HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Aqua-Novio'94 - Nijmegen

DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 19:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 19 - 10
21 mei 18:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 5
14 mei 17:15 VZC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
14 mei 14:45 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 9
12 mei 21:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 11
12 mei 19:45 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 13
8 mei 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
7 mei 18:00 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
23 apr 19:30 EZPC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 22
23 apr 16:55 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 7 - 18
23 apr 15:55 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - RZC H1 (Heren) 12 - 12
23 apr 15:05 Hydrofiel H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 6 - 6
21 apr 18:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) 9 - 4
16 apr 13:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 6 - 19
9 apr 19:30 DWK Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 7 - 8
9 apr 18:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 14
9 apr 18:05 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 15
9 apr 17:35 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Flevo H2 (Heren) 7 - 11
9 apr 16:45 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Montferland H1 (Heren) 14 - 4
9 apr 16:15 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 21 - 14
9 apr 15:55 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - De Breuly H2 (Heren) 2 - 9
9 apr 14:05 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 0
9 apr 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 2
7 apr 21:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
3 apr 18:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 10
3 apr 17:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 20 - 4
3 apr 16:30 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 7
3 apr 15:30 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 1
3 apr 14:30 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
2 apr 21:00 EZPC H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 2 - 9
2 apr 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
2 apr 18:30 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Flevo H4 (Heren) 2 - 7
2 apr 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
2 apr 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 15
2 apr 16:00 TZC-Vahalis H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 1 - 11
27 maa 17:30 De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 17
26 maa 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 6
26 maa 19:45 PFC Rheden H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 6 - 13
26 maa 18:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
26 maa 16:45 Proteus Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 18 - 7
26 maa 16:30 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Thetis H3 (Heren) 14 - 4
26 maa 16:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 15
26 maa 15:30 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Montferland H1 (Heren) 4 - 6
26 maa 14:30 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) 2 - 10
26 maa 13:30 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 21 - 1
19 maa 19:15 PFC Rheden H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 5 - 15
19 maa 17:25 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 15 - 3
19 maa 16:35 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 9 - 1
19 maa 16:00 TZC-Vahalis H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 7 - 4
19 maa 15:45 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 10 - 7
19 maa 14:55 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) 9 - 13
19 maa 14:05 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 9
19 maa 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 0
17 maa 21:00 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
12 maa 20:00 De Rijn H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 10 - 5
12 maa 19:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 28 - 6
12 maa 19:10 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 19 - 10
12 maa 18:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 13
12 maa 18:25 De Breuly H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 2 - 4
12 maa 15:00 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 9
5 maa 20:25 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 6 - 6
5 maa 20:15 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
5 maa 18:45 Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 26
5 maa 15:30 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 15 - 4
19 feb 17:05 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 9
19 feb 15:50 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 19
19 feb 14:20 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
19 feb 13:15 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 6
12 feb 19:10 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) 4 - 9
12 feb 18:00 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 19
12 feb 16:30 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 6 - 4
12 feb 14:30 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 4
12 feb 13:30 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 2
6 feb 18:00 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren) 4 - 3
6 feb 17:00 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - DWV H3 (Heren) 6 - 3
6 feb 16:10 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 1 - 8
5 feb 19:30 Flevo H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 9 - 6
5 feb 19:20 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
5 feb 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 22
5 feb 14:45 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 11
29 jan 20:15 PFC Rheden H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 5 - 4
29 jan 18:45 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 18
29 jan 17:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
29 jan 16:45 TZC-Vahalis H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 1 - 4
29 jan 16:15 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) 3 - 15
27 nov 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 4 - 9
27 nov 19:50 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 8 - 11
27 nov 18:40 Montferland H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 6 - 5
27 nov 17:00 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 13
27 nov 17:00 RZC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 1 - 20
27 nov 15:40 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 6 - 10
27 nov 14:50 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren) 5 - 3
27 nov 14:00 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 4
27 nov 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 1
20 nov 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 13 - 1
20 nov 18:15 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 18
20 nov 17:25 Hydrofiel H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 2 - 8
20 nov 17:15 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 8 - 5
20 nov 16:35 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren) 9 - 4
20 nov 16:30 Thetis H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 5 - 12
20 nov 15:45 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren) 9 - 1
20 nov 15:00 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) 10 - 5
20 nov 14:05 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 0
20 nov 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 4
13 nov 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 3
13 nov 18:40 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 2 - 8
13 nov 17:40 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 11 - 15
13 nov 17:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
13 nov 16:35 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 8 - 6
13 nov 16:35 Thetis Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 12 - 14
13 nov 15:45 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 8 - 6
13 nov 15:45 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 21
13 nov 14:55 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 1
6 nov 21:25 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 11 - 7
6 nov 20:15 EZPC H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 5 - 7
6 nov 18:55 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 14
6 nov 18:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 10
6 nov 18:15 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 7
6 nov 17:30 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - EZPC H2 (Heren) 17 - 3
6 nov 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) 9 - 7
6 nov 15:45 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 8
6 nov 14:55 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 2 - 8
6 nov 14:05 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 8
31 okt 18:00 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 14 - 3
30 okt 17:00 DWV H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 7 - 6
30 okt 16:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 2 - 11
30 okt 14:55 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 5 - 3
30 okt 14:05 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Flevo H3 (Heren) 11 - 6
30 okt 13:15 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 18 - 7
24 okt 16:30 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren) 11 - 6
24 okt 15:30 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren) 2 - 4
24 okt 14:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 13 - 3
23 okt 17:00 De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 14
17 okt 17:00 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 20
17 okt 15:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) 3 - 9
16 okt 18:00 De Rijn H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 7 - 12
9 okt 20:50 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 14 - 13
9 okt 20:15 VZV H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 11 - 6
9 okt 17:40 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 14
9 okt 16:45 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 17
9 okt 16:35 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Flevo H1 (Heren) 7 - 7
9 okt 15:45 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - DWV H3 (Heren) 6 - 2
9 okt 14:55 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 3
9 okt 14:05 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
9 okt 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 23 - 1
3 okt 17:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 16
2 okt 19:45 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 16
2 okt 19:10 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 11 - 7
2 okt 18:10 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 19 - 4
2 okt 17:45 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 15
2 okt 17:20 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - De Breuly H2 (Heren) 4 - 7
2 okt 16:40 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 9
2 okt 15:40 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 10 - 10
2 okt 14:00 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) 20 - 5
2 okt 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8
25 sep 16:35 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 8
25 sep 15:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 4
25 sep 14:55 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 3
25 sep 14:05 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
25 sep 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
18 sep 21:00 EZPC H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 10 - 10
18 sep 16:00 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
18 sep 14:15 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 14
Verenigingsinformatie
NaamAqua-Novio'94
AccommodatiegegevensSportf.bad Nijmegen-West
NIJMEGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.