HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Deltasteur - Kampen

DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
8 jan 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
8 jan 16:40 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
8 jan 17:25 Deltasteur Da1 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)Zwembad De Steur
8 jan 18:10 Deltasteur H3 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)Zwembad De Steur
15 jan 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
15 jan 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
15 jan 17:30 Triton Putten Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Bosbad Putten
15 jan 18:45 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
15 jan 19:15 ZIGNEA H1 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Bosbad Emmeloord
22 jan 18:15 Proteus H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)De Schaeck
22 jan 20:30 Octopus H1 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Berghuizerbad
29 jan 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
29 jan 16:45 Deltasteur H3 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)Zwembad De Steur
29 jan 17:30 Deltasteur H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)Zwembad De Steur
29 jan 17:45 PFC Rheden Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Biljoenbad
29 jan 18:15 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
5 feb 15:30 ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)Aat de Jonge bad
5 feb 16:00 Deltasteur H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Zwembad De Steur
5 feb 18:15 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
12 feb 16:30 De Woelwaters H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
12 feb 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)MFC Doelum
12 feb 20:15 SWOL 1894 H5 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)De Vrolijkheid
19 feb 16:00 Deltasteur Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)Zwembad De Steur
19 feb 16:45 Deltasteur H3 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Zwembad De Steur
19 feb 16:45 De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)Bestevaer
19 feb 17:30 Deltasteur H2 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)Zwembad De Steur
19 feb 18:15 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
19 feb 19:30 Flevo Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Jaap van der Krol Bad
5 maa 16:00 Deltasteur Da1 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)Zwembad De Steur
5 maa 17:00 ZEW H1 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)Calluna
5 maa 18:30 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)De Scheg
12 maa 16:00 Deltasteur H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)Zwembad De Steur
12 maa 17:45 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
12 maa 19:15 De Rijn Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
12 maa 19:15 NDD H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
19 maa 16:00 Deltasteur Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)Zwembad De Steur
19 maa 16:45 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
19 maa 17:30 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
19 maa 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
19 maa 19:45 ZIGNEA H1 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Bosbad Emmeloord
26 maa 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
26 maa 16:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
26 maa 17:25 Deltasteur Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Zwembad De Steur
26 maa 18:10 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
26 maa 19:15 Deltasteur H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Zwembad De Steur
2 apr 16:00 Deltasteur H2 (Heren) - Proteus H2 (Heren)Zwembad De Steur
2 apr 16:45 Deltasteur H3 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Zwembad De Steur
2 apr 17:30 Deltasteur Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Zwembad De Steur
2 apr 18:15 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
2 apr 18:15 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
9 apr 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
9 apr 16:45 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
9 apr 18:15 Triton Putten H2 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Bosbad Putten
9 apr 19:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)Sprenkelaar
23 apr 18:25 De Breuly Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Lentebad
23 apr 19:15 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))De Brake
7 mei 18:30 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)De Scheg
7 mei 19:00 Aquapoldro Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Sprenkelaar
14 mei 17:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
21 mei 16:00 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
28 mei 17:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDeltasteur
AccommodatiegegevensZwembad De Steur
KAMPEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.