HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Berkelduikers - Lochem

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 18:30 De Berkelduikers H2 (Heren) - DOS H2 (Heren) 13 - 4
13 apr 18:30 NDD H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 5 - 4
13 apr 18:15 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 6 - 13
13 apr 17:45 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 0 - 17
6 apr 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 8 - 7
6 apr 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 2
30 maa 18:05 Schuurman BZC H4 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 12 - 10
24 maa 18:00 De Spreng H2 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 4 - 15
23 maa 19:00 WWV Winterswijk H3 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 3 - 7
17 maa 14:30 EZC H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 10 - 11
16 maa 18:55 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 4
16 maa 18:30 De Berkelduikers H2 (Heren) - WWV Winterswijk H3 (Heren) 22 - 4
16 maa 17:45 De Berkelduikers Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 4 - 2
16 maa 17:00 De Berkelduikers H3 (Heren) - De Spreng H2 (Heren) 8 - 3
9 maa 18:30 De Berkelduikers H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren) 5 - 6
9 maa 17:45 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 23
9 maa 17:00 De Berkelduikers H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 5 - 11
9 maa 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 9 - 3
2 maa 16:30 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 0
23 feb 16:30 Natare H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 7 - 2
16 feb 17:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 1
9 feb 18:15 WS Twente H4 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 6 - 3
9 feb 16:45 Proteus Da3 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 11 - 8
2 feb 18:30 De Berkelduikers H1 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren) 12 - 5
2 feb 17:45 De Berkelduikers H2 (Heren) - Livo H4 (Heren) 4 - 13
2 feb 17:00 De Berkelduikers H3 (Heren) - De Gendten H2 (Heren) 4 - 4
27 jan 17:45 ZPC De Hof H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 5 - 1
26 jan 17:45 De Berkelduikers Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 4 - 10
26 jan 17:00 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 1
19 jan 18:30 De Gendten H2 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 8 - 6
19 jan 17:45 De Gendten H1 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 4 - 5
19 jan 17:15 ZPC De Hof Da3 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 9 - 1
12 jan 19:15 De Berkelduikers H1 (Heren) - NDD H2 (Heren) 6 - 7
12 jan 18:30 De Berkelduikers H2 (Heren) - De Gendten H1 (Heren) 10 - 4
12 jan 17:45 De Berkelduikers Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) 9 - 5
12 jan 17:20 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 0
12 jan 17:00 De Berkelduikers H3 (Heren) - NDD H5 (Heren) 6 - 4
5 jan 18:30 De Berkelduikers H1 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 5 - 6
5 jan 17:45 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17) 0 - 17
5 jan 17:05 NDD H5 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 9 - 5
5 jan 17:00 De Berkelduikers Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames) 5 - 5
5 jan 16:45 DOS H2 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 9 - 5
15 dec 18:00 Livo H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 7 - 4
15 dec 16:45 DOS H2 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 7 - 2
8 dec 18:30 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) 16 - 2
8 dec 18:15 Proteus Da3 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 5 - 4
8 dec 17:45 De Berkelduikers H1 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren) 10 - 9
8 dec 17:00 De Berkelduikers H3 (Heren) - WWV Winterswijk H3 (Heren) 13 - 2
1 dec 18:30 De Berkelduikers H1 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 13 - 9
1 dec 18:00 WWV Winterswijk H3 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 2 - 13
1 dec 17:45 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 11
1 dec 17:00 De Berkelduikers Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames) 13 - 10
25 nov 17:20 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 7 - 4
25 nov 16:15 De Spreng H2 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 5 - 11
24 nov 17:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) 31 - 0
17 nov 18:30 De Berkelduikers H1 (Heren) - EZC H3 (Heren) 9 - 3
17 nov 17:45 De Berkelduikers H2 (Heren) - De Spreng H2 (Heren) 4 - 5
17 nov 17:15 Livo H4 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 11 - 2
10 nov 21:00 Piranha H1 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 11 - 8
10 nov 16:30 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 6
3 nov 18:30 De Berkelduikers H1 (Heren) - Natare H2 (Heren) 6 - 3
3 nov 17:45 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 13
3 nov 17:00 De Berkelduikers Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 2 - 5
27 okt 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 12 - 2
27 okt 18:30 De Gendten H2 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 20 - 7
27 okt 18:00 Livo H4 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 8 - 6
27 okt 18:00 OZ&PC H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 9 - 7
27 okt 16:45 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) 27 - 0
20 okt 19:00 Scholtenhagen H1 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 3 - 8
13 okt 19:15 De Berkelduikers H1 (Heren) - WS Twente H4 (Heren) 3 - 4
13 okt 19:15 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 10 - 9
13 okt 18:30 De Berkelduikers H2 (Heren) - De Gendten H2 (Heren) 8 - 3
13 okt 17:45 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 5
13 okt 17:00 De Berkelduikers H3 (Heren) - De Gendten H1 (Heren) 9 - 5
6 okt 18:30 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) 0 - 11
6 okt 17:45 De Berkelduikers Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames) 2 - 6
6 okt 17:00 De Berkelduikers H2 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 4 - 5
29 sep 19:40 NDD H5 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 12 - 6
29 sep 18:45 ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 1
29 sep 17:00 De Gendten H1 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 2 - 18
22 sep 18:30 De Berkelduikers H1 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 8 - 5
22 sep 17:45 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 21
22 sep 17:00 De Berkelduikers H3 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 8 - 5
15 sep 19:15 De Berkelduikers H1 (Heren) - Livo H3 (Heren) 9 - 7
15 sep 18:30 De Berkelduikers H2 (Heren) - NDD H5 (Heren) 9 - 5
15 sep 17:45 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) 0 - 23
15 sep 17:00 De Berkelduikers H3 (Heren) - DOS H2 (Heren) 4 - 2
Verenigingsinformatie
NaamDe Berkelduikers
AccommodatiegegevensDe Beemd
LOCHEM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.