HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Aqua-Novio'94 - Nijmegen

DatumTijdWedstrijdLocatie
24 okt 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
24 okt 14:00 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
24 okt 14:15 Hydrofiel Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 okt 14:45 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
24 okt 15:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
24 okt 17:00 RZC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)MFC Doelum
24 okt 17:15 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
24 okt 18:30 TZC-Vahalis H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
25 okt 17:15 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
25 okt 18:00 Polar Bears H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)De Peppel
31 okt 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
31 okt 14:00 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
31 okt 14:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
31 okt 15:35 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
31 okt 16:35 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
31 okt 18:30 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
1 nov 14:45 PFC Rheden CG2 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
1 nov 19:45 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
7 nov 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
7 nov 14:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 nov 14:00 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
7 nov 15:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
7 nov 16:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
7 nov 21:00 EZPC H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)De Helster
7 nov 21:10 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
8 nov 17:30 Proteus Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Schaeck
14 nov 13:15 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - EZPC H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
14 nov 14:00 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
14 nov 14:45 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
14 nov 15:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
14 nov 17:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
14 nov 17:00 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
14 nov 19:15 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Caribabad
21 nov 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
21 nov 14:00 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
21 nov 14:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
21 nov 14:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
21 nov 15:50 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
21 nov 17:00 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
21 nov 17:00 DWV H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Zwembad Den Helder
21 nov 17:30 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
21 nov 17:45 TZC-Vahalis H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
21 nov 21:00 EZPC H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)De Helster
21 nov 21:30 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
28 nov 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
28 nov 14:00 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
28 nov 14:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
28 nov 15:45 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
28 nov 16:45 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
28 nov 17:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
28 nov 17:45 TZC-Vahalis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
28 nov 18:15 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)Lentebad
28 nov 20:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
28 nov 21:45 EZPC H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)De Helster
5 dec 14:50 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Kuil
5 dec 18:30 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
12 dec 16:25 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)Valkenhuizen
12 dec 16:35 NDD H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
12 dec 17:45 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
12 dec 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
13 dec 14:15 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG2 (Gemengd-C <15)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 dec 15:00 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 dec 15:50 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 dec 16:35 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 dec 17:35 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 dec 15:00 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
19 dec 15:30 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
19 dec 15:45 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
19 dec 16:15 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)Valkenhuizen
19 dec 16:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
19 dec 17:00 RZC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)MFC Doelum
19 dec 17:30 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
19 dec 18:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
19 dec 18:30 PFC Rheden H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)De Grote Koppel
9 jan 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
9 jan 13:40 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
9 jan 14:00 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
9 jan 14:50 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - RZC H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
9 jan 15:50 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
9 jan 16:45 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)Biljoenbad
9 jan 17:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Vrolijkheid
9 jan 18:45 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 20:05 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
16 jan 14:00 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
16 jan 14:45 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
16 jan 15:30 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
16 jan 16:45 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Biljoenbad
16 jan 17:15 Thetis H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
16 jan 18:30 VZC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Vallei
16 jan 19:40 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
16 jan 19:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Vlaskoel
17 jan 16:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
23 jan 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
23 jan 14:00 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
23 jan 14:25 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
23 jan 14:45 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
23 jan 15:15 De Meer H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)De Waterlinie
23 jan 15:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
23 jan 18:15 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
23 jan 18:40 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
23 jan 18:45 TZC-Vahalis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
30 jan 13:15 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
30 jan 14:00 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
30 jan 14:50 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
30 jan 15:50 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
30 jan 16:35 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - DWV H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
30 jan 16:55 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Lentebad
30 jan 20:25 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Planeet
30 jan 20:30 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
6 feb 14:00 Hydrofiel H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 16:15 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 17:30 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 17:40 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Valkenhuizen
6 feb 18:15 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - EZPC H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 18:15 Thetis Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 feb 15:20 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
20 feb 13:15 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
20 feb 14:00 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
27 feb 17:15 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
27 feb 17:45 RZC H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)MFC Doelum
27 feb 18:00 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
27 feb 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
28 feb 15:15 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
28 feb 16:05 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
28 feb 17:05 Hydrofiel H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
6 maa 15:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
6 maa 18:15 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)t Timpke
6 maa 18:30 PFC Rheden H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)Biljoenbad
6 maa 19:15 PFC Rheden H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Biljoenbad
7 maa 16:00 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG2 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
7 maa 16:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
7 maa 17:35 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - NDD H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
7 maa 18:20 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 13:15 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 14:00 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 14:40 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
13 maa 14:45 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - EZPC H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 15:30 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 16:15 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
13 maa 16:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)De Peppel
13 maa 18:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 18:00 De Spreng Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)Rhienderoord
20 maa 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
20 maa 14:00 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
20 maa 17:45 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
20 maa 17:45 RZC H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)MFC Doelum
20 maa 18:00 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Brandenburg
20 maa 18:00 DWK Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)Veluwehal
20 maa 19:30 EZPC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)De Helster
27 maa 13:15 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
27 maa 14:00 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
27 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Valkenhuizen
27 maa 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 17:15 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
10 apr 13:15 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 14:00 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 15:15 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 16:00 TZC-Vahalis H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
10 apr 16:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 17:30 PFC Rheden CG2 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)Biljoenbad
10 apr 20:15 EZPC H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)De Helster
11 apr 14:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)Erica Terpstra Sportfondsenbad
11 apr 15:10 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
11 apr 16:10 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
17 apr 13:15 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
17 apr 17:00 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)MFC Doelum
17 apr 17:35 VZV H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
17 apr 17:40 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De IJsselslag
17 apr 21:00 EZPC H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)De Helster
18 apr 17:00 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
24 apr 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 apr 14:15 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 apr 15:15 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 apr 16:15 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 apr 17:15 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 apr 17:30 TZC-Vahalis H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
24 apr 17:40 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
24 apr 17:45 DWV H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Zwembad Den Helder
24 apr 18:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
25 apr 16:00 Hydrofiel H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
Verenigingsinformatie
NaamAqua-Novio'94
AccommodatiegegevensSportf.bad Nijmegen-West
NIJMEGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.