HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZPB H&L Productions - Barendrecht

DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 12:45 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
5 dec 14:15 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
5 dec 15:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
5 dec 16:55 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
6 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
6 dec 17:00 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
12 dec 12:45 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
12 dec 13:30 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
12 dec 14:15 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
12 dec 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
12 dec 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Hofbad
12 dec 15:10 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
12 dec 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
12 dec 16:05 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZVS H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
12 dec 16:15 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)De Kulk
12 dec 17:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)De Fakkel
12 dec 17:00 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
12 dec 18:00 BZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)De Hofstee
12 dec 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)De Rozenburcht
12 dec 19:10 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 dec 19:40 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))AquaRijn
12 dec 20:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)De Fakkel
12 dec 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Zuiderparkbad
12 dec 21:00 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
13 dec 16:15 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
13 dec 17:10 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Rozenburcht
13 dec 17:40 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
19 dec 12:45 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
19 dec 14:00 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - BZC H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
19 dec 15:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
1 jan 00:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Slag
1 jan 00:00 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
9 jan 12:45 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
9 jan 13:40 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
9 jan 14:25 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
9 jan 14:35 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
9 jan 15:30 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
9 jan 15:50 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 jan 16:15 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
9 jan 16:45 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 jan 17:15 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
9 jan 17:45 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
9 jan 18:05 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)De Sniep
9 jan 18:05 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)Zwembad Maesemunde
10 jan 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
10 jan 16:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
10 jan 17:40 ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
10 jan 18:30 ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
10 jan 19:15 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Sniep
10 jan 19:20 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
16 jan 12:45 ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) - BZC CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
16 jan 13:40 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
16 jan 14:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
16 jan 14:55 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
16 jan 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
16 jan 15:45 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
16 jan 15:50 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
16 jan 15:55 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
16 jan 16:35 ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)De Hofstee
16 jan 17:00 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
16 jan 17:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
16 jan 19:25 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Sportboulevard
17 jan 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
17 jan 16:15 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
17 jan 17:05 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
17 jan 17:55 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
17 jan 18:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
17 jan 18:45 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
17 jan 19:35 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - AZC H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 12:45 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 13:30 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 14:15 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 14:40 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
23 jan 15:00 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 15:25 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
23 jan 15:55 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 16:40 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)Polderbad
23 jan 16:50 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 18:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 18:20 BZ&PC Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)De Kuil
23 jan 21:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)De Does
24 jan 14:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)Sportboulevard
24 jan 15:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Sportboulevard
24 jan 16:15 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
24 jan 17:40 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
24 jan 18:55 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
24 jan 19:50 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - ZPV Barracuda H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
24 jan 20:45 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 12:45 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 13:40 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 14:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
30 jan 14:35 ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 15:30 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 16:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
30 jan 16:25 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - BZC H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
30 jan 17:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Berenschot
30 jan 17:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
30 jan 17:20 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - ZPV Barracuda H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 17:30 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)Kerkpolder
30 jan 17:45 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)Berenschot
30 jan 18:15 d'ELFT H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Kerkpolder
30 jan 19:05 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
30 jan 19:15 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Berenschot
30 jan 19:50 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
30 jan 19:55 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Zwembad Maesemunde
30 jan 19:55 d'ELFT Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Kerkpolder
31 jan 14:45 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
31 jan 15:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
31 jan 16:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
6 feb 09:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 09:50 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 12:45 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 13:40 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - SVH H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 14:35 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 15:50 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 16:10 d'ELFT H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)Kerkpolder
6 feb 16:40 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)Polderbad
6 feb 17:10 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 17:40 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
6 feb 18:30 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - ZPS H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 19:30 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 20:35 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 21:30 WZC (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Veur
7 feb 16:10 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
7 feb 16:50 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
7 feb 17:30 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK GZC DONK EG*1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
7 feb 18:25 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
7 feb 19:50 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
7 feb 21:00 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 12:45 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 13:15 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
13 feb 13:40 ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 14:35 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZVS H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 14:40 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
13 feb 14:45 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)Caribabad
13 feb 15:30 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 16:10 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)De Kuil
13 feb 16:25 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 16:45 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
13 feb 17:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
13 feb 17:30 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 17:40 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 feb 17:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
13 feb 18:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
13 feb 19:15 MNC Dordrecht H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Sportboulevard
13 feb 20:30 De Lansingh H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)De Lansingh
13 feb 21:00 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
14 feb 16:00 Sassenheim Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Wasbeek
14 feb 16:50 Sassenheim H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Wasbeek
20 feb 16:40 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
20 feb 17:00 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
20 feb 19:30 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
27 feb 16:30 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
27 feb 17:55 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
27 feb 20:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
28 feb 17:30 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
28 feb 18:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
6 maa 09:10 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
6 maa 10:05 ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
6 maa 15:50 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
6 maa 16:15 MNC Dordrecht H10 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)Sportboulevard
6 maa 17:15 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
6 maa 17:45 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
6 maa 18:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
6 maa 18:15 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
6 maa 18:45 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
6 maa 19:30 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
6 maa 20:15 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
7 maa 16:05 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 17:00 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 18:10 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 19:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 19:50 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 20:35 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 21:30 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 12:45 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 13:30 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 14:25 ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 15:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
13 maa 15:15 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)De Kulk
13 maa 15:20 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 16:15 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 16:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Zwembad Hoogvliet
13 maa 17:10 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 17:30 De Kempvis H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Rivièrabad
13 maa 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
13 maa 17:55 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 maa 18:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 18:00 SCOMZeehondDuck (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)De Rozenburcht
13 maa 18:15 Poseidon'56 H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)De Fakkel
13 maa 19:10 De Kempvis Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Rivièrabad
13 maa 19:25 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 19:30 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)De Rozenburcht
13 maa 20:45 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 21:00 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
14 maa 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
14 maa 16:15 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 17:30 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 12:45 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 13:40 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 14:35 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 15:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
20 maa 15:30 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 15:35 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
20 maa 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
20 maa 16:25 ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 17:20 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 18:15 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
20 maa 18:20 Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Aquamar
20 maa 18:30 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
20 maa 18:30 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 18:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
20 maa 19:15 Katwijk H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Aquamar
20 maa 19:40 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 20:30 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 21:30 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 16:15 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 16:55 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 17:50 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 19:15 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 20:30 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 12:45 ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 13:20 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
27 maa 13:40 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
27 maa 14:45 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 15:25 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
27 maa 15:40 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 16:55 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 17:00 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)Sportboulevard
27 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
27 maa 18:10 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 19:40 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 20:35 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
27 maa 21:10 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
28 maa 15:35 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
28 maa 16:15 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
28 maa 17:05 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
28 maa 17:55 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
28 maa 18:45 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
28 maa 19:35 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - ZPV Barracuda H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 12:45 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 13:30 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 14:15 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 14:40 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
10 apr 14:55 Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 apr 15:00 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Vijf Meibad
10 apr 15:05 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 15:10 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
10 apr 15:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)Caribabad
10 apr 15:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 apr 16:00 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 16:00 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)De Hofstee
10 apr 16:45 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)De Hofstee
10 apr 16:55 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 18:15 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 19:10 ZVVS Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)De Kulk
10 apr 20:15 De Lansingh H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)De Lansingh
10 apr 20:30 ZPV Barracuda H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Polderbad
10 apr 20:45 WZC (SG) H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Veur
10 apr 20:45 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
11 apr 14:15 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
11 apr 16:15 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 12:45 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 13:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 14:30 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - BZC CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 15:25 ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 15:40 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)De Kulk
17 apr 16:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
17 apr 16:20 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 16:40 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
17 apr 17:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
17 apr 17:15 ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)De Wellen
17 apr 17:30 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 17:55 ZVVS H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Kulk
17 apr 18:50 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 19:15 ZVS H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)De Wellen
17 apr 20:20 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 21:30 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 16:15 ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 17:05 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 18:00 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 12:45 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 13:40 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 14:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
24 apr 14:35 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 15:30 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 16:05 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
24 apr 16:25 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 16:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
24 apr 17:40 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 18:00 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
24 apr 18:40 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)De Zijl
24 apr 18:40 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 19:10 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)De Sniep
24 apr 20:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)Groenhovenbad
24 apr 21:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)De Veur
25 apr 14:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
25 apr 14:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)Sportboulevard
1 mei 18:00 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 mei 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 mei 18:30 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
22 mei 15:30 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 17:40 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 3 - 9
11 okt 16:15 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 16
10 okt 20:40 ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 7
10 okt 19:55 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 7 - 11
10 okt 19:45 De Reigers (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 4 - 17
10 okt 19:00 ZPV Barracuda H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren) 12 - 2
10 okt 18:50 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 9 - 4
10 okt 18:15 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
10 okt 17:55 ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) 6 - 15
10 okt 17:55 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 5
10 okt 17:40 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 10
10 okt 17:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
10 okt 16:55 ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 17
10 okt 16:30 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 17
10 okt 14:50 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 1
10 okt 14:30 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) 23 - 3
10 okt 13:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 9
10 okt 12:45 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 20
4 okt 19:30 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren) 8 - 4
4 okt 18:25 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 7
4 okt 17:30 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 8
4 okt 16:15 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 12 - 11
4 okt 16:00 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 18
3 okt 20:55 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
3 okt 20:25 De Vliet (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 11 - 8
3 okt 19:50 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 12 - 2
3 okt 19:25 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 8
3 okt 18:20 AZC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 7 - 14
3 okt 18:15 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) 6 - 11
3 okt 18:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
3 okt 17:45 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) 7 - 8
3 okt 17:25 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) 22 - 6
3 okt 17:15 BZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) 21 - 6
3 okt 17:10 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) 8 - 7
3 okt 16:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 6 - 5
3 okt 16:10 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 7
3 okt 15:45 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 18 - 2
3 okt 15:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 13
3 okt 15:00 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 4 - 27
3 okt 13:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 14 - 11
3 okt 12:45 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 10
26 sep 21:05 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 6 - 6
26 sep 20:15 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 1 - 9
26 sep 19:25 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 8 - 3
26 sep 18:35 ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) 3 - 2
26 sep 17:45 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 0
26 sep 16:55 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 19 - 5
26 sep 16:15 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 4
Verenigingsinformatie
NaamZPB H&L Productions
AccommodatiegegevensInge de Bruijn Zwembad
BARENDRECHT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.