HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Walvisch - Groningen

TeamPoule
De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie A
De Walvisch Da2 (Dames) 2e klasse A
De Walvisch Da3 (Dames) 2e klasse A
De Walvisch H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
De Walvisch H2 (Heren) 1e klasse A
De Walvisch H3 (Heren) 2e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
21 mei 16:30 Losser Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
28 mei 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Aquarena
28 mei 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
30 mei 00:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
30 mei 00:00 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
30 mei 00:00 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
30 mei 00:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
30 mei 00:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
30 mei 00:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
30 mei 00:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
30 mei 00:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
31 mei 00:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames)Aquarena
31 mei 00:00 De Walvisch H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
31 mei 00:00 De Walvisch Da2 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
31 mei 00:00 De Walvisch Da3 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
31 mei 00:00 De Walvisch H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
31 mei 00:00 De Walvisch H3 (Heren) - Orca H4 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
31 mei 00:00 De Walvisch H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
31 mei 00:00 De Walvisch Da2 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
31 mei 00:00 De Walvisch H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
31 mei 00:00 De Walvisch H2 (Heren) - SGHA H3 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
31 mei 00:00 De Walvisch Da2 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 18:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) 12 - 11
14 mei 18:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
24 apr 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 15 - 7
23 apr 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 19 - 10
23 apr 16:55 EZC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 8 - 8
23 apr 16:05 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 6 - 7
23 apr 15:05 De Walvisch H3 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren) 4 - 12
21 apr 21:30 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 10 - 4
16 apr 18:30 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 10 - 11
10 apr 15:30 GZVW H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 7 - 16
9 apr 20:20 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 7 - 8
9 apr 18:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 8 - 13
9 apr 18:00 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames) 21 - 5
9 apr 15:05 De Walvisch H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 7 - 8
3 apr 15:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 4 - 9
2 apr 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 11 - 15
2 apr 18:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 7 - 1
2 apr 15:05 De Walvisch Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 2 - 19
27 maa 16:30 WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 3 - 16
26 maa 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames) 11 - 9
26 maa 18:10 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 5 - 11
26 maa 17:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 5 - 6
26 maa 15:05 De Walvisch H3 (Heren) - TriVia H5 (Heren) 10 - 9
19 maa 20:40 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 6 - 8
19 maa 20:30 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 8 - 8
19 maa 16:00 De Walvisch Da3 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) 4 - 7
27 feb 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 9 - 11
26 feb 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) 17 - 8
26 feb 15:05 De Walvisch Da2 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) 9 - 5
19 feb 20:15 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 6 - 6
19 feb 18:45 EZC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 9 - 6
12 feb 18:00 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 14 - 2
12 feb 18:00 Moby Dick Da1 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames) 4 - 7
5 feb 21:00 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 6 - 4
5 feb 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 9 - 20
5 feb 18:30 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 11 - 3
5 feb 15:55 De Walvisch H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 9 - 7
30 jan 17:30 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 5 - 12
27 nov 20:00 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 14 - 12
27 nov 18:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 13 - 5
27 nov 15:05 De Walvisch H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 15 - 7
20 nov 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 5 - 16
20 nov 19:00 Orca H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 12 - 6
20 nov 17:45 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 11 - 9
14 nov 13:30 Azuro H2 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 23 - 9
13 nov 19:45 De Walvisch H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 2 - 11
13 nov 18:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 12 - 7
13 nov 17:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
13 nov 17:00 Wetterwille Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 7 - 7
7 nov 13:15 SGHA H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 12 - 10
6 nov 21:15 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 9 - 7
6 nov 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
6 nov 16:00 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) 17 - 7
6 nov 15:45 TriVia H5 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 13 - 10
6 nov 15:05 De Walvisch Da3 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames) 7 - 6
30 okt 18:15 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 6 - 9
30 okt 17:30 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
30 okt 16:00 De Walvisch H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) 10 - 7
30 okt 15:05 De Walvisch H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 8 - 9
23 okt 17:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 9 - 4
17 okt 18:30 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond)) 7 - 6
9 okt 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 17 - 8
9 okt 19:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 4 - 7
9 okt 18:50 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 5 - 10
9 okt 18:45 Orca H4 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 20 - 5
9 okt 17:55 De Walvisch Da3 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames) 5 - 7
9 okt 17:00 De Walvisch Da2 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 4 - 7
2 okt 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 3 - 11
2 okt 18:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
2 okt 17:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 12 - 5
2 okt 16:15 Wetterwille Da1 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames) 12 - 1
2 okt 16:00 De Walvisch H2 (Heren) - TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) 11 - 7
2 okt 15:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) 8 - 14
25 sep 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 8 - 6
25 sep 16:05 De Walvisch H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 7 - 4
25 sep 15:05 De Walvisch Da3 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 6 - 13
18 sep 18:45 - De Walvisch H3 (Heren) 22 - 5
18 sep 18:15 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames) 6 - 3
18 sep 15:05 De Walvisch H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 6 - 7
Verenigingsinformatie
NaamDe Walvisch
AccommodatiegegevensDe Parrel
GRONINGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.