HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging VZ&PC - Vriezenveen

TeamPoule
VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse C
VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie A
VZ&PC Da2 (Dames) 2e klasse B
VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
VZ&PC H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie A
VZ&PC H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
VZ&PC H3 (Heren) 4e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)De Stamper
28 nov 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
28 nov 15:45 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
28 nov 16:30 VZ&PC H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)De Stamper
28 nov 17:15 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)De Stamper
28 nov 18:00 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
28 nov 18:05 Schuurman BZC Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)t Timpke
28 nov 18:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Stamper
5 dec 14:15 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))De Stamper
5 dec 18:15 Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Wilder
12 dec 14:15 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG2 (Gemengd-C <15)De Stamper
12 dec 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)De Stamper
12 dec 15:45 VZ&PC Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)De Stamper
12 dec 16:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
12 dec 17:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
12 dec 18:00 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
12 dec 21:15 WS Twente H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Twentebad
19 dec 14:15 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
19 dec 15:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)De Stamper
19 dec 16:00 VZ&PC H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)De Stamper
19 dec 16:00 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
19 dec 16:45 Proteus Da2 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)De Schaeck
19 dec 16:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Stamper
19 dec 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
19 dec 17:45 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
19 dec 18:40 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
9 jan 13:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
9 jan 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
9 jan 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
9 jan 15:45 VZ&PC Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Stamper
9 jan 16:30 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))De Stamper
9 jan 17:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
9 jan 17:30 VZ&PC H3 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)De Stamper
9 jan 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
15 jan 20:30 Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)De Wilder
16 jan 14:15 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
16 jan 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
16 jan 15:00 VZ&PC H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)De Stamper
16 jan 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))De Stamper
16 jan 17:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
16 jan 18:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
16 jan 20:30 De Rijn H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
23 jan 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
23 jan 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
23 jan 15:45 VZ&PC Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)De Stamper
23 jan 16:30 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)De Stamper
23 jan 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
23 jan 16:30 Octopus H2 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Berghuizerbad
23 jan 17:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
23 jan 18:30 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
30 jan 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
30 jan 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
30 jan 15:45 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
30 jan 17:20 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
30 jan 19:25 Aquapoldro Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)Sprenkelaar
30 jan 19:45 DWK H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Veluwehal
6 feb 15:00 VZ&PC Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)De Stamper
6 feb 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
6 feb 16:30 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
6 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Waterwyck
6 feb 17:35 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
13 feb 18:55 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
13 feb 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Tijenraan
20 feb 14:30 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
20 feb 15:20 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
20 feb 18:00 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
27 feb 14:15 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
27 feb 15:00 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
27 feb 16:30 Losser Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
27 feb 18:30 SWOL 1894 H7 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Vrolijkheid
27 feb 19:30 De Houtrib Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)De Koploper
6 maa 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
6 maa 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
6 maa 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
6 maa 16:30 VZ&PC Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)De Stamper
6 maa 17:15 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)De Stamper
6 maa 18:15 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))De Stamper
6 maa 18:30 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
6 maa 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Kwakel
13 maa 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)De Stamper
13 maa 15:00 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
13 maa 15:45 VZ&PC H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)De Stamper
13 maa 17:00 EZC CG2 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
13 maa 18:10 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
13 maa 20:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)Tijenraan
20 maa 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)De Stamper
20 maa 14:30 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
20 maa 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
20 maa 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
20 maa 16:30 VZ&PC Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Stamper
20 maa 17:45 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
20 maa 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Scheg
20 maa 20:00 Livo H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))t Walfort
20 maa 20:30 WS Twente H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Twentebad
27 maa 14:15 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
27 maa 15:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))De Stamper
27 maa 16:00 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
27 maa 18:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Het Slagman
27 maa 18:45 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Jaspers
27 maa 18:45 SWOL 1894 H6 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Vrolijkheid
10 apr 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
10 apr 15:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
10 apr 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
10 apr 16:30 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)De Stamper
10 apr 16:30 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
10 apr 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)t Wooldrik
10 apr 17:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Stamper
10 apr 18:30 EZC Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)Het Slagman
17 apr 09:00 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
17 apr 14:15 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
17 apr 15:00 VZ&PC Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)De Stamper
17 apr 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))De Stamper
17 apr 17:15 De Grunte H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Slag
17 apr 18:15 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
17 apr 20:50 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
24 apr 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
24 apr 15:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
24 apr 15:45 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
24 apr 15:45 De Mors Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)De Koerbelt
24 apr 16:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
24 apr 18:00 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)De Slag
24 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Aquarena
24 apr 19:15 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Valkenhuizen
Verenigingsinformatie
NaamVZ&PC
AccommodatiegegevensDe Stamper
VRIEZENVEEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.