HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging NDD - Doetinchem

TeamPoule
NDD BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
NDD CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse D
NDD Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie B
NDD Da2 (Dames) 2e klasse B
NDD Da3 (Dames) 3e klasse C
NDD DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
NDD DG2 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
NDD EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
NDD H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
NDD H2 (Heren) 2e klasse B
NDD H3 (Heren) 3e klasse A
NDD H4 (Heren) 4e klasse B
NDD H5 (Heren) 4e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 11:15 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)Van Pallandtbad
17 sep 15:50 [Concept]De Gendten H1 (Heren) - NDD H5 (Heren)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
17 sep 16:00 [Concept]Proteus H3 (Heren) - NDD H4 (Heren)De Schaeck
17 sep 16:30 [Concept]De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)Rhienderoord
17 sep 17:00 [Concept]De Breuly H1 (Heren) - NDD H3 (Heren)Lentebad
17 sep 18:05 [Concept]PFC Rheden Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)Biljoenbad
17 sep 20:00 [Concept]NDD H1 (Heren (Bond)) - Aquarijn H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
18 sep 16:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
18 sep 17:05 NDD Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
18 sep 17:50 NDD H2 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
24 sep 09:00 [Concept]NDD CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
24 sep 09:45 [Concept]NDD H4 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
24 sep 10:40 [Concept]NDD DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
24 sep 11:25 [Concept]Natare BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)t Walfort
24 sep 15:30 [Concept]De Rijn H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
24 sep 17:15 [Concept]Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
24 sep 17:15 [Concept]Nayade H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
24 sep 17:30 [Concept]NDD Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
1 okt 09:00 [Concept]ZPC De Hof Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames)De Vijf Heuvels
1 okt 09:00 [Concept]NDD BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
1 okt 10:30 [Concept]DOS H1 (Heren) - NDD H3 (Heren)Van Pallandtbad
1 okt 13:35 [Concept]Natare H2 (Heren) - NDD H4 (Heren)t Walfort
1 okt 14:00 [Concept]De IJsselmeeuwen EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11)De IJsselslag
1 okt 16:15 [Concept]De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
1 okt 17:00 [Concept]De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
1 okt 18:45 [Concept]Losser Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
1 okt 20:00 [Concept]NDD H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
8 okt 09:00 [Concept]NDD H3 (Heren) - Livo H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
8 okt 09:45 [Concept]DWV BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
8 okt 09:45 [Concept]NDD CG1 (Gemengd-C <15) - WWV Winterswijk CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
8 okt 11:15 [Concept]NDD DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
8 okt 15:00 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
8 okt 17:30 [Concept]NDD Da2 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
8 okt 19:00 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
8 okt 20:00 [Concept]DWK H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Veluwehal
8 okt 21:00 [Concept]EZPC H1 (Heren) - NDD H2 (Heren)De Helster
9 okt 19:25 NDD H4 (Heren) - NDD H5 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
15 okt 09:00 [Concept]NDD DG2 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
15 okt 09:40 [Concept]NDD BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
15 okt 10:25 [Concept]NDD H5 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
15 okt 11:30 [Concept]NDD EG1 (Gemengd-E <11) - EZPC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Rozengaarde
15 okt 15:55 [Concept]De Gendten H1 (Heren) - NDD H4 (Heren)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
15 okt 17:15 [Concept]Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
15 okt 18:00 [Concept]PFC Rheden H2 (Heren) - NDD H3 (Heren)Biljoenbad
15 okt 18:00 [Concept]Montferland CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
15 okt 18:00 [Concept]Hydrofiel Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
15 okt 18:15 [Concept]NDD H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
15 okt 20:00 [Concept]NDD H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
22 okt 17:15 [Concept]De Spreng H1 (Heren) - NDD H5 (Heren)Rhienderoord
5 nov 09:40 [Concept]NDD H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
5 nov 11:10 [Concept]NDD H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
5 nov 13:20 [Concept]Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
5 nov 17:30 [Concept]NDD Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
5 nov 17:45 [Concept]RZC BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)MFC Doelum
5 nov 19:00 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
5 nov 20:25 [Concept]Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Zwembad Ezzy's
6 nov 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
12 nov 09:00 [Concept]NDD H4 (Heren) - De Spreng H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
12 nov 10:30 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)Van Pallandtbad
12 nov 11:15 [Concept]NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
12 nov 12:35 [Concept]NDD EG1 (Gemengd-E <11) - De Spreng EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Rozengaarde
12 nov 16:15 [Concept]Livo Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames)t Walfort
12 nov 19:45 [Concept]De Breuly Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)Lentebad
12 nov 20:00 [Concept]NDD H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
12 nov 20:30 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
13 nov 16:55 NDD H3 (Heren) - Thetis H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
13 nov 18:35 NDD H5 (Heren) - Montferland H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
19 nov 09:00 [Concept]NDD DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
19 nov 09:40 [Concept]NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
19 nov 09:45 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)Van Pallandtbad
19 nov 11:05 [Concept]ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11)Valkenhuizen
19 nov 11:05 [Concept]Proteus H3 (Heren) - NDD H5 (Heren)De Schaeck
19 nov 17:00 [Concept]De Breuly H1 (Heren) - NDD H3 (Heren)Lentebad
19 nov 17:00 [Concept]Hydrofiel H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 nov 17:30 [Concept]NDD Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
19 nov 19:00 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
26 nov 09:00 [Concept]NDD DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
26 nov 09:40 [Concept]NDD BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG2 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
26 nov 10:25 [Concept]NDD H5 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
26 nov 11:10 [Concept]NDD Da3 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
26 nov 12:40 [Concept]NDD EG1 (Gemengd-E <11) - Proteus EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Rozengaarde
26 nov 17:00 [Concept]De Meer H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)De Waterlinie
26 nov 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)De Koerbelt
26 nov 17:15 [Concept]Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
26 nov 18:45 [Concept]ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
26 nov 20:00 [Concept]NDD H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
27 nov 14:30 [Concept]Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
3 dec 09:00 [Concept]DOS H2 (Heren) - NDD H5 (Heren)Van Pallandtbad
3 dec 09:00 [Concept]NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
3 dec 09:00 [Concept]DWK Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)Veluwehal
3 dec 09:45 [Concept]NDD H3 (Heren) - DOS H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
3 dec 10:30 [Concept]NDD DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
3 dec 11:55 [Concept]NDD EG1 (Gemengd-E <11) - De IJsselmeeuwen EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Rozengaarde
3 dec 15:50 [Concept]EZPC BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)De Helster
3 dec 17:30 [Concept]NDD Da2 (Dames) - DOS Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
3 dec 18:15 [Concept]NDD H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
3 dec 19:00 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
3 dec 19:30 [Concept]Montferland H1 (Heren) - NDD H4 (Heren)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
3 dec 21:15 [Concept]Arethusa H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
10 dec 09:25 [Concept]De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)De IJsselslag
10 dec 09:45 [Concept]NDD H5 (Heren) - De Gendten H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
10 dec 11:15 [Concept]NDD DG2 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
10 dec 11:55 [Concept]NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Spreng CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
10 dec 12:30 [Concept]PFC Rheden H1 (Heren) - NDD H2 (Heren)Biljoenbad
10 dec 14:25 [Concept]Livo H3 (Heren) - NDD H3 (Heren)t Walfort
10 dec 18:45 [Concept]Montferland Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
10 dec 19:15 [Concept]Aquarijn H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Merwestein
11 dec 17:55 NDD Da3 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
11 dec 18:40 NDD H4 (Heren) - Proteus H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
17 dec 09:00 [Concept]NDD H5 (Heren) - Natare H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
17 dec 09:15 [Concept]De Grunte Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)De Slag
17 dec 09:45 [Concept]NDD BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
17 dec 09:45 [Concept]DOS H2 (Heren) - NDD H4 (Heren)Van Pallandtbad
17 dec 10:00 [Concept]Thetis Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
17 dec 10:30 [Concept]NDD H3 (Heren) - Thetis H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
17 dec 16:15 [Concept]De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)Lentebad
17 dec 18:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
17 dec 18:15 [Concept]NDD H2 (Heren) - Livo H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
17 dec 20:00 [Concept]NDD H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
14 jan 08:30 [Concept]De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)De IJsselslag
14 jan 09:00 [Concept]De Berkelduikers H2 (Heren) - NDD H4 (Heren)De Beemd
14 jan 09:00 [Concept]NDD H5 (Heren) - De Spreng H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
14 jan 09:45 [Concept]NDD H3 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
14 jan 10:30 [Concept]NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Natare BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
14 jan 11:15 [Concept]NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
14 jan 15:00 [Concept]EZPC EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11)De Helster
14 jan 18:15 [Concept]NDD H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
14 jan 20:00 [Concept]NDD H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
15 jan 09:00 [Concept]EZC Da3 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Het Slagman
15 jan 09:00 [Concept]ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
21 jan 09:00 [Concept]NDD H4 (Heren) - DOS H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
21 jan 09:45 [Concept]NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
21 jan 10:30 [Concept]NDD DG2 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
21 jan 11:10 [Concept]NDD Da3 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
21 jan 12:30 [Concept]NDD EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Rozengaarde
21 jan 16:00 [Concept]PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Biljoenbad
21 jan 17:30 [Concept]NDD Da2 (Dames) - De Grunte Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
21 jan 18:30 [Concept]Natare H2 (Heren) - NDD H5 (Heren)t Walfort
21 jan 19:00 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
21 jan 19:45 [Concept]Livo H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)t Walfort
21 jan 20:00 [Concept]DWV H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
21 jan 21:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - NDD H3 (Heren)Valkenhuizen
28 jan 09:00 [Concept]NDD H4 (Heren) - De Gendten H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
28 jan 09:45 [Concept]NDD Da3 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
28 jan 09:45 [Concept]DWV H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)Zwembad Den Helder
28 jan 10:30 [Concept]NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Montferland CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
28 jan 10:40 [Concept]Thetis H2 (Heren) - NDD H3 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
28 jan 10:45 [Concept]De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - NDD H5 (Heren)De IJsselslag
28 jan 10:45 [Concept]De Spreng EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11)Rhienderoord
28 jan 11:15 [Concept]NDD DG2 (Gemengd-D <13) - DOS DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
28 jan 16:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
28 jan 19:15 [Concept]Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
4 feb 09:00 [Concept]NDD DG1 (Gemengd-D <13) - DOS DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
4 feb 09:40 [Concept]NDD H3 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
4 feb 10:25 [Concept]NDD H5 (Heren) - NDD H4 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
4 feb 11:10 [Concept]NDD BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
4 feb 11:20 [Concept]Piranha Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Het Slagman
4 feb 12:05 [Concept]NDD EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Rozengaarde
4 feb 16:15 [Concept]De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)Lentebad
4 feb 17:00 [Concept]WWV Winterswijk CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)Jaspers
4 feb 18:15 [Concept]NDD H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
4 feb 18:45 [Concept]Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))De Peppel
4 feb 20:00 [Concept]NDD H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
4 maa 08:30 [Concept]De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
4 maa 09:00 [Concept]NDD H4 (Heren) - Natare H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
4 maa 09:45 [Concept]NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
4 maa 10:30 [Concept]NDD DG2 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
4 maa 13:00 [Concept]Proteus EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11)De Schaeck
4 maa 15:00 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
4 maa 17:30 [Concept]NDD Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
4 maa 19:00 [Concept]De Rijn H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
4 maa 19:00 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
11 maa 09:00 [Concept]NDD BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
11 maa 09:40 [Concept]DOS H1 (Heren) - NDD H3 (Heren)Van Pallandtbad
11 maa 10:00 [Concept]De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - NDD H4 (Heren)De IJsselslag
11 maa 19:05 [Concept]De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
11 maa 19:30 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
11 maa 20:00 [Concept]NDD H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 16:05 [Concept]Schuurman BZC Da3 (Dames) - NDD Da2 (Dames)t Timpke
25 maa 09:00 [Concept]NDD Da3 (Dames) - De Breuly Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
25 maa 09:45 [Concept]NDD H3 (Heren) - Livo H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
25 maa 10:15 [Concept]Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
25 maa 15:00 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
25 maa 17:15 [Concept]De Spreng H1 (Heren) - NDD H4 (Heren)Rhienderoord
25 maa 17:30 [Concept]NDD Da2 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
25 maa 19:00 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
25 maa 19:30 [Concept]Montferland H1 (Heren) - NDD H5 (Heren)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
25 maa 20:00 [Concept]De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
1 apr 09:00 [Concept]NDD DG2 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
1 apr 09:00 [Concept]DWV Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Zwembad Den Helder
1 apr 09:40 [Concept]NDD H5 (Heren) - Proteus H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
1 apr 11:15 [Concept]De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)De Beemd
1 apr 17:15 [Concept]Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
1 apr 18:00 [Concept]PFC Rheden H2 (Heren) - NDD H3 (Heren)Biljoenbad
1 apr 18:15 [Concept]NDD H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
1 apr 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))t Timpke
15 apr 09:00 [Concept]De Berkelduikers H2 (Heren) - NDD H5 (Heren)De Beemd
15 apr 09:00 [Concept]NDD H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
15 apr 09:45 [Concept]NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
15 apr 10:30 [Concept]NDD DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
15 apr 16:00 [Concept]PFC Rheden BG2 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Biljoenbad
15 apr 17:00 [Concept]De Meer H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
15 apr 17:00 [Concept]De Gendten Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
15 apr 17:30 [Concept]NDD Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
15 apr 18:15 [Concept]NDD H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
15 apr 19:00 [Concept]NDD Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
22 apr 09:00 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)Van Pallandtbad
22 apr 09:00 [Concept]NDD H4 (Heren) - Montferland H1 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
22 apr 09:40 [Concept]DOS Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Van Pallandtbad
22 apr 09:45 [Concept]NDD H5 (Heren) - DOS H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
22 apr 10:30 [Concept]NDD BG1 (Gemengd-B <17) - EZPC BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
22 apr 11:15 [Concept]NDD Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
22 apr 12:00 [Concept]NDD DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
22 apr 15:30 [Concept]Livo CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
22 apr 18:00 [Concept]Livo Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))t Walfort
22 apr 20:00 [Concept]NDD H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
22 apr 20:00 [Concept]ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) - NDD H2 (Heren)Valkenhuizen
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamNDD
AccommodatiegegevensSportcentrum Rozengaarde
DOETINCHEM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.