HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZVV - Vaassen

TeamPoule
ZVV CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse D
ZVV Da1 (Dames) 3e klasse A
ZVV DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse C
ZVV H1 (Heren) 3e klasse C
ZVV H2 (Heren) 4e klasse D
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 09:15 [Concept]Flevo H3 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Jaap van der Krol Bad
3 okt 16:15 [Concept]Aquapoldro Da2 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)Sprenkelaar
3 okt 16:30 [Concept]Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
3 okt 18:15 [Concept]Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - ZVV H2 (Heren)Aat de Jonge bad
3 okt 18:45 [Concept]Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
10 okt 18:45 [Concept]ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
10 okt 19:30 [Concept]ZVV H2 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)Koekoek
10 okt 20:15 [Concept]ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
10 okt 21:00 [Concept]ZVV Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)Koekoek
17 okt 19:30 [Concept]ZVV H1 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Koekoek
24 okt 19:30 [Concept]ZVV H1 (Heren) - Flevo H4 (Heren)Koekoek
24 okt 21:00 [Concept]ZVV Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)Koekoek
31 okt 09:00 [Concept]De Eerste Kolk Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)Bestevaer
31 okt 09:00 [Concept]De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)De Koploper
31 okt 10:00 [Concept]DWK H3 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Veluwehal
31 okt 19:00 [Concept]ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
31 okt 19:45 [Concept]ZVV H2 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)Koekoek
7 nov 09:05 [Concept]Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
7 nov 19:30 [Concept]ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
7 nov 19:45 [Concept]Nunspeet H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Brake
14 nov 19:30 [Concept]ZVV H1 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)Koekoek
14 nov 20:15 [Concept]ZVV H2 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)Koekoek
14 nov 21:00 [Concept]ZVV Da1 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)Koekoek
21 nov 09:00 [Concept]De Woelwaters H3 (Heren) - ZVV H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
21 nov 10:45 [Concept]Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)Jaap van der Krol Bad
21 nov 12:50 [Concept]Proteus Da3 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)De Schaeck
21 nov 17:30 [Concept]Deltasteur H3 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Zwembad De Steur
21 nov 19:00 [Concept]ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
28 nov 16:15 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
28 nov 19:30 [Concept]ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
28 nov 20:15 [Concept]ZVV H2 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)Koekoek
28 nov 21:00 [Concept]ZVV Da1 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)Koekoek
12 dec 09:15 [Concept]Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
12 dec 10:30 [Concept]De Houtrib H2 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Koploper
12 dec 17:30 [Concept]Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)Aat de Jonge bad
12 dec 19:40 [Concept]SWOL 1894 Da4 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)De Vrolijkheid
19 dec 18:15 [Concept]SWOL 1894 H5 (Heren) - ZVV H1 (Heren)De Vrolijkheid
19 dec 18:45 [Concept]ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Koekoek
9 jan 09:45 [Concept]De Houtrib H3 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Koploper
9 jan 19:25 [Concept]ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG2 (Gemengd-C <15)Koekoek
9 jan 20:15 [Concept]ZVV H1 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)Koekoek
9 jan 21:00 [Concept]ZVV Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)Koekoek
16 jan 16:30 [Concept]Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
16 jan 19:30 [Concept]ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
16 jan 20:15 [Concept]ZVV H1 (Heren) - Flevo H3 (Heren)Koekoek
16 jan 21:00 [Concept]ZVV H2 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)Koekoek
23 jan 09:00 [Concept]De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
23 jan 09:00 [Concept]ZPC De Hof Da3 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
23 jan 17:30 [Concept]Triton Putten H3 (Heren) - ZVV H2 (Heren)Bosbad Putten
23 jan 19:00 [Concept]ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
30 jan 15:00 [Concept]Twenhaarsveld Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)De Koerbelt
30 jan 17:15 [Concept]Octopus H1 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Berghuizerbad
30 jan 19:00 [Concept]ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
30 jan 19:45 [Concept]ZVV H2 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)Koekoek
6 feb 08:30 [Concept]Flevo H4 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Jaap van der Krol Bad
6 feb 09:00 [Concept]Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
6 feb 17:30 [Concept]Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - ZVV H2 (Heren)Aat de Jonge bad
6 feb 20:00 [Concept]ZVV Da1 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)Koekoek
20 feb 19:30 [Concept]ZVV H1 (Heren) - DWK H3 (Heren)Koekoek
6 maa 09:00 [Concept]ZIGNEA H1 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Bosbad Emmeloord
6 maa 18:45 [Concept]ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)De Marke
6 maa 19:30 [Concept]ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
6 maa 20:15 [Concept]ZVV H2 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)Koekoek
13 maa 18:00 [Concept]ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)De Marke
13 maa 18:45 [Concept]ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
20 maa 16:15 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
20 maa 19:30 [Concept]ZVV H1 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Koekoek
20 maa 20:15 [Concept]ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
20 maa 21:00 [Concept]ZVV Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Koekoek
20 maa 21:45 [Concept]ZVV H2 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)Koekoek
27 maa 10:25 [Concept]De Woelwaters Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
27 maa 16:45 [Concept]Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
27 maa 17:15 [Concept]SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
10 apr 19:00 [Concept]ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Koekoek
10 apr 19:40 [Concept]ZVV H1 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Koekoek
10 apr 19:45 [Concept]Nunspeet H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Brake
10 apr 20:30 [Concept]ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
17 apr 20:00 [Concept]ZVV Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)Koekoek
17 apr 20:45 [Concept]ZVV H2 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)Koekoek
24 apr 09:00 [Concept]De Woelwaters H3 (Heren) - ZVV H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
24 apr 17:30 [Concept]Triton Putten H2 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Bosbad Putten
24 apr 18:00 [Concept]Nunspeet CG2 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamZVV
AccommodatiegegevensKoekoek
VAASSEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.