HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging TriVia - Groningen

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 mei 12:30 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) 27 - 4
26 mei 12:00 TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 26
21 apr 19:20 De Plons/Moby Dick (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 6 - 10
21 apr 19:00 Livo H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 14 - 7
21 apr 18:45 NDD H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 15 - 12
21 apr 18:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da1 (Dames) 12 - 3
21 apr 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
21 apr 17:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 1 - 6
21 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 6
21 apr 11:30 TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 1
14 apr 19:35 De Plons/Moby Dick (SG) H1 (Heren) - TriVia AJ1 (Heren) 6 - 7
14 apr 18:30 TriVia Da1 (Dames) - EZC Da2 (Dames) 5 - 8
14 apr 17:45 Midden-Drenthe (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) 1 - 15
14 apr 17:30 TriVia H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 4 - 19
14 apr 16:45 TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 14
14 apr 15:45 TriVia Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 4 - 6
14 apr 13:30 TriVia TRIVIA-RITOLADG1(P2) (Gemengd-D <13) - Bolsward DG1(P2) (Gemengd-D <13) 8 - 2
14 apr 13:00 TriVia TRIVIA-RITOLADG1(P2) (Gemengd-D <13) - ZPC Hoogeveen DG1(P2) (Gemengd-D <13) 13 - 3
7 apr 20:30 EZC Da1 (Dames) - TriVia Da1 (Dames) 19 - 7
7 apr 20:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 15 - 7
7 apr 19:45 Livo H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 14 - 3
7 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 6
7 apr 14:30 Wetterwille H1 (Heren) - TriVia AJ1 (Heren) 5 - 6
7 apr 14:00 TriVia TriVia - Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - DraGor (SG) EG1(P2) (Gemengd-E <11) 17 - 0
7 apr 13:30 TriVia TriVia - Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1(P2) (Gemengd-E <11) 4 - 11
7 apr 12:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - De Granaet BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 20
7 apr 11:30 TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) 18 - 2
25 maa 14:15 TriVia AJ1 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ1 (Heren) 5 - 12
24 maa 20:30 TriVia Da3 (Dames) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24D2 (Dames) 8 - 3
24 maa 19:30 TriVia H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 4 - 7
24 maa 18:45 TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 12
24 maa 18:30 TriVia Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames) 5 - 9
24 maa 17:15 TriVia H1 (Heren) - WS Twente H1 (Heren) 4 - 6
24 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 8
24 maa 16:15 TriVia Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 2 - 5
18 maa 18:30 Neptunia'24 NEPTUNIA'24D2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 2 - 13
18 maa 15:15 Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) - TriVia AJ1 (Heren) 11 - 4
18 maa 13:30 Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 16
17 maa 20:00 De Mors H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 6 - 9
17 maa 19:45 TriVia H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 10 - 18
17 maa 19:00 TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 11
17 maa 18:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
17 maa 17:45 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 0 - 12
17 maa 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) 20 - 2
17 maa 16:15 TriVia TriVia - Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1(P2) (Gemengd-E <11) 7 - 6
17 maa 14:15 Het Ravijn Da3 (Dames) - TriVia Da1 (Dames) 5 - 4
17 maa 11:00 TriVia TRIVIA-RITOLADG1(P2) (Gemengd-D <13) - Bolsward DG1(P2) (Gemengd-D <13) 8 - 10
14 maa 21:00 Aquapoldro H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 15 - 5
10 maa 20:45 TriVia Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames) 5 - 3
10 maa 19:45 TriVia H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 5 - 12
10 maa 19:30 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 4 - 9
10 maa 18:45 TriVia Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 5 - 8
10 maa 17:30 TriVia H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren) 12 - 9
10 maa 16:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) 2 - 15
10 maa 15:30 TriVia TriVia - Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 EG1(P2) (Gemengd-E <11) 10 - 6
10 maa 15:30 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 13 - 10
10 maa 15:00 De Plons/Moby Dick (SG) EG1(P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia - Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 5 - 9
10 maa 14:30 TriVia H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H4 Stadskanaal (Heren) 10 - 5
10 maa 13:45 TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 9
10 maa 13:00 TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 9
3 maa 20:00 OZ&PC H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 12 - 9
3 maa 18:05 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) 12 - 9
3 maa 14:30 ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 11
24 feb 19:45 TriVia Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 5 - 7
24 feb 18:45 TriVia Da1 (Dames) - Losser Da1 (Dames) 6 - 5
24 feb 17:30 TriVia H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren) 5 - 10
24 feb 17:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) 4 - 12
24 feb 15:45 TriVia AJ1 (Heren) - GZVW H1 (Heren) 4 - 10
24 feb 14:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - De Plons/Moby Dick (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 10
17 feb 20:30 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - TriVia AJ1 (Heren) 17 - 2
17 feb 20:15 Aquapoldro H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 5 - 10
17 feb 19:30 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - TriVia Da1 (Dames) 3 - 8
17 feb 18:05 DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 8 - 25
17 feb 17:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 7 - 19
17 feb 16:00 TriVia Da3 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 14 - 0
17 feb 16:00 WSG ESTA (SG) EG1(P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia - Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 11 - 2
17 feb 15:15 TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 22
17 feb 15:00 HZPC/Avéna (SG) EG1(P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia - Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 3 - 3
17 feb 14:30 TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 18
17 feb 13:45 TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 3
17 feb 12:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 18
11 feb 16:30 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 3 - 6
10 feb 17:15 TriVia H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 7 - 9
10 feb 17:15 Neptunia'24 EG1(P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia - Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 9 - 6
10 feb 16:15 DraGor (SG) EG1(P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia - Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 7
4 feb 17:45 Azuro H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 12 - 10
4 feb 14:15 TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 2
3 feb 21:00 Orca H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 1 - 23
3 feb 20:30 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 4 - 14
3 feb 18:00 De Granaet BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 6
3 feb 17:45 Orca H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 7 - 11
3 feb 17:45 TriVia TRIVIA-RITOLADG1(P2) (Gemengd-D <13) - ZPC Hoogeveen DG1(P2) (Gemengd-D <13) 11 - 4
3 feb 17:15 Aqua'68 DG1(P2) (Gemengd-D <13) - TriVia TRIVIA-RITOLADG1(P2) (Gemengd-D <13) 1 - 6
3 feb 17:00 De Granaet H1 (Heren) - TriVia AJ1 (Heren) 7 - 1
3 feb 16:45 Bolsward DG1(P2) (Gemengd-D <13) - TriVia TRIVIA-RITOLADG1(P2) (Gemengd-D <13) 8 - 5
3 feb 16:00 VZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - TriVia H1 (Heren) 9 - 6
3 feb 15:00 VZ&PC Da1 (Dames) - TriVia Da1 (Dames) 9 - 4
3 feb 12:15 TriVia Da2 (Dames) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24D2 (Dames) 5 - 2
28 jan 16:30 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) 3 - 6
27 jan 20:45 TriVia H3 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 6 - 8
27 jan 19:45 TriVia Da3 (Dames) - De Plons/Moby Dick (SG) Da2 (Dames) 16 - 3
27 jan 18:45 TriVia H2 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren) 2 - 22
27 jan 17:30 TriVia H1 (Heren) - SWOL 1894 H1 (Heren) 7 - 10
27 jan 16:30 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 12
27 jan 16:15 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 1 - 19
27 jan 15:45 TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) - De Plons/Moby Dick (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 17
27 jan 14:00 TriVia H4 (Heren) - Wetterwille WETTERWILLEH3 (Heren) 23 - 2
27 jan 13:00 TriVia AJ1 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 2 - 11
21 jan 16:30 TriVia AJ1 (Heren) - FZC'54 H1 (Heren) 12 - 13
21 jan 15:00 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 5
20 jan 20:45 TriVia H4 (Heren) - De Plons/Moby Dick (SG) H3 (Heren) 20 - 8
20 jan 18:45 TriVia H2 (Heren) - Livo H2 (Heren) 3 - 7
20 jan 17:45 TriVia Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 3 - 7
20 jan 17:00 Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) 0 - 18
20 jan 16:30 TriVia H1 (Heren) - NDD H1 (Heren) 7 - 5
20 jan 15:45 TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 14
20 jan 14:45 TriVia Da3 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 9 - 5
20 jan 14:00 TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 18
20 jan 13:00 TriVia AJ1 (Heren) - De Plons/Moby Dick (SG) H1 (Heren) 8 - 8
13 jan 19:15 TriVia AJ1 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 8 - 7
13 jan 18:15 TriVia H3 (Heren) - Orca H3 (Heren) 14 - 9
13 jan 17:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) 9 - 3
13 jan 16:45 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 1
13 jan 15:00 De Walvisch Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 3 - 8
13 jan 14:00 De Walvisch Da1 (Dames) - TriVia Da1 (Dames) 4 - 2
13 jan 12:15 TriVia Da3 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 5 - 0
17 dec 18:15 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 7
17 dec 16:30 EZC Da2 (Dames) - TriVia Da1 (Dames) 9 - 7
17 dec 15:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 9 - 3
17 dec 14:00 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 5 - 13
17 dec 12:15 TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 0
16 dec 18:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 16 - 1
16 dec 17:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 4 - 4
16 dec 17:15 WSG ESTA (SG) WSGESTA(SG)EG1 (Gemengd-E <11) - TriVia TRIVIA-INKTVISEG1 (Gemengd-E <11) 2 - 6
16 dec 16:30 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 5
16 dec 16:05 HZPC/Avéna (SG) HZPC/AVÉNA(SG)EG2 (Gemengd-E <11) - TriVia TRIVIA-INKTVISEG1 (Gemengd-E <11) 3 - 10
9 dec 20:30 TriVia H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 9 - 8
9 dec 19:30 TriVia Da1 (Dames) - EZC Da1 (Dames) 4 - 6
9 dec 19:30 TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) 1 - 20
9 dec 18:15 TriVia H1 (Heren) - Livo H1 (Heren) 2 - 16
9 dec 17:15 TriVia AJ1 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 4 - 12
9 dec 16:15 TriVia Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 10 - 1
9 dec 15:50 De Walvisch H2 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 7 - 10
2 dec 18:15 TriVia H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 13 - 8
2 dec 18:15 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 7 - 8
2 dec 17:15 WSG ESTA (SG) AJ1 (Heren) - TriVia AJ1 (Heren) 15 - 1
26 nov 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 7 - 7
26 nov 15:00 TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - 16 - 1
25 nov 20:45 WS Twente H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 9 - 4
25 nov 20:00 WS Twente Da1 (Dames) - TriVia Da1 (Dames) 5 - 6
25 nov 19:20 Neptunia'24 NEPTUNIA'24D2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 5 - 14
25 nov 19:15 Aqua'68 H2 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 5 - 14
25 nov 17:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 3 - 4
25 nov 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) 12 - 1
25 nov 15:30 Wetterwille WETTERWILLEH3 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 0 - 17
23 nov 19:45 TriVia Da3 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 7 - 7
18 nov 19:45 TriVia Da2 (Dames) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24D2 (Dames) 11 - 5
18 nov 18:45 TriVia Da1 (Dames) - Het Ravijn Da3 (Dames) 5 - 4
18 nov 18:45 De Mors H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 22 - 9
18 nov 17:45 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 9
18 nov 17:30 TriVia H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 8 - 13
18 nov 17:00 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) 8 - 9
18 nov 16:15 De Plons/Moby Dick (SG) DEPLONS/MOBYDICK(SG)EG1 (Gemengd-E <11) - TriVia TRIVIA-INKTVISEG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
18 nov 15:45 WSG ESTA (SG) WSGESTA(SG)EG1 (Gemengd-E <11) - TriVia TRIVIA-INKTVISEG1 (Gemengd-E <11) 6 - 4
18 nov 15:45 TriVia Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames) 19 - 2
18 nov 15:00 TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 7
18 nov 14:00 TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 9
12 nov 19:15 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H4 Stadskanaal (Heren) - TriVia H3 (Heren) 3 - 7
12 nov 18:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 12 - 1
12 nov 13:00 Midden-Drenthe (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 12
11 nov 18:00 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da1 (Dames) 11 - 12
11 nov 17:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 16 - 11
11 nov 16:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - De Granaet BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 0
11 nov 16:00 TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
11 nov 15:30 TriVia TRIVIA-INKTVISEG1 (Gemengd-E <11) - De Plons/Moby Dick (SG) DEPLONS/MOBYDICK(SG)EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 6
11 nov 15:00 TriVia TRIVIA-INKTVISEG1 (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) WSGESTA(SG)EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 2
11 nov 15:00 De Walvisch Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 1 - 14
11 nov 14:30 TriVia TRIVIA-INKTVISEG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/AVÉNA(SG)EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 4
11 nov 13:45 TriVia TriVia-Inktvis FG1 (Gemengd-F <9) - TriVia TriVia-Inktvis FG2 (Gemengd-F <9) 2 - 11
11 nov 13:15 TriVia TriVia-Inktvis FG1 (Gemengd-F <9) - De Reest FG1- (Gemengd-F <9) 1 - 17
11 nov 12:45 TriVia TriVia-Inktvis FG2 (Gemengd-F <9) - De Reest FG1- (Gemengd-F <9) 1 - 8
11 nov 12:00 TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 8
4 nov 20:00 De Plons/Moby Dick (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) 2 - 8
4 nov 20:00 TriVia H4 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 7 - 8
4 nov 19:00 TriVia Da2 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 11 - 3
4 nov 18:45 TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 7
4 nov 18:00 TriVia Da1 (Dames) - De Walvisch Da1 (Dames) 5 - 5
4 nov 17:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 6
4 nov 17:00 TriVia H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 3 - 10
4 nov 16:15 TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 7
4 nov 14:15 TriVia AJ1 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren) 18 - 4
29 okt 17:00 GZVW H1 (Heren) - TriVia AJ1 (Heren) 17 - 4
29 okt 13:30 Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 12
28 okt 19:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 16 - 5
28 okt 17:10 Losser Da1 (Dames) - TriVia Da1 (Dames) 10 - 5
28 okt 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 16
21 okt 18:35 De Plons/Moby Dick (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 6 - 12
14 okt 20:45 WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 6 - 14
14 okt 16:45 TriVia TRIVIA-INKTVISEG1 (Gemengd-E <11) - De Plons/Moby Dick (SG) DEPLONS/MOBYDICK(SG)EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 5
14 okt 16:15 HZPC/Avéna (SG) HZPC/AVÉNA(SG)EG2 (Gemengd-E <11) - TriVia TRIVIA-INKTVISEG1 (Gemengd-E <11) 1 - 15
14 okt 13:45 TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 1
14 okt 13:00 TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) - 2 - 7
7 okt 20:45 TriVia Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 9 - 0
7 okt 19:45 TriVia H2 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren) 4 - 17
7 okt 18:45 TriVia Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 16 - 3
7 okt 18:45 TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 20
7 okt 17:30 TriVia H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren) 11 - 6
7 okt 17:05 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) 2 - 10
7 okt 16:50 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) 17 - 3
7 okt 16:30 TriVia H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 17 - 1
7 okt 15:30 TriVia Da2 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 9 - 2
7 okt 14:30 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 11 - 7
7 okt 13:30 TriVia H4 (Heren) - DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren) 22 - 2
7 okt 12:30 TriVia AJ1 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 2 - 13
1 okt 12:15 TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 8
30 sep 20:45 TriVia H4 (Heren) - Orca H4 (Heren) 14 - 2
30 sep 19:45 TriVia H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren) 7 - 6
30 sep 18:45 TriVia Da1 (Dames) - VZ&PC Da1 (Dames) 4 - 9
30 sep 17:30 TriVia H1 (Heren) - VZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) 4 - 19
30 sep 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 4
30 sep 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) 1 - 37
30 sep 16:30 TriVia Da3 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 6 - 4
30 sep 15:15 ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 15
24 sep 15:15 TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 4
24 sep 15:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 0
24 sep 14:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - De Plons/Moby Dick (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 9
23 sep 20:15 SWOL 1894 H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 18 - 6
23 sep 18:30 De Reest H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 8 - 6
23 sep 17:45 De Plons/Moby Dick (SG) H3 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 8 - 8
23 sep 17:45 SWOL 1894 H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 15 - 7
23 sep 17:00 De Plons/Moby Dick (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 7
16 sep 18:45 De Plons/Moby Dick (SG) H3 (Heren) - TriVia AJ1 (Heren) 0 - 5
16 sep 18:00 Bolsward Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 1 - 22
16 sep 11:30 TriVia H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 6 - 9
Verenigingsinformatie
NaamTriVia
AccommodatiegegevensHelperbad
GRONINGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.