HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WZK Zwemmen - Wassenaar

DatumTijdWedstrijdLocatie
15 sep 18:15 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ2 (Jongens-B <17)Sterrenbad
15 sep 19:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)Sterrenbad
15 sep 19:45 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)Sterrenbad
22 sep 16:40 Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
22 sep 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
22 sep 18:55 WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG3 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
22 sep 18:55 Vivax H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)Poelmeer
22 sep 19:35 [Concept]WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren)Sterrenbad
22 sep 20:15 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Veur
22 sep 20:50 [Concept]WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Sterrenbad
22 sep 21:00 WZC (SG) H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Veur
29 sep 16:45 Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)Wasbeek
29 sep 16:45 Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11)De Sniep
29 sep 18:15 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL1886 BJ2 (Jongens-B <17)Sterrenbad
29 sep 19:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - AZL H2 (Heren)Sterrenbad
29 sep 19:30 [Concept]WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Groenhovenbad
29 sep 21:15 [Concept]Sassenheim H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)Wasbeek
6 okt 15:45 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
6 okt 18:15 WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
6 okt 18:25 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Kulk
6 okt 18:55 [Concept]WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren)Sterrenbad
6 okt 19:25 ZVL1886 H9 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Zijl
6 okt 20:00 ZVL1886 H11 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)Vijf Meibad
6 okt 20:10 [Concept]WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren)Sterrenbad
12 okt 19:45 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
13 okt 16:00 AZC H6 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)AquaRijn
13 okt 17:05 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)Aquamar
13 okt 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
13 okt 18:15 [Concept]SVH H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
13 okt 19:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)Sterrenbad
13 okt 19:35 [Concept]WZC (SG) H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)De Veur
27 okt 17:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)De Sniep
27 okt 18:30 [Concept]Aqua-Novio'94 H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
3 nov 18:15 WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
3 nov 18:30 Katwijk H6 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Aquamar
3 nov 18:55 [Concept]WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren)Sterrenbad
3 nov 19:10 d'ELFT H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)Kerkpolder
3 nov 20:10 [Concept]WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)Sterrenbad
4 nov 17:00 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Sniep
9 nov 21:00 [Concept]ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)De Hoge Devel B.V.
10 nov 19:00 AZL EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)De Fluit
11 nov 19:00 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Sportboulevard
17 nov 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
17 nov 18:55 WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL1886 EG4 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
17 nov 19:35 [Concept]WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - ZVL1886 H3 (Heren)Sterrenbad
17 nov 20:50 [Concept]WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - OZV H1 (Heren)Sterrenbad
17 nov 21:00 Sassenheim H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)Wasbeek
18 nov 16:15 Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
18 nov 18:30 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
18 nov 19:15 Sassenheim H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Wasbeek
24 nov 16:00 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11)De Kuil
24 nov 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
24 nov 19:30 [Concept]De Reigers (SG) H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)De Waterthor
24 nov 19:45 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Sterrenbad
24 nov 20:30 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Sterrenbad
24 nov 21:30 [Concept]Het Y H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Sportfondsenbad Oost
25 nov 15:15 DES DES/DSZ/ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)Overbosch
1 dec 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)De Wel
1 dec 17:30 De Plas BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Wel
1 dec 18:15 De Plas H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)De Wel
1 dec 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL1886 EG5 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
1 dec 18:55 WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
1 dec 19:35 [Concept]WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Wave H1 (Heren)Sterrenbad
1 dec 20:50 [Concept]WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren)Sterrenbad
1 dec 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Zuiderparkbad
8 dec 16:30 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
8 dec 16:35 ZVL1886 EG3 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
8 dec 17:30 [Concept]Schuurman BZC H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)t Timpke
8 dec 18:00 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
8 dec 19:25 [Concept]Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)Zwembad Maesemunde
8 dec 19:30 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
8 dec 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)Sterrenbad
8 dec 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)Sterrenbad
15 dec 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
15 dec 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
15 dec 19:45 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Sterrenbad
15 dec 20:30 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - BZC H4 (Heren)Sterrenbad
16 dec 14:15 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
19 jan 14:40 WZC (SG) EG3 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11)De Veur
19 jan 15:20 NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
19 jan 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
19 jan 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
19 jan 19:15 [Concept]BZC Brandenburg H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Brandenburg
19 jan 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)Sterrenbad
19 jan 20:30 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - Vivax H1 (Heren)Sterrenbad
19 jan 21:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)De Rozenburcht
26 jan 17:15 ZVL1886 BJ2 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
26 jan 18:15 WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
26 jan 18:55 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
26 jan 19:35 [Concept]WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren)Sterrenbad
26 jan 19:45 AZL H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)De Fluit
26 jan 20:50 [Concept]WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren)Sterrenbad
2 feb 17:00 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11)AquaRijn
2 feb 18:00 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
2 feb 19:00 [Concept]Z&PC Rotterdam H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
2 feb 19:30 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
2 feb 19:45 [Concept]WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Groenhovenbad
2 feb 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - ZVL1886 H9 (Heren)Sterrenbad
2 feb 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - ZVL1886 H11 (Heren)Sterrenbad
9 feb 16:00 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)AquaRijn
9 feb 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
9 feb 18:55 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - AZC H6 (Heren)Sterrenbad
9 feb 19:10 ZDHC DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)Overbosch
9 feb 19:40 [Concept]WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - SVH H2 (Heren)Sterrenbad
9 feb 19:55 De Reigers (SG) H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)Overbosch
9 feb 20:55 [Concept]WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren)Sterrenbad
15 feb 18:45 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
16 feb 15:30 Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)De Does
16 feb 17:00 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)Aquamar
16 feb 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)De Does
16 feb 19:30 BZC H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Hofstee
23 feb 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren)Sterrenbad
23 feb 19:30 [Concept]WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren)Sterrenbad
9 maa 17:30 Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11)Poelmeer
9 maa 18:15 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
9 maa 19:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Sterrenbad
9 maa 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)Sterrenbad
9 maa 20:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
9 maa 21:30 [Concept]d'ELFT H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)Kerkpolder
16 maa 17:30 NZ&PC H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)Binnenzee
16 maa 18:15 NZ&PC H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Binnenzee
16 maa 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - AZL EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
16 maa 18:30 Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ2 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)Aquamar
16 maa 18:55 [Concept]WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (Heren)Sterrenbad
16 maa 20:10 [Concept]WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren)Sterrenbad
23 maa 16:15 ZVL1886 EG4 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11)De Zijl
23 maa 18:00 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
23 maa 19:00 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)De Does
23 maa 19:30 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
23 maa 20:10 [Concept]OZV H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)H2O
23 maa 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)Sterrenbad
23 maa 20:35 [Concept]ZVL1886 H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)De Zijl
23 maa 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - Sassenheim H5 (Heren)Sterrenbad
30 maa 18:15 WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
30 maa 18:45 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Sniep
30 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)Zuiderparkbad
30 maa 18:55 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
30 maa 19:30 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)De Sniep
30 maa 19:35 [Concept]WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - De Reigers (SG) H1 (Heren)Sterrenbad
30 maa 20:50 [Concept]WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Het Y H2 (Heren)Sterrenbad
6 apr 16:35 ZVL1886 EG5 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
6 apr 18:00 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
6 apr 19:30 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
6 apr 20:00 [Concept]Wave H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)Kerkpolder
6 apr 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)Sterrenbad
6 apr 20:35 [Concept]PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)De Tongelreep
6 apr 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Sterrenbad
7 apr 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11)Zuiderparkbad
13 apr 16:30 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
13 apr 18:00 Alkemade H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Tweesprong
13 apr 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL1886 EG3 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
13 apr 18:55 WZK Zwemmen EG2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
13 apr 19:35 [Concept]WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)Sterrenbad
13 apr 20:45 WZC (SG) H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)De Veur
13 apr 20:50 [Concept]WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)Sterrenbad
14 apr 16:25 Alkemade BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamWZK Zwemmen
AccommodatiegegevensSterrenbad
WASSENAAR
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.