HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZPCH - Hoofddorp

TeamPoule
ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) 1e klasse B
ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 1e klasse B
ZPCH Da1 (Dames) 2e klasse A
ZPCH Da2 (Dames) 3e klasse C
ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 3e klasse B
ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
ZPCH H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
ZPCH H2 (Heren) 3e klasse B
ZPCH H3 (Heren) 3e klasse C
ZPCH H4 (Heren) 4e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
28 nov 17:35 De Dolfijn H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)Sloterparkbad
28 nov 17:40 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
28 nov 18:20 ZPCH Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
28 nov 18:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
28 nov 19:10 ZPCH Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
28 nov 19:40 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
28 nov 20:00 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
29 nov 17:00 De Amstel H1 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)Het Veenweidebad
5 dec 15:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)Sloterparkbad
5 dec 16:00 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
5 dec 18:00 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
12 dec 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
12 dec 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
12 dec 17:00 ZPCH Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 dec 17:45 ZPCH Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 dec 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)Duikerdel
12 dec 18:35 ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 dec 19:20 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 dec 19:30 DWK H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))Veluwehal
12 dec 20:10 ZPCH H2 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 dec 20:35 KZC H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
9 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
9 jan 17:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
9 jan 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)Sportplaza Mercator
9 jan 18:25 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
9 jan 19:05 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
9 jan 19:55 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 jan 15:40 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
16 jan 15:15 Watervlo Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)Fletiomare
16 jan 17:05 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)De Waardergolf
16 jan 18:55 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
16 jan 19:35 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
17 jan 17:45 Watervlo Da5 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)Fletiomare
17 jan 17:45 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
17 jan 18:15 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
17 jan 19:00 ZPCH H3 (Heren) - DAW H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
17 jan 19:15 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
23 jan 15:25 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
23 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Mirandabad
23 jan 19:00 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)Het Heersdiep
23 jan 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
30 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
30 jan 15:00 De Ham H6 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Crommenije
30 jan 17:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
30 jan 17:30 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
30 jan 17:30 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
30 jan 18:15 ZPCH H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
30 jan 19:05 ZPCH H2 (Heren) - Het Y H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
30 jan 19:40 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
30 jan 19:55 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
31 jan 13:30 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
31 jan 15:30 De Amstel Da1 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)Het Veenweidebad
6 feb 15:30 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 feb 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 feb 16:05 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 feb 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
6 feb 16:45 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 feb 17:00 De Vuursche H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)De Trits
6 feb 17:30 ZPCH Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 feb 18:15 ZPCH H4 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 feb 18:20 DAW H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
6 feb 19:05 ZPCH Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 feb 19:50 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 feb 16:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 feb 16:30 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
13 feb 16:40 ZPCH H2 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 feb 18:35 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
13 feb 19:15 De Reuring Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)Duikerdel
13 feb 19:45 De Aalscholver H3 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)Almere Poort
13 feb 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Waterhoorn
20 feb 17:25 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
20 feb 18:10 ZPCH H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
20 feb 19:00 ZPCH H3 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
20 feb 19:35 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
20 feb 19:55 ZPCH H2 (Heren) - UZSC H7 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
20 feb 20:45 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 feb 15:30 Oceanus Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)De Waterlelie
27 feb 16:45 De Plas H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Wel
27 feb 19:00 ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 maa 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
6 maa 18:55 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)De Planeet
6 maa 19:15 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)De Planeet
7 maa 14:00 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 maa 14:40 ZPCH Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 maa 15:25 ZPCH H4 (Heren) - VZV H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 maa 16:15 ZPCH Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 maa 17:05 ZPCH H3 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 maa 17:50 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 maa 18:40 ZPCH H2 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 maa 19:30 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 17:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 17:40 ZPCH Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 18:30 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 19:15 ZV Haerlem H6 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)De Planeet
13 maa 19:15 ZPCH Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Planeet
13 maa 20:05 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 20:55 DWT H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)Boerhaavebad
14 maa 15:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
20 maa 15:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
20 maa 16:30 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
20 maa 18:20 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
20 maa 18:45 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
20 maa 19:00 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)Weth. F.B. Duran
20 maa 19:30 ZPCH H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
20 maa 20:15 ZPCH H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
20 maa 21:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 20:30 De Ham Da4 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)Zaangolf
27 maa 14:30 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 maa 15:05 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 maa 15:45 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 maa 16:25 ZPCH H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 maa 17:15 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 maa 18:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 apr 16:30 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
10 apr 17:30 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 apr 17:30 De Meer H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
10 apr 18:10 ZPCH Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 apr 18:10 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Slag
10 apr 19:00 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Kwakel
10 apr 19:45 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)Weth. F.B. Duran
10 apr 19:45 ZPCH Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 apr 20:35 De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)Weth. F.B. Duran
17 apr 17:30 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
17 apr 18:10 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
17 apr 18:45 ZPC Woerden Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)Het Batensteinbad
17 apr 19:00 ZPCH H4 (Heren) - KZC H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
17 apr 19:45 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
17 apr 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Meerkamp
18 apr 15:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
24 apr 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
24 apr 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
24 apr 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)Duikerdel
24 apr 19:00 ZPCH Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
24 apr 19:45 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
24 apr 20:30 ZPCH H2 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
24 apr 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
Verenigingsinformatie
NaamZPCH
AccommodatiegegevensSportcomplex Koning Willem Alexander
HOOFDDORP
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.