HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging VZV - Ijmuiden

TeamPoule
VZV CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse B
VZV Da1 (Dames (Bond)) Bond 1e divisie B
VZV Da2 (Dames) 1e klasse A
VZV Da3 (Dames) 3e klasse B
VZV DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
VZV EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse D
VZV H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
VZV H3 (Heren) 2e klasse B
VZV H4 (Heren) 4e klasse A
VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) 1e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 14:10 De Ham EG4 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
28 nov 17:20 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
28 nov 18:05 VZV H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Heerenduinen
28 nov 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)Duikerdel
28 nov 18:50 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-B <17)De Heerenduinen
28 nov 18:55 DAW Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
28 nov 19:35 VZV Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Heerenduinen
28 nov 20:05 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
28 nov 20:10 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
28 nov 20:35 VZV Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
28 nov 21:10 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - VZV H3 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
5 dec 13:30 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))De Kuil
5 dec 16:00 UZSC Da4 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Krommerijn
5 dec 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - VZV H3 (Heren)De Waterhoorn
6 dec 15:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
6 dec 16:05 VZV Da3 (Dames) - De Ham Da6 (Dames)De Heerenduinen
6 dec 16:50 VZV H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)De Heerenduinen
6 dec 17:50 VZV H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
12 dec 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
12 dec 15:20 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
12 dec 16:05 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)De Heerenduinen
12 dec 16:50 VZV H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)De Heerenduinen
12 dec 17:20 KZC Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
12 dec 17:35 VZV Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Heerenduinen
12 dec 19:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
12 dec 19:55 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
12 dec 21:00 DWT H4 (Heren) - VZV H4 (Heren)Boerhaavebad
13 dec 17:35 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 dec 19:15 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17)De Planeet
19 dec 19:45 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Het Heersdiep
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Waterhoorn
1 jan 00:00 VZV Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
1 jan 00:00 VZV H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
9 jan 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG4 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
9 jan 16:05 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
9 jan 16:50 VZV Da3 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)De Heerenduinen
9 jan 17:30 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - VZV H3 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
9 jan 17:35 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
9 jan 18:20 VZV H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
9 jan 19:30 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-B <17) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17)De Waardergolf
9 jan 19:40 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
9 jan 19:55 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)Weth. F.B. Duran
9 jan 20:45 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
16 jan 15:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
16 jan 16:05 VZV Da3 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)De Heerenduinen
16 jan 16:30 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)De Waardergolf
16 jan 16:50 VZV H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Heerenduinen
16 jan 17:35 VZV H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
16 jan 18:15 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Witte Brug
16 jan 18:50 ZV De Zaan H5 (Heren) - VZV H3 (Heren)De Slag
16 jan 18:55 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
16 jan 20:30 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
17 jan 17:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17)Fletiomare
23 jan 17:30 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames)Het Heersdiep
23 jan 19:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
23 jan 20:25 KZC H4 (Heren) - VZV H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
23 jan 20:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))De Kuil
23 jan 20:30 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
23 jan 20:35 VZV H3 (Heren) - KZC H2 (Heren)De Heerenduinen
23 jan 21:20 VZV Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Heerenduinen
24 jan 17:30 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
30 jan 17:20 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
30 jan 17:40 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
30 jan 18:05 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM3 (Meisjes-B <17)De Heerenduinen
30 jan 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)De Planeet
30 jan 18:45 Aquarijn Da4 (Dames) - VZV Da3 (Dames)Sportcomplex Merwestein
30 jan 18:50 VZV Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Heerenduinen
30 jan 19:00 Aquafit H1 (Heren) - VZV H3 (Heren)Zwembad de Witte Brug
30 jan 19:45 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))De Lieberg
30 jan 19:50 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
30 jan 20:25 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Berenschot
6 feb 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - Aquafit Aqaufit/MSV Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
6 feb 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
6 feb 16:50 VZV H3 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)De Heerenduinen
6 feb 17:50 VZV H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
6 feb 18:30 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
6 feb 18:30 De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Duikerdel
6 feb 19:10 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
6 feb 19:15 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - VZV H4 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
6 feb 19:50 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
6 feb 20:40 KZC Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
13 feb 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
13 feb 16:25 ZV De Zaan H6 (Heren) - VZV H3 (Heren)De Slag
13 feb 16:30 AquaWaarD Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Waardergolf
13 feb 18:15 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Spurd-Leeghwaterbad
13 feb 18:45 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)De Planeet
13 feb 19:20 VZV H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)De Heerenduinen
13 feb 20:05 VZV Da2 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)De Heerenduinen
13 feb 21:05 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
27 feb 17:30 VZC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))De Vallei
27 feb 19:30 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
27 feb 20:25 VZV Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
6 maa 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
6 maa 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
6 maa 16:05 VZV Da3 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)De Heerenduinen
6 maa 16:50 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
6 maa 17:35 VZV H3 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)De Heerenduinen
6 maa 18:20 VZV H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
6 maa 19:40 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
6 maa 20:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)De Planeet
6 maa 20:10 Het Y Da3 (Dames) - VZV Da2 (Dames)Sportfondsenbad Oost
6 maa 20:45 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
7 maa 15:25 ZPCH H4 (Heren) - VZV H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 17:30 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
13 maa 18:00 AquaWaarD H1 (Heren) - VZV H3 (Heren)De Waardergolf
13 maa 18:40 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))t Timpke
13 maa 19:10 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))De Planeet
13 maa 19:25 VZV H4 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)De Heerenduinen
13 maa 20:10 VZV Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Heerenduinen
14 maa 17:05 ZV De Zaan Da6 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Slag
20 maa 15:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
20 maa 16:05 VZV Da3 (Dames) - DAW Da2 (Dames)De Heerenduinen
20 maa 16:50 VZV H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)De Heerenduinen
20 maa 17:35 VZV H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
20 maa 18:05 DAW Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
20 maa 18:55 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
20 maa 19:45 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Het Heersdiep
20 maa 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - VZV H4 (Heren)De Waterhoorn
20 maa 20:00 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
27 maa 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
27 maa 17:00 Oceanus Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Waterlelie
10 apr 15:20 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
10 apr 15:45 De Ham Da6 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Crommenije
10 apr 16:05 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)De Heerenduinen
10 apr 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
10 apr 16:50 VZV H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Heerenduinen
10 apr 17:15 De Ham H6 (Heren) - VZV H4 (Heren)De Crommenije
10 apr 17:30 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
10 apr 17:35 VZV Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Heerenduinen
10 apr 19:30 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
10 apr 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
17 apr 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG4 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
17 apr 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
17 apr 16:45 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
17 apr 17:35 VZV H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
17 apr 18:30 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-B <17) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17)De Waardergolf
17 apr 18:45 De Ham Da3 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Crommenije
17 apr 18:55 VZV Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
17 apr 19:00 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - VZV H3 (Heren)Het Heersdiep
17 apr 20:00 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
17 apr 21:00 VZV Da3 (Dames) - KZC Da2 (Dames)De Heerenduinen
17 apr 21:45 VZV H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Heerenduinen
24 apr 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
24 apr 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
24 apr 18:15 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)De Planeet
24 apr 19:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Planeet
24 apr 19:25 VZV H3 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)De Heerenduinen
24 apr 20:10 VZV Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)De Heerenduinen
24 apr 21:10 Het Y H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
Verenigingsinformatie
NaamVZV
AccommodatiegegevensDe Heerenduinen
IJMUIDEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.