HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Deltasteur - Kampen

DatumTijdWedstrijdLocatie
29 feb 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
29 feb 16:40 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
29 feb 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)De Peppel
29 feb 18:30 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)Bosbad Emmeloord
7 maa 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Steur
7 maa 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
7 maa 16:45 Deltasteur H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Zwembad De Steur
7 maa 19:00 De Houtrib Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)De Koploper
7 maa 19:50 EZC H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))Het Slagman
14 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Waterwyck
14 maa 20:15 Deltasteur Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)Zwembad De Steur
21 maa 17:55 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)De Vrolijkheid
21 maa 20:40 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))Helperbad
22 maa 16:30 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
28 maa 17:30 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)Jaap van der Krol Bad
28 maa 20:15 Deltasteur Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)Zwembad De Steur
28 maa 21:00 Deltasteur H2 (Heren) - Flevo H1 (Heren)Zwembad De Steur
4 apr 15:45 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Aat de Jonge bad
4 apr 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Steur
4 apr 16:45 Deltasteur H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren)Zwembad De Steur
4 apr 17:30 Deltasteur Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)Zwembad De Steur
4 apr 18:00 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
4 apr 18:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
18 apr 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
18 apr 16:30 De Mors Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)De Koerbelt
18 apr 16:40 Deltasteur H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Zwembad De Steur
18 apr 17:25 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
18 apr 18:35 Deltasteur H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Zwembad De Steur
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 feb 18:10 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
15 feb 17:25 Deltasteur H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 7 - 11
15 feb 16:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
15 feb 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 7
8 feb 20:00 DWK Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 14 - 5
8 feb 18:45 De Woelwaters H3 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 6 - 11
8 feb 18:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 19 - 14
8 feb 16:00 Deltasteur H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 4 - 8
8 feb 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
1 feb 19:10 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 6 - 8
25 jan 21:00 Deltasteur H3 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren) 10 - 9
25 jan 20:15 Deltasteur H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren) 6 - 5
25 jan 19:25 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
25 jan 18:10 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 3
25 jan 18:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 7 - 11
25 jan 14:10 Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
18 jan 20:30 EZPC H1 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 9 - 7
18 jan 17:30 EZC Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 5 - 7
18 jan 17:25 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 20 - 8
18 jan 16:40 Deltasteur H3 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) 6 - 8
18 jan 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 10
11 jan 18:35 Deltasteur H3 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren) 10 - 7
11 jan 17:30 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 13 - 11
11 jan 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 2
11 jan 16:45 Deltasteur H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 7 - 2
11 jan 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 20 - 1
21 dec 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 7
14 dec 21:00 Deltasteur Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 8 - 5
14 dec 20:15 Deltasteur H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren) 10 - 4
14 dec 19:00 De Houtrib H2 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 10 - 16
14 dec 17:55 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
14 dec 17:15 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
7 dec 20:40 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
7 dec 19:30 De Meer H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 3 - 4
7 dec 19:15 SWOL 1894 H6 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 6 - 7
7 dec 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 6
7 dec 16:45 Deltasteur Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 7 - 5
7 dec 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 3
30 nov 20:30 Flevo H1 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 9 - 10
30 nov 17:45 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
30 nov 17:30 VZ&PC Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 9 - 4
30 nov 16:45 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 9 - 15
30 nov 16:00 Deltasteur H3 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) 10 - 5
30 nov 14:40 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 0
23 nov 21:00 Nunspeet H4 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 13 - 8
23 nov 19:00 Flevo H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 13 - 4
23 nov 17:25 Deltasteur Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 2 - 15
23 nov 16:40 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 4
23 nov 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 17
16 nov 20:00 De Houtrib H3 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 11 - 13
16 nov 17:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 4 - 9
16 nov 16:40 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
16 nov 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 38
9 nov 21:20 Nunspeet H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 5 - 11
9 nov 17:25 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 13 - 15
9 nov 17:00 ZEW CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 11
9 nov 16:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 2
9 nov 16:00 Deltasteur Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 7 - 7
2 nov 17:15 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 5
2 nov 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 16
2 nov 15:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 4 - 5
26 okt 19:25 SWOL 1894 H4 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 11 - 8
26 okt 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8
26 okt 17:15 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 8
26 okt 16:30 Deltasteur Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 10 - 7
19 okt 17:30 Deltasteur H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 7 - 7
19 okt 16:25 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 20 - 11
19 okt 15:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 6
12 okt 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 5 - 8
12 okt 18:40 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 8
12 okt 18:15 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 16 - 11
12 okt 17:30 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
12 okt 16:45 Deltasteur H3 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren) 11 - 7
12 okt 16:00 Deltasteur H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 6 - 12
5 okt 18:30 De Eerste Kolk H1 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 9 - 7
5 okt 18:30 Deltasteur Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 8 - 3
5 okt 17:25 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
5 okt 16:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
5 okt 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 11
5 okt 13:15 Hydrofiel H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 6 - 9
28 sep 18:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
21 sep 19:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 4 - 7
21 sep 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 8 - 6
21 sep 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 13
14 sep 18:55 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) 11 - 6
14 sep 18:10 Deltasteur Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 10 - 12
14 sep 17:25 Deltasteur H3 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren) 21 - 5
14 sep 16:40 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 3
14 sep 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 12
Verenigingsinformatie
NaamDeltasteur
AccommodatiegegevensZwembad De Steur
KAMPEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.