HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Warande - Oosterhout nb

DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 09:25 [Concept]Lutra EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)Recreatiebad De Wissen
17 sep 09:30 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)De Warande
17 sep 10:00 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)De Warande
17 sep 10:30 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames)De Warande
17 sep 11:15 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
17 sep 16:20 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren)De Banakker
17 sep 17:00 [Concept]De Warande H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)De Warande
17 sep 20:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Warande
24 sep 09:00 [Concept]AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
24 sep 09:30 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)De Warande
24 sep 10:30 [Concept]De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Warande
24 sep 11:20 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)De Warande
24 sep 12:35 [Concept]De Warande H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Warande
24 sep 15:00 [Concept]SBC2000 BJ1 (Jongens-B <17) - De Warande BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad de Wisselaar
24 sep 17:15 [Concept]Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
24 sep 18:45 [Concept]Arethusa Da3 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Golfbad Oss
24 sep 20:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Warande
1 okt 09:30 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)De Warande
1 okt 10:20 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)De Warande
1 okt 11:05 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
1 okt 11:10 [Concept]AquAmigos H5 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Zwembad Olympia
1 okt 11:20 [Concept]VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
1 okt 17:15 [Concept]Arethusa Da2 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Golfbad Oss
1 okt 17:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
1 okt 19:45 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad De Stok
1 okt 20:00 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
8 okt 09:30 [Concept]De Warande H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)De Warande
8 okt 09:40 [Concept]PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Warande BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
8 okt 10:15 [Concept]De Warande H3 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)De Warande
8 okt 10:25 [Concept]AquAmigos Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Zwembad Olympia
8 okt 11:05 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De Warande
8 okt 12:20 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo West-Brabant (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
8 okt 13:00 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)De Warande
8 okt 20:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))De Warande
9 okt 16:15 [Concept]TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
15 okt 09:30 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)De Warande
15 okt 09:40 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
15 okt 10:10 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)De Warande
15 okt 10:25 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
15 okt 10:35 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
15 okt 15:45 [Concept]Nayade Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
15 okt 16:00 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
15 okt 17:45 [Concept]Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - De Warande BJ1 (Jongens-B <17)Recreatiebad De Wissen
15 okt 19:45 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
15 okt 20:00 [Concept]d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
22 okt 18:30 [Concept]De Treffers Da3 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
5 nov 09:30 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)De Warande
5 nov 10:20 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)De Warande
5 nov 11:35 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)De Warande
5 nov 12:35 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
5 nov 13:15 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)De Warande
5 nov 14:00 [Concept]De Warande H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)De Warande
5 nov 14:50 [Concept]De Warande H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)De Warande
5 nov 15:35 [Concept]SWNZ (SG) Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
5 nov 18:00 [Concept]De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
5 nov 20:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Warande
12 nov 09:00 [Concept]De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
12 nov 09:30 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)De Warande
12 nov 10:10 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)De Warande
12 nov 10:20 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Warande BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
12 nov 11:50 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
12 nov 12:35 [Concept]PSV H5 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
12 nov 12:40 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
12 nov 16:15 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
12 nov 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Optisport AquaAltena
12 nov 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
19 nov 09:30 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)De Warande
19 nov 10:20 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo West-Brabant (SG) DG2 (Gemengd-D <13)De Warande
19 nov 11:00 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
19 nov 11:45 [Concept]De Warande H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)De Warande
19 nov 12:35 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De Warande
19 nov 13:50 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)De Warande
19 nov 17:15 [Concept]Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
19 nov 20:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Warande
26 nov 09:30 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)De Warande
26 nov 10:00 [Concept]De Schelde H2 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
26 nov 10:10 [Concept]De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)De Warande
26 nov 15:00 [Concept]SBC2000 BJ1 (Jongens-B <17) - De Warande BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad de Wisselaar
26 nov 17:15 [Concept]Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
26 nov 19:25 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
27 nov 17:45 [Concept]TRB-RES Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Drieburcht
3 dec 09:30 [Concept]De Warande H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Warande
3 dec 09:55 [Concept]VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
3 dec 10:15 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De Warande
3 dec 11:30 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)De Warande
3 dec 12:15 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)De Warande
3 dec 13:15 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
3 dec 19:15 [Concept]De Dokkelaers H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
3 dec 20:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))De Warande
4 dec 18:15 [Concept]De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - De Warande BJ1 (Jongens-B <17)De IJzeren Man
10 dec 09:00 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Optisport AquaAltena
10 dec 09:30 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - Lutra EG1 (Gemengd-E <11)De Warande
10 dec 10:10 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)De Warande
10 dec 11:00 [Concept]De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)De Warande
10 dec 11:50 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
10 dec 17:15 [Concept]DBD Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
10 dec 17:15 [Concept]Hellas-Glana Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
10 dec 18:30 [Concept]De Dokkelaers H2 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
10 dec 20:15 [Concept]BZC H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Hofstee
17 dec 09:30 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)De Warande
17 dec 10:10 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)De Warande
17 dec 18:15 [Concept]Zeester-Meerval Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad Ezzy's
17 dec 19:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Schelp
17 dec 20:00 [Concept]Wave H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
18 dec 14:00 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)LACO sportcentrum
7 jan 19:05 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Ezzy's
14 jan 09:00 [Concept]AquAmigos H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Zwembad Olympia
14 jan 09:30 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17)De Warande
14 jan 09:45 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad Olympia
14 jan 10:20 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)De Warande
14 jan 11:00 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
14 jan 11:45 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)De Warande
14 jan 12:30 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
14 jan 18:45 [Concept]HZPC Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
14 jan 19:15 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
14 jan 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
21 jan 09:30 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)De Warande
21 jan 10:30 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)De Warande
21 jan 11:45 [Concept]De Warande H4 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren)De Warande
21 jan 13:25 [Concept]PSV EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
21 jan 17:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
21 jan 19:30 [Concept]De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)LACO zwembad Hoogerheide
21 jan 20:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Warande
22 jan 14:15 [Concept]DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
22 jan 15:45 [Concept]DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - De Warande BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
28 jan 09:30 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)De Warande
28 jan 09:40 [Concept]VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
28 jan 10:20 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)De Warande
28 jan 11:20 [Concept]De Warande H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)De Warande
28 jan 12:05 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)De Warande
28 jan 13:20 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
28 jan 14:05 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo West-Brabant (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
28 jan 14:45 [Concept]De Warande H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)De Warande
28 jan 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Optisport AquaAltena
28 jan 20:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))De Warande
4 feb 09:30 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)De Warande
4 feb 10:25 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
4 feb 10:30 [Concept]De Vennen H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
4 feb 11:15 [Concept]De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De Vennen
4 feb 18:30 [Concept]De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
4 feb 19:20 [Concept]Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - De Warande BJ1 (Jongens-B <17)Golfbad Oss
4 feb 20:00 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Vennen
4 feb 20:55 [Concept]Arethusa H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Golfbad Oss
5 feb 16:00 [Concept]SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
4 maa 09:30 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - SBC2000 BJ1 (Jongens-B <17)De Warande
4 maa 10:00 [Concept]De Schelde Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Sportcentrum Vliegende Vaart
4 maa 10:20 [Concept]De Warande H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)De Warande
4 maa 11:05 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
4 maa 11:50 [Concept]De Warande H3 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H2 (Heren)De Warande
4 maa 12:40 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)De Warande
4 maa 13:40 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
4 maa 14:20 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)De Warande
4 maa 20:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))De Warande
11 maa 09:00 [Concept]PSV Da3 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)De Tongelreep
11 maa 09:00 [Concept]De Vennen H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
11 maa 09:00 [Concept]De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
11 maa 09:30 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)De Warande
11 maa 10:10 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)De Warande
11 maa 11:00 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
11 maa 11:45 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)De Warande
11 maa 19:00 [Concept]Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
11 maa 20:00 [Concept]WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Veur
11 maa 20:45 [Concept]DBD H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 maa 09:00 [Concept]De Vennen Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)De Vennen
25 maa 09:30 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)De Warande
25 maa 10:20 [Concept]De Warande H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)De Warande
25 maa 11:05 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)De Warande
25 maa 11:15 [Concept]VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
25 maa 12:20 [Concept]De Warande H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)De Warande
25 maa 13:10 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
25 maa 13:55 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)De Warande
25 maa 20:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Warande
1 apr 09:30 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)De Warande
1 apr 11:10 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
1 apr 17:15 [Concept]De Treffers Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
1 apr 17:45 [Concept]Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - De Warande BJ1 (Jongens-B <17)Recreatiebad De Wissen
1 apr 19:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
1 apr 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
1 apr 20:15 [Concept]De Zuidwesthoek H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
15 apr 09:30 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)De Warande
15 apr 10:20 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)De Warande
15 apr 11:05 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)De Warande
15 apr 12:05 [Concept]De Warande H4 (Heren) - De Schelde H2 (Heren)De Warande
15 apr 12:50 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)De Warande
15 apr 17:15 [Concept]Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
15 apr 17:15 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)De Banakker
22 apr 09:00 [Concept]PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Warande BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
22 apr 09:30 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11)De Warande
22 apr 10:10 [Concept]De Warande H3 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)De Warande
22 apr 15:00 [Concept]SBC2000 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Zwembad de Wisselaar
22 apr 19:15 [Concept]De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
22 apr 20:00 [Concept]ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
22 apr 20:00 [Concept]Lutra Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
23 apr 16:15 [Concept]TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
23 apr 18:45 [Concept]TRB-RES H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Drieburcht
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Warande
AccommodatiegegevensDe Warande
OOSTERHOUT NB
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.