HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Wave - Delft

TeamPoule
Wave Da1 (Dames) 2e klasse A
Wave H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie C
Wave H2 (Heren) 3e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 16:50 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - Wave H2 (Heren)Vijf Meibad
15 jan 19:15 Katwijk Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Aquamar
15 jan 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
22 jan 20:15 Wave Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames)Kerkpolder
22 jan 21:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
12 feb 17:00 ZVVS Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Kulk
12 feb 18:30 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
12 feb 19:15 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)Overbosch
12 maa 19:30 Wave H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)Kerkpolder
12 maa 20:15 Wave H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
20 maa 15:25 Wave H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
20 maa 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 maa 17:30 Katwijk H6 (Heren) - Wave H2 (Heren)Aquamar
26 maa 19:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Warande
26 maa 19:20 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - Wave Da1 (Dames)De Zijl
27 maa 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
2 apr 19:30 Wave Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames)Kerkpolder
2 apr 20:15 Wave H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)Kerkpolder
2 apr 21:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
9 apr 18:45 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Sniep
9 apr 18:45 De Kempvis Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Rivièrabad
23 apr 19:30 Wave Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)Kerkpolder
23 apr 20:15 Wave H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)Kerkpolder
23 apr 21:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
14 mei 19:45 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Waterthor
21 mei 20:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
28 mei 14:30 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:45 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - Wave H2 (Heren) 7 - 9
20 nov 20:30 Wave H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) 6 - 18
20 nov 19:45 Wave Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 5 - 6
13 nov 20:00 BZC H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 9 - 14
13 nov 18:10 OZV Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 15 - 3
13 nov 17:00 BZ&PC H5 (Heren) - Wave H2 (Heren) 6 - 7
6 nov 21:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 14 - 16
6 nov 20:15 Wave H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 11 - 2
6 nov 19:30 Wave Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames) 5 - 12
30 okt 21:15 Wave H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 4 - 6
30 okt 20:35 WZC (SG) H4 (Heren) - Wave H2 (Heren) 15 - 2
23 okt 20:30 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 20 - 13
23 okt 19:15 Wave Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 3 - 8
16 okt 18:40 Wave H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 10 - 5
16 okt 17:55 Wave Da1 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 4 - 3
9 okt 21:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
9 okt 20:15 Wave H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 4 - 7
9 okt 19:30 Wave Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 5 - 9
2 okt 20:25 OZV H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 4 - 3
2 okt 18:30 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 6 - 8
26 sep 16:15 Wave H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren) 6 - 5
11 sep 18:15 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Wave H2 (Heren) 4 - 6
11 sep 16:55 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 11 - 4
Verenigingsinformatie
NaamWave
AccommodatiegegevensKerkpolder
DELFT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.