HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Zeester-Meerval - Uden

DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
15 jan 14:20 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
15 jan 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
15 jan 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
15 jan 17:00 De Meer H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
15 jan 20:15 De Treffers Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
15 jan 21:50 Arethusa H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Golfbad Oss
22 jan 14:05 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
22 jan 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
22 jan 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
22 jan 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
22 jan 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
22 jan 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
22 jan 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad Drie Essen
29 jan 18:15 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
29 jan 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
29 jan 19:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)LACO sportcentrum
29 jan 19:30 Lutra Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
29 jan 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
29 jan 20:35 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
5 feb 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
5 feb 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 17:15 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
5 feb 17:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
5 feb 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 19:55 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 15:30 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
12 feb 14:55 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 15:30 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)De Banakker
12 feb 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
12 feb 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
12 feb 19:05 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
12 feb 20:05 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
19 feb 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 feb 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
19 feb 18:15 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
5 maa 16:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
12 maa 16:45 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
12 maa 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
12 maa 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)De Banakker
12 maa 18:00 DWV H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
12 maa 19:15 HZPC Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
19 maa 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
19 maa 14:20 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
19 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 17:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
19 maa 19:50 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
26 maa 14:30 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
26 maa 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
26 maa 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
26 maa 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Zwembad Drie Essen
26 maa 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
26 maa 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad Drie Essen
2 apr 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
2 apr 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
2 apr 18:30 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)MFC Doelum
2 apr 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
2 apr 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
2 apr 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
2 apr 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad Drie Essen
9 apr 15:00 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
9 apr 17:00 DBD H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 apr 18:00 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Stok
9 apr 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
10 apr 15:00 PSV Da3 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
23 apr 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
23 apr 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
23 apr 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
23 apr 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
23 apr 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
23 apr 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Zwembad Drie Essen
30 apr 18:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
6 mei 00:00 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 mei 00:00 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
6 mei 00:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
14 mei 16:00 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
21 mei 18:15 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
29 mei 18:00 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 17:45 AquAmigos H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 11 - 4
27 nov 17:05 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
27 nov 16:50 De Warande Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 11 - 7
27 nov 16:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 0
27 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 8
27 nov 14:00 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 4
20 nov 21:10 Zeester-Meerval H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 8 - 5
20 nov 20:05 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
20 nov 19:05 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames) 5 - 14
20 nov 18:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 10
20 nov 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 2
20 nov 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 11
20 nov 14:55 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 6
14 nov 17:15 TRB-RES Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 7 - 4
13 nov 18:45 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
13 nov 17:10 De Warande H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 9 - 5
7 nov 17:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 7
7 nov 16:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 5
6 nov 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
6 nov 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 7 - 10
6 nov 18:35 AquAmigos H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 16 - 8
6 nov 13:15 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 7
30 okt 19:05 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 14 - 5
30 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 7 - 6
16 okt 19:05 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 3
16 okt 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 4
16 okt 16:05 Nayade Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 7 - 3
16 okt 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
10 okt 19:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 9 - 7
9 okt 18:20 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
9 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 6 - 8
9 okt 18:00 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 11
9 okt 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
9 okt 16:30 DBD H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 18 - 8
2 okt 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 7 - 9
2 okt 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 17 - 11
2 okt 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 6 - 14
2 okt 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
2 okt 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
2 okt 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 16
2 okt 14:50 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) 5 - 9
25 sep 21:10 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 2 - 11
25 sep 19:05 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 3 - 7
25 sep 18:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 5
25 sep 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
25 sep 15:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 4
18 sep 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 4
18 sep 17:00 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 16
18 sep 15:15 Nayade H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 13 - 6
18 sep 13:15 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 7
Verenigingsinformatie
NaamZeester-Meerval
AccommodatiegegevensZwembad Drie Essen
UDEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.