HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Vennen - Dongen

TeamPoule
De Vennen Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
De Vennen Da2 (Dames) 3e klasse A
De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
De Vennen H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie B
De Vennen H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
De Vennen H3 (Heren) 3e klasse C
De Vennen H4 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 20:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
15 jan 16:00 De Vennen H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Vennen
15 jan 16:35 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
15 jan 16:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))De Vennen
15 jan 18:00 De Vennen Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)De Vennen
15 jan 18:50 De Vennen H3 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)De Vennen
15 jan 19:40 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))De Vennen
15 jan 20:40 De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De Vennen
22 jan 14:20 SBC2000 H5 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
22 jan 15:15 SBC2000 Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
22 jan 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
22 jan 16:55 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
22 jan 18:30 ZVDO'74 H2 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Optisport AquaAltena
22 jan 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
22 jan 21:15 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
29 jan 16:30 De Vennen Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)De Vennen
29 jan 17:20 De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)De Vennen
29 jan 18:15 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
29 jan 18:20 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))De Vennen
29 jan 19:20 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))De Vennen
29 jan 20:30 De Vennen H4 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)De Vennen
5 feb 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
5 feb 16:20 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))De Vennen
5 feb 17:30 De Vennen Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)De Vennen
5 feb 18:20 De Vennen H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Vennen
5 feb 19:10 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))De Vennen
5 feb 20:10 De Vennen H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)De Vennen
12 feb 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
12 feb 16:30 AquAmigos H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Zwembad Olympia
12 feb 16:50 De Warande Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)De Warande
12 feb 18:40 AquAmigos H5 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad Olympia
12 feb 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Aquamar
12 feb 20:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De Warande
19 feb 16:40 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
19 feb 19:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))De Kulk
12 maa 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
12 maa 16:20 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Vennen
12 maa 17:20 De Vennen H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)De Vennen
12 maa 18:10 De Vennen Da2 (Dames) - De Krabben De Krabben-Hieronymus Da1 (Dames)De Vennen
12 maa 19:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))De Vennen
12 maa 20:10 De Vennen H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
19 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 16:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De Vennen
19 maa 17:30 De Vennen Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)De Vennen
19 maa 18:20 De Vennen H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)De Vennen
19 maa 19:10 De Vennen H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)De Vennen
19 maa 21:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
26 maa 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
26 maa 16:35 PSV H5 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
26 maa 17:50 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
26 maa 19:45 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)De Schelp
26 maa 20:15 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)De Warande
26 maa 20:15 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
2 apr 16:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)De Vennen
2 apr 17:20 De Vennen H4 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)De Vennen
2 apr 17:50 AquAmigos Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)Zwembad Olympia
2 apr 18:10 De Vennen H3 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)De Vennen
2 apr 19:00 De Vennen H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De Vennen
2 apr 19:30 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
9 apr 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
9 apr 16:30 De Vennen Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)De Vennen
9 apr 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
9 apr 17:20 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))De Vennen
9 apr 18:30 De Dokkelaers H2 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
9 apr 18:45 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))De Vennen
16 apr 15:50 PSV H4 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
23 apr 16:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
23 apr 16:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
23 apr 17:20 De Vennen H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)De Vennen
23 apr 20:00 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Fletiomare
23 apr 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Caribabad
24 apr 18:00 TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Drieburcht
30 apr 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))De Vennen
1 mei 16:50 De Vennen Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)De Vennen
6 mei 00:00 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
14 mei 16:30 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))De Vennen
14 mei 17:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))De Vennen
21 mei 17:15 NDD Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
28 mei 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))De Vennen
28 mei 17:40 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Vennen
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 17:30 De Vennen H3 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren) 6 - 14
27 nov 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 9 - 4
27 nov 16:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 10 - 7
27 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 0
20 nov 19:55 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
20 nov 19:30 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 16 - 7
20 nov 19:30 De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames) 18 - 1
20 nov 18:40 De Vennen H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren) 7 - 3
20 nov 17:40 De Vennen H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve) 6 - 14
20 nov 16:50 De Vennen H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 6 - 12
14 nov 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 42 - 2
13 nov 19:10 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 3 - 6
13 nov 18:30 De Dokkelaers H2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 16 - 5
13 nov 17:30 De Vennen Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 6 - 10
13 nov 16:30 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) 9 - 5
13 nov 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve) 3 - 11
6 nov 20:20 De Vennen H3 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) 3 - 7
6 nov 19:30 De Vennen H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 16 - 0
6 nov 18:20 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 19 - 8
6 nov 17:20 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 7 - 13
6 nov 16:20 De Vennen H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 9 - 11
6 nov 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
30 okt 18:45 De Krabben De Krabben-Hieronymus Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames) 20 - 4
30 okt 18:40 AquAmigos H5 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 5 - 16
30 okt 17:40 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 4 - 13
30 okt 16:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
23 okt 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond)) 10 - 19
16 okt 20:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
16 okt 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 6 - 6
9 okt 21:00 De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 18 - 2
9 okt 20:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 5 - 11
9 okt 18:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
9 okt 18:00 De Vennen Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 1 - 8
9 okt 17:10 De Vennen H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 13 - 3
9 okt 16:20 De Vennen H3 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren) 18 - 2
9 okt 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 14
2 okt 20:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 11 - 9
2 okt 20:20 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 17 - 6
2 okt 19:15 DBD H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve) 8 - 11
2 okt 18:00 De Treffers Da3 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames) 12 - 8
2 okt 16:20 AquAmigos H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 8 - 6
2 okt 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 1
26 sep 18:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 3 - 9
25 sep 21:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve) 8 - 5
25 sep 18:15 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames) 5 - 2
25 sep 17:30 ZVDO'74 H2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 8 - 13
25 sep 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 27
18 sep 18:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 12 - 9
18 sep 17:40 De Vennen H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 8 - 10
18 sep 16:00 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 24
Verenigingsinformatie
NaamDe Vennen
AccommodatiegegevensDe Vennen
DONGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.