HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Wiekslag - Alblasserdam

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 15:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)De Waterlinie
28 nov 15:00 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum Blokweer
28 nov 15:25 SVH H6 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
28 nov 15:45 Wiekslag Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
28 nov 16:30 Wiekslag Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
28 nov 17:20 Wiekslag H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
28 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)Caribabad
28 nov 18:15 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
28 nov 18:45 ZPV Barracuda H6 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Polderbad
28 nov 18:55 WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)De Veur
28 nov 19:10 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
28 nov 19:40 WZC (SG) H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Veur
28 nov 20:15 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
5 dec 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
5 dec 18:30 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Brandenburg
5 dec 19:20 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
12 dec 12:30 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
12 dec 13:15 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum Blokweer
12 dec 14:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
12 dec 14:45 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
12 dec 15:30 Wiekslag H4 (Heren) - ZVS H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
12 dec 15:30 BZ&PC BZ&PC/AZC Da5 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)De Kuil
12 dec 16:15 Wiekslag H6 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
12 dec 17:00 Wiekslag H5 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
12 dec 17:45 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
12 dec 18:40 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
12 dec 19:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
12 dec 21:05 De Kempvis Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Rivièrabad
13 dec 16:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)De Rozenburcht
19 dec 18:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
19 dec 19:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
9 jan 15:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)Groenhovenbad
9 jan 15:30 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
9 jan 15:45 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 jan 16:15 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
9 jan 17:00 Wiekslag Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
9 jan 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
9 jan 17:50 Wiekslag H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
9 jan 19:40 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Kuil
10 jan 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
16 jan 15:50 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
16 jan 16:00 Wiekslag Da3 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
16 jan 16:30 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)De Veur
16 jan 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
16 jan 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
16 jan 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
16 jan 18:30 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
16 jan 18:30 ZVVS H5 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Kulk
16 jan 18:50 ZPS H2 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)De Hofstee
16 jan 19:25 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
16 jan 20:30 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
17 jan 18:30 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)Zuiderparkbad
17 jan 18:45 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 14:45 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
23 jan 15:30 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
23 jan 16:15 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum Blokweer
23 jan 17:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
23 jan 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Hofbad
23 jan 17:45 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
23 jan 18:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)De Fakkel
23 jan 18:30 Wiekslag H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
23 jan 18:55 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))t Timpke
23 jan 19:15 Wiekslag H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
23 jan 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
23 jan 21:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)De Fakkel
30 jan 14:35 ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 14:45 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
30 jan 15:15 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
30 jan 15:30 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 16:00 Wiekslag Da3 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
30 jan 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
30 jan 17:00 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)Sportboulevard
30 jan 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
30 jan 17:40 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
30 jan 18:30 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
30 jan 19:10 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
30 jan 19:10 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Zwembad Maesemunde
30 jan 19:25 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
30 jan 20:30 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
6 feb 16:45 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
6 feb 17:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum Blokweer
6 feb 18:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
6 feb 18:10 De Vliet (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
6 feb 18:15 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
6 feb 18:35 AZC H5 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)AquaRijn
6 feb 19:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
6 feb 19:35 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
6 feb 19:45 Wiekslag H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
6 feb 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Aquamar
6 feb 20:30 Wiekslag H5 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
13 feb 13:55 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
13 feb 15:25 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
13 feb 15:30 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 16:00 Wiekslag Da3 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
13 feb 16:10 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
13 feb 16:30 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)De Kulk
13 feb 16:45 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Groenhovenbad
13 feb 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
13 feb 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
13 feb 18:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
13 feb 18:45 De Lansingh H3 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)De Lansingh
27 feb 18:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
27 feb 18:55 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
27 feb 20:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
6 maa 16:00 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
6 maa 16:45 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
6 maa 17:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15)Sportcentrum Blokweer
6 maa 17:40 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
6 maa 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
6 maa 18:15 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - BZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
6 maa 19:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
6 maa 19:15 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
6 maa 19:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 maa 19:45 Wiekslag H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)Sportcentrum Blokweer
6 maa 20:30 Wiekslag H6 (Heren) - BZC H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
6 maa 21:15 Wiekslag H5 (Heren) - BZC H4 (Heren)Sportcentrum Blokweer
7 maa 20:35 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 14:15 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)De Fakkel
13 maa 15:00 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum Blokweer
13 maa 15:45 Wiekslag Da3 (Dames) - ZPS Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
13 maa 16:30 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)Sportcentrum Blokweer
13 maa 17:00 WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)De Veur
13 maa 17:20 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
13 maa 18:15 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
13 maa 19:10 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
20 maa 13:15 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
20 maa 14:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
20 maa 14:45 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
20 maa 15:30 Wiekslag H6 (Heren) - ZPV Barracuda H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
20 maa 16:15 Wiekslag H5 (Heren) - SVH H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
20 maa 17:00 Wiekslag H4 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
20 maa 17:40 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
20 maa 17:45 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
20 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
20 maa 18:55 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
20 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)Zuiderparkbad
20 maa 21:25 Sassenheim Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Wasbeek
21 maa 18:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Sportboulevard
27 maa 15:40 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
27 maa 16:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
27 maa 16:30 DWF H1 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)De Lockhorst
27 maa 16:45 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Polderbad
27 maa 16:45 Wiekslag Da3 (Dames) - ZPV Barracuda Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
27 maa 17:30 Wiekslag Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
27 maa 17:45 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Sportboulevard
27 maa 17:45 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)AquaRijn
27 maa 17:55 d'ELFT H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Kerkpolder
27 maa 18:20 Wiekslag H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
27 maa 21:30 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Wasbeek
10 apr 15:50 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
10 apr 16:00 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)Polderbad
10 apr 16:35 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum Blokweer
10 apr 17:10 d'ELFT Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Kerkpolder
10 apr 17:20 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
10 apr 18:05 Wiekslag H6 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Sportcentrum Blokweer
10 apr 18:45 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)De Sniep
10 apr 18:50 Wiekslag H5 (Heren) - DWF H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
10 apr 19:00 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Caribabad
10 apr 19:05 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
10 apr 19:35 Wiekslag H4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
10 apr 20:20 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
10 apr 21:25 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
17 apr 14:00 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
17 apr 15:30 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
17 apr 16:00 Wiekslag Da3 (Dames) - BZ&PC BZ&PC/AZC Da5 (Dames)Sportcentrum Blokweer
17 apr 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
17 apr 17:00 De Kempvis H5 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Rivièrabad
17 apr 17:35 Wiekslag H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Sportcentrum Blokweer
17 apr 17:45 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)De Waterstee
17 apr 17:45 Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)Aquamar
17 apr 18:15 ZVS H2 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Wellen
17 apr 18:40 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Kulk
17 apr 19:00 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
17 apr 19:30 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
24 apr 12:45 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 13:40 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 16:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum Blokweer
24 apr 17:15 Wiekslag H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
24 apr 17:20 Katwijk H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Aquamar
24 apr 18:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
24 apr 19:50 SVH Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
1 mei 16:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))De Vennen
8 mei 19:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
Verenigingsinformatie
NaamWiekslag
AccommodatiegegevensSportcentrum Blokweer
ALBLASSERDAM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.