HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZVL-1886 Center - Leiden

TeamPoule
ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie B
ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) 1e klasse B
ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) 2e klasse A
ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) Bond Reserve Eredivisie A
ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) Bond Reserve Eredivisie A
ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie B
ZVL-1886 Center Da5 (Dames) 1e klasse A
ZVL-1886 Center Da6 (Dames) 2e klasse A
ZVL-1886 Center Da7 (Dames) 2e klasse B
ZVL-1886 Center Da8 (Dames) 3e klasse A
ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve eredivisie (Bond) A
ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie B
ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie A
ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie C
ZVL-1886 Center H6 (Heren) 2e klasse B
ZVL-1886 Center H7 (Heren) 3e klasse A
ZVL-1886 Center H8 (Heren) 3e klasse B
ZVL-1886 Center H9 (Heren) 4e klasse A
ZVL-1886 Center MINI1 (Mini polo) GR ZVL 1886
ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 2e klasse A
ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
11 dec 17:30 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))De Zijl
11 dec 18:45 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))De Zijl
18 dec 17:30 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Zijl
1 jan 00:00 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
1 jan 00:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))De Crommenije
8 jan 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
8 jan 20:00 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
9 jan 15:15 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Vijf Meibad
15 jan 12:45 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)De Kuil
15 jan 14:15 ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
15 jan 14:30 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Vijf Meibad
15 jan 15:00 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
15 jan 15:15 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13)Binnenzee
15 jan 15:20 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Vijf Meibad
15 jan 16:05 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)Vijf Meibad
15 jan 16:10 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
15 jan 16:30 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
15 jan 16:50 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - Wave H2 (Heren)Vijf Meibad
15 jan 17:10 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
15 jan 17:25 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11)De Sniep
15 jan 17:30 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
15 jan 17:35 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)Vijf Meibad
15 jan 18:10 OZV Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames)H2O
15 jan 18:20 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
15 jan 18:40 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
15 jan 18:45 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Zijl
15 jan 18:55 Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17)Poelmeer
15 jan 19:05 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17)De Zijl
15 jan 19:40 De Vliet (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
15 jan 19:50 ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17)De Zijl
15 jan 20:05 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))De Zijl
15 jan 20:40 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
16 jan 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
16 jan 17:30 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
16 jan 19:00 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
16 jan 19:35 ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
22 jan 14:15 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
22 jan 14:30 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
22 jan 14:35 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
22 jan 14:55 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
22 jan 15:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
22 jan 15:15 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13)Aquamar
22 jan 15:35 ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
22 jan 15:50 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
22 jan 16:20 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
22 jan 16:40 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
22 jan 16:55 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
22 jan 17:05 ZVL-1886 Center H7 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Vijf Meibad
22 jan 17:15 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
22 jan 17:25 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren)Groenhovenbad
22 jan 17:30 Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11)Poelmeer
22 jan 17:50 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Vijf Meibad
22 jan 17:50 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
22 jan 18:15 Katwijk H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren)Aquamar
22 jan 18:15 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17)De Zijl
22 jan 18:35 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Vijf Meibad
22 jan 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
22 jan 19:00 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
22 jan 19:00 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))De Zijl
22 jan 19:20 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)Vijf Meibad
22 jan 19:25 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
22 jan 19:30 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
22 jan 20:15 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond))De Hofstee
23 jan 13:30 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
23 jan 14:45 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
23 jan 15:45 AZC BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17)AquaRijn
23 jan 16:30 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
23 jan 16:40 Sassenheim Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)Wasbeek
23 jan 18:00 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 jan 14:15 ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
29 jan 14:15 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
29 jan 14:55 ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
29 jan 15:15 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
29 jan 15:40 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 jan 15:40 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Vijf Meibad
29 jan 16:25 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Vijf Meibad
29 jan 16:35 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
29 jan 16:40 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
29 jan 17:00 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
29 jan 17:15 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - NieMo Barracuda H2 (Heren)Vijf Meibad
29 jan 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)H2O
29 jan 17:45 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
29 jan 17:55 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Zijl
29 jan 18:00 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)Vijf Meibad
29 jan 18:05 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
29 jan 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)H2O
29 jan 18:50 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17)De Zijl
29 jan 19:15 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Zijl
29 jan 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17)De Waterthor
29 jan 19:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
29 jan 19:45 AZL H1 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren)De Fluit
29 jan 19:45 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
30 jan 14:55 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)AquaRijn
30 jan 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
30 jan 16:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)De Sniep
30 jan 17:40 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
5 feb 14:15 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))Vijf Meibad
5 feb 14:15 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
5 feb 15:10 ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
5 feb 15:20 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
5 feb 15:55 De Kempvis Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames)Rivièrabad
5 feb 15:55 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Vijf Meibad
5 feb 16:00 Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)Hofbad
5 feb 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)De Wel
5 feb 16:25 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
5 feb 16:30 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
5 feb 17:00 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Vijf Meibad
5 feb 17:10 ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
5 feb 17:25 Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)De Sniep
5 feb 17:30 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
5 feb 17:45 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames)De Wellen
5 feb 18:05 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Vijf Meibad
5 feb 18:35 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)De Zijl
5 feb 18:40 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
5 feb 18:50 ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Vijf Meibad
5 feb 19:15 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17)Aquamar
5 feb 19:25 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - Vivax H1 (Heren)De Zijl
5 feb 19:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
5 feb 19:35 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)Vijf Meibad
5 feb 20:10 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
5 feb 20:15 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
5 feb 20:20 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)Vijf Meibad
5 feb 21:05 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)Vijf Meibad
6 feb 15:15 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Vijf Meibad
12 feb 13:05 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11)Aquamar
12 feb 14:30 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
12 feb 15:10 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11)De Zijl
12 feb 15:30 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
12 feb 15:50 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 15:50 ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
12 feb 16:30 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
12 feb 16:35 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
12 feb 16:40 d'ELFT Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)Kerkpolder
12 feb 16:45 Katwijk H6 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren)Aquamar
12 feb 16:45 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
12 feb 17:30 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)De Zijl
12 feb 17:35 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
12 feb 17:55 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 feb 18:15 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)De Zijl
12 feb 18:50 SVH Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 18:55 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))De Zijl
12 feb 19:00 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - AZC H7 (Heren)De Zijl
12 feb 19:45 ZVL-1886 Center H7 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)De Zijl
12 feb 20:15 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Zijl
12 feb 20:30 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)De Zijl
13 feb 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
13 feb 13:45 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
19 feb 16:00 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))Vijf Meibad
19 feb 17:05 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))Vijf Meibad
19 feb 17:15 AZC Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond))AquaRijn
19 feb 17:15 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
19 feb 17:15 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
19 feb 18:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)De Fakkel
19 feb 18:00 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Vijf Meibad
19 feb 18:45 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
19 feb 20:00 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Zijl
20 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
20 feb 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
20 feb 16:00 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Vijf Meibad
26 feb 15:00 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
26 feb 15:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
26 feb 19:00 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
5 maa 16:00 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Zijl
5 maa 17:20 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
5 maa 17:45 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
12 maa 14:15 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
12 maa 14:55 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
12 maa 15:20 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
12 maa 15:35 ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
12 maa 16:10 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)De Veur
12 maa 16:20 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)Vijf Meibad
12 maa 16:30 ZVL-1886 Center MINI1 (Mini polo) - ZVL-1886 Center MINI1 (Mini polo)De Zijl
12 maa 16:40 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
12 maa 17:05 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Vijf Meibad
12 maa 17:45 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Zijl
12 maa 17:50 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)Vijf Meibad
12 maa 17:55 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 maa 18:15 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17)H2O
12 maa 18:15 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)De Veur
12 maa 18:30 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
12 maa 18:40 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)De Zijl
12 maa 19:45 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Zijl
12 maa 20:40 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
13 maa 17:30 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
13 maa 17:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren)De Does
13 maa 19:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren)De Sniep
19 maa 09:05 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)De Veur
19 maa 14:15 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13)De Kuil
19 maa 14:15 ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
19 maa 14:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
19 maa 15:00 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)De Zijl
19 maa 15:45 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)De Zijl
19 maa 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)De Wel
19 maa 16:25 De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
19 maa 16:35 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)De Zijl
19 maa 16:35 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
19 maa 16:45 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)De Sniep
19 maa 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
19 maa 17:10 De Kempvis Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames)Rivièrabad
19 maa 17:20 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)De Zijl
19 maa 17:50 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11)De Zijl
19 maa 18:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17)De Sniep
19 maa 18:20 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Zijl
19 maa 18:30 ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
19 maa 19:15 ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)De Zijl
19 maa 19:40 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
19 maa 20:30 Alkemade H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren)De Tweesprong
19 maa 21:30 WZC (SG) H6 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren)De Veur
20 maa 17:30 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
20 maa 18:20 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames)De Sniep
20 maa 18:50 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
26 maa 14:15 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
26 maa 14:55 ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
26 maa 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
26 maa 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
26 maa 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11)Binnenzee
26 maa 15:35 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
26 maa 16:20 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)De Zijl
26 maa 17:05 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
26 maa 17:15 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)Sportcentrum Blokweer
26 maa 17:50 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)De Zijl
26 maa 18:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
26 maa 18:35 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17)De Zijl
26 maa 18:40 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
26 maa 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
26 maa 19:05 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)Overbosch
26 maa 19:20 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Zijl
26 maa 20:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
26 maa 20:05 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
27 maa 17:30 Sassenheim H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren)Wasbeek
27 maa 18:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)Zuiderparkbad
2 apr 14:15 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
2 apr 14:55 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
2 apr 15:20 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)De Zijl
2 apr 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17)De Does
2 apr 15:35 ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
2 apr 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)De Wel
2 apr 16:10 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Zijl
2 apr 16:20 ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
2 apr 17:05 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
2 apr 17:20 AZC Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames)AquaRijn
2 apr 17:20 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
2 apr 17:25 De Plas H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren)De Wel
2 apr 17:50 ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17)Vijf Meibad
2 apr 18:00 ZPS Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)De Hofstee
2 apr 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17)Sportcentrum Forum Kwadraat
2 apr 18:25 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
2 apr 18:25 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
2 apr 18:30 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
2 apr 19:20 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)De Zijl
2 apr 20:05 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Zijl
2 apr 20:45 WZC (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren)De Veur
2 apr 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
3 apr 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
3 apr 17:45 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
9 apr 14:15 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
9 apr 14:55 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)Vijf Meibad
9 apr 15:15 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
9 apr 15:25 WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13)De Veur
9 apr 15:40 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Vijf Meibad
9 apr 16:00 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17)Groenhovenbad
9 apr 16:25 De Kempvis De Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
9 apr 16:25 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17)Vijf Meibad
9 apr 17:10 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))Vijf Meibad
9 apr 17:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)Wasbeek
9 apr 18:05 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)Vijf Meibad
9 apr 18:15 WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
9 apr 18:50 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Vijf Meibad
9 apr 19:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond))De Slag
9 apr 19:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren)Overbosch
9 apr 19:35 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Vijf Meibad
9 apr 19:40 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 20:20 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Vijf Meibad
9 apr 21:05 ZVL-1886 Center H7 (Heren) - AZC H6 (Heren)Vijf Meibad
10 apr 13:30 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
10 apr 14:50 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
10 apr 18:05 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
23 apr 14:10 ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
23 apr 14:45 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17)Aquamar
23 apr 14:55 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
23 apr 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
23 apr 15:45 ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
23 apr 16:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames)Caribabad
23 apr 16:30 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
23 apr 16:30 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
23 apr 17:10 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11)De Zijl
23 apr 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
23 apr 17:30 ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17)De Kulk
23 apr 17:35 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))De Zijl
23 apr 17:45 De Kempvis H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren)Rivièrabad
23 apr 17:50 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)De Zijl
23 apr 18:30 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
23 apr 18:35 ZVL-1886 Center H7 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)De Zijl
23 apr 19:20 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)De Zijl
23 apr 19:35 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
23 apr 20:05 ZVVS Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)De Kulk
23 apr 21:10 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren)De Sniep
24 apr 16:15 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)Groenhovenbad
24 apr 18:30 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)De Sniep
30 apr 14:15 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
30 apr 15:30 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
30 apr 15:35 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
30 apr 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
1 mei 12:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Tongelreep
1 mei 13:30 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
7 mei 14:30 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
7 mei 15:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond))Sportcentrum voor studenten
7 mei 15:45 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
7 mei 17:10 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
14 mei 14:15 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
14 mei 15:20 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
14 mei 16:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
14 mei 16:25 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
14 mei 21:05 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
15 mei 16:15 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
21 mei 14:15 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond))De Zijl
21 mei 14:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
21 mei 14:30 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
21 mei 15:10 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
21 mei 16:15 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
28 mei 14:15 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Zijl
28 mei 15:10 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
28 mei 16:15 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
28 mei 19:45 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
29 mei 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:15 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 9 - 9
5 dec 16:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 18 - 7
4 dec 17:15 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
4 dec 17:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 11 - 15
28 nov 18:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 16 - 7
28 nov 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 2 - 26
27 nov 20:00 Sassenheim H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren) 7 - 6
27 nov 20:00 De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) 2 - 17
27 nov 19:15 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 2 - 8
27 nov 19:05 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) 3 - 5
27 nov 19:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 19 - 10
27 nov 18:40 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren) 4 - 5
27 nov 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) 19 - 0
27 nov 17:15 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 7 - 8
27 nov 17:10 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 5
27 nov 16:35 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 11 - 7
27 nov 16:30 De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 8
27 nov 16:30 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 8 - 6
27 nov 15:45 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 5 - 3
27 nov 15:45 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 13 - 8
27 nov 15:20 WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 7
27 nov 15:00 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 2 - 6
27 nov 14:45 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 20
27 nov 14:30 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) 1 - 15
27 nov 14:15 ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 9
21 nov 18:50 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 15
21 nov 17:30 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 4 - 2
21 nov 15:35 AZC H6 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren) 11 - 5
21 nov 15:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren) 4 - 2
20 nov 20:55 ZVVS Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames) 5 - 6
20 nov 20:50 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 8 - 5
20 nov 20:35 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 13
20 nov 19:55 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 6
20 nov 19:30 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 3 - 11
20 nov 19:10 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 16 - 4
20 nov 18:50 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 8
20 nov 18:45 ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13) 15 - 3
20 nov 18:15 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames) 2 - 12
20 nov 18:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 10
20 nov 18:05 ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) 4 - 7
20 nov 18:00 ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 6
20 nov 17:50 Sassenheim Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames) 4 - 6
20 nov 17:30 d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 10 - 8
20 nov 17:20 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 4
20 nov 17:15 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) 16 - 12
20 nov 16:35 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 9
20 nov 16:15 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 8
20 nov 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) 8 - 18
20 nov 15:20 ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 5
20 nov 14:15 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) 8 - 6
20 nov 14:15 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 13
14 nov 18:30 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 10
14 nov 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) 2 - 13
14 nov 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 4 - 29
14 nov 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 20
13 nov 20:55 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) 18 - 5
13 nov 20:10 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 11
13 nov 20:10 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 12 - 4
13 nov 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) 12 - 7
13 nov 19:45 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 4
13 nov 19:25 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 8 - 3
13 nov 19:00 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren) 5 - 7
13 nov 18:45 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren) 7 - 8
13 nov 18:40 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
13 nov 18:40 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - AZC Da2 (Dames) 6 - 6
13 nov 18:35 De Kempvis Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames) 16 - 5
13 nov 17:55 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 12 - 2
13 nov 17:10 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 10 - 2
13 nov 16:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 10
13 nov 16:30 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 4
13 nov 16:20 ZVL-1886 Center H7 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 7 - 3
13 nov 16:20 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) 17 - 9
13 nov 16:15 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) 3 - 2
13 nov 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) 18 - 1
13 nov 15:35 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 4 - 7
13 nov 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 4 - 11
13 nov 15:15 WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) 5 - 9
13 nov 14:30 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) 20 - 0
13 nov 13:45 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) 2 - 20
7 nov 18:50 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 18 - 4
7 nov 17:45 Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 5 - 9
7 nov 17:30 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) 29 - 9
6 nov 20:10 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 9 - 6
6 nov 19:40 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 11
6 nov 19:30 Wave Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames) 5 - 12
6 nov 19:25 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 11 - 2
6 nov 19:05 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) 4 - 10
6 nov 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) 4 - 20
6 nov 18:40 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
6 nov 18:35 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 1 - 7
6 nov 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames) 9 - 11
6 nov 17:50 ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 4
6 nov 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 7
6 nov 17:45 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 8 - 4
6 nov 17:10 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 20
6 nov 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 17
6 nov 16:45 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) 5 - 17
6 nov 16:40 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 9
6 nov 16:30 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 1
6 nov 15:20 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 4 - 12
6 nov 14:15 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 7 - 9
31 okt 16:20 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 17 - 11
31 okt 14:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 10 - 12
30 okt 19:20 ZVL-1886 Center H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 3 - 3
30 okt 19:10 d'ELFT Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames) 16 - 5
30 okt 18:45 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 3
30 okt 18:35 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 6 - 6
30 okt 18:00 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17) 16 - 2
30 okt 17:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 12 - 6
30 okt 17:30 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 13 - 16
30 okt 17:30 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 1
30 okt 17:20 BZ&PC H5 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren) 5 - 10
30 okt 17:15 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 6
30 okt 16:45 De Plas H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren) 6 - 5
30 okt 16:35 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
30 okt 16:30 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) 9 - 10
30 okt 16:00 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) 3 - 13
30 okt 15:45 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - 9 - 3
24 okt 17:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
23 okt 20:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 9 - 5
23 okt 19:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 17
23 okt 18:15 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 10
23 okt 18:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 9 - 14
23 okt 16:35 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 7
23 okt 16:05 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) 10 - 10
21 okt 20:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
17 okt 17:00 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 17
16 okt 20:50 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) 6 - 9
16 okt 20:35 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 6
16 okt 19:35 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 9
16 okt 19:25 d'ELFT H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren) 9 - 5
16 okt 18:15 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 12
16 okt 18:00 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) 6 - 2
16 okt 16:55 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
16 okt 15:35 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 13 - 8
16 okt 14:30 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 10
10 okt 14:45 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 13
10 okt 13:30 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 11 - 10
9 okt 20:50 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) 2 - 24
9 okt 20:15 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 6
9 okt 20:05 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 6 - 7
9 okt 19:45 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 5 - 6
9 okt 19:45 WZK Zwemmen H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren) 12 - 3
9 okt 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 8 - 18
9 okt 19:20 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 9 - 2
9 okt 19:10 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) 2 - 16
9 okt 18:55 ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) 8 - 8
9 okt 18:50 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 9
9 okt 18:35 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 10 - 8
9 okt 18:15 Katwijk Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames) 5 - 6
9 okt 18:05 AZC H7 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren) 9 - 2
9 okt 18:00 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond)) 13 - 2
9 okt 17:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 12
9 okt 17:45 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 2 - 8
9 okt 17:30 BZ&PC Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames) 7 - 14
9 okt 17:00 ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 24 - 6
9 okt 16:55 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 12 - 11
9 okt 16:20 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
9 okt 16:20 AZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) 5 - 10
9 okt 15:45 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) 19 - 2
9 okt 15:35 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 4
9 okt 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) 0 - 18
9 okt 15:15 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 17
9 okt 14:30 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 12 - 5
3 okt 18:55 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 11
3 okt 17:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 6 - 17
2 okt 19:00 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 6 - 12
2 okt 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 12 - 2
2 okt 15:55 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 6
2 okt 15:40 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 6
26 sep 16:15 Wave H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren) 6 - 5
26 sep 15:30 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) 5 - 11
25 sep 19:45 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren) 6 - 7
25 sep 19:15 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames) 2 - 5
25 sep 19:05 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 4 - 5
25 sep 19:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 14 - 15
25 sep 18:35 ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 8
25 sep 18:00 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 26 - 4
25 sep 17:55 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames) 5 - 6
25 sep 17:50 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
25 sep 17:15 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 4 - 4
25 sep 17:10 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 19
25 sep 17:00 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 10
25 sep 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames) 16 - 1
25 sep 16:30 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 7 - 4
25 sep 16:30 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 19
25 sep 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 17
25 sep 15:45 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 5
25 sep 15:30 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
19 sep 14:45 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) 1 - 9
18 sep 19:15 Katwijk H5 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren) 8 - 5
18 sep 18:15 WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) 6 - 19
18 sep 17:55 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 4 - 5
18 sep 17:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 2 - 16
18 sep 17:35 ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda BM*1 (Meisjes-B <17) 8 - 2
18 sep 17:20 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
18 sep 17:10 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 17 - 5
18 sep 17:00 Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 7
18 sep 16:55 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) 9 - 7
18 sep 16:45 ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 5 - 9
18 sep 16:25 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 7 - 8
18 sep 16:00 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 9 - 12
18 sep 15:40 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 5 - 2
18 sep 14:55 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 30 - 3
18 sep 14:15 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
18 sep 13:15 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 20
11 sep 21:15 WZC (SG) H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren) 6 - 7
11 sep 19:00 Vivax H1 (Heren) - ZVL-1886 Center H9 (Heren) 11 - 3
11 sep 17:50 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 6 - 1
11 sep 17:30 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) 16 - 2
11 sep 17:20 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames) 9 - 8
11 sep 17:05 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15) 9 - 6
11 sep 16:20 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17) 23 - 2
11 sep 16:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 12
11 sep 15:35 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 6
11 sep 14:50 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 19
11 sep 14:30 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 18 - 11
11 sep 14:10 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
Verenigingsinformatie
NaamZVL-1886 Center
AccommodatiegegevensDe Zijl
LEIDEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.