HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Warande - Oosterhout nb

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 15:30 DIO CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
28 nov 15:30 De Warande H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)De Warande
28 nov 16:20 De Warande Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)De Warande
28 nov 17:10 De Warande Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)De Warande
28 nov 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
28 nov 19:00 De Vennen H4 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
28 nov 19:40 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
28 nov 21:10 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
5 dec 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
5 dec 16:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De Warande
5 dec 17:20 De Warande H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)De Warande
5 dec 18:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Warande
5 dec 19:30 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)De Schelp
12 dec 15:30 De Warande Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)De Warande
12 dec 16:05 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
12 dec 16:30 De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)De Warande
12 dec 17:20 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
12 dec 19:00 OZC'57 H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Zwembad den Donk
12 dec 19:40 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Veur
13 dec 17:05 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
9 jan 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
9 jan 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
9 jan 16:20 De Warande H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Warande
9 jan 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)De Banakker
9 jan 17:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))De Warande
9 jan 18:15 De Warande H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)De Warande
9 jan 19:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
16 jan 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
16 jan 16:20 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
16 jan 16:30 Nayade Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
16 jan 17:10 De Warande H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)De Warande
16 jan 18:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))De Warande
16 jan 18:30 De Dokkelaers H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
16 jan 19:00 De Vennen Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)De Vennen
23 jan 15:30 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)De Warande
23 jan 16:20 De Warande Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)De Warande
23 jan 17:20 De Warande Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)De Warande
23 jan 18:45 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)De Schelp
23 jan 19:15 De Treffers H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
23 jan 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
23 jan 20:15 Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Schelp
24 jan 17:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
30 jan 15:30 DIO CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
30 jan 15:30 De Warande H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)De Warande
30 jan 16:20 De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)De Warande
30 jan 16:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Optisport AquaAltena
30 jan 17:05 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
30 jan 18:45 HZPC Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
30 jan 20:00 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
31 jan 19:00 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
6 feb 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)De Warande
6 feb 16:20 De Warande H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)De Warande
6 feb 16:45 DBD H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 17:00 De Punderman Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Recreatiebad De Wissen
6 feb 17:10 De Warande H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)De Warande
6 feb 18:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Warande
6 feb 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
6 feb 19:15 De Warande Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)De Warande
27 feb 15:30 De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Warande
27 feb 16:00 SBC2000 Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
27 feb 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
27 feb 16:45 DBD H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 feb 17:10 De Warande Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)De Warande
27 feb 17:20 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)De Vennen
27 feb 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
6 maa 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
6 maa 15:30 De Warande Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)De Warande
6 maa 16:30 De Warande H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De Warande
6 maa 17:30 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
6 maa 18:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Warande
6 maa 19:00 De Schelde Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)Sportcentrum Vliegende Vaart
6 maa 19:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
13 maa 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
13 maa 16:20 De Warande Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)De Warande
13 maa 16:30 ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Optisport AquaAltena
13 maa 17:20 De Warande H3 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)De Warande
13 maa 17:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De Vennen
13 maa 18:10 De Warande Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)De Warande
13 maa 19:20 De Vennen H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Vennen
13 maa 20:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
20 maa 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)De Warande
20 maa 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
20 maa 17:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Warande
20 maa 18:15 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)De Warande
20 maa 19:05 De Warande H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)De Warande
20 maa 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
20 maa 19:30 De Zuidwesthoek Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)LACO zwembad Hoogerheide
20 maa 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
27 maa 17:45 Aegir H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Ir. Ottenbad
10 apr 15:45 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
10 apr 16:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
10 apr 17:20 De Warande H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren)De Warande
10 apr 17:30 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Hofstee
10 apr 18:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
10 apr 18:30 De Dokkelaers H2 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
17 apr 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
17 apr 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
17 apr 17:10 De Warande H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)De Warande
17 apr 18:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)De Warande
17 apr 18:00 De Treffers Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
17 apr 19:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Warande
17 apr 19:15 AquAmigos H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad Olympia
24 apr 15:30 De Warande Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)De Warande
24 apr 16:30 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)De Warande
24 apr 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
24 apr 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
24 apr 20:05 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Sniep
24 apr 20:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren)Drieburcht
Verenigingsinformatie
NaamDe Warande
AccommodatiegegevensDe Warande
OOSTERHOUT NB
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.