HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Watervlo - De meern

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
29 mei 20:00 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 18
28 mei 19:30 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 8 - 18
22 mei 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 6
21 mei 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
15 mei 18:45 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 26 - 3
14 mei 18:55 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 10 - 17
8 mei 18:00 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
8 mei 16:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 24
7 mei 16:30 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 14 - 11
1 mei 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 27 - 5
30 apr 18:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 4 - 16
24 apr 18:00 Watervlo H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 14 - 4
24 apr 17:15 Watervlo H4 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 10 - 4
24 apr 16:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 3
24 apr 15:15 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 12
23 apr 20:40 DAW H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 8 - 29
23 apr 20:00 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 24 - 11
23 apr 19:10 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 2
23 apr 19:00 Watervlo Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 8 - 8
23 apr 18:15 Watervlo Da2 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames) 8 - 8
23 apr 16:50 De Ham AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 9
23 apr 16:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 7 - 5
9 apr 20:35 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 4 - 11
9 apr 19:35 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 9 - 6
9 apr 19:30 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 16 - 11
9 apr 19:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) 15 - 6
9 apr 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 11 - 9
9 apr 17:45 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 28
9 apr 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 7 - 8
9 apr 17:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 25 - 7
9 apr 16:45 Watervlo Da3 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 11 - 3
9 apr 16:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 6
9 apr 15:15 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 17
3 apr 16:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 10
2 apr 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
2 apr 19:00 De Ham H4 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 8 - 14
2 apr 18:30 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 16
2 apr 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 3 - 16
2 apr 17:45 Watervlo Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 13 - 9
2 apr 17:00 Watervlo H4 (Heren) - VZC H5 (Heren) 12 - 4
2 apr 16:45 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 6 - 7
2 apr 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11) 10 - 5
27 maa 18:15 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 19 - 4
27 maa 17:30 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 0
27 maa 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 11
27 maa 16:05 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) 17 - 2
26 maa 21:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 16 - 7
26 maa 20:00 Aquarijn H4 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 12 - 5
26 maa 19:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 9 - 5
26 maa 19:20 DAW Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 4 - 5
26 maa 19:00 De Vuursche Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 6 - 2
26 maa 18:20 ZPCH Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 5 - 4
26 maa 18:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
19 maa 21:15 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 2 - 20
19 maa 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 20 - 9
19 maa 19:15 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 4 - 14
19 maa 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 8 - 10
19 maa 17:45 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 3 - 20
19 maa 17:00 Watervlo H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 5 - 12
19 maa 16:15 Watervlo Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 8 - 2
19 maa 15:30 Watervlo H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 6 - 3
19 maa 14:45 Watervlo Da3 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 9 - 8
19 maa 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) 32 - 2
13 maa 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 6
13 maa 17:45 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) 18 - 3
13 maa 17:00 Watervlo H3 (Heren) - Zwemclub Zeist ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 (Heren) 11 - 3
12 maa 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 19 - 4
12 maa 20:00 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 10 - 6
12 maa 19:00 Watervlo Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 5 - 5
12 maa 18:15 Watervlo H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 7 - 3
12 maa 17:15 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 7 - 11
12 maa 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 25
6 maa 18:00 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 18
6 maa 16:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 13 - 11
27 feb 16:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 5
20 feb 16:30 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 20 - 9
20 feb 16:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19) 17 - 9
19 feb 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 20 - 5
13 feb 16:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 24
13 feb 14:55 Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 0 - 15
12 feb 19:20 KZC Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 8 - 3
12 feb 19:10 ZPC Woerden H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 6 - 7
12 feb 18:50 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 10 - 6
12 feb 18:25 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 4 - 5
12 feb 18:15 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 1 - 4
12 feb 17:00 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 4 - 10
12 feb 16:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 21 - 2
12 feb 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 22 - 4
6 feb 17:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 20 - 1
6 feb 16:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 6
5 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 13 - 11
5 feb 19:35 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 5 - 5
29 jan 19:30 Watervlo Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 7 - 5
29 jan 18:30 Aquarijn Da3 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 6 - 6
29 jan 18:00 Watervlo H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 2 - 4
29 jan 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
29 jan 15:45 Watervlo H4 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 5 - 8
27 nov 20:15 WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 17
27 nov 19:55 ZPC Woerden Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 5 - 3
27 nov 19:45 Aquarijn H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 8 - 5
27 nov 19:30 DWT Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 2 - 11
27 nov 19:00 De Vuursche H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 6 - 6
27 nov 16:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 6
21 nov 18:00 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 31 - 5
21 nov 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 16
20 nov 21:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 9 - 22
20 nov 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond)) 8 - 7
20 nov 17:45 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 6
20 nov 17:00 Watervlo H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 4 - 9
20 nov 16:15 Watervlo Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 5 - 8
20 nov 14:45 Watervlo H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 14 - 4
20 nov 14:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 8 - 5
20 nov 13:15 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 8
14 nov 17:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 38
14 nov 16:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 19 - 9
13 nov 21:05 De Snippen Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 1 - 11
13 nov 19:00 Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 2 - 8
13 nov 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 26
13 nov 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 13 - 4
13 nov 18:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
13 nov 16:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 10 - 9
13 nov 15:00 VZC H5 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 4 - 10
7 nov 17:15 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 45 - 5
7 nov 14:45 De Ham AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 16
6 nov 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
6 nov 19:10 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 4 - 5
6 nov 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 7 - 10
6 nov 17:45 Watervlo H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 7 - 12
6 nov 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 4 - 7
6 nov 15:30 Watervlo H4 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 3 - 5
6 nov 14:45 Watervlo Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames) 5 - 8
6 nov 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
31 okt 17:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 26
31 okt 16:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 26 - 7
30 okt 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 5 - 6
30 okt 20:10 De Fuut H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 4 - 3
30 okt 19:45 Zwemclub Zeist ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 3 - 11
30 okt 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 16 - 8
30 okt 17:45 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 33
30 okt 17:45 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 24
30 okt 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 14 - 6
30 okt 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 10 - 8
23 okt 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 9 - 12
23 okt 19:15 Watervlo H3 (Heren) - VZC H4 (Heren) 5 - 15
23 okt 17:45 Watervlo H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 5 - 5
23 okt 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames) 22 - 2
23 okt 16:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 2
16 okt 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
10 okt 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 10
9 okt 20:10 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 5
9 okt 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
9 okt 18:45 De Ham Da5 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 2 - 7
9 okt 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames) 6 - 6
9 okt 18:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 8 - 11
9 okt 18:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 8 - 4
9 okt 17:45 Watervlo H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 14 - 2
9 okt 17:00 Watervlo H4 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 5 - 7
9 okt 15:30 Watervlo Da3 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 6 - 6
9 okt 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
9 okt 13:15 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 6
3 okt 18:05 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 5
3 okt 17:20 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 4
3 okt 16:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 14
2 okt 20:45 VZC H4 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 7 - 5
2 okt 20:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 10 - 9
2 okt 19:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 5 - 10
2 okt 19:45 Watervlo Da2 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames) 6 - 4
2 okt 19:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 8 - 7
2 okt 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 20 - 10
2 okt 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 6 - 7
2 okt 17:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
26 sep 17:45 De Duinkikkers H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 6 - 4
25 sep 19:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 16 - 6
25 sep 19:15 De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 4 - 6
25 sep 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 12 - 7
25 sep 17:45 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19) 20 - 2
25 sep 17:00 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 11
25 sep 16:15 Watervlo H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 6 - 6
25 sep 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 2
25 sep 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 20
18 sep 20:00 De Fuut H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 6 - 2
18 sep 18:30 UZSC Da4 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 10 - 4
18 sep 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve) 15 - 6
18 sep 17:45 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - 19 - 11
18 sep 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) 7 - 11
18 sep 15:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8
18 sep 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 25 - 0
Verenigingsinformatie
NaamWatervlo
AccommodatiegegevensFletiomare
DE MEERN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.