HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZVS - 's Gravendeel

DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 14:50 ZPB H&L Productions ZPB DG*5 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 9
14 apr 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) 19 - 4
7 apr 18:15 ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) de Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
7 apr 17:30 ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 6
7 apr 16:45 ZVS H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 7 - 9
24 maa 17:10 ZVVS H5 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 7 - 4
24 maa 14:15 SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 3
24 maa 13:20 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) 18 - 1
17 maa 17:30 ZVS H1 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 5 - 6
17 maa 16:45 ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 4
17 maa 16:00 ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 14
10 maa 18:15 ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 1
10 maa 17:30 ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 4 - 5
10 maa 16:45 ZVS H1 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren) 11 - 6
17 feb 18:15 De Kempvis H5 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 10 - 11
17 feb 15:15 De Kempvis DG3 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
10 feb 17:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) 15 - 0
9 feb 20:20 De Duck H1 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 11 - 8
9 feb 19:35 De Duck de Duck DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) 18 - 3
3 feb 18:15 ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 4
3 feb 17:30 ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 25
3 feb 16:45 ZVS H1 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) 4 - 11
27 jan 20:15 Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 7 - 1
27 jan 18:00 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) 17 - 3
27 jan 15:50 ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) 14 - 0
20 jan 16:40 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 17 - 6
20 jan 15:35 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) 16 - 0
20 jan 13:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) 12 - 2
13 jan 19:30 ZVS H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 9 - 5
13 jan 18:45 ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) 1 - 18
13 jan 18:00 ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 5
16 dec 19:00 ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB DG*5 (Gemengd-D <13) 5 - 9
16 dec 18:15 ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam Rotterdam EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 34
9 dec 18:30 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 11 - 4
9 dec 15:15 De Linge/PCG (SG) de Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) 18 - 1
9 dec 13:20 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) 18 - 0
25 nov 18:15 ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) 8 - 8
25 nov 17:30 ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 1 - 13
25 nov 16:45 ZVS H1 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 1 - 13
18 nov 16:05 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
18 nov 14:45 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) 22 - 0
18 nov 14:30 d'ELFT H3 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 5 - 2
11 nov 16:45 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 8
11 nov 16:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 6 - 3
11 nov 15:00 ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) 18 - 1
4 nov 18:15 ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) - De Duck de Duck DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 20
4 nov 17:30 ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 23
4 nov 16:45 ZVS H1 (Heren) - De Duck H1 (Heren) 3 - 12
29 okt 17:00 ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) 13 - 0
28 okt 16:30 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 8 - 6
28 okt 15:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) 10 - 1
7 okt 19:00 ZVS H1 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 8 - 5
7 okt 18:15 ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG3 (Gemengd-D <13) 3 - 3
30 sep 20:30 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 10 - 3
30 sep 16:05 SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) 18 - 1
30 sep 14:00 SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) 23 - 0
23 sep 18:15 ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 7
23 sep 17:30 ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 16
23 sep 16:45 ZVS H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren) 5 - 4
Verenigingsinformatie
NaamZVS
AccommodatiegegevensDe Wellen
'S-GRAVENDEEL
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.