HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging NDD - Doetinchem

TeamPoule
NDD BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
NDD CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse B
NDD Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
NDD Da2 (Dames) 2e klasse B
NDD Da3 (Dames) 3e klasse B
NDD DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse C
NDD DG2 (Gemengd-D <13) 3e klasse C
NDD EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse C
NDD H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
NDD H2 (Heren) 2e klasse A
NDD H3 (Heren) 3e klasse B
NDD H4 (Heren) 4e klasse E
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 18:10 NDD H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 7 - 14
14 mei 16:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
12 mei 21:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 15 - 6
8 mei 17:20 NDD H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 9 - 7
24 apr 19:00 NDD H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 12 - 15
24 apr 17:30 NDD Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 11 - 4
23 apr 18:25 De Breuly H1 (Heren) - NDD H3 (Heren) 8 - 9
23 apr 17:45 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 7
23 apr 16:00 De Spreng H1 (Heren) - NDD H4 (Heren) 9 - 4
23 apr 13:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 9 - 8
16 apr 19:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 0 - 15
9 apr 19:15 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 6 - 6
9 apr 18:35 NDD H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 20 - 5
9 apr 17:50 NDD H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren) 9 - 2
9 apr 17:00 VKC'03 Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 8 - 6
9 apr 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 3
3 apr 15:10 EZC Da3 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 5 - 7
2 apr 19:35 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
2 apr 17:50 NDD Da3 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames) 7 - 11
2 apr 17:10 Losser H2 (Heren) - NDD H2 (Heren) 7 - 5
2 apr 17:05 NDD H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 7 - 6
2 apr 16:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 5
26 maa 20:20 De Reest H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 16 - 9
26 maa 18:15 NDD H4 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 8 - 5
26 maa 17:45 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 4
26 maa 17:30 NDD H2 (Heren) - Livo H3 (Heren) 6 - 6
26 maa 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 11
26 maa 16:45 NDD Da2 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 5 - 5
26 maa 16:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) 23 - 2
26 maa 15:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 6
26 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 1
19 maa 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 5 - 12
19 maa 17:30 OZ&PC H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 6 - 6
19 maa 17:15 Montferland Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 5 - 6
19 maa 16:00 DOS H1 (Heren) - NDD H3 (Heren) 7 - 4
12 maa 19:15 NDD H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
12 maa 17:00 Natare CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 14
12 maa 16:50 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 14
12 maa 16:20 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 25
12 maa 16:20 NDD EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 9
12 maa 16:15 DWV H2 (Heren) - NDD H2 (Heren) 19 - 2
12 maa 15:00 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 3
5 maa 20:15 ZVV H1 (Heren) - NDD H3 (Heren) 10 - 9
5 maa 17:05 NDD Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 9 - 4
19 feb 20:15 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 6 - 6
19 feb 17:45 Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13) 17 - 5
19 feb 17:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 5
19 feb 17:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 15
12 feb 17:45 NDD H4 (Heren) - DOS H2 (Heren) 8 - 4
12 feb 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 4
12 feb 17:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) 23 - 0
12 feb 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 9
5 feb 19:05 NDD H3 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) 10 - 8
5 feb 18:45 TriVia H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 9 - 3
5 feb 18:20 NDD Da2 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 10 - 5
5 feb 17:30 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 6
5 feb 17:00 De Gendten Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 5 - 5
5 feb 16:50 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 20
5 feb 16:20 NDD EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 9
29 jan 18:15 De Veene H2 (Heren) - NDD H2 (Heren) 11 - 4
29 jan 17:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - NDD H3 (Heren) 6 - 10
29 jan 16:50 NDD Da3 (Dames) - De Breuly Da2 (Dames) 24 - 2
29 jan 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 11 - 4
29 jan 16:20 NDD EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 15
29 jan 15:10 - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 29
27 nov 19:45 Livo H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 8 - 8
27 nov 19:00 Livo Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 6 - 8
27 nov 17:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 6
27 nov 17:15 Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 5
27 nov 16:30 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 5
27 nov 15:50 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 6
27 nov 15:20 NDD EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 12
20 nov 20:15 De Breuly H1 (Heren) - NDD H3 (Heren) 8 - 6
20 nov 20:10 NDD H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 6 - 8
20 nov 18:30 NDD H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 4 - 5
20 nov 17:45 NDD Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) 6 - 3
20 nov 17:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 1
20 nov 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13) 15 - 8
20 nov 14:55 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 6
13 nov 19:55 De Veene H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
13 nov 18:15 NDD H4 (Heren) - De Gendten H1 (Heren) 7 - 4
13 nov 17:30 NDD H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren) 9 - 6
13 nov 17:15 De Mors Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 3 - 7
13 nov 16:45 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) 4 - 9
13 nov 16:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - 28 - 0
13 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 2
6 nov 20:00 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
6 nov 18:15 NDD H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 5 - 8
6 nov 17:30 NDD Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 12 - 3
6 nov 17:15 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 13
6 nov 16:45 NDD H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 5 - 7
6 nov 16:00 DOS H2 (Heren) - NDD H4 (Heren) 9 - 12
6 nov 14:05 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 8
30 okt 18:30 NDD H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 7 - 7
30 okt 17:45 NDD Da3 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames) 10 - 7
30 okt 17:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 3
30 okt 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
30 okt 16:45 DOS H1 (Heren) - NDD H3 (Heren) 6 - 3
30 okt 16:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 22
30 okt 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 6
30 okt 16:00 DOS Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 6 - 5
30 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 1
23 okt 18:15 NDD H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 3 - 8
23 okt 17:45 De Breuly Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 2 - 10
23 okt 17:30 NDD Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 3 - 5
23 okt 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 5
23 okt 16:50 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) 25 - 4
16 okt 16:45 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 9 - 7
10 okt 17:35 NDD H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren) 15 - 2
10 okt 16:50 NDD Da3 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 14 - 4
10 okt 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
9 okt 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 17 - 8
9 okt 19:30 ZVV H1 (Heren) - NDD H3 (Heren) 8 - 4
9 okt 18:00 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 11
9 okt 17:00 EZC H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 5 - 6
9 okt 17:00 DWV Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 7 - 6
2 okt 19:30 NDD H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 8 - 5
2 okt 18:15 NDD H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 8 - 16
2 okt 16:30 NDD Da2 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 5 - 6
2 okt 16:15 Natare H2 (Heren) - NDD H4 (Heren) 2 - 6
2 okt 15:50 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 19
2 okt 15:20 NDD EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 11
2 okt 14:45 Natare CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 14
2 okt 14:05 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 19
25 sep 16:35 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 8
25 sep 16:30 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 9
18 sep 17:30 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 0
18 sep 16:50 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 18
18 sep 16:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 9
18 sep 16:20 NDD EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
Verenigingsinformatie
NaamNDD
AccommodatiegegevensSportcentrum Rozengaarde
DOETINCHEM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.