HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging MNC Dordrecht - Dordrecht

DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 19:00 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
5 dec 20:05 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
6 dec 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
6 dec 16:20 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
6 dec 17:50 VZV H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
6 dec 19:15 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
12 dec 14:05 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Kuil
12 dec 14:15 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
12 dec 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)Zwembad Hoogvliet
12 dec 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
12 dec 14:45 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
12 dec 15:30 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Kulk
12 dec 15:30 MNC Dordrecht H10 (Heren) - ZPV Barracuda H6 (Heren)Sportboulevard
12 dec 15:45 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Vijf Meibad
12 dec 15:50 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Zwembad Hoogvliet
12 dec 16:15 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Sportboulevard
12 dec 17:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Sportboulevard
12 dec 17:00 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 dec 17:30 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Zijl
12 dec 17:45 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
12 dec 17:45 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)De Lansingh
12 dec 18:10 Katwijk H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Aquamar
12 dec 18:30 ZVVS H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Kulk
12 dec 18:40 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
12 dec 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
12 dec 18:55 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
12 dec 20:25 Wave H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Kerkpolder
13 dec 16:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Fletiomare
13 dec 17:15 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
19 dec 18:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
19 dec 19:00 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
1 jan 00:00 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
9 jan 13:40 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
9 jan 16:10 De Kempvis H5 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Rivièrabad
9 jan 17:00 MNC Dordrecht H9 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)Sportboulevard
9 jan 17:00 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)De Kulk
9 jan 17:00 Katwijk Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Aquamar
9 jan 17:45 MNC Dordrecht H8 (Heren) - BZC H2 (Heren)Sportboulevard
9 jan 18:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Sportboulevard
9 jan 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
9 jan 19:25 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
9 jan 19:40 VZC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Vallei
9 jan 20:00 De Reigers (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Overbosch
9 jan 20:30 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
10 jan 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
10 jan 14:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
10 jan 14:45 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
10 jan 14:45 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
10 jan 15:30 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
10 jan 16:15 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
10 jan 17:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
10 jan 17:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
10 jan 17:40 ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
10 jan 17:45 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Sportboulevard
10 jan 18:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)Sportboulevard
16 jan 13:15 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
16 jan 14:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
16 jan 14:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
16 jan 14:45 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
16 jan 15:10 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
16 jan 15:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
16 jan 15:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
16 jan 16:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - BZC H4 (Heren)Sportboulevard
16 jan 16:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
16 jan 17:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
16 jan 17:45 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)Sportboulevard
16 jan 17:45 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))Brandenburg
16 jan 17:55 d'ELFT H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Kerkpolder
16 jan 18:05 ZPS Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Hofstee
16 jan 18:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)Sportboulevard
16 jan 19:25 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Sportboulevard
16 jan 20:10 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
16 jan 21:05 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
17 jan 18:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
23 jan 12:45 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 13:15 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
23 jan 14:45 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
23 jan 15:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Fakkel
23 jan 16:00 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Polderbad
23 jan 16:30 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)De Kulk
23 jan 17:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
23 jan 17:25 ZPV Barracuda H1 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Polderbad
23 jan 17:25 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
23 jan 17:45 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
23 jan 17:45 SVH Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
23 jan 18:45 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
23 jan 19:20 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
23 jan 19:40 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Sniep
23 jan 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
24 jan 14:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)Sportboulevard
24 jan 14:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)Sportboulevard
24 jan 15:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Sportboulevard
24 jan 15:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
30 jan 14:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
30 jan 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
30 jan 14:45 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
30 jan 15:30 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
30 jan 16:15 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
30 jan 16:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)De Rozenburcht
30 jan 16:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
30 jan 17:00 MNC Dordrecht H9 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)Sportboulevard
30 jan 17:05 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
30 jan 17:45 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Sportboulevard
30 jan 18:15 De Kempvis Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Rivièrabad
30 jan 18:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
30 jan 18:30 MNC Dordrecht H7 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)Sportboulevard
30 jan 18:50 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
30 jan 19:15 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
30 jan 19:30 ZPS H1 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Hofstee
30 jan 20:20 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
30 jan 21:25 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
31 jan 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
31 jan 16:20 MNC Dordrecht H5 (Heren) - AZC H5 (Heren)Sportboulevard
6 feb 13:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
6 feb 14:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
6 feb 14:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)Sportboulevard
6 feb 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
6 feb 14:45 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
6 feb 15:05 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
6 feb 15:20 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
6 feb 15:30 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)Sportboulevard
6 feb 16:05 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
6 feb 16:15 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Sportboulevard
6 feb 16:30 DWF H1 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Lockhorst
6 feb 17:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Sportboulevard
6 feb 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Vijf Meibad
6 feb 17:45 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
6 feb 18:20 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)De Zijl
6 feb 18:20 De Kempvis H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Rivièrabad
6 feb 18:30 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
6 feb 19:35 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
6 feb 20:00 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
6 feb 20:00 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Does
6 feb 21:30 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
7 feb 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
13 feb 15:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
13 feb 16:45 BZC CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)De Hofstee
13 feb 17:00 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
13 feb 17:15 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
13 feb 17:45 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
13 feb 18:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - OZV Da1 (Dames)Sportboulevard
13 feb 19:15 MNC Dordrecht H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Sportboulevard
13 feb 20:20 Wave Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Kerkpolder
14 feb 14:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
14 feb 14:45 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)Sportboulevard
14 feb 15:30 MNC Dordrecht H8 (Heren) - SVH H4 (Heren)Sportboulevard
14 feb 20:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
27 feb 16:30 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
27 feb 17:45 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))t Timpke
27 feb 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
27 feb 20:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
27 feb 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
6 maa 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
6 maa 14:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
6 maa 14:45 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Veur
6 maa 15:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)De Kulk
6 maa 15:30 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)Sportboulevard
6 maa 16:15 MNC Dordrecht H10 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)Sportboulevard
6 maa 16:25 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
6 maa 16:50 De Kempvis H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Rivièrabad
6 maa 17:00 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
6 maa 17:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
6 maa 17:00 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 maa 17:45 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Sportboulevard
6 maa 18:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Sportboulevard
6 maa 18:40 ZVVS H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Kulk
6 maa 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
6 maa 19:15 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
6 maa 20:10 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
6 maa 21:05 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
6 maa 21:30 Het Y H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
7 maa 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
7 maa 18:10 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 19:15 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Zuiderparkbad
13 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
13 maa 17:00 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
13 maa 17:00 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)De Hofstee
13 maa 17:00 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
13 maa 17:10 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 maa 17:25 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
13 maa 18:20 BZ&PC H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Kuil
13 maa 20:25 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Berenschot
13 maa 20:30 Poseidon'56 Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Fakkel
13 maa 20:30 BZC H5 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)De Hofstee
13 maa 21:20 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Berenschot
14 maa 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
14 maa 19:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
20 maa 13:55 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
20 maa 14:40 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
20 maa 16:40 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Polderbad
20 maa 17:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
20 maa 17:45 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
20 maa 17:45 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
20 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
20 maa 18:30 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
20 maa 19:10 AZC Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)AquaRijn
20 maa 19:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Hoge Devel B.V.
20 maa 19:35 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
20 maa 20:40 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
20 maa 20:45 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Kuil
21 maa 14:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
21 maa 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
21 maa 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
21 maa 15:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
21 maa 16:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Sportboulevard
21 maa 16:55 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 17:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZPV Barracuda Da1 (Dames)Sportboulevard
21 maa 17:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZPV Barracuda H2 (Heren)Sportboulevard
21 maa 18:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
21 maa 18:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Sportboulevard
27 maa 14:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
27 maa 14:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK GZC DONK EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
27 maa 14:45 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
27 maa 15:30 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
27 maa 16:05 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
27 maa 16:10 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Zijl
27 maa 16:15 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
27 maa 17:00 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)Sportboulevard
27 maa 17:45 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Sportboulevard
27 maa 18:30 MNC Dordrecht H9 (Heren) - SVH H6 (Heren)Sportboulevard
27 maa 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Caribabad
27 maa 19:50 ZVVS H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)De Kulk
28 maa 14:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
28 maa 14:45 MNC Dordrecht H8 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)Sportboulevard
28 maa 15:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Sportboulevard
28 maa 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Sniep
28 maa 16:25 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)Sportboulevard
10 apr 13:15 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
10 apr 14:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
10 apr 14:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Caribabad
10 apr 14:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
10 apr 15:05 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 15:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
10 apr 15:30 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Sportboulevard
10 apr 15:55 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
10 apr 16:10 SVH H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
10 apr 16:15 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Sportboulevard
10 apr 17:00 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Sportboulevard
10 apr 17:45 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
10 apr 18:05 Wiekslag H6 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Sportcentrum Blokweer
10 apr 18:40 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
10 apr 19:15 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
10 apr 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
10 apr 20:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
10 apr 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Zuiderparkbad
10 apr 20:15 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Rozenburcht
11 apr 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
11 apr 16:20 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
11 apr 16:30 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Rozenburcht
17 apr 14:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
17 apr 14:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
17 apr 14:45 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
17 apr 14:45 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
17 apr 15:30 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
17 apr 16:15 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
17 apr 16:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)Berenschot
17 apr 16:15 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Does
17 apr 17:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
17 apr 17:45 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Wave H2 (Heren)Sportboulevard
17 apr 18:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)Berenschot
17 apr 18:30 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)Sportboulevard
17 apr 19:00 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Kuil
17 apr 19:15 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
17 apr 19:15 MNC Dordrecht H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)Sportboulevard
17 apr 19:45 ZPV Barracuda H6 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Polderbad
17 apr 20:00 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Sportboulevard
17 apr 20:50 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)De Sniep
18 apr 15:00 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)Sportboulevard
18 apr 15:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
24 apr 13:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
24 apr 14:35 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
24 apr 14:50 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)De Kulk
24 apr 14:55 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 15:35 Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 16:20 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 16:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
24 apr 16:30 SCOMZeehondDuck (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Hoogvliet
24 apr 18:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Sportboulevard
24 apr 18:00 BZC H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Hofstee
24 apr 18:30 De Lansingh H3 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Lansingh
24 apr 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
24 apr 19:15 ZVVS Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Kulk
24 apr 19:40 De Vliet (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
24 apr 20:00 De Lansingh H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Lansingh
25 apr 14:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
25 apr 14:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)Sportboulevard
25 apr 15:30 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
25 apr 16:15 MNC Dordrecht H10 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Sportboulevard
25 apr 17:00 MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Sportboulevard
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 16:15 MNC Dordrecht H7 (Heren) - ZPV Barracuda H1 (Heren) 6 - 12
11 okt 15:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 15
11 okt 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 1
11 okt 14:00 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) 15 - 0
11 okt 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 9
10 okt 20:10 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 5
10 okt 19:15 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 4
10 okt 19:10 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 10 - 17
10 okt 18:10 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) 7 - 11
10 okt 17:45 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 0
10 okt 17:45 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 25
10 okt 17:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 7 - 9
10 okt 17:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
10 okt 17:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 0
10 okt 16:55 ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 17
10 okt 16:30 ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) 8 - 2
4 okt 19:30 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren) 8 - 4
4 okt 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 26 - 4
3 okt 21:10 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 9
3 okt 21:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 8 - 9
3 okt 20:15 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 7 - 7
3 okt 20:05 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) 16 - 12
3 okt 19:55 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 4
3 okt 18:45 BZC H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 5 - 9
3 okt 18:45 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 8 - 5
3 okt 17:15 ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 10
3 okt 16:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) 1 - 21
3 okt 16:25 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 0
3 okt 15:50 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) 22 - 1
3 okt 12:45 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 10
26 sep 21:30 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 10 - 2
26 sep 20:45 MNC Dordrecht H7 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 3 - 7
26 sep 20:00 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 4 - 8
26 sep 19:15 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 4
26 sep 18:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) 19 - 1
26 sep 17:45 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 0
26 sep 17:45 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) 21 - 0
26 sep 17:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11) 17 - 0
Verenigingsinformatie
NaamMNC Dordrecht
AccommodatiegegevensSportboulevard
DORDRECHT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.