HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Wiekslag - Alblasserdam

TeamPoule
Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie D
Wiekslag Da2 (Dames) 1e klasse A
Wiekslag H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
Wiekslag H2 (Heren) 1e klasse A
Wiekslag H3 (Heren) 2e klasse B
Wiekslag H4 (Heren) 5e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 13:50 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Rivièrabad
17 sep 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
17 sep 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Papendrecht
17 sep 20:00 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Vennen
17 sep 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
17 sep 21:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Rozenburcht
24 sep 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
24 sep 10:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Zuiderparkbad
24 sep 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
24 sep 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
24 sep 20:40 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Wasbeek
1 okt 10:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)De Sniep
1 okt 13:45 [Concept]MNC Dordrecht H9 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Sportboulevard
1 okt 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
1 okt 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Papendrecht
1 okt 20:00 [Concept]d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
1 okt 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
8 okt 09:00 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Rivièrabad
8 okt 12:15 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Sportboulevard
8 okt 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - WZK Zwemmen H1 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
8 okt 18:45 [Concept]ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 okt 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
15 okt 10:15 [Concept]AZC H5 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)AquaRijn
15 okt 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
15 okt 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Papendrecht
15 okt 20:00 [Concept]ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
15 okt 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
5 nov 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
5 nov 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
5 nov 18:50 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Vijf Meibad
5 nov 19:00 [Concept]De Linge/PCG Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Berenschot
5 nov 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
5 nov 21:00 [Concept]De Reigers (SG) H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)De Waterthor
12 nov 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - BZC H4 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
12 nov 14:05 [Concept]Katwijk H4 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Aquamar
12 nov 18:00 [Concept]Poseidon'56 H1 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)De Fakkel
12 nov 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
12 nov 18:45 [Concept]VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
12 nov 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
19 nov 12:55 [Concept]WZC (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)De Veur
19 nov 16:05 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Rivièrabad
19 nov 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
26 nov 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - OZV H4 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
26 nov 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
26 nov 18:45 [Concept]Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
26 nov 18:55 [Concept]Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
26 nov 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
26 nov 20:00 [Concept]ZPS H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)De Hofstee
3 dec 09:45 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
3 dec 11:00 [Concept]NieMo Barracuda H5 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Polderbad
3 dec 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
3 dec 20:00 [Concept]Wave H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
3 dec 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - NieMo Barracuda H1 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
10 dec 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
10 dec 09:55 [Concept]ZVVS H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)De Kulk
10 dec 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
10 dec 18:45 [Concept]AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
10 dec 19:10 [Concept]Zwemvereniging Westland H1 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)Zwembad Maesemunde
10 dec 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
17 dec 12:00 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)De Does
17 dec 15:00 [Concept]ZPB H&L Productions H8 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
17 dec 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
17 dec 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames (Bond))Sportcentrum Papendrecht
17 dec 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
17 dec 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
14 jan 09:55 [Concept]WZC (SG) H8 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Veur
14 jan 16:20 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)Aquamar
14 jan 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
14 jan 20:00 [Concept]WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Veur
14 jan 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
21 jan 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
21 jan 12:55 [Concept]ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
21 jan 16:00 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Hofbad
21 jan 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
21 jan 18:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
21 jan 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
28 jan 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
28 jan 17:35 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Vijf Meibad
28 jan 19:55 [Concept]Sassenheim H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Wasbeek
28 jan 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
28 jan 21:20 [Concept]BZC Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Hofstee
4 feb 13:30 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)Sterrenbad
4 feb 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
4 feb 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond))Sportcentrum Papendrecht
4 feb 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
4 feb 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
4 maa 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
4 maa 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
4 maa 17:15 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Zwemcentrum Rotterdam
4 maa 18:45 [Concept]De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Vennen
4 maa 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
4 maa 21:00 [Concept]Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 maa 09:00 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)Rivièrabad
11 maa 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
11 maa 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Papendrecht
11 maa 20:00 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
11 maa 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
11 maa 21:30 [Concept]Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Sniep
25 maa 10:30 [Concept]d'ELFT Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Kerkpolder
25 maa 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
25 maa 17:15 [Concept]BZC H4 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Hofstee
25 maa 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Papendrecht
25 maa 20:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Warande
25 maa 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
1 apr 09:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)De Rozenburcht
1 apr 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
1 apr 20:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
15 apr 09:45 [Concept]ZVVS Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)De Kulk
15 apr 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
15 apr 18:15 [Concept]OZV H4 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)H2O
15 apr 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Papendrecht
15 apr 20:15 [Concept]BZC H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Hofstee
15 apr 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - ZPS H1 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
22 apr 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
22 apr 10:45 [Concept]NieMo Barracuda H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Polderbad
22 apr 13:40 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)Sportboulevard
22 apr 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
22 apr 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamWiekslag
AccommodatiegegevensSportcentrum Blokweer
ALBLASSERDAM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.