HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging WZK Zwemmen - Wassenaar

DatumTijdWedstrijdLocatie
15 dec 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
15 dec 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
15 dec 19:45 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)Sterrenbad
15 dec 20:30 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - BZC H4 (Heren)Sterrenbad
15 dec 21:15 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren)Sterrenbad
16 dec 14:15 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
1 jan 00:00 [Concept]WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)Sterrenbad
19 jan 14:40 WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11)De Veur
19 jan 15:20 NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
19 jan 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
19 jan 18:30 BZC Brandenburg H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Brandenburg
19 jan 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
19 jan 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)Sterrenbad
19 jan 20:30 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - Vivax H1 (Heren)Sterrenbad
19 jan 21:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)De Rozenburcht
26 jan 17:15 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
26 jan 18:15 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
26 jan 18:55 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
26 jan 19:35 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren)Sterrenbad
26 jan 19:45 AZL H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)De Fluit
26 jan 20:50 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Sassenheim H1 (Heren)Sterrenbad
2 feb 17:00 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11)AquaRijn
2 feb 18:00 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
2 feb 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
2 feb 19:30 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
2 feb 19:45 WIDEX GZC DONK H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Groenhovenbad
2 feb 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - ZVL-1886 H9 (Heren)Sterrenbad
2 feb 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - ZVL-1886 H11 (Heren)Sterrenbad
9 feb 16:00 AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)AquaRijn
9 feb 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
9 feb 18:55 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - AZC H6 (Heren)Sterrenbad
9 feb 19:10 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)Overbosch
9 feb 19:40 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - SVH H2 (Heren)Sterrenbad
9 feb 19:55 De Reigers (SG) H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)Overbosch
9 feb 20:55 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - WZC (SG) H1 (Heren)Sterrenbad
15 feb 18:45 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
16 feb 15:30 Aquadraat (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)De Does
16 feb 17:00 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)Aquamar
16 feb 17:45 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)De Does
16 feb 19:30 BZC H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Hofstee
23 feb 18:15 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren)Sterrenbad
23 feb 19:30 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren)Sterrenbad
9 maa 17:30 Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11)Poelmeer
9 maa 18:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
9 maa 18:15 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
9 maa 19:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Sterrenbad
9 maa 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)Sterrenbad
9 maa 21:30 d'ELFT H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)Kerkpolder
16 maa 17:30 NZ&PC H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)Binnenzee
16 maa 18:15 NZ&PC H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)Binnenzee
16 maa 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - AZL EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
16 maa 18:30 Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ2 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)Aquamar
16 maa 18:55 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)Sterrenbad
16 maa 20:10 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren)Sterrenbad
23 maa 16:15 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11)De Zijl
23 maa 18:00 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
23 maa 19:00 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)De Does
23 maa 19:30 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
23 maa 20:10 OZV H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)H2O
23 maa 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)Sterrenbad
23 maa 20:35 ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)De Zijl
23 maa 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - Sassenheim H5 (Heren)Sterrenbad
30 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
30 maa 18:45 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Sniep
30 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)Zuiderparkbad
30 maa 18:55 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
30 maa 19:30 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)De Sniep
30 maa 19:35 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - De Reigers (SG) H1 (Heren)Sterrenbad
30 maa 20:50 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2)Sterrenbad
6 apr 16:35 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
6 apr 18:00 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
6 apr 19:30 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas BJ1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
6 apr 20:00 Wave H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren)Kerkpolder
6 apr 20:05 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)De Tongelreep
6 apr 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)Sterrenbad
6 apr 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Sterrenbad
7 apr 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11)Zuiderparkbad
13 apr 16:30 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
13 apr 18:00 Alkemade H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Tweesprong
13 apr 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
13 apr 18:55 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Sterrenbad
13 apr 19:35 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)Sterrenbad
13 apr 20:45 WZC (SG) H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren)De Veur
13 apr 20:50 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)Sterrenbad
14 apr 16:25 Alkemade BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 dec 16:45 Schuurman BZC H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 7 - 7
8 dec 21:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 4 - 9
8 dec 20:15 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 2 - 9
8 dec 19:30 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 3
8 dec 19:25 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 10 - 11
8 dec 18:00 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) 15 - 6
8 dec 16:35 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 8
8 dec 16:30 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) 9 - 4
1 dec 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 7 - 3
1 dec 20:50 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 10 - 9
1 dec 19:35 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Wave H1 (Heren) 8 - 9
1 dec 18:55 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 6
1 dec 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) 20 - 1
1 dec 18:15 De Plas H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 4 - 4
1 dec 17:30 De Plas BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 9
1 dec 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 14 - 6
25 nov 15:30 DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 5
24 nov 21:30 Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 10 - 6
24 nov 20:30 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 6 - 12
24 nov 19:45 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 4 - 4
24 nov 19:30 De Reigers (SG) H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 18 - 10
24 nov 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 7
24 nov 16:00 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) 17 - 1
18 nov 19:15 Sassenheim H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 10 - 7
18 nov 18:30 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 4
18 nov 16:15 Sassenheim DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
17 nov 21:00 Sassenheim H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 7 - 0
17 nov 20:50 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - OZV H1 (Heren) 9 - 17
17 nov 19:35 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) 7 - 11
17 nov 18:55 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) 1 - 24
17 nov 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 3
11 nov 19:00 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 12 - 10
10 nov 19:00 AZL EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 21
9 nov 21:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 11 - 12
4 nov 17:00 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 8
3 nov 19:10 d'ELFT H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 14 - 7
3 nov 18:55 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - d'ELFT H1 (Heren) 10 - 8
3 nov 18:30 Katwijk H6 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 7 - 3
3 nov 18:15 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 14
27 okt 18:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 14 - 10
27 okt 17:15 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 14 - 11
13 okt 20:50 WZC (SG) H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 13 - 7
13 okt 19:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 4 - 5
13 okt 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) 14 - 7
13 okt 18:15 SVH H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 11 - 12
13 okt 17:05 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 18
13 okt 16:00 AZC H6 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 13 - 5
12 okt 19:45 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 18
6 okt 20:10 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren) 7 - 13
6 okt 20:00 ZVL-1886 H11 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 2 - 10
6 okt 19:25 ZVL-1886 H9 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 6 - 4
6 okt 18:55 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren) 8 - 14
6 okt 18:25 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 21 - 4
6 okt 18:15 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) 2 - 18
6 okt 15:45 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 19 - 3
29 sep 21:15 Sassenheim H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) 10 - 8
29 sep 19:30 WIDEX GZC DONK H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 9 - 4
29 sep 19:00 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - AZL H2 (Heren) 1 - 5
29 sep 18:15 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) 1 - 13
29 sep 16:45 Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 2
29 sep 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) 8 - 6
22 sep 21:00 WZC (SG) H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 5 - 5
22 sep 20:50 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 8 - 9
22 sep 20:15 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 7
22 sep 19:35 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren) 3 - 7
22 sep 18:55 Vivax H1 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 4 - 9
22 sep 18:55 WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) 19 - 2
22 sep 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 12 - 2
22 sep 16:40 Katwijk Katwijk DG*2 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 5
15 sep 20:30 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 10 - 7
15 sep 19:45 WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 2 - 6
15 sep 19:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 5 - 11
15 sep 18:15 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ2 (Jongens-B <17) 12 - 3
Verenigingsinformatie
NaamWZK Zwemmen
AccommodatiegegevensSterrenbad
WASSENAAR
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.