HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZVV - Vaassen

TeamPoule
ZVV CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse D
ZVV Da1 (Dames) 3e klasse A
ZVV DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse C
ZVV H1 (Heren) 3e klasse C
ZVV H2 (Heren) 4e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:30 Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
3 okt 18:15 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De IJsselslag
3 okt 18:40 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
3 okt 18:40 Aquapoldro Da2 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)Sprenkelaar
3 okt 19:45 Flevo H3 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Jaap van der Krol Bad
10 okt 18:20 ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
10 okt 19:00 ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
10 okt 19:45 ZVV H2 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)Koekoek
10 okt 20:30 ZVV Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)Koekoek
24 okt 18:30 ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)De Scheg
24 okt 19:00 ZVV H1 (Heren) - Flevo H4 (Heren)Koekoek
24 okt 19:45 ZVV Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)Koekoek
24 okt 20:30 ZVV H2 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Koekoek
31 okt 17:45 De Berkelduikers H3 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Beemd
31 okt 18:30 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)De Koploper
31 okt 18:30 ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Scheg
31 okt 18:35 De Woelwaters Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
31 okt 20:00 DWK H3 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Veluwehal
7 nov 18:15 De Eerste Kolk Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)Bestevaer
8 nov 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
14 nov 18:45 ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
14 nov 19:30 ZVV H1 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)Koekoek
14 nov 20:15 ZVV Da1 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)Koekoek
21 nov 17:30 Deltasteur H3 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Zwembad De Steur
21 nov 17:30 Proteus Da3 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)De Schaeck
21 nov 18:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)Jaap van der Krol Bad
28 nov 18:45 ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
28 nov 19:30 ZVV H2 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren)Koekoek
28 nov 20:15 ZVV Da1 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)Koekoek
29 nov 16:00 De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
12 dec 16:10 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)Aat de Jonge bad
12 dec 17:15 ZPC De Hof H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Vijf Heuvels
12 dec 19:45 SWOL 1894 Da4 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)De Vrolijkheid
13 dec 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
19 dec 18:15 SWOL 1894 H5 (Heren) - ZVV H1 (Heren)De Vrolijkheid
19 dec 18:30 ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)De Scheg
9 jan 18:45 ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG2 (Gemengd-C <15)Koekoek
9 jan 19:30 ZVV H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren)Koekoek
9 jan 20:15 ZVV Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)Koekoek
9 jan 21:00 ZVV H1 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)Koekoek
16 jan 16:30 Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
16 jan 18:45 ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
16 jan 19:30 ZVV H1 (Heren) - Flevo H3 (Heren)Koekoek
16 jan 20:15 ZVV H2 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)Koekoek
23 jan 17:15 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
23 jan 21:10 Aquapoldro H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)Malkander
24 jan 15:45 ZPC De Hof Da3 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
30 jan 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)De Koerbelt
30 jan 17:15 Octopus H1 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Berghuizerbad
30 jan 19:00 ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
30 jan 19:15 De Berkelduikers H2 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Beemd
6 feb 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
6 feb 16:30 De Zandstuve H1 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Stamper
6 feb 20:45 Flevo H4 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Jaap van der Krol Bad
6 maa 20:00 ZIGNEA H1 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Bosbad Emmeloord
13 maa 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)De Marke
13 maa 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)De Marke
13 maa 18:50 ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
13 maa 19:30 ZVV H1 (Heren) - DWK H3 (Heren)Koekoek
13 maa 20:15 ZVV H2 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren)Koekoek
20 maa 18:20 ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
20 maa 19:00 ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
20 maa 19:45 ZVV Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Koekoek
20 maa 20:30 ZVV H1 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Koekoek
27 maa 17:15 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
27 maa 18:15 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
10 apr 17:50 ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Koekoek
10 apr 18:30 ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
10 apr 19:15 ZVV H1 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Koekoek
10 apr 20:00 ZVV H2 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)Koekoek
10 apr 20:45 ZVV Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)Koekoek
17 apr 17:15 De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
17 apr 18:45 ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
17 apr 19:30 ZVV H1 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Koekoek
17 apr 20:15 ZVV Da1 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)Koekoek
24 apr 17:15 Nunspeet CG2 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
24 apr 18:10 Triton Putten H2 (Heren) - ZVV H1 (Heren)Bosbad Putten
24 apr 20:30 Proteus H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Schaeck
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamZVV
AccommodatiegegevensKoekoek
VAASSEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.