HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Aquapoldro - Apeldoorn

DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
1 jan 00:00 Aquapoldro Da2 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)Sprenkelaar
1 jan 00:00 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
8 jan 18:15 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
8 jan 18:15 Triton Putten Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)Bosbad Putten
8 jan 19:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
8 jan 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Sprenkelaar
8 jan 20:30 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
15 jan 15:05 Natare H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)t Walfort
15 jan 18:00 De Houtrib Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Koploper
15 jan 18:15 Proteus H4 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)De Schaeck
15 jan 18:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)De Peppel
15 jan 20:30 Aquapoldro H3 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Sprenkelaar
15 jan 21:15 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
22 jan 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
22 jan 18:15 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
22 jan 18:40 De Grunte H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)De Slag
22 jan 19:00 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
22 jan 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)Sprenkelaar
22 jan 20:30 Aquapoldro H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Sprenkelaar
22 jan 21:15 Aquapoldro H4 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Sprenkelaar
29 jan 15:00 De Zandstuve H2 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)De Stamper
29 jan 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
29 jan 17:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
29 jan 17:30 Deltasteur H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)Zwembad De Steur
29 jan 18:15 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
29 jan 19:00 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
29 jan 19:45 Aquapoldro Da2 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)Sprenkelaar
29 jan 20:30 Aquapoldro H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Sprenkelaar
29 jan 21:15 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
5 feb 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
5 feb 17:00 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)De IJsselslag
5 feb 17:30 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
5 feb 17:30 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
5 feb 18:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
5 feb 19:00 Aquapoldro Da1 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)Sprenkelaar
5 feb 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)Sprenkelaar
5 feb 20:30 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
5 feb 21:25 Aquapoldro H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)Sprenkelaar
12 feb 15:45 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
12 feb 17:30 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
12 feb 18:15 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
12 feb 19:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)Jaap van der Krol Bad
12 feb 19:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Sprenkelaar
12 feb 19:45 Aquapoldro H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)Sprenkelaar
12 feb 20:30 Aquapoldro H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)Sprenkelaar
19 feb 16:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
19 feb 17:15 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)De Brake
19 feb 17:30 De Eerste Kolk Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)Bestevaer
19 feb 18:20 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
19 feb 19:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
19 feb 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Sprenkelaar
19 feb 19:55 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
5 maa 16:15 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
5 maa 17:30 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
5 maa 17:30 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 maa 18:15 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
5 maa 18:45 Piranha H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)Het Slagman
5 maa 19:00 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
5 maa 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Sprenkelaar
5 maa 20:30 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
5 maa 21:15 Aquapoldro Da2 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)Sprenkelaar
12 maa 18:15 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
12 maa 19:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Sprenkelaar
12 maa 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Sprenkelaar
12 maa 20:30 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
12 maa 21:15 Aquapoldro Da2 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)Sprenkelaar
19 maa 16:00 Deltasteur Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)Zwembad De Steur
19 maa 17:45 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
19 maa 17:45 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
19 maa 18:00 De Woelwaters H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
19 maa 18:10 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
19 maa 18:15 Proteus Da3 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)De Schaeck
26 maa 16:45 De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Bestevaer
26 maa 17:30 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
26 maa 17:30 Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)Bosbad Putten
26 maa 17:30 Proteus Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Schaeck
26 maa 17:45 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
26 maa 17:55 WWV Winterswijk H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)Jaspers
26 maa 18:00 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
26 maa 18:30 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)Veluwehal
26 maa 19:00 Aquapoldro H4 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)Sprenkelaar
26 maa 19:45 Aquapoldro H3 (Heren) - ZEW H1 (Heren)Sprenkelaar
2 apr 18:15 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
2 apr 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)De Marke
2 apr 19:00 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
2 apr 19:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Vrolijkheid
2 apr 19:45 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
2 apr 20:30 Aquapoldro Da1 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)Sprenkelaar
2 apr 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
2 apr 21:15 Aquapoldro H4 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Sprenkelaar
9 apr 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
9 apr 17:30 Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)Bosbad Putten
9 apr 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
9 apr 18:20 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
9 apr 19:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)Sprenkelaar
9 apr 19:30 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)Tijenraan
9 apr 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)Sprenkelaar
9 apr 20:10 De Breuly Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)Lentebad
9 apr 20:30 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
16 apr 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)MFC Doelum
23 apr 16:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
23 apr 17:00 ZEW H1 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)Calluna
23 apr 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
23 apr 18:00 De Woelwaters Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)Sportcentrum De Sijpel
23 apr 18:15 Aquapoldro Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)Sprenkelaar
23 apr 19:30 De Woelwaters H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
7 mei 19:00 Aquapoldro Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Sprenkelaar
7 mei 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)De Scheg
21 mei 20:00 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:30 Aquapoldro H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren) 15 - 5
27 nov 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames) 13 - 8
27 nov 19:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 27 - 2
27 nov 18:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 4
27 nov 18:00 Nunspeet H3 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 16 - 4
27 nov 17:25 De Grunte H3 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 2 - 4
27 nov 17:15 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 10
20 nov 20:15 De Houtrib H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren) 9 - 15
20 nov 18:15 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13) 20 - 2
20 nov 17:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 14
20 nov 17:00 ZEW H1 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 13 - 5
13 nov 21:20 De Rijn Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 3 - 11
13 nov 21:15 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 4
13 nov 20:30 Aquapoldro H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren) 14 - 8
13 nov 19:45 Aquapoldro H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 5 - 10
13 nov 19:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 1
13 nov 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 22
13 nov 17:15 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 1
6 nov 20:30 Aquapoldro Da1 (Dames) - EZPC Da1 (Dames) 8 - 5
6 nov 20:15 ZVV H2 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 10 - 9
6 nov 18:40 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 16 - 4
6 nov 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 2
6 nov 14:15 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 3
30 okt 19:45 Aquapoldro Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) 4 - 5
30 okt 19:00 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 4
30 okt 18:45 PFC Rheden H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren) 6 - 13
30 okt 18:15 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
30 okt 18:00 De Woelwaters H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 7 - 5
30 okt 18:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 10
30 okt 17:30 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 5
23 okt 18:10 Losser H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren) 10 - 11
23 okt 16:45 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
23 okt 16:45 De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 25
16 okt 19:30 EZPC Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 5 - 5
16 okt 19:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 9 - 10
16 okt 18:15 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 1
16 okt 18:00 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
16 okt 17:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 6
9 okt 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 12 - 10
9 okt 19:00 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 6
9 okt 18:45 PFC Rheden Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 4 - 11
9 okt 18:15 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) 10 - 3
9 okt 18:15 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 20
9 okt 18:15 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 9
9 okt 16:15 De Zandstuve H1 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 12 - 7
9 okt 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 8
3 okt 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 7
3 okt 17:30 Proteus H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren) 11 - 11
2 okt 21:15 Aquapoldro H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 8 - 5
2 okt 20:30 Aquapoldro H3 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 4 - 5
2 okt 19:45 ZVV Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames) 3 - 6
2 okt 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 9 - 4
2 okt 19:00 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 27
2 okt 18:30 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) 13 - 3
2 okt 18:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 0
25 sep 19:45 Aquapoldro H4 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren) 13 - 2
25 sep 19:00 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 4
25 sep 17:15 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 6
25 sep 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 29
18 sep 19:00 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13) 28 - 1
18 sep 18:15 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 15 - 5
18 sep 18:00 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 15
18 sep 17:30 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 2
Verenigingsinformatie
NaamAquapoldro
AccommodatiegegevensSprenkelaar
APELDOORN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.