HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WZK Zwemmen - Wassenaar

DatumTijdWedstrijdLocatie
11 sep 18:15 [Concept]WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
11 sep 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
11 sep 19:45 [Concept]WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)Sterrenbad
18 sep 17:45 [Concept]Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)Aquamar
18 sep 18:15 [Concept]WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
18 sep 18:30 [Concept]WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)De Veur
18 sep 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
18 sep 19:45 [Concept]WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - AZC H7 (Heren)Sterrenbad
25 sep 11:15 [Concept]d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
25 sep 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)De Sniep
25 sep 18:15 [Concept]WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
25 sep 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
25 sep 19:05 [Concept]AZC H6 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)AquaRijn
25 sep 19:45 [Concept]WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)Sterrenbad
2 okt 14:25 [Concept]WIDEX GZC DONK CJ2 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)Groenhovenbad
2 okt 18:10 [Concept]De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Forum Kwadraat
2 okt 18:15 [Concept]De Plas H2 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)De Wel
2 okt 19:20 [Concept]WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))De Veur
9 okt 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)De Sniep
9 okt 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)De Fluit
9 okt 19:45 [Concept]WZK Zwemmen H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)Sterrenbad
9 okt 19:45 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17)De Fluit
9 okt 20:30 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
9 okt 21:00 [Concept]WZC (SG) H6 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Veur
16 okt 16:40 [Concept]De Plas BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)De Wel
16 okt 17:25 [Concept]De Plas H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Wel
16 okt 18:55 [Concept]BZC H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))De Hofstee
30 okt 10:30 [Concept]Sassenheim H3 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)Wasbeek
30 okt 12:55 [Concept]Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)Wasbeek
30 okt 14:25 [Concept]Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)Wasbeek
30 okt 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
30 okt 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - AZL H1 (Heren)Sterrenbad
6 nov 14:10 [Concept]Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 nov 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15)De Fluit
6 nov 19:40 [Concept]Vivax H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Poelmeer
6 nov 19:45 [Concept]WZK Zwemmen H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)Sterrenbad
6 nov 19:45 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - De Plas BJ1 (Jongens-B <17)De Fluit
6 nov 20:30 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
7 nov 14:45 [Concept]AZC DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
13 nov 15:55 [Concept]AZC CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)AquaRijn
13 nov 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
13 nov 18:50 [Concept]ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
13 nov 18:55 [Concept]Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)Poelmeer
13 nov 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)Sterrenbad
20 nov 09:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
20 nov 14:55 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
20 nov 15:00 [Concept]De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)Caribabad
20 nov 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)De Fluit
20 nov 19:00 [Concept]WZK Zwemmen H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Sterrenbad
20 nov 19:45 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
27 nov 09:00 [Concept]ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)De Kulk
27 nov 18:15 [Concept]WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
27 nov 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
27 nov 19:30 [Concept]De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)De Waterthor
27 nov 19:40 [Concept]De Vliet (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
27 nov 19:45 [Concept]WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Sterrenbad
4 dec 20:00 [Concept]Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
11 dec 15:40 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
11 dec 15:45 [Concept]ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)De Hofstee
11 dec 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
11 dec 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
11 dec 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
12 dec 15:15 [Concept]AZC H7 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)AquaRijn
18 dec 09:45 [Concept]NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)Binnenzee
18 dec 18:15 [Concept]WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
18 dec 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
18 dec 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
19 dec 17:45 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)Zuiderparkbad
15 jan 09:45 [Concept]Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)Wasbeek
15 jan 17:00 [Concept]Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13)Aquamar
15 jan 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17)Sterrenbad
15 jan 18:30 [Concept]De Reigers (SG) H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Overbosch
15 jan 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
15 jan 19:45 [Concept]WZK Zwemmen H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)Sterrenbad
15 jan 20:30 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
22 jan 09:00 [Concept]Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
22 jan 14:30 [Concept]BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)De Kuil
22 jan 18:15 [Concept]WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
22 jan 18:25 [Concept]Aquadraat (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)De Does
22 jan 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)Sterrenbad
22 jan 21:10 [Concept]OZV H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))H2O
29 jan 09:45 [Concept]NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
29 jan 17:00 [Concept]ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
29 jan 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
29 jan 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
29 jan 19:45 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
5 feb 14:20 [Concept]BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13)De Kuil
5 feb 17:30 [Concept]Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)De Tweesprong
5 feb 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK CJ2 (Jongens-C <15)Sterrenbad
5 feb 18:55 [Concept]De Vliet (SG) H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
5 feb 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
5 feb 19:45 [Concept]WZK Zwemmen H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren)Sterrenbad
5 feb 20:30 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
12 feb 16:00 [Concept]Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)Aquamar
12 feb 17:00 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)De Zijl
12 feb 17:45 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)De Zijl
12 feb 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
12 feb 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)Sterrenbad
19 feb 16:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))De Warande
12 maa 13:30 [Concept]SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
12 maa 19:00 [Concept]AZL H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Fluit
12 maa 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
12 maa 19:45 [Concept]WZK Zwemmen H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)Sterrenbad
12 maa 20:30 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
19 maa 16:10 [Concept]Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13)De Does
19 maa 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
19 maa 18:25 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Does
19 maa 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
19 maa 19:45 [Concept]WZK Zwemmen H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)Sterrenbad
26 maa 16:20 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)De Zijl
26 maa 16:45 [Concept]Katwijk H5 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)Aquamar
26 maa 18:15 [Concept]WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
26 maa 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
26 maa 19:45 [Concept]WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Vivax H1 (Heren)Sterrenbad
26 maa 20:20 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))De Sniep
2 apr 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
2 apr 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
2 apr 19:45 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
2 apr 20:05 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Zijl
3 apr 16:15 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
9 apr 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)Hofbad
9 apr 18:00 [Concept]Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)De Sniep
9 apr 18:15 [Concept]WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
9 apr 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
9 apr 19:15 [Concept]Alkemade H2 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)De Tweesprong
9 apr 19:45 [Concept]WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Sterrenbad
9 apr 21:15 [Concept]De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))De Waterthor
23 apr 09:50 [Concept]Sassenheim H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Wasbeek
23 apr 15:30 [Concept]WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13)De Veur
23 apr 17:40 [Concept]WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)De Veur
23 apr 18:15 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
23 apr 19:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
23 apr 19:45 [Concept]WZK Zwemmen H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)Sterrenbad
23 apr 20:30 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
14 mei 20:00 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
21 mei 20:00 [Concept]Wave H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
28 mei 20:00 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamWZK Zwemmen
AccommodatiegegevensSterrenbad
WASSENAAR
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.