HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Aquapoldro - Apeldoorn

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 16:45 Deltasteur Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)Zwembad De Steur
28 nov 16:45 De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)Bestevaer
28 nov 17:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
28 nov 17:55 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
28 nov 18:30 Losser H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)Brilmansdennen
28 nov 18:40 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
28 nov 19:25 Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
28 nov 19:50 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
28 nov 20:10 Aquapoldro H4 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)Sprenkelaar
12 dec 14:50 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
12 dec 17:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
12 dec 17:15 De Woelwaters H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
12 dec 17:30 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17)Veluwehal
12 dec 18:00 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
12 dec 18:40 Aquapoldro Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)Sprenkelaar
12 dec 19:25 Aquapoldro H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)Sprenkelaar
12 dec 20:45 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
13 dec 17:30 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
13 dec 19:00 Proteus H4 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)De Schaeck
19 dec 16:00 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
19 dec 17:00 WWV Winterswijk H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)Jaspers
19 dec 17:05 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
19 dec 17:15 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
19 dec 18:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)t Timpke
19 dec 18:00 ZEW BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)Calluna
19 dec 18:00 Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
19 dec 18:45 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
19 dec 19:45 Aquapoldro H3 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Sprenkelaar
19 dec 20:30 Aquapoldro H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)Sprenkelaar
9 jan 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
9 jan 17:15 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
9 jan 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17)De Schaeck
9 jan 17:55 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
9 jan 18:40 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
9 jan 19:25 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
9 jan 20:00 Flevo H1 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)Jaap van der Krol Bad
9 jan 20:10 Aquapoldro Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)Sprenkelaar
9 jan 20:55 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
16 jan 15:30 Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)Aat de Jonge bad
16 jan 16:45 De Zandstuve H1 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)De Stamper
16 jan 17:15 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
16 jan 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)Bosbad Putten
16 jan 17:55 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
16 jan 18:00 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
16 jan 18:00 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Vrolijkheid
16 jan 18:15 PFC Rheden H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)Biljoenbad
16 jan 18:40 Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
16 jan 19:25 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
16 jan 20:25 Aquapoldro Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Sprenkelaar
23 jan 15:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
23 jan 17:15 De Mors Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Koerbelt
23 jan 17:30 ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)Bosbad Emmeloord
23 jan 18:00 Natare H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)t Walfort
23 jan 18:25 De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
23 jan 18:45 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
23 jan 19:00 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Malkander
23 jan 19:40 Aquapoldro H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)Malkander
23 jan 20:25 Aquapoldro Da2 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)Malkander
23 jan 21:10 Aquapoldro H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)Malkander
30 jan 17:00 ZEW H1 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)Calluna
30 jan 17:15 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
30 jan 17:55 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
30 jan 18:40 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
30 jan 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)De Marke
30 jan 19:25 Aquapoldro Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)Sprenkelaar
30 jan 20:10 Aquapoldro H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)Sprenkelaar
30 jan 21:10 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
6 feb 17:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
6 feb 17:15 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
6 feb 18:00 De Woelwaters H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
6 feb 18:00 Aquapoldro Da2 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Sprenkelaar
6 feb 18:30 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
6 feb 18:45 Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
6 feb 19:15 Flevo Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)Jaap van der Krol Bad
6 feb 19:30 Aquapoldro H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Sprenkelaar
20 feb 17:15 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
27 feb 16:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
27 feb 16:45 Proteus H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)De Schaeck
27 feb 17:15 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
27 feb 18:00 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
27 feb 18:45 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
27 feb 18:50 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
27 feb 19:30 Aquapoldro H3 (Heren) - Flevo H2 (Heren)Sprenkelaar
28 feb 16:15 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
6 maa 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
6 maa 17:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
6 maa 17:55 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
6 maa 18:40 Aquapoldro Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)Sprenkelaar
6 maa 18:45 De Woelwaters Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
6 maa 19:25 Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
6 maa 20:10 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
7 maa 18:15 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
13 maa 15:00 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
13 maa 16:00 De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
13 maa 17:15 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
13 maa 17:55 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
13 maa 18:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
13 maa 18:35 De Houtrib Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Koploper
13 maa 18:40 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
13 maa 19:25 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
13 maa 20:05 De Houtrib H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)De Koploper
20 maa 16:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
20 maa 17:15 Aquapoldro Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)Sprenkelaar
20 maa 18:00 Aquapoldro Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Sprenkelaar
20 maa 18:00 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17)De Brake
20 maa 18:45 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
20 maa 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Sprenkelaar
21 maa 15:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
21 maa 16:30 ZPC De Hof H4 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)De Vijf Heuvels
27 maa 16:40 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
27 maa 17:50 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)De Koploper
27 maa 17:55 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
27 maa 18:40 Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
27 maa 18:50 De Grunte H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)De Slag
28 maa 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
10 apr 17:15 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
10 apr 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)Bosbad Putten
10 apr 17:55 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
10 apr 18:15 De Eerste Kolk Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)Bestevaer
10 apr 18:40 Aquapoldro H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren)Sprenkelaar
10 apr 19:25 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
10 apr 19:45 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)Tijenraan
10 apr 20:10 Aquapoldro H3 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Sprenkelaar
10 apr 20:45 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
11 apr 16:30 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
17 apr 16:50 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
17 apr 17:15 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
17 apr 18:00 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)De Koploper
17 apr 18:45 Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
17 apr 19:30 Aquapoldro Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)Sprenkelaar
17 apr 20:15 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
17 apr 20:20 Nunspeet H3 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Brake
17 apr 21:15 Aquapoldro H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)Sprenkelaar
24 apr 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 apr 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
24 apr 16:15 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
24 apr 17:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
24 apr 17:35 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)De IJsselslag
24 apr 17:55 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
24 apr 18:40 Aquapoldro H3 (Heren) - Flevo H1 (Heren)Sprenkelaar
24 apr 19:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
24 apr 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
25 apr 15:00 EZC Da3 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)Het Slagman
Verenigingsinformatie
NaamAquapoldro
AccommodatiegegevensSprenkelaar
APELDOORN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.