - UZSC H3 (Heren) 6 - 7
27 okt 20:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames) 8 - 19
27 okt 20:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 H2 (Heren) 7 - 3
27 okt 19:40 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 8
27 okt 19:00 UZSC H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 10 - 7
27 okt 17:30 UZSC H4 (Heren) - Oceanus H2 (Heren) 7 - 7
27 okt 17:10 AZC H4 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 15 - 9
27 okt 16:45 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 3 - 3
27 okt 15:30 Watervlo CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15) 25 - 3
21 okt 19:30 UZSC Da3 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames) 11 - 4
21 okt 18:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17) 12 - 6
21 okt 17:00 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren) 6 - 6
20 okt 19:30 DWT Da1 (Dames) - UZSC Da5 (Dames) 10 - 5
20 okt 19:00 UZSC H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 5 - 6
20 okt 17:00 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) 16 - 11
14 okt 20:30 UZSC Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames) 28 - 3
14 okt 19:30 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17) 25 - 5
14 okt 19:00 UZSC H4 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 7 - 23
14 okt 18:00 UZSC H5 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) 9 - 6
14 okt 16:45 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 10
14 okt 16:00 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) 0 - 23
14 okt 16:00 BZC Brandenburg BZC Brandenburg FG1* (Gemengd-F <9) - UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) 15 - 2
14 okt 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 0 - 9
14 okt 14:30 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 13 - 1
13 okt 20:45 De Vuursche H2 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 10 - 5
13 okt 20:30 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) 5 - 15
13 okt 19:35 WZC (SG) Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames) 5 - 29
13 okt 19:20 VZV Da2 (Dames) - UZSC Da5 (Dames) 8 - 4
13 okt 19:15 UZSC Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 6 - 8
13 okt 19:00 De Ham H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren) 9 - 15
13 okt 18:45 De Fuut H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 5 - 6
13 okt 18:15 UZSC H3 (Heren) - SVH H3 (Heren) 9 - 4
13 okt 18:00 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15) 16 - 5
13 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 6 - 3
13 okt 17:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 13 - 6
13 okt 17:20 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) 13 - 12
13 okt 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
13 okt 16:10 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 15
13 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 7 - 0
13 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 11
7 okt 19:15 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - De Dolfijn AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 6
7 okt 18:15 UZSC Da5 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 7 - 3
7 okt 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 12 - 3
7 okt 17:15 UZSC Da4 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 2 - 12
7 okt 17:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 18
7 okt 16:15 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 15
7 okt 16:15 Het Ravijn Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames) 14 - 6
7 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - UZSC H4 (Heren) 12 - 5
7 okt 15:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 9
7 okt 15:15 UZSC H8 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 13 - 9
7 okt 14:45 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 0
7 okt 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 12
6 okt 21:45 UZSC Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames) 9 - 9
6 okt 21:20 Het Y H3 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 11 - 6
6 okt 20:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 18 - 7
6 okt 19:30 De Reigers (SG) H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren) 1 - 11
6 okt 18:45 UZSC H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 8 - 6
6 okt 18:45 IJsselmeer IJsselmeer CJ1* (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15) 6 - 8
6 okt 18:30 ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames) 7 - 9
6 okt 17:15 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames) 18 - 9
6 okt 17:15 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 5
6 okt 16:15 UZSC H6 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 7 - 6
6 okt 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) 18 - 8
6 okt 15:05 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) 7 - 2
6 okt 14:15 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15) 20 - 15
30 sep 17:00 De Duinkikkers H2 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 5 - 5
30 sep 16:30 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 6
30 sep 15:45 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 24
30 sep 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 5
30 sep 14:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 14
29 sep 21:45 UZSC H3 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 9 - 7
29 sep 20:45 UZSC H5 (Heren) - Katwijk H2 (Heren) 6 - 6
29 sep 20:30 Schuurman BZC H2 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) 7 - 22
29 sep 20:25 De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 8
29 sep 19:45 UZSC H4 (Heren) - VZV H2 (Heren) 7 - 7
29 sep 19:15 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) 16 - 2
29 sep 19:00 Schuurman BZC H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren) 3 - 13
29 sep 19:00 DJK-ZAR H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 11 - 9
29 sep 18:30 UZSC Da3 (Dames) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) 7 - 8
29 sep 18:00 VZC H3 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 9 - 3
29 sep 17:30 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 7 - 4
29 sep 16:45 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
29 sep 16:45 GoSwim EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 17 - 3
29 sep 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 4 - 2
29 sep 15:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 13
23 sep 17:30 UZSC H6 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 8 - 4
23 sep 16:45 UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 4 - 14
23 sep 16:00 UZSC H8 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 8 - 11
23 sep 15:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 15 - 0
23 sep 14:45 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 10
23 sep 14:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 14
22 sep 20:30 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) 18 - 3
22 sep 19:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 6
22 sep 19:00 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15) 14 - 4
22 sep 19:00 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) 7 - 10
22 sep 18:55 ZV Haerlem H2 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 15 - 12
22 sep 18:45 ZVL-1886 H5 (Heren) - UZSC H4 (Heren) 13 - 3
22 sep 17:55 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 2 - 13
22 sep 17:45 ZVL-1886 H4 (Heren) - UZSC H3 (Heren) 8 - 13
22 sep 17:45 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 11
22 sep 16:45 UZSC Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 4 - 2
22 sep 16:30 Polar Bears Da2 (Dames) - UZSC Da3 (Dames) 8 - 4
22 sep 15:45 UZSC Da4 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 3 - 6
22 sep 15:00 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 4
16 sep 18:15 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames) 4 - 6
16 sep 18:00 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) 22 - 6
16 sep 16:30 UZSC H5 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 13 - 12
15 sep 19:05 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 7 - 4
15 sep 17:15 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) 4 - 15
15 sep 16:00 ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 6
15 sep 14:15 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 1
Verenigingsinformatie
NaamUZSC
AccommodatiegegevensDe Krommerijn
UTRECHT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.