HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging MNC Dordrecht - Dordrecht

DatumTijdWedstrijdLocatie
10 sep 14:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
10 sep 15:30 [Concept]MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)Sportboulevard
10 sep 16:15 [Concept]MNC Dordrecht H9 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Sportboulevard
10 sep 16:30 [Concept]ZVL-1886 Center AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
10 sep 17:00 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren)Sportboulevard
17 sep 13:30 [Concept]ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
17 sep 13:30 [Concept]Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 sep 14:50 [Concept]ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
17 sep 15:30 [Concept]ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
17 sep 16:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
17 sep 16:45 [Concept]MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
17 sep 17:10 [Concept]ZPB H&L Productions H8 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
17 sep 17:30 [Concept]MNC Dordrecht H8 (Heren) - DWF H1 (Heren)Sportboulevard
17 sep 17:55 [Concept]WZC (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Veur
17 sep 18:15 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Sportboulevard
17 sep 18:40 [Concept]WZC (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Veur
17 sep 18:45 [Concept]SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
17 sep 18:55 [Concept]OZV H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)H2O
17 sep 19:30 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
17 sep 20:50 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
18 sep 14:00 [Concept]MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
18 sep 14:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
18 sep 15:30 [Concept]MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames)Sportboulevard
18 sep 16:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)Sportboulevard
18 sep 17:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
18 sep 17:45 [Concept]MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
18 sep 18:40 [Concept]MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
24 sep 14:50 [Concept]Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 sep 14:55 [Concept]ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
24 sep 15:45 [Concept]BZC DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Hofstee
24 sep 16:00 [Concept]WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Veur
24 sep 16:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
24 sep 16:45 [Concept]MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
24 sep 17:15 [Concept]AZC H5 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)AquaRijn
24 sep 17:15 [Concept]ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)De Kulk
24 sep 17:30 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon 56 CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
24 sep 18:00 [Concept]BZC BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17)De Hofstee
24 sep 18:15 [Concept]MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)Sportboulevard
24 sep 18:15 [Concept]De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
24 sep 18:45 [Concept]BZC H2 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)De Hofstee
24 sep 19:00 [Concept]MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
24 sep 19:40 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))Hofbad
24 sep 19:45 [Concept]ZPC Numansdorp H1 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Waterstee
24 sep 19:50 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Vallei
24 sep 19:55 [Concept]De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
24 sep 20:00 [Concept]MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
25 sep 15:00 [Concept]MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)Sportboulevard
25 sep 15:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17) - Sassenheim Sassenheim/Vivax BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
25 sep 16:00 [Concept]GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
25 sep 16:30 [Concept]MNC Dordrecht H6 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)Sportboulevard
25 sep 17:15 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Sportboulevard
1 okt 16:10 [Concept]SVH Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
1 okt 16:45 [Concept]NieMo Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17)Polderbad
1 okt 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Hofbad
1 okt 19:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
1 okt 19:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
1 okt 19:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Zuiderparkbad
1 okt 19:45 [Concept]MNC Dordrecht H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)Sportboulevard
1 okt 21:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
2 okt 14:00 [Concept]MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11)Sportboulevard
2 okt 14:00 [Concept]De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
2 okt 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
2 okt 15:25 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
2 okt 15:30 [Concept]MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
2 okt 16:15 [Concept]MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
2 okt 16:25 [Concept]ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
2 okt 17:15 [Concept]MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
2 okt 18:20 [Concept]MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
2 okt 19:40 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
8 okt 14:00 [Concept]MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
8 okt 14:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
8 okt 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
8 okt 15:00 [Concept]ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
8 okt 15:00 [Concept]Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 okt 15:30 [Concept]MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15)Sportboulevard
8 okt 16:15 [Concept]MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Sportboulevard
8 okt 16:15 [Concept]De Linge/PCG BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17)Berenschot
8 okt 17:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ3 (Jongens-B <17)Sportboulevard
8 okt 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Rozenburcht
8 okt 17:45 [Concept]MNC Dordrecht H6 (Heren) - NieMo Barracuda H2 (Heren)Sportboulevard
8 okt 18:25 [Concept]ZPB H&L Productions H6 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
8 okt 18:45 [Concept]Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 okt 18:45 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
8 okt 19:00 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Hofbad
8 okt 19:45 [Concept]MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
8 okt 19:50 [Concept]Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
8 okt 20:00 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))Aquamar
9 okt 14:00 [Concept]Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
9 okt 14:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
9 okt 14:45 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Sportboulevard
9 okt 17:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Sniep
15 okt 13:40 [Concept]SVH EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
15 okt 14:20 [Concept]SVH DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
15 okt 15:00 [Concept]ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)De Hofstee
15 okt 15:05 [Concept]SVH BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
15 okt 15:45 [Concept]ZPS ZPS/BZC CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)De Hofstee
15 okt 16:55 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Does
15 okt 17:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
15 okt 17:15 [Concept]ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
15 okt 17:40 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Rivièrabad
15 okt 17:45 [Concept]MNC Dordrecht H8 (Heren) - BZC H3 (Heren)Sportboulevard
15 okt 18:30 [Concept]MNC Dordrecht H9 (Heren) - BZC H4 (Heren)Sportboulevard
15 okt 19:00 [Concept]ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
15 okt 19:15 [Concept]MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
15 okt 19:40 [Concept]De Vliet (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
15 okt 19:50 [Concept]WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Veur
15 okt 20:35 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
15 okt 20:55 [Concept]ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)Het Batensteinbad
16 okt 14:00 [Concept]MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
16 okt 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
16 okt 15:30 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
16 okt 16:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) - GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
16 okt 16:15 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM *1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17)Zuiderparkbad
16 okt 17:00 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)Sportboulevard
16 okt 18:00 [Concept]MNC Dordrecht H7 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)Sportboulevard
22 okt 19:45 [Concept]GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
5 nov 14:40 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15)Rivièrabad
5 nov 14:45 [Concept]MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
5 nov 14:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
5 nov 15:30 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon 56 BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
5 nov 15:30 [Concept]De Linge/PCG DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Berenschot
5 nov 15:40 [Concept]ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
5 nov 16:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
5 nov 17:00 [Concept]MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
5 nov 17:40 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Rivièrabad
5 nov 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Does
5 nov 17:45 [Concept]De Linge/PCG H4 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Berenschot
5 nov 18:00 [Concept]De Lansingh DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Lansingh
5 nov 18:05 [Concept]MNC Dordrecht H6 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Sportboulevard
5 nov 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Sniep
5 nov 18:30 [Concept]Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)Aquamar
5 nov 19:00 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
5 nov 19:10 [Concept]SVH H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
5 nov 20:05 [Concept]MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
5 nov 21:00 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames)Sportboulevard
6 nov 17:00 [Concept]MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
6 nov 18:05 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
6 nov 18:50 [Concept]MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
12 nov 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
12 nov 14:50 [Concept]Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Aquamar
12 nov 15:30 [Concept]MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
12 nov 16:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
12 nov 17:00 [Concept]MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
12 nov 17:45 [Concept]MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren)Sportboulevard
12 nov 18:30 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - WZK Zwemmen H1 (Heren)Sportboulevard
12 nov 18:45 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)Rivièrabad
12 nov 18:45 [Concept]Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
12 nov 19:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Zuiderparkbad
12 nov 19:45 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
12 nov 19:55 [Concept]d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
12 nov 20:10 [Concept]ZPB H&L Productions H7 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
12 nov 20:30 [Concept]De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
12 nov 21:20 [Concept]PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
13 nov 14:00 [Concept]AZC EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
13 nov 15:15 [Concept]ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
13 nov 16:00 [Concept]AZC BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17)AquaRijn
13 nov 18:00 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)Sportboulevard
13 nov 18:50 [Concept]MNC Dordrecht H7 (Heren) - NieMo Barracuda H3 (Heren)Sportboulevard
13 nov 19:35 [Concept]MNC Dordrecht H9 (Heren) - OZV H4 (Heren)Sportboulevard
19 nov 15:40 [Concept]ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Kulk
19 nov 15:45 [Concept]BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)De Hofstee
19 nov 16:40 [Concept]SVH CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
19 nov 16:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) - ZPS ZPS/BZC BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
19 nov 16:45 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Rivièrabad
19 nov 17:25 [Concept]Zwemvereniging Westland CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
19 nov 17:25 [Concept]SVH H5 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
19 nov 17:30 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Zwemcentrum Rotterdam
19 nov 17:30 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19) - De Vliet (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
19 nov 18:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17) - NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
19 nov 18:40 [Concept]ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Kulk
19 nov 19:00 [Concept]MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
19 nov 19:10 [Concept]NieMo Barracuda H5 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Polderbad
19 nov 19:55 [Concept]MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
19 nov 21:05 [Concept]ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Planeet
20 nov 14:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
20 nov 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
20 nov 15:30 [Concept]MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Sportboulevard
20 nov 16:15 [Concept]MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
20 nov 16:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Sniep
20 nov 17:30 [Concept]MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
26 nov 13:30 [Concept]Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 nov 15:55 [Concept]SVH SVH/ZVVS/Delft BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
26 nov 17:00 [Concept]BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Kuil
26 nov 17:15 [Concept]ZPS H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Hofstee
26 nov 17:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
26 nov 18:00 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)Sportboulevard
26 nov 18:40 [Concept]ZPB H&L Productions H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
26 nov 18:45 [Concept]ZPS AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)De Hofstee
26 nov 18:50 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Sportboulevard
26 nov 19:50 [Concept]MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
26 nov 21:05 [Concept]ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
26 nov 21:10 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
27 nov 14:00 [Concept]MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
27 nov 14:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17) - Sassenheim Sassenheim/Vivax BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
27 nov 15:30 [Concept]MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
27 nov 16:15 [Concept]MNC Dordrecht H9 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)Sportboulevard
27 nov 17:00 [Concept]MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Sportboulevard
27 nov 17:45 [Concept]MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren)Sportboulevard
27 nov 19:15 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)Zuiderparkbad
3 dec 13:30 [Concept]MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
3 dec 13:30 [Concept]Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
3 dec 13:30 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
3 dec 14:15 [Concept]MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
3 dec 15:00 [Concept]MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZVS H2 (Heren)Sportboulevard
3 dec 15:25 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Hoogvliet
3 dec 15:40 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
3 dec 15:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
3 dec 16:15 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
3 dec 16:30 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
3 dec 16:40 [Concept]NieMo Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Polderbad
3 dec 17:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17) - NieMo Barracuda BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
3 dec 18:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
3 dec 18:00 [Concept]MNC Dordrecht Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)Sportboulevard
3 dec 18:10 [Concept]ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
3 dec 18:30 [Concept]d'ELFT Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Kerkpolder
3 dec 18:45 [Concept]MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
3 dec 19:30 [Concept]SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
3 dec 19:40 [Concept]MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
3 dec 19:40 [Concept]ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Planeet
3 dec 20:30 [Concept]De Lansingh H1 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Lansingh
4 dec 16:40 [Concept]De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
10 dec 14:00 [Concept]BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Kuil
10 dec 14:00 [Concept]MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
10 dec 14:15 [Concept]BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11)De Hofstee
10 dec 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
10 dec 15:15 [Concept]DWF H1 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Lockhorst
10 dec 15:30 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)Sportboulevard
10 dec 15:40 [Concept]ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17)De Kulk
10 dec 16:15 [Concept]MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
10 dec 16:20 [Concept]Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 dec 17:00 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)Sportboulevard
10 dec 17:50 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Aquamar
10 dec 17:50 [Concept]MNC Dordrecht H6 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)Sportboulevard
10 dec 17:50 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
10 dec 18:35 [Concept]MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
10 dec 19:40 [Concept]d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)Kerkpolder
10 dec 19:55 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
10 dec 20:00 [Concept]Katwijk H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Aquamar
10 dec 20:15 [Concept]ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Zijl
10 dec 21:00 [Concept]MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
11 dec 15:00 [Concept]MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
11 dec 15:55 [Concept]ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
11 dec 16:05 [Concept]MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)Sportboulevard
11 dec 16:45 [Concept]ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
11 dec 16:50 [Concept]MNC Dordrecht H7 (Heren) - OZV H3 (Heren)Sportboulevard
17 dec 14:00 [Concept]MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
17 dec 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
17 dec 15:30 [Concept]ZPS ZPS/BZC CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15)De Hofstee
17 dec 15:30 [Concept]MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
17 dec 16:15 [Concept]MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS/Poseidon DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
17 dec 17:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
17 dec 17:45 [Concept]MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVS H1 (Heren)Sportboulevard
17 dec 18:30 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Sportboulevard
17 dec 19:45 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
17 dec 20:15 [Concept]Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)De Sniep
17 dec 20:50 [Concept]MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
17 dec 21:00 [Concept]ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
18 dec 15:15 [Concept]Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 dec 19:15 [Concept]Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
18 dec 19:25 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
18 dec 20:15 [Concept]ZPB H&L Productions H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
14 jan 13:30 [Concept]ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
14 jan 15:05 [Concept]ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11)De Hofstee
14 jan 15:40 [Concept]ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon 56 CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
14 jan 16:30 [Concept]MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
14 jan 17:15 [Concept]MNC Dordrecht H7 (Heren) - BZC H2 (Heren)Sportboulevard
14 jan 17:30 [Concept]NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)Polderbad
14 jan 17:50 [Concept]ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
14 jan 18:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17) - BZC BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
14 jan 18:00 [Concept]ZPS Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Hofstee
14 jan 18:45 [Concept]MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
14 jan 19:30 [Concept]BZ&PC H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Kuil
14 jan 19:35 [Concept]ZVVS Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Kulk
14 jan 19:55 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
14 jan 21:15 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
15 jan 13:00 [Concept]MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
15 jan 13:45 [Concept]MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
15 jan 14:45 [Concept]MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
15 jan 15:50 [Concept]MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
15 jan 16:35 [Concept]MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)Sportboulevard
15 jan 17:20 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
15 jan 18:00 [Concept]ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
15 jan 18:05 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM *1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
15 jan 18:50 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
15 jan 19:35 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - AZC H5 (Heren)Sportboulevard
21 jan 15:05 [Concept]ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
21 jan 16:00 [Concept]JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
21 jan 16:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS/BZC CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
21 jan 17:00 [Concept]ZVS ZVS/Poseidon DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Wellen
21 jan 17:00 [Concept]WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Veur
21 jan 17:00 [Concept]GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
21 jan 17:30 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Sportboulevard
21 jan 18:20 [Concept]MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
21 jan 18:30 [Concept]ZVS H1 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)De Wellen
21 jan 19:00 [Concept]Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17)De Sniep
21 jan 19:05 [Concept]SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
21 jan 19:40 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
21 jan 20:45 [Concept]MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
21 jan 21:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Sniep
22 jan 14:00 [Concept]MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
22 jan 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
22 jan 14:45 [Concept]MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon 56 CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
22 jan 15:30 [Concept]MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)Sportboulevard
22 jan 16:15 [Concept]MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
22 jan 17:15 [Concept]MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Sportboulevard
22 jan 20:25 [Concept]ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
28 jan 14:00 [Concept]MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
28 jan 14:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
28 jan 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
28 jan 15:30 [Concept]SVH EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
28 jan 15:30 [Concept]MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS/BZC CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
28 jan 16:00 [Concept]d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15)Kerkpolder
28 jan 16:10 [Concept]SVH DG3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
28 jan 16:15 [Concept]MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Sportboulevard
28 jan 16:45 [Concept]BZC H3 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Hofstee
28 jan 16:50 [Concept]GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17)Groenhovenbad
28 jan 17:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17) - SVH BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
28 jan 17:15 [Concept]De Linge/PCG AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)Berenschot
28 jan 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)De Rozenburcht
28 jan 17:30 [Concept]BZC H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Hofstee
28 jan 17:45 [Concept]MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
28 jan 18:45 [Concept]Poseidon'56 H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Fakkel
28 jan 18:45 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Sportboulevard
28 jan 19:30 [Concept]HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Lieberg
28 jan 19:35 [Concept]MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
28 jan 19:55 [Concept]ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
28 jan 20:30 [Concept]MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
29 jan 14:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
29 jan 14:45 [Concept]MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)Sportboulevard
29 jan 15:45 [Concept]MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
4 feb 14:00 [Concept]MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
4 feb 14:00 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11)Rivièrabad
4 feb 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
4 feb 14:50 [Concept]SVH EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
4 feb 15:30 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
4 feb 16:15 [Concept]MNC Dordrecht H8 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)Sportboulevard
4 feb 17:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
4 feb 17:30 [Concept]NieMo Barracuda H2 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Polderbad
4 feb 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Sniep
4 feb 17:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
4 feb 17:55 [Concept]ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
4 feb 18:30 [Concept]MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Sportboulevard
4 feb 18:55 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
4 feb 19:30 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
4 feb 20:30 [Concept]WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Veur
5 feb 15:00 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Sportboulevard
5 feb 16:00 [Concept]MNC Dordrecht H9 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Sportboulevard
5 feb 17:25 [Concept]ZPB H&L Productions BJ3 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
11 feb 14:40 ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
11 feb 16:50 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon 56 CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
11 feb 17:00 [Concept]MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
11 feb 17:55 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
12 feb 14:00 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
18 feb 18:35 [Concept]UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
4 maa 13:30 [Concept]ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
4 maa 14:00 [Concept]MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
4 maa 14:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
4 maa 14:15 [Concept]Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 maa 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
4 maa 15:30 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
4 maa 15:55 [Concept]ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15)De Kulk
4 maa 16:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
4 maa 16:30 [Concept]ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
4 maa 16:40 [Concept]Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
4 maa 16:45 [Concept]d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
4 maa 17:00 [Concept]MNC Dordrecht Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames)Sportboulevard
4 maa 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)De Rozenburcht
4 maa 17:45 [Concept]MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Center AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
4 maa 18:25 [Concept]Sassenheim Sassenheim/Vivax BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17)Wasbeek
4 maa 18:45 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Sportboulevard
4 maa 18:55 [Concept]Zwemvereniging Westland H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
4 maa 19:30 [Concept]BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Kuil
4 maa 19:35 [Concept]MNC Dordrecht H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)Sportboulevard
4 maa 20:05 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
4 maa 20:35 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
4 maa 20:55 [Concept]ZVVS H6 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Kulk
11 maa 13:30 [Concept]ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
11 maa 14:40 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
11 maa 14:50 [Concept]ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
11 maa 16:25 [Concept]ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
11 maa 16:30 [Concept]ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon 56 BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
11 maa 16:45 [Concept]NieMo Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17)Polderbad
11 maa 16:45 [Concept]MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
11 maa 17:30 [Concept]MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - De Lansingh DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
11 maa 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17)De Sniep
11 maa 18:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
11 maa 19:00 [Concept]MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Linge/PCG H4 (Heren)Sportboulevard
11 maa 19:05 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Vijf Meibad
11 maa 19:30 [Concept]d'ELFT H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Kerkpolder
11 maa 20:00 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
11 maa 20:15 [Concept]De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
11 maa 21:20 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
12 maa 14:00 [Concept]MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
12 maa 14:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
12 maa 15:30 [Concept]MNC Dordrecht H9 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)Sportboulevard
12 maa 16:15 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Sportboulevard
19 maa 19:00 [Concept]MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
25 maa 14:00 [Concept]MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
25 maa 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
25 maa 14:45 [Concept]d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
25 maa 15:30 [Concept]SVH DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
25 maa 15:30 [Concept]MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)Sportboulevard
25 maa 16:05 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
25 maa 16:15 [Concept]MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
25 maa 17:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
25 maa 17:25 [Concept]Zwemvereniging Westland CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
25 maa 17:40 [Concept]NieMo Barracuda H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Polderbad
25 maa 18:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
25 maa 18:00 [Concept]OZV H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)H2O
25 maa 18:45 [Concept]MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)Sportboulevard
25 maa 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))t Timpke
25 maa 19:30 [Concept]MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
25 maa 20:15 [Concept]Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 maa 20:25 [Concept]MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
25 maa 20:40 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Wasbeek
25 maa 20:45 [Concept]Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
25 maa 21:30 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Sterrenbad
26 maa 16:35 [Concept]ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
1 apr 15:25 [Concept]AZC AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
1 apr 15:35 [Concept]Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
1 apr 16:30 [Concept]ZPS ZPS/BZC BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17)De Hofstee
1 apr 17:15 [Concept]MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
1 apr 18:00 [Concept]MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
1 apr 18:10 [Concept]De Vliet (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)Sportcentrum Forum Kwadraat
1 apr 18:15 [Concept]ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Hoge Devel B.V.
1 apr 19:00 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
1 apr 19:40 [Concept]d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
1 apr 20:20 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
1 apr 20:50 [Concept]ZPB H&L Productions H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
1 apr 21:20 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Sportboulevard
2 apr 14:00 [Concept]MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
2 apr 14:45 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
2 apr 15:00 [Concept]ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
2 apr 15:30 [Concept]MNC Dordrecht H9 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren)Sportboulevard
2 apr 15:45 [Concept]NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17)Polderbad
2 apr 16:15 [Concept]MNC Dordrecht H7 (Heren) - SVH H5 (Heren)Sportboulevard
2 apr 17:00 [Concept]MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Sportboulevard
2 apr 17:45 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)Sportboulevard
2 apr 18:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM *1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17)Zuiderparkbad
15 apr 14:00 [Concept]MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
15 apr 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
15 apr 15:30 [Concept]MNC Dordrecht H8 (Heren) - ZPS H2 (Heren)Sportboulevard
15 apr 15:30 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
15 apr 16:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH/ZVVS/Delft BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
15 apr 16:35 [Concept]SVH CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
15 apr 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15)De Sniep
15 apr 17:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19) - ZPS AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
15 apr 17:45 [Concept]MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
15 apr 18:15 [Concept]ZVVS H4 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)De Kulk
15 apr 18:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Rozenburcht
15 apr 18:35 [Concept]BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Brandenburg
15 apr 18:45 [Concept]MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
15 apr 19:40 [Concept]MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
15 apr 20:10 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Zijl
15 apr 20:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Rozenburcht
15 apr 21:00 [Concept]ZVL-1886 Center H6 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Zijl
16 apr 16:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
16 apr 17:00 [Concept]MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
22 apr 14:20 [Concept]ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
22 apr 15:10 [Concept]ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
22 apr 16:25 [Concept]ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17)De Kulk
22 apr 17:15 [Concept]Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
22 apr 17:50 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
22 apr 18:00 [Concept]ZVS H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Wellen
22 apr 18:25 [Concept]AZC BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17)AquaRijn
22 apr 18:55 [Concept]De Vliet (SG) Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
22 apr 19:00 [Concept]ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
22 apr 20:00 [Concept]MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Sportboulevard
22 apr 21:05 [Concept]WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)De Veur
23 apr 14:00 [Concept]MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
23 apr 14:45 [Concept]MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - NieMo Barracuda DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
23 apr 15:30 [Concept]MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
23 apr 16:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
23 apr 17:00 [Concept]MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
23 apr 17:45 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Sportboulevard
23 apr 18:35 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)Sportboulevard
23 apr 19:50 [Concept]MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
30 apr 18:00 [Concept]Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamMNC Dordrecht
AccommodatiegegevensSportboulevard
DORDRECHT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.