HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging TriVia - Groningen

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 18:30 TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - Aqua'68 BAS EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 8 - 5
13 apr 19:15 NDD H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 18 - 7
13 apr 18:40 PWC H1 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 9 - 15
13 apr 17:50 De Granaet H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 5 - 8
13 apr 17:00 De Granaet Granaet D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 9 - 4
13 apr 16:45 Schuurman BZC Da1 (Dames) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) 7 - 6
13 apr 16:30 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 8
13 apr 16:15 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 2
6 apr 20:45 TriVia H3 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 1 - 15
6 apr 19:30 TriVia H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren) 7 - 14
6 apr 18:30 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - EZC Da2 (Dames) 8 - 3
6 apr 18:00 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 16
6 apr 17:30 TriVia H4 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 14 - 6
6 apr 16:30 TriVia Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 5 - 2
6 apr 15:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 3 - 9
6 apr 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) - TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 12
6 apr 15:00 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
31 maa 16:30 GZVW H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 8 - 10
31 maa 16:30 EZC Da1 (Dames) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) 12 - 5
31 maa 15:30 GZVW BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 19
31 maa 15:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 9 - 13
30 maa 19:45 Livo H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 15 - 6
30 maa 17:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 9 - 3
30 maa 16:40 TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - De Inktvis De Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 8 - 6
30 maa 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 21 - 4
30 maa 16:15 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 0
30 maa 16:00 TriVia FG1 (Gemengd-F <9) - Middelsé-Skelp (SG) FG1 (Gemengd-F <9) 4 - 2
30 maa 15:50 De Reest De Reest EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 16 - 0
30 maa 15:30 TriVia FG1 (Gemengd-F <9) - De Reest FG1 (Gemengd-F <9) 6 - 3
30 maa 15:00 De Reest FG2 (Gemengd-F <9) - TriVia FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 4
24 maa 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 5 - 23
23 maa 21:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 5 - 4
23 maa 20:30 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - WS Twente Da1 (Dames) 9 - 5
23 maa 19:15 TriVia H1 (Heren) - WS Twente H1 (Heren) 3 - 17
23 maa 19:00 De Plons D1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 5 - 7
23 maa 18:15 TriVia Da2 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 5 - 3
23 maa 17:50 De Granaet H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 5 - 3
23 maa 15:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 7 - 22
23 maa 15:30 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 7 - 10
23 maa 14:45 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 19 - 2
23 maa 14:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 4 - 7
23 maa 13:15 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 22
23 maa 12:30 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 4
16 maa 21:00 Neptunia'24 H2 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 10 - 3
16 maa 20:55 Het Ravijn Da3 (Dames) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) 6 - 7
16 maa 20:30 DraGor (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 6 - 9
16 maa 19:30 De Mors H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 11 - 7
16 maa 18:15 Orca H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 5 - 4
16 maa 18:15 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 9 - 4
16 maa 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 4 - 25
16 maa 17:00 De Granaet Granaet D1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 9 - 9
16 maa 15:30 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15) - TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 19
9 maa 21:35 TriVia H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H3 (Heren) 11 - 7
9 maa 20:40 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames) 8 - 4
9 maa 19:30 TriVia H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren) 9 - 15
9 maa 18:30 TriVia Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 2 - 9
9 maa 17:30 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 9 - 5
9 maa 16:30 TriVia Da3 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 13 - 12
9 maa 15:40 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) 26 - 5
9 maa 14:55 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 12
9 maa 14:05 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 4
9 maa 13:15 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 16
3 maa 16:30 Azuro H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 7 - 12
2 maa 18:30 TriVia Da3 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 6 - 7
2 maa 18:00 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 6
2 maa 17:30 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 16
2 maa 16:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 9
2 maa 16:00 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 20
2 maa 15:15 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 5
23 feb 18:45 Orca H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 11 - 10
23 feb 17:45 WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 6 - 5
23 feb 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 2
23 feb 15:00 De Walvisch Da1 (Dames) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) 2 - 11
16 feb 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 9 - 5
16 feb 19:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 14
16 feb 14:00 De Walvisch H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 1 - 2
16 feb 11:30 TriVia H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 11 - 6
10 feb 17:30 GZVW H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 10 - 8
9 feb 21:15 TriVia Da2 (Dames) - Azuro D1 (Dames) 3 - 2
9 feb 20:00 TriVia H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren) 8 - 5
9 feb 19:00 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - Losser Da1 (Dames) 4 - 3
9 feb 19:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 9 - 11
9 feb 18:00 Bolsward H1 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 7 - 8
9 feb 18:00 TriVia H2 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 11 - 12
9 feb 18:00 De Ham CJ1 (Jongens-C <15) - TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 4
9 feb 17:30 De Inktvis De Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 9 - 3
9 feb 17:00 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 7
9 feb 16:30 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 6 - 3
9 feb 16:15 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
9 feb 16:15 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 6
3 feb 14:45 Thetis Da1 (Dames) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) 4 - 10
2 feb 19:35 DraGor (SG) H2 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 6 - 10
2 feb 18:30 Aquapoldro H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 7 - 9
2 feb 18:00 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 13
2 feb 17:30 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 11 - 3
2 feb 16:30 TriVia H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 2 - 10
2 feb 16:30 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) 18 - 3
2 feb 16:30 Aqua'68 BAS EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 5 - 13
2 feb 16:00 TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia'24 EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 9 - 5
2 feb 15:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 14
2 feb 14:30 TriVia FG1 (Gemengd-F <9) - Middelsé-Skelp (SG) FG1 (Gemengd-F <9) 3 - 9
2 feb 14:00 TriVia FG1 (Gemengd-F <9) - De Reest FG1 (Gemengd-F <9) 0 - 0
2 feb 13:30 TriVia FG1 (Gemengd-F <9) - De Reest FG2 (Gemengd-F <9) 3 - 5
26 jan 20:15 WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 9 - 5
26 jan 19:15 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 12 - 14
26 jan 18:30 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 8 - 3
26 jan 18:30 VZ&PC H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 11 - 7
26 jan 18:15 De Reest H3 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 5 - 10
26 jan 17:30 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 1
26 jan 17:30 VZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) 7 - 5
26 jan 16:20 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 5
26 jan 16:15 TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG2 (P2) (Gemengd-E <11) 5 - 10
26 jan 15:45 TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) 15 - 1
26 jan 12:15 TriVia Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 4 - 10
26 jan 11:30 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 14
19 jan 20:45 TriVia Da2 (Dames) - De Plons D1 (Dames) 9 - 4
19 jan 19:30 TriVia H1 (Heren) - SWOL 1894 H1 (Heren) 5 - 13
19 jan 19:00 De Reest Reest D1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 8 - 6
19 jan 18:30 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) 4 - 4
19 jan 18:15 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 12
19 jan 18:15 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 7 - 16
19 jan 17:30 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 4 - 11
19 jan 16:30 TriVia H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 3 - 9
19 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 12 - 0
19 jan 15:30 TriVia H3 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 3 - 11
19 jan 15:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 11
19 jan 14:30 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 5
13 jan 17:00 De Granaet Granaet D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 7 - 2
12 jan 21:00 TriVia H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 11 - 8
12 jan 20:00 TriVia H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 9 - 14
12 jan 19:00 TriVia Da3 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 5 - 8
12 jan 18:15 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 2
12 jan 15:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 4
16 dec 16:30 Midden-Drenthe (SG) D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 5 - 6
16 dec 13:45 De Reest EG2 (Gemengd-E <11) - TriVia EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 2
16 dec 13:15 Aqua'68 BAS EG1 (Gemengd-E <11) - TriVia EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
15 dec 17:30 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15) 20 - 4
15 dec 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 12 - 18
15 dec 16:00 TriVia H2 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 7 - 6
15 dec 15:00 De Walvisch H2 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 9 - 7
9 dec 14:30 Azuro D1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 9 - 9
8 dec 21:00 TriVia H3 (Heren) - Orca H2 (Heren) 8 - 6
8 dec 19:45 TriVia H1 (Heren) - NDD H1 (Heren) 12 - 5
8 dec 18:45 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - Schuurman BZC Da1 (Dames) 5 - 10
8 dec 17:45 TriVia H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 9 - 5
8 dec 16:45 TriVia Da2 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 12 - 4
8 dec 15:45 TriVia H4 (Heren) - PWC H1 (Heren) 20 - 9
8 dec 15:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
8 dec 14:15 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
2 dec 14:45 EZC Da2 (Dames) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) 4 - 5
1 dec 19:45 Aqua'68 H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 11 - 6
1 dec 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 11 - 10
1 dec 18:15 DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 5
1 dec 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 9 - 3
1 dec 17:00 Wetterwille H1 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 9 - 10
27 nov 19:30 TriVia Da3 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 4 - 7
24 nov 20:45 TriVia H2 (Heren) - GZVW H1 (Heren) 9 - 3
24 nov 19:45 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - EZC Da1 (Dames) 7 - 9
24 nov 19:15 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 16 - 9
24 nov 18:30 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 10 - 5
24 nov 18:30 TriVia H1 (Heren) - Livo H1 (Heren) 5 - 7
24 nov 17:30 TriVia Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 7 - 7
24 nov 16:30 TriVia H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 11 - 1
24 nov 15:30 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 5
24 nov 14:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 16
24 nov 14:00 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 1 - 13
17 nov 20:45 WS Twente H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 12 - 6
17 nov 20:30 TriVia H3 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 7 - 15
17 nov 20:00 WS Twente Da1 (Dames) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) 0 - 7
17 nov 19:30 TriVia H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 14 - 11
17 nov 18:30 TriVia Da3 (Dames) - De Plons D1 (Dames) 5 - 7
17 nov 18:00 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 24 - 2
17 nov 17:30 TriVia H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 19 - 5
17 nov 17:30 De Reest Reest D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 5 - 8
17 nov 17:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 5
17 nov 16:45 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 15
17 nov 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 7 - 3
17 nov 15:00 TriVia EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 17
10 nov 20:15 TriVia H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 7 - 8
10 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 10
10 nov 19:00 TriVia H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 8 - 12
10 nov 18:00 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da3 (Dames) 10 - 6
10 nov 17:00 TriVia H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 13 - 8
10 nov 16:00 TriVia Da3 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 4 - 2
10 nov 15:15 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 9
10 nov 15:00 De Walvisch H2 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 16 - 3
10 nov 14:30 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
4 nov 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 15 - 4
3 nov 21:30 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 5 - 14
3 nov 20:30 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 3 - 2
3 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 10 - 6
3 nov 19:00 Neptunia'24 Da1 (Dames) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) 4 - 9
3 nov 19:00 Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 18
3 nov 18:50 DraGor (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 8 - 5
3 nov 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
3 nov 16:15 TriVia EG1 (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 7
3 nov 15:00 De Reest EG3 (Gemengd-E <11) - TriVia EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 0
3 nov 14:15 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 6 - 12
27 okt 20:00 TriVia H1 (Heren) - Orca H1 (Heren) 9 - 8
27 okt 19:00 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - De Walvisch Da1 (Dames) 8 - 1
27 okt 18:00 TriVia Da3 (Dames) - Azuro D1 (Dames) 2 - 9
21 okt 16:30 GZVW H2 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 2 - 15
21 okt 16:15 TriVia Da2 (Dames) - Azuro D1 (Dames) 15 - 14
21 okt 15:15 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 7 - 5
20 okt 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 10
20 okt 14:00 De Walvisch H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 5 - 26
14 okt 15:30 Azuro D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 3 - 6
14 okt 14:30 Azuro H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 6 - 7
14 okt 13:30 Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 21 - 7
13 okt 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 8 - 6
13 okt 19:25 Losser Da1 (Dames) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) 6 - 4
13 okt 16:30 TriVia H4 (Heren) - Bolsward H1 (Heren) 5 - 14
13 okt 16:30 Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 17 - 0
13 okt 16:15 De Inktvis EG1 (Gemengd-E <11) - TriVia EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 1
13 okt 16:00 Middelsé-Skelp (SG) FG1 (Gemengd-F <9) - TriVia FG1 (Gemengd-F <9) 7 - 2
13 okt 15:30 De Reest FG1 (Gemengd-F <9) - TriVia FG1 (Gemengd-F <9) 1 - 7
13 okt 15:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 12 - 10
13 okt 15:30 TriVia Da3 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 12 - 5
13 okt 15:25 TriVia EG1 (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 18
13 okt 15:00 De Reest FG2 (Gemengd-F <9) - TriVia FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 4
13 okt 14:30 TriVia H3 (Heren) - GZVW H1 (Heren) 5 - 8
13 okt 13:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
6 okt 20:15 TriVia H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren) 8 - 7
6 okt 19:15 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - Thetis Da1 (Dames) 7 - 3
6 okt 18:15 TriVia H2 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 10 - 5
6 okt 17:15 TriVia Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 4 - 7
6 okt 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 4
6 okt 16:15 TriVia H4 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 14 - 7
6 okt 15:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 7
6 okt 14:30 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 12
6 okt 14:15 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 20 - 15
6 okt 13:45 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
29 sep 20:30 TriVia Da2 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 10 - 1
29 sep 19:15 TriVia H1 (Heren) - VZ&PC H1 (Heren) 5 - 11
29 sep 18:15 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) 5 - 6
29 sep 18:00 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 15 - 7
29 sep 17:15 TriVia H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 12 - 8
29 sep 16:15 TriVia H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H3 (Heren) 11 - 9
29 sep 15:15 TriVia H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 17 - 9
29 sep 14:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 13
29 sep 14:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) 23 - 8
29 sep 13:30 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 12
29 sep 12:45 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 5 - 2
23 sep 14:00 - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 27
23 sep 13:00 Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 25
22 sep 20:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 10 - 15
22 sep 19:15 SWOL 1894 H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 12 - 6
22 sep 19:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) 2 - 9
22 sep 18:30 Aqua'68 H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 9 - 6
22 sep 18:00 De Plons D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 6 - 6
22 sep 17:45 TriVia EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG3 (Gemengd-E <11) 0 - 17
22 sep 17:45 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 16 - 3
22 sep 16:15 WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - TriVia EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 1
22 sep 14:00 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 21
22 sep 11:30 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 11
16 sep 16:30 TriVia H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 4 - 14
15 sep 18:45 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 6 - 9
15 sep 17:30 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15) - TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 7
Verenigingsinformatie
NaamTriVia
AccommodatiegegevensHelperbad
GRONINGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.