HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging VZ&PC - Vriezenveen

TeamPoule
VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse B
VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
VZ&PC H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie B
VZ&PC H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
VZ&PC H3 (Heren) 4e klasse D
DatumTijdWedstrijdLocatie
10 sep 13:00 [Concept]VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)De Stamper
17 sep 09:00 [Concept]VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG2 (Gemengd-B <17)De Stamper
17 sep 09:00 [Concept]ZPC De Hof H4 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Vijf Heuvels
17 sep 09:45 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
17 sep 10:30 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
17 sep 12:40 [Concept]Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
17 sep 18:45 [Concept]WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Aquarena
17 sep 19:00 [Concept]WS Twente H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Twentebad
17 sep 19:45 [Concept]WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Aquarena
24 sep 09:00 [Concept]VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
24 sep 10:45 [Concept]Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
24 sep 18:45 [Concept]VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond))De Stamper
24 sep 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))De Stamper
1 okt 09:00 [Concept]VZ&PC H3 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Stamper
1 okt 09:45 [Concept]EZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
1 okt 10:15 [Concept]Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
1 okt 16:30 [Concept]OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
1 okt 18:15 [Concept]WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Twentebad
1 okt 18:45 [Concept]VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))De Stamper
1 okt 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))De Stamper
8 okt 09:00 [Concept]VZ&PC H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)De Stamper
8 okt 09:00 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
8 okt 09:40 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
8 okt 10:15 [Concept]VZ&PC H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Stamper
8 okt 10:25 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
8 okt 11:00 [Concept]VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
8 okt 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Stamper
15 okt 09:00 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
15 okt 09:40 [Concept]VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
15 okt 10:25 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
15 okt 16:30 [Concept]Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
15 okt 19:00 [Concept]Orca H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
22 okt 17:30 [Concept]EZC H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Het Slagman
5 nov 09:00 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
5 nov 09:00 [Concept]Scholtenhagen H2 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Wilder
5 nov 09:40 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
5 nov 10:25 [Concept]VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Veene BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
5 nov 11:10 [Concept]VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
5 nov 19:45 [Concept]WS Twente H4 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)t Wooldrik
5 nov 20:30 [Concept]WS Twente H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Twentebad
12 nov 09:00 [Concept]VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)De Stamper
12 nov 10:15 [Concept]VZ&PC H3 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)De Stamper
12 nov 12:20 [Concept]VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
12 nov 14:30 [Concept]Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
12 nov 18:45 [Concept]VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Nunspeet Da1 (Dames (Bond))De Stamper
12 nov 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Stamper
12 nov 20:25 [Concept]OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
19 nov 09:00 [Concept]VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
19 nov 12:00 [Concept]Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
19 nov 15:45 [Concept]De Zandstuve H1 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Stamper
19 nov 18:00 [Concept]OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
19 nov 19:30 [Concept]Watervlo H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Fletiomare
26 nov 09:00 [Concept]VZ&PC H2 (Heren Reserve) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren Reserve)De Stamper
26 nov 09:45 [Concept]Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
26 nov 10:15 [Concept]VZ&PC H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)De Stamper
26 nov 10:35 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
26 nov 11:00 [Concept]VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
26 nov 17:30 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
26 nov 18:45 [Concept]VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))De Stamper
26 nov 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Stamper
3 dec 09:00 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
3 dec 09:40 [Concept]VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
3 dec 14:30 [Concept]Schuurman BZC H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)t Timpke
3 dec 18:00 [Concept]De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
3 dec 19:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
10 dec 09:00 [Concept]VZ&PC H3 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)De Stamper
10 dec 09:40 [Concept]EZC BG2 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
10 dec 09:45 [Concept]VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)De Stamper
10 dec 10:35 [Concept]EZC EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
10 dec 15:45 [Concept]OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
10 dec 17:30 [Concept]WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Twentebad
10 dec 18:45 [Concept]VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))De Stamper
10 dec 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
17 dec 09:00 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
17 dec 13:20 [Concept]VKC'03 H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Vlaskoel
17 dec 18:45 [Concept]Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
17 dec 19:00 [Concept]OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
14 jan 09:00 [Concept]VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
14 jan 09:40 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
14 jan 17:45 [Concept]WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Jaspers
21 jan 09:00 [Concept]VZ&PC H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)De Stamper
21 jan 11:10 [Concept]ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Valkenhuizen
21 jan 16:30 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
28 jan 09:00 [Concept]Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
28 jan 09:00 [Concept]VZ&PC H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)De Stamper
28 jan 17:50 [Concept]De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
28 jan 18:35 [Concept]De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
28 jan 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Stamper
4 feb 09:00 [Concept]DWK H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Veluwehal
4 feb 09:00 [Concept]VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
4 feb 09:40 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
4 feb 10:20 [Concept]VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
4 feb 11:05 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
4 feb 19:45 [Concept]De Dinkel H2 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Dorper Esch
4 feb 20:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Kwakel
11 feb 20:30 [Concept]SGHA Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
18 feb 18:45 [Concept]VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))De Stamper
18 feb 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Stamper
25 feb 19:15 [Concept]SGHA H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
4 maa 09:00 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
4 maa 09:40 [Concept]Losser H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Brilmansdennen
4 maa 09:45 [Concept]VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
4 maa 10:30 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
4 maa 12:50 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
4 maa 18:45 [Concept]TriVia Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Ranomi bad
4 maa 19:45 [Concept]TriVia H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Ranomi bad
11 maa 09:00 [Concept]VZ&PC H3 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)De Stamper
11 maa 09:45 [Concept]VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)De Stamper
11 maa 12:20 [Concept]Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
11 maa 16:50 [Concept]Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
11 maa 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))De Stamper
11 maa 20:50 [Concept]De Veene BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Het Sportpark
11 maa 21:40 [Concept]De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
25 maa 09:00 [Concept]VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
25 maa 09:45 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
25 maa 10:30 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)De Stamper
25 maa 11:10 [Concept]VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
25 maa 14:15 [Concept]WS Twente H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Twentebad
25 maa 16:30 [Concept]De Zandstuve H2 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Stamper
25 maa 16:50 [Concept]Livo H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))t Walfort
25 maa 18:05 [Concept]Nunspeet Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Brake
1 apr 09:40 [Concept]VZ&PC H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)De Stamper
1 apr 16:30 [Concept]Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
1 apr 18:15 [Concept]De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
1 apr 18:45 [Concept]VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))De Stamper
1 apr 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))De Stamper
15 apr 08:30 [Concept]De Grunte H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Slag
15 apr 09:00 [Concept]VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
15 apr 09:45 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)De Stamper
15 apr 10:25 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
15 apr 11:10 [Concept]VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
15 apr 13:15 [Concept]Aqua-Novio'94 H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Sportf.bad Nijmegen-West
15 apr 16:00 [Concept]Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
15 apr 16:40 [Concept]SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
22 apr 09:00 [Concept]VZ&PC H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve)De Stamper
22 apr 18:15 [Concept]WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
22 apr 18:45 [Concept]VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))De Stamper
22 apr 20:00 [Concept]VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Stamper
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamVZ&PC
AccommodatiegegevensDe Stamper
VRIEZENVEEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.