HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Aqua-Novio'94 - Nijmegen

DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
1 jan 00:00 EZPC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)De Helster
8 jan 16:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
8 jan 17:45 RZC H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)MFC Doelum
8 jan 19:30 EZPC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)De Helster
15 jan 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
15 jan 14:05 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
15 jan 14:55 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
15 jan 15:45 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
15 jan 17:00 De Breuly H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Lentebad
15 jan 17:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
15 jan 17:15 Nunspeet Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Brake
15 jan 18:05 De Meer H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)De Waterlinie
15 jan 18:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
22 jan 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
22 jan 14:05 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
22 jan 14:55 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
22 jan 15:40 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
22 jan 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
22 jan 16:15 DWV H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Zwembad Den Helder
22 jan 16:45 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
22 jan 17:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
22 jan 18:15 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
23 jan 17:00 De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
29 jan 14:15 Hydrofiel Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
29 jan 16:05 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 16:15 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)Biljoenbad
29 jan 16:45 TZC-Vahalis H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)Sportfondsen Tiel Zwembad Waalslag
29 jan 16:55 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 18:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 19:15 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 20:15 PFC Rheden H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Biljoenbad
29 jan 20:30 Flevo H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Jaap van der Krol Bad
5 feb 14:45 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)De Peppel
5 feb 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 feb 19:20 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
5 feb 19:30 Flevo H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)Jaap van der Krol Bad
6 feb 14:30 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)Erica Terpstra Sportfondsenbad
6 feb 16:30 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
6 feb 17:30 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - DWV H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
6 feb 18:30 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
6 feb 19:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
12 feb 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 14:05 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 15:45 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 16:35 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 18:00 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Biljoenbad
12 feb 19:10 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
12 feb 19:15 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Vrolijkheid
13 feb 12:30 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 2 (Waterbasketbal toernooien)Bad Dukenburg
13 feb 13:50 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - SVG 1 (Waterbasketbal toernooien)Bad Dukenburg
13 feb 14:30 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 1 (Waterbasketbal toernooien)Bad Dukenburg
13 feb 15:50 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - Gesposs 1 (Waterbasketbal toernooien)Bad Dukenburg
13 feb 16:30 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - Gesposs 2 (Waterbasketbal toernooien)Bad Dukenburg
19 feb 13:30 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 feb 15:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 feb 17:00 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 feb 18:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)Erica Terpstra Sportfondsenbad
5 maa 14:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
5 maa 15:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
5 maa 15:30 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
5 maa 16:30 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
5 maa 18:45 Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)Koekoek
5 maa 20:25 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
5 maa 21:00 Flevo H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Jaap van der Krol Bad
12 maa 15:00 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
12 maa 18:15 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
12 maa 18:25 De Breuly H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Lentebad
12 maa 18:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
12 maa 19:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
12 maa 20:00 De Rijn H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
13 maa 14:30 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 maa 15:30 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 maa 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
19 maa 14:05 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
19 maa 14:55 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
19 maa 15:45 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
19 maa 16:00 TZC-Vahalis H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Sportfondsen Tiel Zwembad Waalslag
19 maa 16:35 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
19 maa 17:25 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
19 maa 19:15 PFC Rheden H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Biljoenbad
20 maa 12:50 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - SVG 1 (Waterbasketbal toernooien)Sportiom
20 maa 14:10 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 1 (Waterbasketbal toernooien)Sportiom
20 maa 15:10 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 2 (Waterbasketbal toernooien)Sportiom
20 maa 15:50 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - Gesposs 2 (Waterbasketbal toernooien)Sportiom
20 maa 16:50 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - Gesposs 1 (Waterbasketbal toernooien)Sportiom
26 maa 13:30 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 14:30 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 15:30 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Montferland H1 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 16:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
26 maa 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)De IJsselslag
26 maa 16:30 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 16:45 Proteus Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Schaeck
26 maa 17:30 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Flevo H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 18:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 19:45 PFC Rheden H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)Biljoenbad
26 maa 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
27 maa 17:00 De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
2 apr 16:00 TZC-Vahalis H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Sportfondsen Tiel Zwembad Waalslag
2 apr 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
2 apr 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
2 apr 18:30 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Flevo H4 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
2 apr 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Brandenburg
2 apr 21:00 EZPC H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)De Helster
3 apr 14:30 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)Erica Terpstra Sportfondsenbad
3 apr 15:30 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15)Erica Terpstra Sportfondsenbad
3 apr 16:30 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
3 apr 17:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
3 apr 18:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
9 apr 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
9 apr 14:05 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
9 apr 15:55 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
9 apr 16:20 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
9 apr 16:45 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Montferland H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
9 apr 17:35 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Flevo H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
9 apr 18:05 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
9 apr 18:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
9 apr 19:30 DWK Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)Veluwehal
23 apr 15:05 Hydrofiel H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
23 apr 15:55 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - RZC H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
23 apr 19:30 EZPC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)De Helster
23 apr 20:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
24 apr 12:30 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - SVG 1 (Waterbasketbal toernooien)Zwembad de Neul
24 apr 13:30 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 2 (Waterbasketbal toernooien)Zwembad de Neul
24 apr 14:50 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - Gesposs 1 (Waterbasketbal toernooien)Zwembad de Neul
24 apr 16:10 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - Gesposs 2 (Waterbasketbal toernooien)Zwembad de Neul
24 apr 16:50 Aqua-Novio'94 1 (Waterbasketbal toernooien) - SRS-Uden 1 (Waterbasketbal toernooien)Zwembad de Neul
14 mei 13:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
14 mei 14:45 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
21 mei 17:30 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
21 mei 19:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
28 mei 13:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
28 mei 18:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 4 - 9
27 nov 19:50 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 8 - 11
27 nov 18:40 Montferland H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 6 - 5
27 nov 17:00 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 13
27 nov 17:00 RZC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 1 - 20
27 nov 15:40 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 6 - 10
27 nov 14:50 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren) 5 - 3
27 nov 14:00 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 4
27 nov 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 1
20 nov 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 13 - 1
20 nov 18:15 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 18
20 nov 17:25 Hydrofiel H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 2 - 8
20 nov 17:15 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 8 - 5
20 nov 16:35 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren) 9 - 4
20 nov 16:30 Thetis H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 5 - 12
20 nov 15:45 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren) 9 - 1
20 nov 15:00 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) 10 - 5
20 nov 14:05 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 0
20 nov 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 4
13 nov 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 3
13 nov 18:40 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 2 - 8
13 nov 17:40 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 11 - 15
13 nov 17:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
13 nov 16:35 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 8 - 6
13 nov 16:35 Thetis Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 12 - 14
13 nov 15:45 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 8 - 6
13 nov 15:45 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 21
13 nov 14:55 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 1
6 nov 21:25 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 11 - 7
6 nov 20:15 EZPC H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 5 - 7
6 nov 18:55 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 14
6 nov 18:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 10
6 nov 18:15 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 7
6 nov 17:30 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - EZPC H2 (Heren) 17 - 3
6 nov 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) 9 - 7
6 nov 15:45 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 8
6 nov 14:55 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 2 - 8
6 nov 14:05 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 8
31 okt 18:00 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 14 - 3
30 okt 17:00 DWV H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 7 - 6
30 okt 16:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 2 - 11
30 okt 14:55 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 5 - 3
30 okt 14:05 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Flevo H3 (Heren) 11 - 6
30 okt 13:15 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 18 - 7
24 okt 16:30 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren) 11 - 6
24 okt 15:30 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren) 2 - 4
24 okt 14:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 13 - 3
23 okt 17:00 De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 14
17 okt 17:00 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 20
17 okt 15:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) 3 - 9
16 okt 18:00 De Rijn H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 7 - 12
9 okt 20:50 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 14 - 13
9 okt 20:15 VZV H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 11 - 6
9 okt 17:40 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 14
9 okt 16:45 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 17
9 okt 16:35 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Flevo H1 (Heren) 7 - 7
9 okt 15:45 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - DWV H3 (Heren) 6 - 2
9 okt 14:55 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 3
9 okt 14:05 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
9 okt 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 23 - 1
3 okt 17:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 16
2 okt 19:45 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 16
2 okt 19:10 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 11 - 7
2 okt 18:10 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 19 - 4
2 okt 17:45 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 15
2 okt 17:20 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - De Breuly H2 (Heren) 4 - 7
2 okt 16:40 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 9
2 okt 15:40 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 10 - 10
2 okt 14:00 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) 20 - 5
2 okt 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8
25 sep 16:35 Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 8
25 sep 15:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 4
25 sep 14:55 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 3
25 sep 14:05 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
25 sep 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
18 sep 21:00 EZPC H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 10 - 10
18 sep 16:00 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
18 sep 14:15 Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 14
Verenigingsinformatie
NaamAqua-Novio'94
AccommodatiegegevensSportf.bad Nijmegen-West
NIJMEGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.